Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Wrocław
Mokronos Dolny
Bielany Wrocławskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe40 - 50 / 60 min

Klaudia

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, jestem studentką filologii polskiej ze specjalizacją nauczycielką. Odbyłam praktyki śródroczne oraz ciągłe w szkole podstawowej i zakończyłam je oceną bardzo dobrą. Z chęcią pomogę w opanowaniu materiału. Udzielam korepetycji dzieciom, jak i młodzieży. Moi najmłodsi uczniowie mają dopiero 6 lat. Poznają ze mną literki, ćwiczą technikę czytania i pisania oraz uczą się języka polskiego od podstaw. Posiadam wiele materiałów edukacyjnych, na bieżąco zaopatrzam się w różne pomoce i gry dydaktyczne, korzystam z nowoczesnych technologii (platformy edukacyjne), aby lekcje były urozmaicone i niemonotonne, a do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. 

Cena jest zróżnicowana ze względu lokalizację.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.