Centrum Języków Romańskich al. Kościuszki 39, I piętro, Łódź

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Łódź

O mnie

CENTRUM JĘZYKÓW ROMAŃSKICH to miejsce, które łączy miłośników języków romańskich, zafascynowanych kulturą i zakochanych w pięknie romantycznej Francji, gorącej Hiszpanii, historycznych Włoszech, czy też pełnej tajemnic Portugalii.W naszej ofercie znajdziecie Państwo, poza standardowymi kursami językowymi, liczne spotkania tematyczne, prezentacje, warsztaty oraz, na co szczególnie warto zwrócić uwagę, naukę jednego języka przez drugi (bez posługiwania się językiem polskim).Nasza oferta, bardzo rozbudowana, kładzie szczególny nacisk na jakość pracy oraz obsługi Naszego Słuchacza. Od lat staramy się iść z biegiem czasu i postępu, a więc stosować również skuteczne, nowoczesne metody i strategie nauczania. Profesjonalizm oraz zadowolenie i świetne wyniki pracy osiągane przez Naszych Słuchaczy w przyjaznej i śródziemnomorskiej atmosferze są dla nas priorytetem. Aby Nasi Słuchacze i Klienci byli zawsze usatysfakcjonowani staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom oraz nieustannie się rozwijać.Centrum Języków Romańskich - szkoła profesjonalna, otwarta, pełna wyjątkowej atmosfery, wskazuje drogę, którą najlepiej kroczyć, by naprawdę poznać język.OFERUJEMY KURSY:

- języka francuskiego,

- języka włoskiego,

- języka hiszpańskiego,

- języka portugalskiego,

- języka rumuńskiego,

- łaciny,

- języka polskiego dla obcokrajowców

oraz na życzenie klienta: języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiegoSZEROKA OFERTA CJR TO KURSY:

- dla dzieci,

- dla młodzieży,

- dla dorosłych,

- dla seniorów,

- dla firm.DO WYBORU DLA PAŃSTWA SĄ:

- zajęcia indywidualne,

- kursy semestralne,

- kursy wakacyjne,

- kursy międzysemestralne.Tylko u nas zajęcia odbywają się w PROFESJONALNYM LABORATORIUM JĘZYKOWYM!Proponujemy również zajęcia i szkolenia w formie wideokonferencji - wideo lekcji.Liczy się dla nas wysoka jakość wykonywanych usług oraz indywidualne podejście do każdego Słuchacza!!!Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!NASZA WIEDZA, DOŚWIADCZENIE I PASJA SĄ GWARANCJĄ PAŃSTWA SUKCESU!!!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.