Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielskicena do ustalenia

Agnieszka

Opis ogłoszenia

%% PROMOCJA! OSIĄGNIJ POZIOM ZAAWANSOWANY w 63 dni z moim autorskim programem! Otrzymasz spersonalizowanego ebooka wraz z 63 treningami oraz 18 godzin z 2 native speakerami (nauczycielami), tj. 2 godziny tygodniowo. Mój program już po 4 dniach stał się flagowym kursem w GoingEnglish!

Jestem autorką książki English Habit Challenge, która zmieniła życie setkom uczniów oraz założycielką i dyrektor generalną GoingEnglish - szkoły online wdrażającej innowacyjne edukacyjne projekty.
Mój najnowszy projekt wygrał konkurs unijny i otrzymał opinię "innowacyjnego na skalę światową".

Książkę English Habit Challenge możesz ściągnąć tutaj: www. goingenglish . com/english-habit-challenge
Jest całkowicie darmowa - dzięki niej zaczniesz mówić już po 21 dniach!

Napisz lub zadzwoń w sprawie mojego autorskiego programu: BE FLUENT IN 63 DAYS - w tej chwili z tego spersonalizowanego kursu korzystają nauczyciele, dyrektorzy szkół, lekarze oraz prawnicy.
Nikt nie otrzyma tego samego programu - zarówno interaktywna e-książka, jak i zajęcia są idealnie dopasowane do Twoich zainteresowań, potrzeb oraz poziomu.

Napisanie ebooka zajmuje mi około 7 dni. Jeśli zależy Ci na czasie, nie zwlekaj - zgłaszając się w październiku, Twój trening skończy się w pierwszych tygodniach grudnia!

%% PROMOCYJNA CENA PROGRAMU - 4500 PLN (regularna: 6000 PLN)

OPINIE UCZNIÓW MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ: www. e-korepetycje. net/odusia/jezyk-angielski

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.