Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Łódź
Faktura VAT

Mark Laidler

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/559 opinii
Dla użytkownika Mark Laidler

O mnie

British English native speaker

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 07.2010
University of Sussex
Magister
English & Film
Kursy i szkolenia
03.2011
TEFL
Doświadczenie
03.2013 - aktualnie
Online English Teacher
12.2016 - aktualnie
Online Native English Mark Laidler

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 59
avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2024

Mam ogromną przyjemność polecić Marka jako korepetytora języka angielskiego!

Jedną z największych zalet Marka jest jego umiejętność ciekawego prowadzenia lekcji. Nie tylko tłumaczy gramatykę i słownictwo, ale także angażuje mnie w fascynujące rozmowy na różnorodne tematy, takie jak film, życie czy psy. To nie tylko pomaga mi doskonalić moje umiejętności językowe, ale sprawia, że ​​każda lekcja jest inspirująca i motywująca.

Dlatego polecam Marka jako korepetytora języka angielskiego każdemu, kto poszukuje nie tylko doskonałego nauczyciela, ale także wspaniałej osoby, która uczyni proces nauki jeszcze bardziej satysfakcjonującym i przyjemnym.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2024

Świetnie zorganizowana lekcja, dopasowana indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Marcus zwraca uwagę na drobne szczegóły i niuanse, które pozwalają doszlifować angielski na bardzo wysokim poziomie. Lekcje są doskonale zbalansowane pomiędzy luźną konwersację, nowe słownictwo oraz gramatykę. Pełen profesjonalizm. Polecam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2023

Mark jest rewelacyjnym nauczycielem. Sposób prowadzenia lekcji dopasowuje do ucznia, zarówno pod kątem poziomu angielskiego, jak i poruszanych tematów. Wielkim plusem spotkań jest zachowanie idealnego balansu między swobodną konwersacją a realizowaniem zagadnień z książki. Bardzo polecam.

avatar
PP
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2023

Bardzo dobry poziom lekcji. Najbardziej zależało mi na nauczeniu się swobodnej rozmowy po angielski. Mark sprawdza się w tym przypadku wybitnie. Dodatkowo Mark ma wiele zainteresowań, które również podzielam, więc zawsze jest o czym pogadać. Polecam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2023

Świetny nauczyciel, można spokojnie rozmawiać na różne tematy

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2023

Po latach współpracy mogę szczerze polecić Markusa, genialny nauczyciel, praca z nim to czysta przyjemność. Zwłascza jeżeli ma się na celu odświeżenie/utrzymanie poziomu języka w konwersacjach, czy doskonalenie go pod kątem zawodowym.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2023

Dla mnie ? Great
Od ca 6-7 lat korzystam z lekcji Markusa
Kiedyś konieczność dziś przyjemność
W miédzyczasie to samo moi synowie - efekt u inch rozszerorzona Matura blisko 100 procent
Polecam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2023

Bardzo polecam lekcje angielskiego z Markiem. Lekcje są bardzo ciekawe. Struktura lekcji przemyślana - idealny balans pomiędzy konwersacją a książką. Mark stosuje dodatkowe narzędzia, wspomagające proces uczenia, co jest niezwykle cenne , szczególnie jeśli ktoś jest zainteresowany przyswojeniem nowych słówek i struktur zdaniowych, w celu szybszego, bardziej naturalnego sposobu wyrażania swoich myśli i opinii w języku angielskim.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2023

Miałem wcześniej lekcje z native speakerami, ale nigdy nie miałem do czynienia z tak profesjonalnym nauczycielem. Mam zajęcia z Markiem od blisko roku i już na pewno nie zmienię nauczyciela. Pierwsza część lekcji to rozmowa na różne tematy z życia codziennego, podczas której Mark na bieżąco koryguje wymowę i dopisuje nieznane mi słowa do Quizlet'a. Druga część lekcji to systematyczna praca z podręcznikiem. Jestem nauczycielem akademickim, profesorem UMCS i często podróżuję, głosząc referaty na międzynarodowych konferencjach naukowych. Dzięki lekcjom z Markiem nabrałem nie tylko pewności siebie, ale chyba już trochę brytyjskiego akcentu, bo słuchacze często nie mogą uwierzyć, że jestem Polakiem i mówię bez akcentu. To co ważne dla jakości lekcji to fakt, że Mark ukończył studia wyższe, studiując m.in literaturę angielską. Ma więc rozległą wiedzę i można z nim porozmawiać o wszystkim. Jest zawsze punktualny i przygotowany. Naprawdę polecam.

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2021

Polecam lekcje z Markiem.Bardzo dobry nauczyciel.Zawsze punktualny i przygotowany do zajec.Mowi z bardzo ladnym brytyjskim akcentem.Konwersacje sa ciekawe.Mozna porozmawiac o wszystkim.Zajecia to prawdziwa przyjemnosc.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Jako filolog, mogę z ręką na sercu polecić zajęcia z Markiem, w szczególności osobom, które chcą szlifować swój język w zakresie wymowy i słownictwa. Mark jest zawsze przygotowany do zajęć, używa ciekawych narzędzi do nauki, a rozmowa z nim na różne tematy to przyjemność. Wracamy do poznanego słownictwa i powtarzamy je, ćwiczymy poprawną wymowę tak długo, aż będzie OK. Polecam bardzo!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2021

Polecam, lektor zawsze przygotowany, rzetelny, bardzo dbający o poprawną wymowę brytyjską. Zajęcia były prowadzone w ciekawy sposób, motywujący do pracy.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2020

Polecam lekcje z Markiem wszystkim tym, którzy są znudzeni tradycyjnymi zajęciami z j. angielskiego. Pomimo, że mój angielski był już na dość wysokim poziomie:):D, zdecydowałam się wykupić je, aby wyćwiczyć brytyjską wymowę i nabrać płynności w mówieniu. Zajęcia mam od maja i już widzę efekty!:)Serdecznie polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Lekcje z Markiem to prawdziwa przyjemność.
To są rozmowy o filmie, grach komputerowych, pracy i codziennym życiu a nie powtarzanie regułek.
Polecam Marka każdemu, kto chce się nauczyć angielskiego na każdym poziomiez

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2020

Gdy zgłosiłam się do Marka, moim celem było rozwinąć umiejętności w zakresie luźnej rozmowy o życiu, zainteresowaniach, czy sytuacji na świecie. Mark okazał się idealnym partnerem w tej podróży. Spotykamy się online dwa razy w tygodniu. Rozmawiamy o tym co słychać, poruszamy różne kwestie: przedsiębiorczość, produktywność, sens życia, psychologia, filozofia, sport. Mark jest bardzo oczytany, elokwentny, nastawiony na rozwój, więc nie tylko szlifuję z nim angielski, ale również prowadzimy autentyczne rozmowy na różne tematy. W ramach lekcji powtarzamy również gramatykę, konstrukcje zdań, style pisania, ćwiczymy wymowę, rozumienie ze słuchu, za każdym razem uczę się nowych słówek. Mark słucha i pozwala rozwinąć wątek wypowiedzi, ale też poprawia kiedy trzeba. Dzięki niemu przestaję popełniać błędy, z których nie zdawałam sobie sprawy. No i nareszcie nie jest to sztuczna rozmowa o tym jaki kolor lubisz, albo jakim typem osobowości jesteś, ale rozmowa zainteresowanych tematem rozmówców. Czasami nawet nie zauważam, że mówię po angielsku. Innym razem szukam słówek takich jak: kleszcz, uprząż, fusy po kawie, żeby opowiedzieć o konkretnym wydarzeniu. Mark ma zawsze dużo ciekawych obserwacji, inspiruje do przemyśleń i zmian w życiu i za to jeszcze bardziej lubię nasze lekcje.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Już od prawie 1,5 roku regularnie spotykam się wirtualnie z Markiem na lekcjach angielskiego! Cenię sobie wysoki poziom merytoryczny naszych zajęć i bardzo sympatyczną atmosferę. Mark posiada rozległą wiedzę, jest zawsze otwarty na dodatkowe pytania, dostosowuje lekcje do potrzeb klienta. Poza tym podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie: jest dobrze zorganizowany, punktualny, faktury są zawsze na czas. W dodatku jest ciekawym rozmówcą i ma świetne poczucie humoru!

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

Bez wątpienia, najlepszy lektor jakiego miałem. Bardzo cenie sobie lecje z Markiem. Świetny kontakt z uczniem i rozległa wiedza Marka na różne tematy pozwalają nam na utrzymywać interesującą konwersacje przez cały czas trwania lekcji. Jeśli ktoś jest fanem gir komputerowych lub chce poszerzyć sobie zakres słownictwa technologicznego to Mark jest świetnym partnerem do takich rozmów. Zawsze punktualny i zawsze zainteresowany lekcją co go niewątpiwie wyróżnia wśród innych lektorów. Mark jest również elastyczny w zakresie dobru materiału do nauki. Możecie zaproponować swoje rozwiązania w tym zakresie. Gorąco polecam.

avatar
Jaga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

Mark znacząco poprawił mój angielski. Jest bardzo sympatyczny, można z nim porozmawiać na wiele tematów, jest też taktowny i zawsze życzliwy. Z mojego punktu widzenia ma idealne wyczucie, kiedy mnie poprawiać, a kiedy pozwolić swobodnie mówić. Lekcje są ciekawe i dopasowane do tego, czego aktualnie potrzebuję. Ogólnie - to najlepszy nauczyciel z jakim pracowałam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2019

Mark jest punktualny, cierpliwy, sympatyczny i elastyczny. Lekcje prowadzone przez Skype'a dają dużą możliwość nauki w spokojnych warunkach i są doskonałe dla kogoś z różnorodnym czasem pracy. Wymusza pełną komunikację w języku angielskim, ale "łamie" w ten sposób opory w rozmawianiu. Dzięki tym lekcjom przestałam się w ogóle stresować mówieniem po angielsku. Dużo przydatnych informacji nt. wymowy, lekcje dostosowane do oczekiwań. Najlepszy nauczyciel języka obcego jakiego miałam.

avatar
Oki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2018

Lekcje bez stresowe, w przyjemnej atmosferze można szlifować swój angielski. Mark jest bardzo cierpliwą, miłą osobą z pięknym angielskim akcentem. Lekcje są przemyślane, część poświęcona konwersacji na dowolny temat a druga przerobieniu materiału z książki - w moim przypadku Business English. Tempo nauki dostosowane do ucznia, tak samo jak szybkość i skomplikowalność słów wypowiadanych przez Marka :) Na lekcjach oprócz poznawania nowych słów i wyrażeń są ćwiczenia z rozumienia słuchanego tekstu jak również poprawnej angielskiej wymowy. Z czystym sumieniem polecam lekcje u Marka

avatar
Kama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2018

Mark to strzał w dziesiątkę, po przetestowaniu kilku nauczycieli znalazłam ogłoszenie Marka, miałam duże obawy czy poradzę sobie z komunikacja tylko i wyłącznie w języku angielskim, jak się okazało Mark potrafił dostosować się do mojego poziomu a moje opory przed używaniem języka szybko znikły. Rewelacyjny akcent Marka, duży nacisk i dbałość o wymowę, sprawiły, że mój angielski z miękkiej amerykańskiej formy stał się brytyjskim dialektem. Lekcje z Markiem to zawsze miło spędzony czas. Zajęcia zaczynamy luźną pogawędką co pozwala mi wejść w tryb języka angielskiego. Materiały i ćwiczenie niezwykle pomocne i dostosowane do potrzeb ucznia. Mark chętnie poleca strony, aplikacie i inne rzeczy pomagające w nauce. Bardzo wygodna forma skypa pozwala odbywać zajęcia w miejscu i czasie dogodnym dla ucznia, pod tym kątem mamy bardzo dużą elastyczność.
Z czystym sumieniem polecam lekcję z Markiem

avatar
Kotkunaplotku
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2018

Z Markiem mam lekcje od dobrego pół roku. Poniżej kilka słów o lekcjach i samym nauczycielu.

Lekcje zawsze są dostosowane do potrzeb ucznia. Jednocześnie są zawsze zróżnicowane: od ćwiczeń gramatycznych, przez słuchanie i czytanie, aż do pisania dłuższych form (to, oczywiście, jako praca domowa). Zawsze stałym elementem jest luźna rozmowa. Do tego dochodzi rozmowa wynikająca z ćwiczeń z książki. Bardzo duży nacisk kładzie się na poprawną wymowę, co jest, moim zdaniem, absolutną podstawą, jeśli chodzi o naukę i używanie języka angielskiego. Sporo jest zadawane do domu, co jest później zawsze sprawdzane, tłumaczone, wyjaśniane.

Mark jest zawsze punktualny. Koncentruje się w 100% na lekcji. Poprawia błędy. Pilnuje prac domowych i w ogóle - postępów w nauce. Zawsze jest otwarty na sugestie i chętnie odpowiada na pytania. Sam zresztą prosi o ich zadawanie. Jasno i klarownie objaśnia wszelkie zawiłości językowe. Ma rozległą wiedzę, którą potrafi cierpliwie przekazywać. Jest przy tym z natury przyjazny i uprzejmy. Jest szczery, a przede wszystkim rzetelny. Słowem: profesjonalista.

Szkoda, skala oceń kończy się na "bardzo dobry". Chętnie dałbym: "celujący".

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Hi everyone,

I am here to share briefly with you my experience about lessons with Mark.
I strongly recommend him due to his professional approach to students. He has a wide range of knowledge in the various areas. We use a business English Course book during our lessons and he always gives me a valuabe background. I do appreciate it but most of all he helps me to defeat the fear of speaking. Of course, there are still many things to develop, including speaking and grammar. But believe me, yet a year ago I was solely able to write several simple sentences, not to mention speaking! My main goal is to start think in English and make my speaking skills more automatic. I know I am on a good way to achieve it and with Mark's help it is becoming a real goal!

Thanks!

avatar
Martka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2018

Zajecia z Markiem mam juz od ponad roku i nie wyobrazam sobie lepszego nauczyciela! Lekcje sa bardzo ciekawe, a Mark jest otwarty na nowe pomysly i sugestie. Poza tym jest rowniez bardzo sympatycznym czlowiekiem, z ktorym mozna porozmawiac na rozne tematy, goraco polecam!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2018

Lekcje prowadzone przez Skype to była dla mnie nowość. Ponieważ dużo podróżuje służbowo to szybko okazało się , ze to jedyny dobry sposób dla mnie, aby regularnie uczęszczać na konwersacje. Mark jest zawsze przygotowany do zajęć, jest cierpilwy, zwłaszcza, kiedy próbuję opisać coś w bardzo zawiły sposób. Każde zajęcia zawierają elementy luźniej konwersacji, słownictwa, gramatyki, wiec nie sposób się znudzić. Z pełnym przekonaniem mogę polecić lekcje z Markiem.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2018

Mark to świetny nauczyciel, z którym pracuję nieprzerwanie od 2 lat. Forma lekcji - Skype, okazała się być strzałem w dziesiątkę, mimo, że pamiętam moje pierwsze obawy i stres związany z takim formatem zajęć. Dzisiaj wystarczy, że mam telefon i godzinę wolnego czasu. Taka forma to też świetny motywator - śnieg za oknem nie jest już wymówką, żeby odwołać/ nie pójść na zajęcia! :) Najważniejsze jednak jest to, że nasze cotygodniowe lekcje pozwoliły mi jednoznacznie przełamać barierę posługiwania się j. angielskim w codziennych sytuacjach - zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Takie efekty w całości zawdzięczam Markowi, który już od samego początku potrafił dostosować lekcje do tego, czego szukałem - rozmowy, gramatyka, bogatsze słownictwo. Lekcje z Markiem polecam każdemu, kto chce zbudować solidny fundament pod praktyczną znajomość angielskiego!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Wspaniały nauczyciel, godny polecenia. Ciekawie prowadzi lekcję, oprócz rozmowy stawia nacisk na gramatykę i jej zrozumienie, co jest z korzyścią dla ucznia. Przesyła niezbędne materiały, służy każdą radą i pomocą. Poza tym jest przesympatyczny :-)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2017

Po roku nauki na poziomie od upper-intermediate do advanced, mogę w końcu swobodnie rozmawiać z obcokrajowcami w pracy, co wcześniej było bardzo trudne i stresujące. A lekcje (raz w tygodniu) wyglądały tak, że najpierw pół godzinki sobie rozmawialiśmy na przeróżne tematy, następnie pół godziny poświęcaliśmy na naukę z podręcznika. Polecam, najlepiej poświęcony czas i pieniądze!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Mark to bardzo dobry nauczyciel, które faktycznie uczy. Na zajęciach przerabiamy wcześniej określony materiał, który dopasowany jest do poziomu jak i obszaru, który faktycznie nas interesuje. Co więcej na każdej lekcji poznane poprzednio słownictwo jest wykorzystywane a tym samym wdrażane w codzienną konserwację. Mark to idealny nauczyciel dla każdego nawet dla osób, które nie mówią płynnie gdyż konserwacja z nim pozwala osłuchac się języka oraz nabrać pewności siebie w rozmowie. Mark jest bardzo elastyczny w razie potrzeby przełożenia zajęć. Polecam!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Kilka miesięcy temu podstanowiłem poszukać osoby, którą będzie w stanie popracować ze mną nad poprawą mojego angielskiego. Mark okazał się absolutnie fantastycznym nauczycielem. To co wyróżnia go z całego grona nauczających to fakt, że bardzo łatwo potrafi dostosować zajęcia do wymagań. Jeśli chcesz poprawić zasób słów, to własnie na tym się skupicie, jeśli wymowę czy gramatykę to główny nacisk zostanie postawiony na te obszary. Po kilku miesiącach nauki czuję się zdecydowanie pewniej z moim angielskim. Polecam wszystkim, jestem przekonany, że będziecie zadowoleni a wasz angielski szybko się poprawi.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2017

Po 1,5 roku regularnych lekcji z Markiem chciałbym wystawić opinie.
Gdy pierwszy raz się skontaktowałem z Markiem mój angielski był praktycznie na zerowym poziomie. Przyznam że było ciężko się porozumieć, teraz mam poziom intermedia. W tym roku zdaję egzamin FCE - wiec efekty są niesamowite. Nasza lekcja - spotkanie wygląda następująco zdzwaniamy się raz w tygodniu i poprostu "gadamy sobie" na jakiś dany temat, czy też o sprawach bieżących. Mark przesyła ciekawe materiały, ktore pózniej wykorzystuje do nauki i ćwiczeń. Zadaje dużo, słówek, zwrotów, czyli poza tą godziną jest także dużo pracy samemu ażeby to wszystko przyswoić i wykorzystać później przy następnych rozmowach.
Mark ma czysto brytyjską wymowę,którą łatwo zrozumieć, jest mega cierpliwy, powtarza dużo razy jak czegoś nie zrozumiem :) Polecam każdemu jego lekcje kto chce podnieść poziom swojego angielskiego. Lekcje z Markiem napewno bedę kontynuował dlugooo. Szczerze polecam. Jeśli się jeszcze zastanawiasz, tylko spróbuj a się przekonasz. POLECAM !

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2016

Mark jest świetny! Cierpliwy, miły, komunikatywny, profesjonalny, zawsze pamięta co robiliśmy ostatnio nawet po dłuższej przerwie, przypomina się jak zbyt długo się nie odzywam, przez co mobilizuje mnie do nauki. Zawsze pomocny, elastyczny, nie ma problemu z przesunięciem lekcji jak się wcześniej zakomunikuje, że coś akurat mi wypadło. Komfortowo jest siedzieć w zaciszu domowym i mieć lekcje przez Skype'a (Na szczęście nie rozprasza mnie kamera, bo na samym początku padła od niego propozycja aby jej nie używać). Gorąco polecam! Tym bardziej, że przy regularnych spotkaniach czuje się efekty nauki :)

avatar
Malvina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2016

Zdecydowanie polecam!!
Lekcje z Markiem są efektywne i ciekawe. Mark stara się dostosować do potrzeb swojego ucznia. Gdy potrzebowałam przygotowac ang cv, zrobiliśy ekcję na ten temat. Mark przygotował materiały, które były wartościowe nie tylko pod katem językowym. Były też świetną porcją porad dotyczących przygotowania dobrego cv. Innym razem przerabialismy zadania z kursu przygotowująccego do egzaminu CEA i rozwiązaliśmy je dobrze. Może to się wydawać dziwne, ale Mark nie był moim jedynym tutorem i przerabiając zadania z innymi, zdarzało się niestety sporo błędów.
Podsumowując: myślę, ze ucząc się z Markiem, bedziecie zadowoleni w każdym aspekcie - wymowy, słownictwa, gramatyki i "zyciowej" tematyki lekcji.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Mark to świetny nauczyciel. Przerobiłam kilku native speaker'ów i niestety większość z nich każe sobie płacić za samą możliwość porozmawiania z nimi, bez konkretnego pomysłu/ programu na lekcję. Mark faktycznie uczy, przygotowuje się do lekcji, dzieli materiałami, koryguje błędy. Zajęcia odbywają się w bardzo fajnej atmosferze bo Marcus jest do tego świetnym człowiekiem. Wszystkim szukającym nauczyciela z profesjonalnym podejściem zdecydowanie polecam!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2016

TAK - miałem nieuzasadnione obawy czy lekcje przez skype'a będą dobre. Pierwsze minuty są stresujące, ale wszelkie obawy ustępują już od 2-3 zajęć.
TAK - warto korzystać z lekcji prowadzonych przez native speaker'a
TAK - Mark jest świetnym nauczycielem. Nawet osoby ze słabym angielskim znajdą z nim wspólny język, a dzięki temu będą robiły szybsze postępy.
TAK - warto zapłacić ciut więcej za rewelacyjną jakość
TAK - jestem bardzo zadowolony

5 x TAK = 100 % rekomendacji

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

W 100% polecam!! Bardzo dobry nauczyciel, zawsze przygotowany do lekcji, elastyczne podejście zarówno co do przerabianego materiału jak również co do czasu lekcji. Po raz pierwszy postanowiłem spróbować nauki przez skype'a i lepiej trafić nie mogłem :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

Zdecydowanie polecam Marka, to wspaniały nauczyciel i kompan do rozmów w języku angielskim, przepiękny brytyjski akcent do słuchania i uczenia się, lekcje dopasowane w zależności od potrzeb słuchacza, Mark jest zawsze przygotowany a jeżeli chce się poćwiczyć komunikację i mówienie zawsze rozmowa przebiega naturalnie i luźno. Można porozmawiać na każdy temat i poszerzyć słownictwo. Bez wahania polecam!!!! Warto !!!!!!
I definitely recommend Mark – he is an amazing teacher and buddy to talk to in English, beautiful British accent to listen and learn, classes adjusted to the learner’s needs – very flexible. Mark is always prepared and if you need speaking and conversation practice the talking goes naturally from one topic to the other. Great person to learn with. I definitely have no hesitation in recommending Mark as a teacher of English. Worth trying!!!!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2015

Śmiało mogę polecić Marka, jest naprawdę dobrym i wyrozumiałym nauczycielem. Bardzo komunikatywny, zawsze dostępny, nie ma najmniejszych problemów gdy chcemy zmienić lekcję, nawet 5 minut przed umówioną godziną. Mark dostosowuje indywidualny tok nauczania dla każdego ucznia. Nie jest to nauka typowa z polskich szkół, Mark wie jak dobrze doskonale przygotować każdego, wystarczy powiedzieć co chciałoby się osiągnąć dzięki lekcjom. Polecam każdemu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

Mark jest fantastycznym nauczycielem: zawsze super przygotowany, rewelacyjnie tłumaczy gramatykę i ma wiele empatii dla zapracowanych uczniów. Jest elastyczny zarówno w doborze materiału, jak i godzinach spotkań. Miałam już kilku nauczycieli, ale Mark jest zdecydowanie najlepszy. To, że nie mówi po polsku absolutnie nie przeszkadza...zawsze potrafi wytłumaczyć znaczenie słów na kilka różnych sposobów. Jest równiez nietuzinkową osobą przez co jego lekcje są jeszcze ciekawsze.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

Mark jest doskonałym nauczycielem! Bardzo denerwowałam się przed pierwszą lekcją, gdyż mój angielski był bardzo słaby, ale Mark potrafił przełamać barierę i teraz rozmawiam z nim już drugi rok. Jest zawsze przygotowany do zajęć i zawsze, mimo wielu uczniów, wie, w którym momencie skończyliśmy poprzednią lekcję. Nawet po przerwie wakacyjnej! Nie tylko uczy z podręcznika ale też prowadzi konwersacje na różne, przydatne w życiu codziennym tematy. Jest cierpliwy, wesoły i zawsze potrafi dostosować się do poziomu wiedzy ucznia, a także jeśli chodzi o godziny lekcji. No i ma cudowny akcent i bardzo wyraźną wymowę, co pomaga w rozumieniu języka i nauce prawidłowej wymowy. Polecam Marka jako wspaniałego nauczyciela języka angielskiego!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2015

Mark to zdecydowanie bardzo dobry nauczyciel. Zawsze doskonale przygotowany do lekcji. Dodatkowo ma wiele ciekawych zainteresowań i poglądów także można z nim porozmawiać na inne tematy niż te zamieszczone w podręczniku. Mark nie mówi po Polsku także jeżeli Twój angielski jest na poziomie komunikacyjnym to zdecydowanie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2015

Bardzo lubię zajęcia z Markiem, jest bardzo wyrozumiały nie ma problemu z przedkładaniem lekcji przed wcześniejszym ustaleniem co jest dla mnie bardzo ważne, gdyż miałam już kilku nauczycieli przez Skype, którzy kazali sobie płacić za nieodbyte zajęcia mimo wcześniejszego poinformowania. Mija już rok od kiedy zaczęłam zajęcia z Markiem i czuję, że mój angielski znacznie się poprawił. Mark umie tłumaczyć gramatykę, nie jest tylko native speakerem, którego rdzennym językiem jest angielski, na zajęciach czuć że uczy z pasją i ma przygotowanie metodyczne :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2015

Well.. Where do I start? ...erm.. I myself have been struggling to learn English for a number of years and had several teachers but since I met Mark everything's taken a turn for the better. If you feel you need to improve your English abilities or happen to feel insecure when speaking in/outside school, work etc. Mark is the best choice for you. His lessons are well-thought out and constructive! With Mark learning English is by far easier and what's more really enjoyable, as he always tries to help you as best as possible. Moreover, the lessons are fun and tailored to suit your needs . Give it a shot and you won't regret it.

No coż..Nie wiem od czego zacząć?...hmm...Sam zmagałem się z nauką języka angielskiego przez klika lat i miałem kilku nauczycieli, ale od kiedy spotkałem Marka wszystko zmieniło się na lepsze. Jeżeli potrzebujesz poprawić swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim badź wciąż czujesz się niepewnie gdy komunikujesz się w tym języku w/poza szkołą, pracą itd. Mark to najepszy wybór dla Ciebie. Jego lekcje są dobrze przemyślane i konstruktywne. Z Markiem nauka języka angielskiego jest zdecydowanie łatwiejsza i przyjemna, gdyż Mark zawsze stara się pomóc Ci jak najlepiej. Ponadto zajęcia są zawabne i dostosowane do twoich potrzeb. Spróbój, a nie pożałujesz.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2015

Polecam zajęcia z Markiem. Zdzwaniamy się co tydzień od 7 miesięcy. Mark jest elastyczny jeśli chodzi o formę zajęć i program jaki uczeń chce realizować. Nasze zajęcia zwykle mają formę konwersacji i wyjaśniania problematycznych dla mnie kwestii językowo-gramatycznych. Zdarza mi się również przygotowywać wypracowanie, które potem analizujemy wspólnie podczas sesji (osobiście uważam to za bardzo efektywną formę nauki).

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2015

Zajęcia z Markiem dodały mi pewności siebie i pomogły przełamać barierę w posługiawniu się jezykiem angielskim. Te zajęcia to dla mnie beztresowy i bezpośredni kontakt z prawdziwym językiem. Polecam

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2015

Profesjonalny nauczyciel z pasją, lekcje z Markiem to dobra inwestycja

avatar
Celina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2014

Profesjonalny, zaangażowany w swoją pracę korepetytor. Z dużą wyrozumiałością w kierunku ucznia, co czyni lekcje z nim przyjemnymi, bezstresowymi konwersacjami. Ale co najwazniejsze: ma kilka dobrych patentów, które czynią naukę naprawdę efektywną :)
Gorąco polecam! Zajęcia z Markiem to kontakt z językiem angielskim w najlepszej formie.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2014

Zdecydowanie polecam lekcje z Markiem. Na pierwszej lekcji nakreśliłem Markowi co dokładnie potrzebuję a on przygotował dla mnie bardzo ciekawy program. Na lekcjach nie ma marnowania czasu i nie dochodzi do sytuacji. że nie wiadomo co robić.
Prawdziwy profesjonalista!!!!!!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2014

Jest rozmowny, cierpliwy, z łatwością nawiązuje kontakt, zachęca do prowadzenia dialogu. Lekcje są interesujące i mijają bardzo szybko. Jest elastyczny w ustalaniu terminu lekcji. Polecam serdecznie

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2014

Bardzo podoba mi sie atmosfera podczas zajec, ktora jest bezstresowa, co motywuje do dalszej nauki. Mark jest rowniez elastyczny co do godzin lekcji i udziela bardzo waznych rad i wskazowek co do jezyka angielskiego. Bardzo polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2014

Rzeczowy, dokładny, wymagający, i przede wszystkim kompetentny. Z Markiem konsultuję własne teksty na poziomie doktorskim z filozofii. Jakość jego pracy oceniam bardzo wysoko. Ma ogromne doświadczenie w nauczaniu języka. Spokojny, cierpliwy, uczciwy i pracowity człowiek.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2014

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Moim zdaniem to jest NAUCZYCIEL Z POWOŁANIA! Marcus zawsze wykazuje duże zaangażowanie i zapał w przekazywanie wiedzy. Chciałabym żeby było jak najwięcej takich nauczyciele jak Mark)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2014

Super Nauczyciel. Mam z nim stałe zajęcia. Bardzo polecam.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2014

Bezstresowo prowadzone zajęcia, dostosowane do potrzeb ucznia (sam potrzebowałem przerobić zagadnienia biznesowe oraz informatyczne). Elastyczne terminy zajęć. Bardzo polecam !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2014

POELCAM!!! Lekcje z Markiem to rewelacyjna metoda szybkiego opanowania i przełamania barier językowych! Dobre przygotowanie do zajęć nauczyciela i ciekawe materiały rozwijające język ucznia :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2014

Super nauczyciel - polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2014

Markus jest bardzo miłym i rzeczowym nauczycielem. Jego lekcje są profesjonalnie przygotowane i poprowadzone, upływają w przyjemnej atmosferze. Polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2014

Mark jest bardzo solidnym, dokladnym i cierpliwym nauczycielem :) bardzo , bardzo polecem, naprawde genialnie prowadzi lekcje :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Super nauczyciel, sympatyczny, pomaga przełamać barierę przed mówieniem po angielsku, prowadzi lekcje w miłej i bezstresowej atmosferze, polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.