Przemysław Brudzyński

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Piaseczno
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Centrum Rozwoju Umiejętności i Zainteresowań Piaseczno zaprasza na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty i matury z języka polskiego.

Lekcje prowadzą wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem. Nasza działalność jest od lat skupiona na efektywnym przygotowaniu do egzaminów oraz konkursów przedmiotowych.

Cechuje nas profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia, czego rezultatem jest wysoka zdawalność. Wśród naszych absolwentów są finaliści i laureaci olimpiady kuratoryjnej z języka polskiego. 

Prowadzimy zajęcia online, jak i stacjonarne w bardzo dobrej lokalizacji - centrum Piaseczna (łatwy dojazd z Piaseczna, Warszawy i okolic). 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Przemysław Brudzyński
Wojska Polskiego 5 lok 37
05-500 Piaseczno

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.