Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Agata

O mnie

Witaj! Mam na imię Agata i jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.Od 7 roku życia gram na fortepianie, ukończyłam Szkołę Muzyczną I oraz II stopnia na skrzypcach oraz altówce. Ukończyłam studia na Edukacji Muzycznej, a obecnie studiuję dyrygenturę. Dodatkowo jestem czynnym muzykiem orkiestrowym. Od kilku lat udzielam prywatnych zajęć gry na pianinie na każdym poziomie zaawansowania oraz kształcenia słuchu. Przygotowuję dzieci do egzaminów wstępnych do szkoły muzycznej, pomagam nadrobić zaległości oraz usystematyzować wiedzę. Ponadto prowadzę lekcje pianina w klubie muzycznym.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
edukacja muzyczna, prowadzenie zespołów wokalnych i instrumentalnych
09.2015 - 06.2018
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Licencjat
dyrygentura
09.2019 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Magister
dyrygentura symfoniczno-operowa
Kursy i szkolenia
09.2013
praktyki pedagogiczne w przedszkolu
09.2013
praktyki pedagogiczne w klasach 1-6
09.2014
praktyki zawodowe z zakresu rytmiki, kształcenia słuchu i audycji muzycznych
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
nauka pianina
09.2013 - aktualnie
nauka na skrzypcach
09.2013 - aktualnie
nauka na altówce
09.2013 - aktualnie
nauka kształcenia słuchu
09.2013 - aktualnie
przygotowanie do egzaminów wstępnych do szkoły muzycznej
09.2013 - aktualnie
nauka gry na flecie prostym
09.2013 - aktualnie
zajęcia umuzykalniające

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

Córka będąc w 4 klasie OSM miała wielkie problemy z kształcenia słuchu i fortepianu. Widząc jak córka przeżywa, płacząc jak jedzie do szkoły muzycznej zaczęłam poważnie myśleć o rezygnacji. Postanowiłam z mężem jednak spróbować jeszcze wziąć parę dodatkowych lekcji i zobaczyć co inny nauczyciel sądzi na ten temat. Szczerze nie wierzyłam, że może coś się zmienić, ale chcieliśmy wszystkiego spróbować. Szkoda nam było zaprzepaścić tyle lat grania. Trafiliśmy na Panią Agatkę. Zdecydowaliśmy się na intensywny tryb w czasie wakacji. Jeśli to by nic nie dało mieliśmy zrezygnować z początkiem nowego roku ze szkoły. Pani Agatka po wielu godzinach pracy z Amelką pod koniec sierpnia zachęciła nas do kontynuowania nauki. Po ok. 2 miesiącach i wielu świetnych ocenach ze sprawdzianów zdaliśmy sobie sprawę, że to był nasz najlepszy wybór. Dzięki poświęceniu p. Agaty Amelka odzyskała radość z muzyki. Jeszcze długa droga przed nami, żeby wszystko nadrobić, ale i jest ogromny postęp. Jak się okazało wszystko jest możliwe. Z wyrazami szacunku Pani Agatko, rodzice Amelki.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Pani Agata to profesjonalistka- super muzyk i pedagog. Córka moja (10 lat) chodziła do Pani Agaty na zajęcia prawie trzy lata, zawsze byłyśmy z nich bardzo zadowolone. Lekcja odbywała się w przyjaznej atmosferze i przestrzeni, Pani Agata zawsze cierpliwa i wyrozumiała dla dziecięcej fantazji. Dodatkowym atutem są elastyczne dni i godziny spotkań- gdy jest taka potrzeba.
Gorąco polecam

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

Agatę poznałem ponad 3 lata temu. Trafiłem do niej trochę przypadkiem szukając dla siebie pierwszego nauczyciela gry na fortepianie.

Agata jest profesjonalnym muzykiem orkiestrowym. Ma spore doświadczenie w tej dziedzinie. Występuje miedzy innym na scenie w Narodowym Forum Muzyki.

Do tego jest osobą bardzo sympatyczną i skromną. W kontakcie z nią szybko się wyczuwa jej dobre klasyczne wychowanie i muzyczne wykształcenie. Kultura osobista naprawdę na wysokim poziomie.

Dlaczego lubię lekcje u Agaty?

Ponieważ świetnie dobiera repertuar do moich aktualnych umiejętności i upodobań. W moim przypadku to głównie klasyka i trochę muzyki filmowej.

Pokazuje i tłumaczy mi jak należy się uczyć aby dobrze opanować materiał.

Na każdej lekcji weryfikuje to czego się nauczyłem.

Ma naprawdę dużo cierpliwości zwłaszcza gdy ogarnie mnie lenistwo lub z powodu pracy nie zdążę nauczyć się materiału na kolejne zajęcia. Wtedy "nie ma przebacz" i konsekwentnie wraca ze mną do materiału z poprzedniej lekcji.

Potrafi motywować.

Dlaczego polecam Agatę? Dlatego, że chodząc do niej na zajęcia poznacie mega fajna osobę, z którą spędzicie miło czas i zawsze wyniesiecie z tego duży kawałek muzycznej wiedzy i porcję nowych umiejętności.

... i jeszcze jedna sprawa. Agata robi dobrą świeżo mieloną kawę, a od czasu do czasu można liczyć również na dobre ciacho :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Od trzech lat uczęszczam na lekcje gry na pianinie do Pani Agaty i jestem bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia zajęć. Szybko przyswoiłem przekazaną wiedzę. Pani Agata jest cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem. Polecam ją wszystkim, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z jednym z najpiękniej brzmiących instrumentów jakim jest pianino czy fortepian.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Pani Agata to bardzo dobrze wykształcona nauczycielka muzyki. Chodzę na zajęcia z pianina i jestem bardzo zadowolny. Nie wyobrażam sobie lepszego podejścia do ucznia i na lekcję zawsze chodzę z przyjemnością! Bardzo polecam zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalnych muzyków!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Polecam! Indywidualne podejście do ucznia. Zajęcia i praca własna w domu przynoszą niesamowite efekty. Pani Agata motywuje i pokazuje jak ćwiczyć. Pokaże i wytłumaczy na milion sposobów :) przemiła atmosfera! Serdecznie polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Pani Agatka - wspaniała i ciepła osoba! Uczy naszą córkę już od 4 lat. Jesteśmy zaskoczeni wielkimi postępami w graniu i zaangażowaniem. Nie mogliśmy trafić lepiej.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.