Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa (Praga Południe +1)

Ola

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Ola

O mnie

Zapraszam chętnych na kurs j.włoskiego.

Jestem absolwentką italianistyki. Pracowałam jako nauczyciel i tłumacz. Mam za sobą wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz grono zadowolonych kursantów, ktorzy osiągneli wysokie wyniki na egzaminach językowych.

Lekcje opieram głownie na konwersacjach i utrwalaniu poznanego słownictwa. Gramatykę wprowadzam w zaleźnosči od potrzeb kursu. Korzystam z bazowego podręcznika oraz wlasnych materiałow.

Lekcje odbywają sie u mnie w domu na Gocławiu. Zapraszam !

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2010

Profesjonalne podejscie do ucznia, ciekawe materiały, bardzo miłe i sympatyczne lekcje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.