Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kielce

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Piotr

O mnie

Nauczyciel chemii w liceum ogólnokształcącym, autor podręczników. Profesjonalne korepetycji z chemii dla kandydatów na Uniwersytety Medyczne u nauczyciela i autora podręczników i zbiorów zadań w Wydawnictwie OPERON.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Pan Piotr to najlepszy korepetytor! Wszystkie zagadnienia tłumaczy w jasny i przystępny sposób, cierpliwie odpowiada na pytania, co pozwala na rozwianie wszelkich wątpliwości. Dzięki notatkom sporządzonym na zajęciach i wręcz setkom rozwiązanych zadań maturalnych, testów, arkuszy (wiekszość materiałów jest z resztą autorstwa p. Piotra) udało mi się osiagnąć na maturze rozszerzonej 92%. Do tego super atmosfera na zajęciach :) Oby więcej takich nauczycieli!
Serdecznie polecam! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Wczoraj odebrałam wyniki matury - 95%. Bez chwili zastanowienia polecam korepetycje u pana! jest to nauczyciel naprawdę zaangażowany, ma wiele własnych zadań, opracowań. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy i i zawsze upewnia się czy zagadnienia są dokładnie omówione i zrozumiałe. Atmosfera też zawsze zachęca do zajęć - nauczyciel wymagający, ale przy tym sympatyczny. Chciałabym mieć takich nauczycieli w szkole....:)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Najlepsze korepetycje pod słońcem. Chodzi przez rok i dzięki tym zajęciom mogę liczyć na wynik, który pozwoli mi dostać się na wymarzoną medycynę.Mnóstwo materiału, wszystko wyjaśnione, zadania maturalne, testy, arkusze. Na zajęciach super atmosfera.
Nauczyciel godny polecenia.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

W tym roku zdawałem maturę na nowych zasadach. Ja i moi znajomi bardzo obawiali się o to jak pójdzie nam matura z chemii, bo niestety ze szkoły niewiele wyniosłem. Od kiedy zacząłem chodzić na korepetycje do sora zacząłem rozumieć to o czym nie miałem pojęcia w chemii. Zadania maturalne, rozwiązywane na i po każdych zajęciach pozwoliły nawet zawiłe problemy całkowicie rozwiać wszystkie moje wątpliwości chemiczne. Ważne jest to, że Pan Profesor ma wiele zadań, testów własnego autorstwa, które do tej pory nie były nigdzie wydawane. Te zadania doskonale pasują do wymagań matury na nowych zasadach. Po przejrzeniu odpowiedzi do zadań z piątku (pisałem maturę 2 dni temu) sądzę, że uzyskam minimum 92-94%. Jedyne co mogę dodać to to, że na rynku lubelskim mało jest tak profesjonalnych korepetytorów z doświadczeniem. Zresztą najlepiej świadczą o tym wyniki sora i jego uczniów i to, że pracuje w bardzo dobrej szkole.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2014

Tą drogą chciałabym serdecznie podziękować Panu Profesorowi za cały rok wspólnej pracy. Chodziłam do klasy biologiczno-chemicznej, ale dopiero zajęcia u Pana pozwoliły mi gruntowie przygotować się do matury. Pan Profesor powtarza całość materiału od podstaw, sporządza przy tym doskonałe notatki. Na każdych zajęciach rozwiązywane są zadania typu maturalnego, w tym zadania pisane przez niego. Bardzo ciekawe i niespotykane w zwykłych zbiorach zadań prace domowe i arkusze, które Pan przygotowuje samodzielnie. Widać po prostu ogromne doświadczenia, poparte wynikami. W moim przypadku - 95% na poziomie rozszerzonym. Jest Pan osobą godną polecenia każdemu, kto zdeterminowany jest do pracy. Bardzo gorąco dziękuję.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2014

Bardzo.duzo materialow, ktorych autorem jest Pan Piotr, doskonale notatki, ogromna wiedza i dar przekazywania wiedzy polaczony z sympatyczna postawa nauczyciela z praktyka szkolna to wszystko.co charakteryzuje lekcje u p. Piotra. Wynik z matury 95%. Goraco polecam - podobnie jak inni moi znajomi...!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2014

Wczoraj otrzymałem wyniku matury - chemia rozszerzona - 98%. Wszystko to dzięki Panu Piotrowi, genialnemu nauczycielowi i korepetytorowi. Przez rok uczęszczałem na korepetycje. Podobnie jak wszyscy moi znajomi uczęszczający na jego korepetycje jestem bardzo zadowolony (ich wyniki to 88%. 94%. 96%). Polecam !!!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2011

W tym roku zdawałem maturę z chemii. Pomimo tego, że arkusz był naprawdę bardzo trudny uzyskam prawdopodobnie wynik w granicach ponad 90%. Ale to całkowita zasługa pana Piotra, który w sposób profesjonalny prowadzi korepetycje. Jest osobą o ogromnej wiedzy merytorycznej, którą potrafi przekazać w sposób niezwykle komunikatywny. Wiele jego autorskich zadań powtórzyło się na maturze w tym roku (np. odróżnianie glukozy i fruktozy). Pan Piotr to człowiek z pasją, który kocha to co robi.

Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.