Marcin Kubicki

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Gdańsk (śródmieście)
Język angielski30 - 40 / 60 min

Marcin Kubicki

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo,

Oferuję prowadzenie zajęć z języka angielskiego od podstaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajmuje się również pomocą na etapie szkolnym (podstawówka/gimnazjum/liceum).

Jeśli chcielibyście Państwo zacząć przygodę z językiem angielskim, to zajęcia ze mną z pewnością będą wszystkim, czego potrzeba. Moje umiejętności pozwalają na naukę języka na poziomie A1/C1.

O mnie:

Jestem 23 letnim studentem mieszkającym na co dzień w Gdańsku.Języka angielskiego nauczyłem się w czasach szkolnych, na korepetycjach, podczas wyjazdów za granicę i obcowania z zagraniczną kulturą. Znam zarówno podejście formalne, jak i te mniej formalne :). Korzystałem ze swojej wiedzy w pracy jako recepcjonista. Jestem osobą, która interesuje się wieloma rzeczami – oprócz lekcji języka angielskiego udzielam również korepetycji z języka francuskiego (poz. A1/B1), a także uczę gry na gitarze. Prywatnie zajmuje się nauką programowania i uczęszczam na studia wyższe na kierunku informatyka, aby szerzej rozwijać się w tę stronę. Moje podejście do nauki zostało określone przez moich uczniów, jako zachęcające do nauki, poszerzające ciekawość języka, lecz jednocześnie zorientowane na osiągnięcie swoich celów. Ze mną zmotywujecie się Państwo do nauki języka!

O zajęciach:  

Zajęcia mogą odbywać się zarówno w moim domu, jak i u ucznia za dopłatą(5-10zł). Oferuję również zajęcia online prowadzone na platformie Skype + wirtualnej tablicy od Google. W razie potrzeby mogę pomóc zainstalować potrzebne aplikacje lub wykorzystać inne.

Jeśli nie są Państwo pewni tego, czy forma lekcji ze mną będzie Państwu odpowiadać – oferuję pierwszą lekcję gratis. *

_*Dotyczy jedynie lekcji rozpoczynających dłuższą współpracę.

_

Zachęcam do współpracy osoby w każdym wieku. Nauka języka to na prawdę piękna i rozwijająca aktywność. Postaram się uczynić ten proces jak najprostszym oraz sprawić, by nauka była przyjemnością.

Zapraszam!
Marcin Kubicki.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.