Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Białystok
Siemiatycze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 60 min

Andrzej

Opis ogłoszenia

Doświadczony nauczyciel dyplomowany, przygotowanie pedagogiczne. Ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu matematyki. Prowadzę zajęcia indywidualne z matematyki na poziomie szkoły średniej (liceum, technikum), a także z zakresu matematyki w szkołach wyższych: analiza matematyczna, algebra liniowa i inne zagadnienia obejmujące przygotowanie do egzaminów oraz kolokwiów. Moja specjalność to maturzyści i studenci. Przygotowuję do matury (matura podstawowa i rozszerzona - kursy maturalne), egzaminów, klasówek, pomagam nadrobić zaległości.

Zapraszam również na lekcje online uczniów będących za granicą oraz tych którzy mają trudności z dotarciem do korepetytora.

Cena: 60zł/60min.
Tel: 604 576 008.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1989 - 06.1994
UMCS w Lublinie
Magister
Kursy i szkolenia
10.2015
egzaminator OKE
Doświadczenie
09.2009 - aktualnie
szkoła średnia

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.