Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe40 - 50 / 60 min

Klaudia

Opis ogłoszenia

Cześć. Pojawiłeś się na moim profilu, więc wnioskuję, że masz problem z ortografią, gramatyką, formami prac pisemnych, czytaniem ze zrozumieniem, itp. Myślisz, że nie będzie z Ciebie dobrego polonisty i język polski jest ci blisko? Z chęcią Ci pomogę i postaram zarazić do języka polskiego oraz udowodnić, że wcale nie jest on tak skomplikowany jak myślisz. Przygotuję dla Ciebie odpowiednie materiały, które wspólnie przeanalizujemy, a to oczywiście po tym, jak najpierw wyjaśnię Ci część teoretyczną. Pamiętaj, że nikt nie jest alfą i omegą. Moim słabym punktem jest matematyka, a Twoim może być właśnie język polski i to nic złego! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.