Daria Przybylska

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Inowrocław
Toruń
Bydgoszcz
Włocławek
Poznań
Gniezno
Kalisz
Leszno
Faktura VAT

Daria Przybylska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Daria Przybylska

O mnie

Witaj !

Jestem nauczycielką języka angielskiego z prawie 10 letnim stażem ;)

Prowadzę kursy językowe oraz lekcje indywidualne na każdym poziomie nauki - online lub stacjonarnie.

Wiem jak skutecznie zdać egzaminy:

-ósmoklasisty

- maturalny - oba poziomy

- FCE,CAE,CPE

- STANAG 6001 - egzamin dedykowany żołnierzom ;)Prowadzę również konwersacje oraz zajęcia z dorosłymi którzy pragną nauczyć się języka dla własnych potrzeb.Zapraszam na zajęcia online lub stacjonarne do mojej pracowni 5 km od Inowrocławia ;)

Gwarantuje efektywną naukę w świetnej atmosferze ;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 06.2016
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2022

Pomoc przy nauce do egzaminów wojskowych STANAG6001 na wysokim poziomie. Duże zaangażowanie, doświadczenie, i umiejętność przekazywania wiedzy. Podczas każdego spotkania miła atmosfera duża ilość materiałów potrzebnych do nauki i wykonywania ćwiczeń. Gorąco polecam !

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2022

Polecam bardzo mocno, szczególnie osobom przygotowującym się do egzaminu STANAG na każdym poziomie! Bardzo profesjonalne podejście, staranne przygotowanie do zajęć, super kontakt i pomoc poza lekcjami. Pani Daria bardzo przykłada się do tego, aby przygotować ucznia jak najlepiej do egzaminu -na wszystkich uzyskałem wynik pozytywny! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Pani Daria towarzyszy nam w nauce angielskiego już 8 lat. Jej niesamowite podejście do każdego powoduje, że jest wspaniałym nauczycielem zarówno dla dzieci jak i maturzystów oraz dorosłych. Ma w sobie niespotykane połączenie nauczyciela wymagającego i bardzo przyjaznego. Jej lekcje są ciekawe. Od wielu lat jesteśmy w nauczaniu domowym i roczne egzaminy, do których dzieci przygotowywane były przez Panią Darię zdawane były z bardzo dobrymi wynikami. Polecam z serca.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Pani Daria to nauczycielka z pasją. Jest sympatyczną, miłą osobą. Potrafi z zaangażowaniem i wytrwałością podejść do lekcji oraz do każdego ucznia z osobna. Najlepsza nauczycielka j.angielskiego.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2021

Pozytywna atmosfera na zajęciach, duże zaangażowanie ze strony Pani Darii, dobrze przygotuje do matury oraz innych egzaminów zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2021

Każda lekcja to coś nowego, ciekawego, są intensywne, lecz cudowna atmosfera i bardzo skutecznie i zrozumiale Pani tłumaczy, co nie każdy nauczyciel potrafi. Jedyne korepetycje na które czekam. Polecam gorąco:)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2021

Byłem pod dużym wrażeniem po każdej lekcji. Prowadzenie a przede wszystkim atmosfera w której odbywały się spotkania (lekcje) była ujmująca. Mój angielski w moim odczuciu zmienił się bardzo pozytywnie. Jestem bardzo zadowolony z lekcji i jeśli będę miał możliwość na dalszą naukę zapewne wrócę do mojej nauczycielki. Zachęcam do spróbowania nauki z Panią Darią :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2021

Bardzo profesjonalne podejście. Pani Daria potrafi dotrzeć do każdego ucznia, oraz wytłumaczyć wszystko w taki sposób aby było zrozumiałe. Jednocześnie jest to osoba bardzo sympatyczna. Polecam z całego serca.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.