Michał Szymański

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa

Michał Szymański

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Michał Szymański

O mnie

Jestem studentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, seminarzystą w Katedrze Prawa Konstytucyjnego (wstępny temat mojej powstającej pracy magisterskiej - "Wpływ orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego i Europejskiego Trybunału Praw Człowieka na przepisy dotyczące tymczasowego aresztowania") a także pomysłodawcą i prezesem (od marca 2015 roku) Koła Naukowego Prawa Kanonicznego TBSP UJ.

Ukończyłem VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. W trakcie nauki uzyskałem tytuł laureata I miejsca na Olimpiadzie Filozoficznej oraz tytuły finalisty na Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym oraz Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka. W uznaniu za owe osiągnięcia byłem laureatem Nagrody im. Leszka Kołakowskiego oraz Rektorskiego Funduszu Stypendialnego UJ. Udało mi się również zdać z wyróżnieniem ukończyć liceum oraz zdać rozszerzoną maturę z historii na 100%.

W trakcie studiów wiele razy brałem udział w konferencjach naukowych, zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych, samemu też konferencje organizowałem. Aktualnie zajmuję się pisaniem publikacji naukowych (głównie z zakresu prawa konstytucyjnego i historii doktryn politycznych i prawnych) oraz pracy magisterskiej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2021

Pan Michał to przede wszystkim człowiek o złotym sercu,a korepetytor wręcz idealny. Przeogromna wiedza przekazywana w umiejętny sposób i poparta przykładami. Dokonał rzeczy wydawałoby się niemożliwej,przygotował syna do egzaminu z prawa konstytucyjnego w ciągu kilku dni. Panu Michałowi zawdzięczamy zaliczony semestr na studiach.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Polecam zajęcia przez Skype, ogromna wiedza i umiejetność jej przekazywania :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2019

Super nauczyciel, świetny kontakt i duża dawka wiedzy podawana w bardzo ciekawy i atrakcyjny sposób, polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2018

Pan Michał zajmuje się bardzo efektywnie przygotowaniem mojego syna do olimpiady historycznej. Z tego, co wiem, zajęcia są ciekawe a Pan Michał jest bardzo dobrym pedagogiem. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.