Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język duński70 - 100 / 60 min

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,
Jestem osobą, która przez 6 lat mieszkała w Danii, ucząc się tylko w języku duńskim, a od ponad 5 lat wykorzystuje ten język w codziennej pracy oraz dodatkowo w formie nauczania innych. 

W swojej karierze miałam przyjemność: 
• współpracować z największymi szkołami językowymi w Polsce (obecnie nadal utrzymuję współpracę) 
• nauczać w prestiżowych, znanych firmach 
• udzielać prywatnych korepetycji zarówno w trybie indywidualnym jak i grupowym (również online)
• tlumaczyc różnego rodzaju dokumenty takie jak regulaminy, dokumenty prywatne itp. 
• przeprowadzać weryfikacje językowe w ramach rozmów kwalifikacyjnych na stanowiska, które wymagały płynnego posługiwania się językiem duńskim 

W swoim sposobie nauczania uwielbiam łączyć praktykę z teorią. Oznacza to, ze jako osoba, która poznała język duński najlepszej możliwej strony - uczyli mnie tylko Duńczycy, mam okazje przekazać swoim kursantom możliwie najlepszą wersję tego języka biorąc pod uwagę trudności, z którymi sama się spotykałam oraz wykorzystywać sposoby, które samodzielnie wypracowałam pomagające lepiej zrozumieć problematyczne zagadnienia, które podpieram teorią ze sprawdzonych źródeł. Często pracuję ze swoimi kursantami na materiałach, które tworzę sama. 

Czy warto uczyć się języka duńskiego?

W dzisiejszych czasach języki skandynawskie są bardzo cenione w różnych środowiskach, znajomość tego języka może przynieść nam duże profity. Warto również podkreślić, ze wartość tek grupy językowej cały czas rośnie, jest to z pewnością inwestycja w samego siebie. 

Jesli masz pytania, śmiało napisz wiadomość lub zadzwoń. 

Zapraszam :-) 

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:30
Wtorek19:00 - 20:00
Środa18:00 - 20:00
Czwartek19:00 - 20:00
Piątek18:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2015 - aktualnie
Usługi językowe
• Zajęcia dla osób fizycznych • Zajęcia dla firm • Weryfikacja poziomu językowego dla klienta biznesowego • Udział w konferencjach jako tłumacz • Tłumaczenia

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2021

Bardzo dobra Tutorka. Zajecia prowadzi w sposob luzny, ale taki ktory pasuje studentom. Potrafi przygotowac zajecia pod kazdego, bez wzgledu na trudnosci z opanowaniem jezyka. Bardzo cierpliwa, do kazdego podchodzi indywidualnie, pomocna.
Nauke prowadzi nie na sztywnych przykladach, tylko na zyciu codziennym, rozmawiasz o tym co lubisz, a gramatyka wchodzi sama :)

Polecam serdecznie.

Klaudia

Bardzo dziękuje! :-)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2021

Nie znam innej takiej lektorki, z która lekcje są tak efektywne, komfortowe, w pełni pozytywnej atmosferze. Słucha sugestii i układa lekcje tak żebyśmy my sie czuli dobrze. Dzięki Klaudii zdecydowałam sie na wcześniejszy wyjazd do Danii ponieważ pewniej czułam sie w mowie a zawsze było to moja główna blokada. Cieszę sie, ze to właśnie do Klaudii trafiłam! Taki nauczyciel to prawdziwy skarb! !!!!!

Klaudia

Dziękuje bardzo i życzę dalszych sukcesów :-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2021

Z czystym sumieniem polecam Klaudię. Miałam wiele lektorów również innych języków, których się uczyłam ale mogę spokojnie powiedzieć, że Klaudia jest jednym z lepszych. Swoim pozytywnym podejściem tworzy baardzo komfortową atmosferę na zajęciach, przez co nie bałam się zacząć mówić po duńsku. Jest wyrozumiała, ale wymagająca. Każdemu szczerze polecam!!

Klaudia

Dziękuje bardzo! :-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Fantastyczna osoba,,ktora naprawde cierpliwie i w fajny,przystepny sposob uczy tego skomplikowanego jezyka.Baaardzo polecam p.Klaudie kazdemu.Zajecia z Nia mijaja szybko i sa mocno efektywne

Klaudia

Bardzo dziękuje :)

avatar
Ania Kurecka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Pani Klaudia przygotowywała mojego syna do wyjazdu do Danii. Uczyli się razem prawie rok - bardzo polecamy wszystkim!!

Klaudia

Pani Aniu, bardzo dziękuje za opinię!
Pozdrowienia dla Damiana :-)

avatar
piotrekpekiel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Po złych doświadczeniach w nauce duńskiego z poprzednim lektorem zacząłem zajęcia online z Klaudią. Strzał w dziesiątkę!
Lektorka przesympatyczna, na zajęciach oanuje bardzo przyjazna atmosfera a po 3 miesiącach z Klaudią byłem w stanie swobodnie porozumieć się z duńczykiem. Dziękuję!! POLECAM.

Klaudia

Dziękuje bardzo za Twoją opinię, Piotrek! :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.