Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Zabrze (Helenka)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 - 70 / 60 min

Krzysztof

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

KOREPETYCJE GITAROWE

Witam.Mam 36 lat. Na gitarze gram od dziesiątego roku życia. Chętnie udzielę lekcji gry na gitarze zainteresowanym osobą, chcącym rozwijać swoje muzyczne pasje i umiejętności.

Jeśli chodzi o przekazywanie swojej wiedzy i umiejętności mogę pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy zarówno z najmłodszymi adeptami gitarowego rzemiosła jak i zaawansowanymi gitarzystami(tkami) chcącymi poszerzyć swoja wiedzę i umiejętności.
Lekcje dopasowuję indywidualnie do każdego ucznia, uwzględniając przy tym poziom gry jaki reprezentuję a także to, czego uczeń chce się nauczyć.

Oferuję także pomoc osobą początkującym przy doborze i zakupie odpowiedniego sprzętu, a doświadczonym chętnie doradzę jak poruszać się w muzycznym świecie.

Na moich lekcjach nauczysz się:

Osoby początkujące - - historia gitary, budowa, strojenie, rozgrzewki,- pozbycie się złych nawyków hamujących rozwój- gra akordowa, proste wprawki gitarowe, mające na celu poprawny rozwój techniki u młodej osoby.

Osoby z pewnym doświadczeniem -- Ćwiczenia ogólnorozwojowe poprawiające technikę- chromatyka, pajączki, pentatonika. skale modalne,- Staccato, Legato. Sweep picking, Arpeggio, String skipping, Tapping, improwizacja.Wszystko zależy od poziomu na jakim znajduję się dana osoba, czego chce się nauczyć, co poprawić w swojej grze. Jestem dość elastyczną i spokojną osobą.

Blisko 15 lat pracy zarówno z najmłodszymi jak i dorosłymi osobami nauczyło mnie jak ważne jest odpowiednie podejście do ucznia. Gra na instrumencie przede wszystkim powinna nam sprawiać przyjemność. Tylko w ten sposób gitara może stać się pasją na całe życie i dać nam mnóstwo frajdy i przyjemności.

Cenę za lekcję dobieram indywidualnie w przedziale (40-70PLN) w zależności od poziomu na jakim znajduje się dana osoba i jak dużo chce poświecić czasu. Lekcje odbywają się w Zabrzu, możliwy jest także dojazd do ucznia ( mam tu na myśli głównie dzieci).
Serdecznie zapraszam do kontaktu
Krzysztof

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.