Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Gdańsk (Przymorze Wielkie)
Olsztyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia70 - 100 / 60 min

Wiktoria

Opis ogłoszenia

Witam! :) W 2020 ukończyłam chemię na Uniwersytecie Gdańskim i z chęcią udzielę korepetycji z tego przedmiotu na każdym poziomie :) Mam trzyletnie doświadczenie w przygotowaniu do matury z chemii na poziomie rozszerzonym, co stało się moją pasją. Najważniejsza jest matura, bo to ona decyduje o tym, czy dostaniemy się na wymarzony kierunek :) Wiem doskonale jak działa CKE, na jakich zadaniach traci się łatwe do zdobycia punkty i na co warto zwracać uwagę. Sama uzyskałam z chemii na maturze 90%. Przerobimy wszystkie arkusze - bo to one (a raczej zrozumienie jak budowane są zadania i jak do nich podchodzić) są kluczem do sukcesu. Z roku na rok matury są analogiczne i moim celem jest to, aby po zajęciach uczeń dostrzegał tę analogię i zwracał uwagę na najważniejsze zagadnienia, które pojawiają się praktycznie co roku na egzaminie i zobaczył, że wbrew pozorom matura z chemii nie jest trudna - trzeba się nauczyć pewnego schematu. Jeśli będą luki w nauce oczywiście wszystko zaczniemy od początku, żeby rozumieć wszystko od podstaw. Mam mnóstwo aktualnych zbiorów zadań, z których również będziemy korzystać. Na zajęciach omawiać będziemy dany temat oraz po części teoretycznej przejdziemy do rozwiązywania zadań przygotowanych i wydrukowanych przeze mnie, które będą tylko z matur - co w efekcie po zakończeniu omawiania wszystkich tematów da to, że wszystkie matury będą przerobione i nie będzie potrzeba dodatkowego czasu przed egzaminem na przerabianie arkuszy. Do większości tematów przygotowuje materiały dodatkowe w postaci schematów czy też notatek. Oczywiście zapraszam też osoby, które mają problemy z chemią, a nie przygotowują się do matury. Dla osób, które nie chcą robić przerwy od przygotowań - możliwe spotkania w wakacje.Proszę (w miarę możliwości) o kontakt telefoniczny w godzinach wieczornych.Gwarantuję miłą atmosferę, bez stresu. :)Zajęcia odbywają się u nauczyciela na Przymorzu w Gdańsku (ul. Chłopska) w dni powszednie i w weekendy w Olsztynie, gdzie dojeżdżam do ucznia. 70zł/1h100zł/1,5hZapraszam serdecznie! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2020
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Chemia
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.