Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Gdańsk
Gdynia
Sopot

Michal

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Michal

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Bardzo polecam korepetycje u Pana Michała, przygotowuje lekcje pod indywidualne potrzeby ucznia. Dzięki niemu, szybko zrozumiałam zasady gramatyki, z którymi dotychczas miałam problemy. Potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć każdą wątpliwość, lekcje są ciekawe, dzięki czemu szybciej można przyswoić wiedzę i poznać wiele nowych zwrotów i słówek, ktorych na próżno szukać w podręcznikach:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.