Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biznes250 / 50 min

Chris

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Język niemiecki biznesowy (Wirtschaftsdeutsch /  Business-Deutsch)

Niemiecki biznesowy
Planujesz prowadzić interesy z Niemcami, przygotowujesz się do ważnych negocjacji i chciałbyś poprawić swój niemiecki do celów biznesowych? Oferuję indywidualne zajęcia, które koncentrują się na opanowaniu specyficznego słownictwa i umiejętności językowych potrzebnych do odniesienia sukcesu w środowisku biznesu. Od wielu lat  pracuje w otoczeniu biznesu w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, skończyłem komunikację międzykulturowa w biznesie międzynarodowym i negocjacjach. Niezależnie od tego, czy chcesz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, negocjować z niemieckimi klientami, czy po prostu skuteczniej komunikować się w obrębie języka niemieckiego biznesowego, zajęcia ze mną pomogą Ci osiągnąć Twoje cele.

✅ Od wielu lat jestem rezydentem niemieckojęzycznych krajów. Zajmuje się przygotowywaniem i prowadzeniem zajęć z zakresu komunikacji w biznesie tzw. Business-Deutsch.  Na zajęciach nacisk będzie położony na praktyczne ćwiczenia, natomiast zdobytą wiedzę będzie można zastosować w realnych warunkach w pracy. W każdym zawodzie istotną kwestię odgrywa prawidłowa komunikacja międzyludzka, więc jeśli chcesz zainwestować w rozwój kompetencji z zakresu tzw. komunikacji w biznesie to serdecznie zapraszam. 

✅ Język niemiecki biznesowy – co to takiego?

ℹ️ Wprawdzie wielu osobom na pierwszy rzut oka wydaje się, że niemiecki biznesowy i niemiecki ogólny oznaczają to samo, to rzeczywistość jest zgoła odmienna. Najistotniejszym aspektem, który je od siebie odróżnia jest semantyka lingwistyczna. Brak znajomości odpowiedniego słownictwa branżowego sprawi, że nie będziemy w stanie prowadzić profesjonalnej rozmowy biznesowej, ponieważ język niemiecki biznesowy opiera się na specyficznej terminologii, która często ma szerokie znaczenie. Znajomość terminów stosowanych np. w handlu, finansach czy medycynie nie tylko sprzyja komunikacji między rozmówcami, ale może mieć również pozytywny wpływ na wynik negocjacji biznesowych.

✅ Krok po kroku będę towarzyszyć Tobie w poszerzaniu umiejętności z zakresu języka niemieckiego biznesowego oraz komunikacji w biznesie.

✅ Na początku wykonamy analizę, a następnie na podstawie opracowanych przeze mnie metod, skutecznie poprawimy twoje umiejętności językowe.

✅ Skuteczna komunikacja w biznesie wymaga m.in. znajomości następujących obszarów: werbalnej i niewerbalnej komunikacji, odpowiedniego zadawania pytań, przemyslanej argumentacji oraz praktycznego zastosowania nabytych umiejętności w rzeczywistych sytuacjach.

✅ Niemiecki biznesowy skierowany jest do wszystkich pracujących w biznesie, począwszy od pracowników biurowych, przez studentów, aż po managerów, jak również wszystkich tych którzy interesują się tą tematyką. Główny nacisk kładziemy na język niemiecki stosowany w biznesie, uwaga zostanie skupiona na konkretnych przykładach, czyli tzw. komunikacji w biznesie, natomiast tematy będą dostosowane do Twoich potrzeb. 

✅ Czekają na Ciebie autorski program edukacyjny, dzięki któremu będziesz mógł uczyć się niemieckiego w swoim tempie i z dużą przyjemnością.

✅  Kilka słów o kursie i o korzyściach dla Ciebie :-)

Lekcje niemieckiego w biznesie są tak zaprojektowane żeby każdy  czerpał korzyści zarówno z nauki języka niemieckiego biznesowego jak również z wartości jakie niesie za sobą znajomość prowadzenia rozmów biznesowych, negocjacji, emocji w biznesie, jak również świadomego podejścia do kontaktów służbowych.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Chris

I

 

I

 

I

 

I

 

I

 

I

NiemieckiJęzykBiznesowy
KursyNiemieckiego
NiemieckiDlaBiznesu
TłumaczeniaNiemiecki
JęzykNiemieckiWPraktyce
KomunikacjaBiznesowa
UmiejętnościLingwistyczne
NaukaNiemieckiego
ZarabianieNaNiemieckimRynku
NiemieckieZwrotyBiznesowe
BranżowyJęzykNiemiecki
PracaWNiemiańskiejFirmie
NiemieckieZasadyEtyczne
NegocjacjeWJęzykuNiemieckim
JęzykNiemieckiDlaMenadżerów

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2023

Mam na imię Lena i chciałabym bardzo polecić zajęcia języka niemieckiego biznesowego z Chrisem. Bardzo profesjonalne podejście do zajęć, duża wiedza o tym, w jaki sposób należy prowadzić rozmowy handlowe.

Jeszcze nigdy nauka czegokolwiek nie była dla mnie taką przyjemnością. Chris naucza z wielką pasją, zaangażowaniem, poczuciem humoru, przy czym jest niezwykle pragmatyczny.

Świetne planowanie operacyjne, taktyczne oraz strategiczne w kontekście podejścia i prowadzenia rozmów biznesowych. Otwarty dialog, nacisk na naturalny kontakt z językiem, monitorowanie postępów, informacja zwrotna pozwalają na ciągły niesamowity progres.

Poza aspektami dotyczącymi stricte języka niemieckiego biznesowego zdobywam dużą wiedzę oraz praktyczne umiejętności w tzw. obszarze świadomego prowadzenia rozmów biznesowych o ktorych wczesniej w ogole nie myślałam. Odpowiednie zadawanie pytań w rozmowach biznesowych to jak Chris powtarza połowa sukcesu. Przemyślana argumentacja oraz odpowiednia strategia jej wykorzystania np. w negocjacjach handlowych to niezwykle cenna wiedza.

Pragnę tylko dodać że skończyłam studia managerskie i zaledwie liznąłem takiej wiedzy którą w dosyć szerokim kontekście mogłam zgłębić podczas naszych zajęć. Chris krok po kroku prowadzi zajęcia w ten sposób że wiedzę tę konsumuje się z niezwykłą przyjemnością. Widać wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnych negocjacji, znajomość różnic kulturowych które mają bezpośrednie przełożenie na biznes i są nieodzownym elementem w prowadzeniu rozmów czy negocjacji międzynarodowych.

Jego autorska metoda nauczania prowadzi szybko do zamierzonego celu czyli swobodnego przedstawienia własnego stanowiska. Innowacyjne zajęcia z Chrisem przyniosły bardzo dobre efekty, co z powodzeniem wykorzystuje w swojej codziennej praktyce zawodowej jako menedżerka.

Jeśli pragniesz efektywnie komunikować się w języku niemieckim niezależnie od tego w jakiej branży pracujesz to z całego serca polecam Ci zajęcia z Chrisem.

Serdecznie pozdrawiam,
Lena

avatar
Inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Korepetycje z Chrisem to prawdziwa przyjemność, program został dopasowany do moich indywidualnych potrzeb. Na korepetycjach dużo rozmawiamy i nawet nie wiem, kiedy przełamaliśmy barierę językową i mogę swobodnie wyrazić swoje myśli. Na zajęciach skupiamy się na tym, co jest dla mnie najistotniejsze. Każda lekcja jest przygotowana indywidualnie, a co za tym idzie - widać progres z lekcji na lekcję. Już od pierwszych zajęć zaczynasz mówić i myśleć po niemiecku. Ogromnym plusem jest fakt, że Chris od wielu lat mieszka i pracuje w niemieckojęzycznych krajach zna kulturę i zwyczaje tam panujące.
Wreszcie uczę się języka który jest na co dzień używany w niemczech, a nie na przykładach sztucznych dialogów z książki. Moim celem było komunikatywne opanowanie języka niemieckiego za co bardzo jestem wdzięczna Chrisowi. Wartością dodaną jest również to że Chris skutecznie motywuje do nauki i każda kolejna lekcja to czysta przyjemność. Z całego serca polecam zajęcia z Chrisem i uciekam umówić się na kolejną lekcję! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2023

Pelen profesjonalizm. Polecam serdecznie naukę z Panem Chrisem. Zajęcia są bardzo konkretne, praktyczne i wymagające. Indywidualne podejście, skupienie się na najważniejszych tematach i kluczowych aspektach.
Naukę z Panem Chrisem polecam każdej osobie, która chce produktywnie wykorzystać czas, pogłębić swoją wiedzę oraz podnieść swoje kompetencje. Ukończyłam studia kierunku
zarządzanie biznesowe i aż wstyd się przyznać ale była to strata czasu, energii i pieniędzy. Oczywiście kierunek był pięknie opisany, zapewniano nas że po ukończeniu będziemy mieli wspaniałe widoki na bardzo dobrą pracę. Niestety rzeczywistość okazała się zgoła inna... Nigdy nauka na uczelni nie była choć w drobnej części tak efektywna, jak u Pana Chrisa.
Pan Chris jest nauczycielem bardzo zorganizowanym , konkretnym i zorientowanym na cel , którym w moim przypadku było przyswojenie kompetencji menedżerskich . Posiada wszechstronną wiedzę z obszaru zarządzania , nauk społecznych oraz szeroko pojętego biznesu . Praktyczne ćwiczenia dotyczące profesjonalnego podejścia do biznesu , nawiązywania relacji biznesowych , prowadzenia rozmów handlowych , prowadzenia negocjacji w tym autorski program dotyczący argumentacji , sprzedaży, czy wystąpień publicznych bardzo pomogły mi w rozwoju osobistym oraz mojej karierze zawodowej , Szczerze polecam .
Anna

Chris

Pani Anno, cieszę się że nasza współpraca przyniosła wymierne efekty i życzę wielu sukcesów w karierze zawodowej.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.