Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Łódź

Krzysztof

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Krzysztof

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2018

Cristoforo jest wspaniałym lektorem. Wzorowe przygotowanie metodyczne oraz różnorodne formy pracy, sprawiają, ze nauka włoskiego to przyjemność! Polecam wszystkim - również lektorka języka obcego.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Gdybym mógł, dałbym ocenę celującą. Kiedy zaczynałem zajęcia z Krzysztofem, nie mówiłem dobrze, gubiłem się, robiłem mnóstwo błędów. Po roku zajęć z ręką na sercu mogę przysiąc, ze moje błędy zmniejszyły się o wiele, wiele. Nie boję się mówić, nie boję się sam zagadywać do Włochów. Moje rozumienie ze słuchu i tekstu pisanego wzrosło bardzo. To wszystko za sprawą podejścia Krzysztofa do ucznia. Podejścia indywidualnego, cierpliwości i wielkich umiejętności. Gry dydaktyczne, materiały z lekcje na lekcje ciekawe. Nie ma mowy o nudzie na zajęciach.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2018

Krzysztof jest nauczycielem z powołania, zawsze przygotowany do pracy w 100% i chętny do pomocy. Wszystkie lekcje są ciekawe i motywujące do dalszej, samodzielnej nauki oraz do korzystania z języka na co dzień. Zdecydowanie polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Razem z żoną chodzimy na korepetycję do Krzysztofa od grudnia. Zaczęliśmy od kompletnych podstaw. Krzysztof jest wspaniałym nauczycielem, zaraża swoją pasją do języka włoskiego, zawsze przygotowany, lekcje są ciekawe. Dzięki niemu nauka włoskiego to sama przyjemność. Polecamy.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Krzysztof to prawdziwy nauczyciel z powołania. Zdecydowanie daje się odczuć, że nauczanie jest jego pasją. Wymagający, ale cierpliwy. Na zajęciach daje z siebie wszystko, lekcje z nim są niebanalne dzięki licznym prezentacjom i grom jakie przygotowuje aby ułatwić nam przyswojenie wiedzy. Gorąco polecam, jest to najlepszy nauczyciel jakiego miałem.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2017

Krzysztof jest zdecydowanie najlepszym nauczycielem, jakiego miałam. Zaczęłam naukę włoskiego trzy lata temu, jednak po dwóch semestrach się zniechęciłam z powodu nauczycielki i braku czasu. Teraz chodzę na zajęcia z wielką chęcią i wracam z nich z uśmiechem na twarzy :) Krzysztof ma zawsze wiele pomysłów na to, jak poprowadzić zajęcia i sprawić, by były one ciekawe. Dzięki różnorodnym technikom i powtórkom wiele się nauczyłam przez ten semestr. Podziwiam zapał i pracowitość Krzysztofa, jego energia jest zaraźliwa. Zdecydowanie polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2017

Krzysztof jest pozytywnie zakręcony na punkcie języka i kultury włoskiej. Nie brak mu energii i pomysłów. Nie zależy mu na tym, żeby "przerobić" podręcznik, lecz żeby jego uczniowie dobrze się czuli na zajęciach i oswoili się z włoskim. Aż chce się uczyć! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2017

Nauczyciel z powołania. Krzysztof kocha to co robi, wkłada w swoją pracę całe serce. Dzięki temu proces nauki przebiega niezwykle naturalnie i przyjemnie. Jestem osobą, której trudno uczyć się samodzielnie (między innymi z braku czasu), toteż poświęcałam na naukę w domu mało energii a mimo to zrobiłam spory postęp. Spotkania często przypadały na koniec dnia, kiedy to byłam zmęczona, jednak lekcje nie były stracone dzięki super energii, którą Krzysztof emanuje. Zajęcia są ciekawe i zróżnicowane. Korzysta z wielu pomocy naukowych, robi ciekawe prezentacje multimedialne i gry. Otwarty na sugestie i pomocny. Nauka z Nim nie boli, a bawi i daje satysfakcje :)

avatar
Madma
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2016

Do nauki włoskiego wróciłam po kilkuletniej przerwie (zniechęciłam się po kursie w szkole językowej i zabrakło mi poprzednio motywacji do kontynuowania nauki). Tym razem trafiłam na Krzysztofa, u którego uczę się już trzeci semestr. Z czystym sumieniem polecam.
Nauczyciel z powołania. Uczy z zastosowaniem bardzo różnorodnych technik, sam opracowuje bardzo dużo materiałów (interaktywne prezentacje ze słówkami czy gramatyką, autorskie gry językowe). Naukę wzbogaca grami i zabawami utrwalającymi materiał. Zwraca uwagę na równomierny rozwój mowy, pisania i słuchania ze zrozumieniem.
Bardzo zaangażowany i silnie motywujący ucznia. Typ nauczyciela, który sprawia, że człowiek źle by się czuł, gdyby nie odrobił zadania domowego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.