Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Bemowo +17)
Błonie (Jadwisin +2)
Brwinów (Kępina +2)
Kobyłka (Antolek +8)
Konstancin-Jeziorna (Grapa +6)
Łomianki (Buraków +1)
Pruszków (Bąki +6)
Wołomin (Helenówka +4)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia44 - 56 / 60 min

CoREX

Opis ogłoszenia

Parę słów o nas: Jesteśmy grupą korepetytorów zatrudnioną w CoREX - firmie edukacyjnej działającej od ponad półtora roku, w Warszawie oraz pod Warszawą. Wielu z nas zajmuje się udzielaniem korepetycji od kilku lat. Jesteśmy młodymi, pełnymi energii i pasji ludźmi. Mamy wielu zadowolonych klientów, którym pomagamy zarówno z bieżącym materiałem, jak i generalnie z geografią, na każdym poziomie . Przygotowujemy na przykład do matury czy egzaminów kuratoryjnych. Nasi uczniowie często osiągają wyniki, które sobie założyli. Jeśli z jakiegoś powodu dany korepetytor się nie spodoba, jest możliwość bezpłatnej wymiany tego korepetytora, na innego. Jesteśmy osobami cierpliwymi i staramy się prowadzić zajęcia w przyjaznej atmosferze, dostosowując sposób pracy do możliwości poznawczych naszego ucznia. U nas każdy jest traktowany jak indywidualny przypadek! Na naszych lekcjach staramy się zmotywować ucznia, aby samodzielnie, systematycznie pracował i zwyczajnie polubił dany przedmiot. Nasza oferta jest skierowana do osób które cenią sobie swój czas, oraz czas korepetytora, który będzie ich uczył. Lekcje są nastawione na przygotowanie do samodzielnej pracy poza zajęciami.

Co możemy Ci/Twojemu dziecku zaoferować?

Oferujemy zajęcia godzinne, półtoragodzinne oraz dwugodzinne bloki zajęć. Korepetytor może dojechać do ucznia, lub uczeń do korepetytora (tańsze zajęcia). W naszej ofercie jest też  lekcja zdalna z użyciem tabletów graficzynych i specjalnego serwisu edukacyjnego  - sprawdza się to świetnie przy przedmiotach ścisłych, ale również przy nauce języków. Oferujemy możliwość zmian korepetytora, do skutku, aż znajdą Państwo tego jedynego, z którym przyjemnie będzie się pracować Państwa dziecku. Jest też opcja  lekcji grupowych, te są wyceniane indywidualnie w zależności od wielu zmiennych i  znacznie tańsze niż te indywidualne.

Pomożemy Tobie lub Twojemu dziecku najpierw wyznaczyć realistyczne cele. Następnie postaramy się nadrobić ewentualne zaległości. Na koniec, zrobimy wszystko, by zarazić ucznia miłością do geografii,  co sprawi, że Ty lub Twoje dziecko uwierzycie w siebie i będziecie w stanie pracować nad geografią samodzielnie i  z uśmiechem na ustach.

Aktualnie działamy w następujących miastach:
- Warszawa
– Babice Nowe
– Błonie
– Brwinów
– Jabłonna
– Kobyłka
– Konstancin-Jeziorna
– Łomianki
– Marki
– Michałowice
– Ożarów Mazowiecki
– Piaseczno
– Piastów
– Podkowa Leśna
– Pruszków
– Raszyn
– Rybie
– Stare Babice
– Sulejówek
– Wołomin
– Zielonka i w wielu innych!

Pierwsze 60-cio minutowe zajęcia są 50% tańsze, niż normalne. Zajęcia w CoREX trzeba odwołać minimum na trzy godziny , przed planowanym ich rozpoczęciem, CoREX zastrzega sobie prawo do naliczenia opłaty jeśli zajęcia zostaną odwołane później, niż na trzy godziny przed ich rozpoczęciem. W sytuacji gdy uczeń często odwołuje lekcje oraz nie odrabia prac domowych zadanych przez lektora CoREX,  zastrzegamy sobie prawo do przerwania współpracy. Dokładny cennik jest dostępny na naszej stronie internetowej:  corexkorepetycje.peel

Czy zainteresowała Cię nasza oferta?

Jeśli tak, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszej  strony internetowej  czy  messengera  (corex korepetycje). Możesz też dzwonić pod firmowy numer telefonu 579 800 722  , jest on dostępny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Uwaga: Nie pomagamy  podczas egzaminów czy sprawdzianów.  Nie piszemy prac za naszych uczniów.

Nauka z nami to  czysta przyjemność, przekonaj się sam!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

CoREX
Łaźniewska 5A
05-860 Święcice
NIP: 5272649094

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.