French Up Klaudia Orzada

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bonjour à tous! Jestem pasjonatką języka francuskiego i nauczycielem z ponad pięcioletnim doświadczeniem, absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Gdańskim, właścicielką szkoły języka francuskiego French Up oraz lektorką w dwóch renomowanych szkołach językowych.

Moją misją jest rozwijanie wiedzy oraz umiejętności językowych moich uczniów, a także przekazywanie kultury i fascynującego świata języka francuskiego.

Na moich lekcjach nie ma miejsca na nudę! Wykorzystuję innowacyjne rozwiązania metodyczne , aby zapewnić ciekawe i inspirujące zajęcia. Uwielbiam obserwować, jak język francuski ożywa w oczach moich kursantów, stając się źródłem radości i satysfakcji. Język to drzwi do nowego świata, a ja chcę pomóc Wam te drzwi otworzyć.

Co pół roku udoskonalam swoje umiejętności na szkoleniach językowo-metodycznych, aby zawsze dostosowywać się do indywidualnych potrzeb moich kursantów. Bez względu na to, czy przygotowujecie się do egzaminu maturalnego, DELF/DALF czy po prostu chcecie nauczyć się języka od podstaw, jestem tu, aby Was poprowadzić przez tę niesamowitą podróż.

Na moich zajęciach spotkacie nie tylko mnie, ale również native speakerów z Francji i Szwajcarii, co pozwoli Wam doskonalić wymowę i zanurzyć się w autentyczną kulturę francuską. Lekcje odbywają się zarówno w grupach, co sprzyja wymianie doświadczeń i motywacji, jak i w formie indywidualnych spotkań online lub stacjonarnych, co pozwala mi dostosować naukę do Waszego tempa i potrzeb.

Jeśli chcecie poznać sekrety języka francuskiego, odkryć jego piękno i pewnie posługiwać się nim w różnych sytuacjach, to zapraszam Was do mojej szkoły językowej French Up. Razem odkryjemy urodę francuskiego języka i kultury.

Niezależnie od Waszego poziomu zaawansowania, jestem gotowa pomóc Wam osiągnąć Wasze cele. Niech język francuski stanie się Waszą pasją, tak samo jak jest moją!

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojej strony internetowej oraz do skontaktowania się ze mną w celu zapisania się na kurs języka francuskiego. Découvrez la beauté du français avec moi!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

French Up Klaudia Orzada
Złota 75a/7
00-819 Warszawa
NIP: 6040234291

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Romanistyka
09.2022 - 09.2022
Uniwersytet Gdański
Magister
Romanistyka
Kursy i szkolenia
10.2018
Szkolenie językowo-metodyczne
Doświadczenie
10.2018 - aktualnie
Szkoła językowa
05.2019 - 02.2020
Staż w Konsulacie Honorowym Francji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 24
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2024

Bonjour! Bardzo polecam zajęcia z Klaudią. Jestem początkującą. Klaudia ma zawsze dużo cierpliwości dla mnie... Nawet przy tych trudnych i frustrujących tematach. Oprócz tego, na naszych zajęciach jest dużo śmiechu i są one ludzkie. Więc jeśli szukasz kogoś, kto sprawi, że poczujesz się swobodnie nawet ucząc się tych trudnych rzeczy -> POLECAM Klaudię!!! Klaudia jest oprócz tego bardzo wyrozumiałą nauczycielką. Opowiada również o ciekawych historiach. Dzieli się anegdotkami związanymi z jej przygodami z Francuskim. Zawsze dowiem się czegoś ciekawego!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2023

Z Klaudią współpracowałam przez równy rok podczas mojego gap year. Zajęcia podtrzymały mój francuski, Klaudia spełniała każdą moją prośbę, miałyśmy zarówno zajęcia bardzo wymagające i trudne opierające się o poziom C1 jak i te swobodniejsze. Dzięki atmosferze w jakiej powtarzałyśmy materiał, a także uczyłyśmy się nowych rzeczy, nigdy nie wychodziłam ze spotkań smutna, zła czy rozczarowana. Polecam Klaudię każdemu kto (wraz oczywiście z odpowiednio zorganizowanym i efektywnym nauczaniem) ceni sobie przyjacielskie i naturalne podejście do ucznia :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2022

W przeszłości uczyłem się z kilkoma korepetytorami i dopiero pracując z Klaudią poczułem nie tylko progres, ale też przyjemność z lekcji. Każde zajęcia są inne a jednocześnie ciekawe, dlatego czas leci bardzo szybko. Program zajęć i sposób ich prowadzenia jest szyty na miarę pod potrzeby danego ucznia, dlatego każdy może czuć się wyjątkowo. Oprócz tego, Klaudia jest skora do pomocy także poza godzinami zajęć, i to nie tylko w kwestii sprawdzania prac domowych!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2022

Uczyłem się francuskiego w różnych miejscach i na różne sposoby: w szkole językowej, na studiach i we własnym zakresie. Dopiero jednak rozpoczęcie pracy z Klaudią uważam, że przełom, po którym poczułem, że robię postępy dużo szybciej i że nauka naprawdę sprawia mi radość. Po pierwsze, umie ona stworzyć atmosferę, w której chce się mówić śmiało, nawet jeśli się wie, że nadal robi się dużo błędów; jeśli poprawia to uważanie, ale z gracją i delikatnie ;) Po drugie, umie ona tak dobrać tematy konwersacji, aby pasowały do potrzeb uczenia. Wiele razy mi się zdarzyło, że to, o czym mówiliśmy na lekcji wykorzystałem później w prawdziwym życiu. Po trzecie, widać po niej, że kocha Francję, jej kulturę, język, słowem: że to jest jej pasja, a pasja jest zaraźliwa. Polecam Klaudię wszystkim, którzy szukają pomocy w nauce francuskiego!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2022

Uczę się z Klaudią od ponad roku. Przygotowała mnie do Delf, dzięki czemu dostałem się na studia do Francji! Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Klaudia jest świetna w tym, co robi. Zaangażowanie w zajęcia oraz utrzymywanie zainteresowania nowymi tematami to dla niej standard. Słucha ucznia i jego preferencji ale przy tym jest wymagająca i dąży do perfekcji. Zajęcia są urozmaicone, ciekawe i kończą się w mgnieniu oka. Postępy w nauce sprawdzane są regularnie. Klaudia jest profesjonalistką a przy tym miłym i inteligentnym rozmówcą. Zajęcia warte swej ceny, bo postęp w nauce jest widoczny bardzo szybko.

avatar
Ha Mi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2022

Przez ostatni rok pracowalam intensywnie z Klaudia by zdac moj dyplom B2 i musze powiedziec, ze super mnie przygotowala! Korepetytorka byla zawsze bardzo cierpliwa oraz dostosowywala sie do moich wlasnych porzeb, co bardzo cenie. Zajecia byly ciekawe, roznorodne oraz bylo tez duzo cwiczen interakcyjnych.
Moge tylko polecic :-)

avatar
Oliwier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2022

Pracuję z Klaudią od około pół roku, wróciłem do francuskiego po wielu latach przerwy. Szczególnie cenię bardzo dobrą organizację zajęć przez Teams, dobrane materiały oraz świetne wyjaśnianie zagadnień gramatycznych. Lekcje odpowiednio przebiegają w dobrej atmosferze, choć Klaudia jest wymagająca. Zdecydowanie polecam osobom, które konkretnie podchodzą do nauki języka francuskiego.

avatar
Tristan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2022

Pani Klaudia świetnie sobie poradziła na szkoleniu firmowym. Szkolenie było dopasowane do potrzeb grupy. Zdecydowanie polecam Panią Klaudię na szkoleniach specjalistycznych z języka francuskiego.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2022

Bardzo polecam Klaudię jako korepetytorkę francuskiego. Umie nawiązywać dobry kontakt z uczniem, jest cierpliwa i przede wszystkim jasno tłumaczy! Ma ciekawe pomysły na prowadzenie zajęć przez co chce się na nie uczęszczać i pogłębiać swoją wiedzę. Na zajęciach panuje miła atmosfera.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Z Klaudią zajęcia mam już od paru miesięcy i z czystym sumieniem stwierdzam, że są to jedne z najlepszych zajęć językowych, jakie kiedykolwiek miałem. Klaudia jest zawsze uśmiechnięta, przygotowana i bardzo zaangażowana. Dzięki niej coraz płynniej posługuję się francuskim i odkrywam jeszcze bardziej jak piękny jest to język. Klaudia potrafi zarażać miłością do tego francuskiego, a ja dzięki temu co tydzień wyglądam naszych kolejnych zajęć

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Zdecydowanie polecam naukę z Panią Klaudią. Zawsze jest w 100% zaangażowana w lekcje, na których panuje sympatyczna atmosfera. Pani Klaudia dokładnie tłumaczy wszystkie pojawiające się wątpliwości, co dla osoby dopiero zaczynającej swoją przygodę z francuskim jest bardzo pomocne. Zawsze zachęca do mówienia na zajęciach, co jest zdecydowanie najważniejsze w nauce języka.
:)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Świetnie przygotowane lekcje. Przyjemna atmosfera na zajęciach bardzo zachęca do pracy. Serdecznie polecam, korepetycje pozwalają mi powtórzyć i uzupełnić wiedzę z lekcji w szkole. Prowadząca jest cierpliwa, pomocna i bardzo sympatyczna. Tworzy bardzo dobre warunki do pracy.

avatar
Mateusz i Kubuś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Jestem uczniem francuskojęzycznego liceum, który aktualnie przygotowuje się do rozszerzonej matury ze wspomnianego języka. Poziom Pani Klaudii przyćmiewa nauczycieli nawet najbardziej renomowanych szkół średnich w Polsce. Jakiś czas temu postanowiłem wysłać na korepetycje do Pani Klaudii również mojego 12 letniego brata. Była to bardzo dobra decyzja - od tego czasu w naszym domu coraz rzadziej używa sie j. polskiego :) Polecam korepetycje z tą Panią zarówno dla tych zaawansowanych jak i tych raczkujących!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Polecam serdecznie korepetycje z Panią Klaudią. Profesjonalne podejście do nauczania i niesamowita cierpliwość!

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Pani Klaudia to profesjonalistka, cierpliwa i bardzo miła. Korepetycje z nią to sama przyjemność a efekty nauki są szybko widoczne.
Polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Moja ocena nie może być inna niż te które są już na stronie. Pani Klaudia jest przesympatyczną osobą ale przede wszystkim jest profesjonalna w tym co robi,zawsze pomocna,zawsze na czas,zawsze przygotowana i elastyczna. Moja córka chętnie korzysta z pomocy pani Klaudii,a ja się cieszę z jej postępów. Polecam wszystkim i bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Korepetycje są świetnie prowadzone, dzięki pani Klaudii nadrabiam zaległości i widzę progres w mojej nauce. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra, a pani Klaudia cierpliwa i chętna do pomocy

avatar
weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Bardzo przyjemne lekcje, spersonalizowane i w dobrej atmosferze!

avatar
Karo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Świetne, dobrze przygotowane korepetycje, które dzięki spersonalizowanemu podejściu pomogą każdej osobie borykającej się z zaległościami

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Dzięki korepetycjom z Klaudią udało mi się na ocenę bardzo dobrą zaliczyć lektorat na studiach, a dodatkowo polubiłem język francuski i kontynuuję już drugi rok jego naukę. Gorąco polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2021

Jestem bardzo zadowolony, oprócz niekwestionowanej wiedzy Klaudia jest osobą bardzo pozytywną, z wielkim poczuciem humoru i bardzo otwartą. Jej profesjonalizm, pasja do języka jest zarażająca i sprawia, że ma się ochotę na więcej, jest osobą przed którą zanikają wszystkie bariery językowe.
Ocena na 5! Nie może być inaczej. Szczerze polecam :).

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Klaudia to bardzo cierpliwa i zorganizowana nauczycielka z ogromnym doświadczeniem. Dzięki Niej nauka języków stała łatwa, prosta i przyjemna.
Grazie!

avatar
Tala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Najlepsza lektorka języka francuskiego z jaką miałam do czynienia, a przerobiłam ich już kilku. Lekcje są ciekawe, bardzo różnorodne, a z terminami zawsze bez problemu można się dogadać. No i cena, jak na Trójmiasto, bardzo zachęca ;) Widać, że język francuski to nie tylko praca, ale też pasja. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.