Klara Pietruczuk

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Warszawa (Białołęka)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski70 - 100 / 60 min

Klara Pietruczuk

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem mianowanym z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy w każdym przedziale wiekowym, kierunkowo wykształconym metodologiem i przede wszystkim pasjonatką jezyków obcnych oraz native speakerem języka rosyjskiego.

Wypracowałam własne, skuteczne metody nauczania. Łączę tradycyjne metody nauki z kreatywnymi rozwiązaniami. Doskonale znam wszelkie standardy językowe.

CENNIK - zajęcia indywidualne - 60zł/60minut

Oferuję:

1. Konwersacje , na których przełamiemy wszelkie bariery językowe - nauczysz się biegle mówić i czerpać z tego ogromną satysfakcję.

2. Pełne przygotowanie do egzaminów i certyfikatów językowych.

3. Nadrobienie zaległośc.

4. Zajęcia dla początkujących.

5. Poszerzenie słownictwa.

6. Pracę nad wypowiedziami pisemnymi i akcentem.

Wszystko w ramach elastycznych form zajęć, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Spotkania stacjonarnie na terenie Warszawy lub online. Osobiście przygotuję wszystkie materiały obejmujące zakres konwersacji, gramatyki, ćwiczeń z fonetyki czy rozumienie tekstu pisanego.

Kontakt : telefoniczny (+48) 666 047 929 lub przez formularz ze strony wyślij wiadomość (wraz z podaniem adresu e-mail).

W wiadomości do mnie proszę o podanie informacji o wszystkich możliwych terminach lekcji (dokładne dni i godziny), liczbie przewidywanych zajęć w tygodniu oraz obecnym poziomie znajomości języka a także celach nauczania.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek18:00 - 20:00
Środa
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela09:00 - 19:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1988 - 07.1993
Uniwersytet w Brześciu
Nauczyciel dyplomowany
Geografia , biologia , język francuski
09.1999 - aktualnie
NKJO w Siedlcach
Nauczyciel dyplomowany
Język francuski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.