Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Zgorzelec
Złotoryja
Oświęcim
Olkusz
Nowy Targ
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia60 / 60 min

Karol

Opis ogłoszenia

Nasze 10 letnie doświadczenie w powadzeniu zajęć na różnych poziomach jest gwarancją osiągnięcia zamierzonego przez Ciebie efektu.

-szkoła podstawowa
-szkoła średnia
- studia

Możliwość nauki nie tylko dla młodzieży ale i dla dorosłych. Lekcje są prowadzone indywidualnie bądź w grupie w zależności od wymagań klienta.

Dzięki naszej platformie na której będą prowadzone zajęcia możemy swobodnie prowadzić rozmowę z nauczycielem, zapisywać lekcję w pliku PDF co jest ogromnym ułatwieniem, ponieważ nie musimy przepisywać notatki na kartkę papieu.

Każda lekcja jest ciągle dostępna po wejściu w zaproszenie z danej lekcji. Przed zajęciami nauczyciel wysyła zaproszenie do lekcji, po kliknięciu w link od razu jesteśmy na lekcji ;)

Ofeuję również pomoc w przygotowaniu do:
-matury
-egzamonów
-olimpiad naukowych
-bieżących lekcji

By móc swobodnie dołączyć do zajęć nie trzeba instalować nowyh programów i nie ma również potrzeby rejerstracji. Zajęcia są prowadzone 7 dni w tygodniu.

Zachęcam do kontaktu. Gwarancja satysfakcji! ;)
tel534385497

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.