César Alvarez-Sandoval

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Online
Poznań
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Masz problemy z nauką hiszpańskiego?
Może po prostu kochasz mój kraj i jego kulturę, chcesz podnieść poziom i osiągnąć biegłość i pewność językową? Myślę, że jestem osobą, którą pomoże Ci zdobyć Twój cel!
Native speaker z Castile (NEUTRALNY AKCENT) mieszkający w Polsce.
Oferuję:
- konwersacje na każdym poziomie
- wyłożenie gramatyki w prosty sposób
- szczeroki zakres słownictwa w zakresie PRAWA I EKONOMII
- odpowiednie zapoznanie z ortografią i fonetyką
- rozległą wiedzę na temat kultury i historii Hiszpanii, która pozwoli Ci na globalne zrozumienie języka i zmianę punktu widzenia
- przygotowanie do DELE na KAŻDYM poziomie
- tłumaczenie profesjonalnych dokumentów z angielskiego na hiszpański

PIERWSZE, PRÓBNE ZAJĘCIA 30 MIN GRATIS!

Nauka możliwa także bez wychodzenia z domu, ( przez skype) lub inny komunikator!

Ceny:

zajęcia u nauczyciela 60 zł
zajecia u ucznia 65 zł
zajęcia przez skype 55 zł

dla dwóch osób 45 zł/os
dla 3 osób 35zl/os

Korekta pracy dyplomowej, cena do negocjacji
Specjalistyczne zajęcia z prawa 100 zl/os
Specjalistyczne zajęcia z Ekonomii 90 zl/ os

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Świetny nauczyciel! Z Cesarem szybko pokonałam barierę mówienia i przyswoiłam gramatykę. Zajęcia zawsze odbywają się punktualnie i w miłej atmosferze. Polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Polecam konwersacje z Cesarem!Mozna z nim porozmawiac na kazdy temat,ma bardzo rozlegla wiedze nie tylko na temat Hiszpanii z ktorej pochodzi,ale rowniez Polski,w ktorej obecnie mieszka.Ponadto,jest osoba niezwykle elastyczna i nigdy nie patrzy z zegarkiem w rece na czas zakonczenia lekcji.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

Zajęcia z Césarem w formie konwersacji znacznie usprawniły mój mówiony hiszpański. Nie było najmniejszych problemów z komunikacją a zajęcia były prowadzone w przyjemnej atmosferze. César posiada ogromną wiedzę i jestem pewien, że byłby w stanie zaciekawić każdego. Szczerze polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2017

César sprawdził i poprawił moją pracę licencjacka napisaną w języku hiszpańskim. Był bardzo cierpliwy, odpowiedziałby i sympatyczny. Nie miałam ani jednego problemu z kontaktem z nim, chociaż nasz współpraca przebiegała droga mailową. Polecam współpracę :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

César podjął się wprost niemożliwego zadania, a mianowicie, sprawdził i poprawił dosłownie z dnia na dzień moją obszerną pracę magisterską pisaną w języku hiszpańskim. W dodatku za bardzo rozsądną cenę. Poza tym jest sympatyczny i kontaktowy, zawsze chętny by coś wytłumaczyć. Po prostu fajny z niego człowiek :-)

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2015

Cesar jest bardzo dobrym nauczycielem. Jest zawsze przygotowany do zajęć. Prowadzi je w ciekawy sposób. Podczas zajęć panuje miła atmosfera. Polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2015

Cesar jest wspaniałym nauczycielem, który prowadzi swoje zajęcia w sposób bezstresowy i przyjemny. Zawsze jest bardzo przygotowany i prowadzi lekcje w sposób ciekawy i zabawny, posiada obszerną wiedzę na temat swojego kraju oraz bogaty zasób słownictwa. Widać, że nauczanie to jego pasja. Nigdy nie kończy lekcji zanim wszystko nie jest do końca jasne. Do tego jest przemiłą i uśmiechniętą osobą, lekcje hiszpańskiego to sama przyjemność :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

Bardzo sympatyczny i inteligentny nauczyciel , który lubi to co robi i się do tego przykłada , zależy mu na postępie uczniów , dlatego dostosowuje swoje lekcje do ich poziomu i oczekiwań dzięki czemu możliwy jest stały rozwój . Polecam ! :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2015

Cesar jest uśmiechniętym, kreatywnym i cierpliwym nauczycielem. Jest bardzo inteligentną osobą i potrafi dostosować poziom zajęć do umiejętności ucznia i jego zainteresowań. Lekcje były bardzo ciekawe, mijały w mgnieniu oka - dużo wątków kulturowych, dobrze wyjaśniana gramatyka. Polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.