Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Klaudia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2021
Uniwersytet Warszawski
Magister
Lingwistyka Stosowana, terminologia i tłumaczenia specjalistyczne z językiem angielskim i włoskim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2024

Klaudia prowadzi zajęcia w sposób rewelacyjny, bardzo dopasowany zarówno do potrzeb jak i umiejętności ucznia.
W momencie gdy rozpocząłem zajęcia z Klaudią moja znajomość języka włoskiego była znikoma, a aktualnie jestem w stanie swobodnie się porozumiewać w tym języku.

Z całego serca polecam korepetycje z Klaudią każdemu, kto chce podnieść swój poziom lub efektywnie nauczyć się języka od podstaw.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2024

Zajęcia z Klaudią zaczęłam ponad 2 lata temu i z całego serca mogę je polecić każdemu, nawet najbardziej opornemu uczniowi. Klaudia cechuje się cierpliwością i zrozumieniem co sprzyja atmosferze otwartej komunikacji. Elastyczność odbywania/przekładania zajęć jest dodatkowy plusem Lekcje są ciekawe, o różnorodnej tematyce z naciskiem na konwersacje. Jedyny taki lektor, z którym zajęcia nie są przymusem, a przyjemnością.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2024

Z całego serca polecam korepetycje z języka włoskiego z Klaudią. Jest zawsze przygotowana, punktualna i ma bardzo indywidualne podejście do ucznia.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2024

Uczę się z Klaudia już od jakiegoś czasu i z całego serca polecam jej zajęcia. Zawsze konkretna i przygotowana do zajęć , bardzo duży nacisk kładzie na gramatykę . Dostosowuje zajęcia to potrzeb ucznia.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2024

Od około roku mam lekcje z Klaudią i moje umiejętności Włoskiego rosną szybciej niż ich dług publiczny! Przede wszystkim super pozytywna atmosfera, bardzo zróżnicowane ciekawe i merytoryczne lekcje. Dodatkowo mega elastyczność jeśli chodzi o odbywanie lekcji. Polecam wszystkim w szczególności jeśli chodzi Ci o zdobycie pewności i lekkości rozmowy w języku Włoskim.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2021

Uczę się u Klaudii już kilka miesięcy, mogę polecić z czystym sumieniem.
Cały czas mówimy, a to podstawa. Klaudia jest sympatyczna, ale też profesjonalna i wymagająca. To ważne. Jest rzeczowo i dynamicznie. Nie tracimy czasu, co nie raz mi się zdarzało z innymi lektorami.

Jeszcze raz polecam!

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2021

Serdecznie polecam Klaudię jako sympatyczną i kompetentną lektorkę :) Atmosfera oraz przygotowanie do zajęć są na bardzo wysokim poziomie. Klaudia szybko dostosowuje poziom do studenta, co czyni zajęcia interesującymi oraz odpowiednio wymagającymi jednocześnie. Na zajęciach można usłyszeć również wiele ciekawostek na temat Włoch, co w połączeniu z poczuciem humoru Klaudii sprawia, że każde zajęcia to czysta przyjemność.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Polecam wszystkim naukę z Klaudią! Bardzo miła i kompetentna Pani. Nauka języka włoskiego z nią to sama przyjemność!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.