Agata Ciompała

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Złotokłos
Chylice
Stara Iwiczna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie posiadam już tytuł licencjata i kontynuuję kierunek. W udzielaniu korepetycji posiadam roczne doświadczenie.

Pomogę w przygotowaniach do klasówek i kartkówek z szeroko pojętej gramatyki oraz literatury dzieciom uczęszczającym do szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Przygotuję do EGZAMINU ÓSMOKLASISTÓW. Chętnie wyjaśnię na czym polega pisanie różnego rodzaju wypracowań (w tej kwestii zachęcam również do zgłaszania się uczniów liceum). Pomogę odrobić lekcje i nadrobić zaległości w nauce. Przygotuję do poprawki. Poprowadzę także konwersacje dla osób z zagranicy. Wszystko do uzgodnienia mailowo, przez telefon lub podczas pierwszej lekcji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
UW
Licencjat
Filologia polska
Kursy i szkolenia
12.2016
Certyfikat tworzenia treści
Doświadczenie
04.2018 - aktualnie
Sklep internetowy

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.