CORNELL Centrum Szkoleń

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Mokotów)
Faktura VAT

CORNELL Centrum Szkoleń

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika CORNELL Centrum Szkoleń

O mnie

Szkoła językowa prowadząca zajęcia indywidualne, w małych grupach i z dojazdem do firmy. Staramy się poznać oczekiwania naszych klientów i spełniać je.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2014

Z czystym sumieniem polecam kurs. Zajęcia prowadzone w sposób ciekawy i na wysokim poziomie. Indywidualne podejście do ucznia. Miła atmosfera sprzyja nauce.

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2014

Bardzo fajny kameralny kurs ,sympatycznie i kompetentnie prowadzone zajecia ,polecam .

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2013

Bardzo polecam kurs w Centrum Cornell. Lektorka- p. Joanna to nauczyciel z ogromną charyzmą, zajęcia z nią nigdy nie są nudne, zaraża entuzjazmem i motywuje do nauki profesjonalnie i z poczuciem humoru. Kartkówki sprawdzające wiedzę z poprzednich zajęć również odnoszą odpowiedni skutek, aż szkoda,że nie było za nie ocen:) Nawet gdy nie mogłam przyjść na zajęcia z powodu pracy, szybko mogłam nadrobić braki dzięki mailom od lektorki Joanny zawierającym skrót lekcji, słówka, nowe wyrażenia. Na kursie kładziony jest szczególny nacisk na umiejętność mówienia, rozumienia tekstu słuchanego, komunikowania się. Jeszcze raz polecam!!!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2013

Polecam kurs z p.Joanną. Świetnie prowadzone zajęcia. Tłumaczy w rzeczowy i przystępny sposób. Dodatkowo wiedza nauczyciela poparta wieloma przykładami z życia w Norwegii. Osobiście podoba mi się metoda kartkówek poprzedzających każde zajęcia - moblilizuje do nauki i daje realny pogląd na postępy. Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2013

Bardzo dobrze prowadzony kurs. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.