Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kobyłka
Zielonka
Wołomin

Opis ogłoszenia

Witam, jestem absolwentką edukacji wczesnoszkolnej. Obecnie pracujęw szkole podstawowej jako oligofrenopedagog. Udzielam korepetycji z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Chętnie pomogę dzieciom mającym trudności w nauce czytania i pisania. Posiadam wlasne materialy urozmaicające zajęcia oraz spore doświadczenie w pracy z dziećmi

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.