Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Ruda Śląska
Katowice
Chorzów
Świętochłowice
Mikołów
Sosnowiec
Gliwice
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia150 / 60 min

Kuba

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5206 opinii

Opis ogłoszenia

/OSTATNIE WOLNE MIEJSCA/ Profesjonalne, Indywidualne i Proste w przekazie zajęcia z chemii i matematyki z doświadczonym magistrem praktykiem

POMOC, KTÓRĄ OFERUJĘ:

• przede wszystkim „łopatologiczne” tłumaczenie bieżącego materiału szkolnego
dyspozycyjność telefoniczna 7 dni w tygodniu 6:00-22:00
skuteczne i bezstresowe zajęcia z matematyki i chemii
• przygotowanie do testów i sprawdzianów)
• wspólne odrabianie WSZYSTKICH zadań domowych
• kursy przygotowawcze dla przyszłych studentów kierunków medycznych
• profesjonalne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i maturalnego na obu poziomach
efektywna metoda nauczania
• doskonała lokalizacja i parking

Zacznę od tego, że sam kiedyś byłem w podobnej sytuacji jak Ty jesteś teraz i również szukałem odpowiedniego nauczyciela, który byłby mi w stanie pomóc. Niestety wielokrotnie spotykałem się z niezrozumieniem moich potrzeb, co powodowało, że czułem się głupio wobec prowadzącego zajęcia. Te doświadczenia pomogły mi zrozumieć i stworzyć własną metodę nauczania chemii i matematyki. Dziś dumnie stwierdzam, że korepetycje/lekcje NIE SĄ moim zajęciem dodatkowym "po pracy". Są one moim głównym, doskonalonym od pona 7 lat zajęciem zawodowym. Dzięki temu moje doświadczenie jest dużo większe niż doświadczenie osób, które uczą sporadycznie lub dorabiają wieczorami. Metody, którymi się posługuję są bardzo cenione przez moich uczniów ze względu na ich przejrzystość i zrozumiałość. Znam doskonale wszystkie standardy egzaminacyjne , w tym maturalne, również te obowiązujące na nowej maturze. Często spotykam się z opinią, że jestem nauczycielem ratującym sytuacje beznadziejne , których inni nie chcieli się podjąć. W swojej dotychczasowej pracy uczyłem osoby, które miały długoletnie zaległości z materiałem, dzieci ze stwierdzoną nadpobudliwością oraz uczniów którzy już dawno stracili wiarę. Jestem magistrem chemii oraz matematykii z przygotowaniem pedagogicznym , co pozwala mi na celne uchwycenie problemu, a następnie jego rozwiązanie. Szanuję zarówno czas jak i pieniądze moich uczniów poświęcone na zajęcia, dlatego też zawsze zapewniam najwyższą jakość usług. Moje lekcje trwają PEŁNE 60 lub 90 minut oraz są prowadzone w nowoczesnym lokalu zaprojektowanym tak, aby uczniowie mieli najwyższy komfort pracy.

Zawód nauczyciela wybrałem świadomie i przemyślanie, dlatego też zajęcia prowadzę z dbałością i poświęceniem. GWARANTUJE prywatną i kompleksową pomoc w zrozumieniu zarówno chemii jak i matematyki, a co za tym idzie uzyskaniu pozytywnych stopni w szkole i na egzaminach. Jestem cierpliwy i jednocześnie wymagający. W pracy cechuje mnie bardzo dobry kontakt z młodymi ludźmi, co wpływa na efektywną współpracę. Na moich lekcjach obowiązuje zasada „Nie ma głupich pytań”. Zajęcia są ZAWSZE prowadzone w godzinach dogodnych dla ucznia, a więc od 6:00 do 22:00 7 DNI W TYGODNIU , co szczególnie sobie chwalą rodzice młodszych uczniów oraz studenci pracujący zmianowo i/lub dojeżdżający z daleka. W razie potrzeby zapewniam nieograniczoną ilość materiałów ksero. Podczas zajęć wymagam, motywuję i podpowiadam jak pracować, aby wyniki były jeszcze lepsze. Gwarantuję naukę nastawioną na samodzielne myślenie, indywidualne podejście oraz stały kontakt z rodzicem. Zajęcia prowadzę stacjonarnie w Rudzie Śląskiej-dzielnica Bielszowice, jak i z dojazdem do ucznia pod wskazany adres.

CENNIK:
- zajęcia przygotowywujące do matury – 150zł/pełne 60 minut
- zajęcia z bierzącego materiału z współpracownikiem – 80zł/pełne 60 minut
- zajęcia w grupie 2-osobowej poza egzaminacyjne (u mnie) – 100zł/od osoby/pełne 60 minut (POLECAM łączenie się w grupy, motywacja i wydajność są większe, a cena przystępniejsza).

KONTAKT
663-738-843
Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.

Moim największym sukcesem są moi zadowoleni uczniowie. Dlatego też mam nadzieję, że w tym roku szkolnym to właśnie TY dołączysz do ich grona!

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Kuba
Na Piaski 51
41-707 Ruda Śląska
NIP: 6412538278

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2014
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Licencjat
Chemia, specjalizacja: chemia informatyczna
10.2012 - 07.2015
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Licencjat
Chemia, specjalizacja: chemia środowiska
10.2014 - 07.2016
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Chemia, specjalizacja: chemia sądowa
10.2015 - 06.2016
Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
Magister
Studia Podyplomowe, specjalizacja: przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
Zawodowy Korepetytor
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 206
avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2024

Najlepsze korepetycje na jakie kiedykolwiek uczęszczałem. Matura rozszerzona napisana bez stresu na wysoki procent. Polecam każdemu!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2023

Gorąco polecam zajęcia z Kubą, dzięki nim poprawiło się moje rozumienie chemii, a tym samym zwiększyło zainteresowanie nią. Same korepetycje przebiegały w bardzo miłej atmosferze co zmniejszyło poziom stresu związany z nauką. Moje nadzieje związane z dostaniem się na studia zostały zrealizowane, więc jestem zadowolona :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2023

Polecam z całego serca zajęcia z Kubą. Inaczej niż w przypadku wielu korepetycji, podczas zajęć z Kubą kładziony jest największy nacisk na zagadnienia praktyczne i rozwiązywanie zadań, co jest kluczowe w przypadku przygotowania do matury. Gdy przyszedłem pierwszy raz na zajęcia największy problem sprawiały mi zadania obliczeniowe jednak proste schematy i „sztuczki” przedstawione przez Kubę pozwoliły mi na nabycie wprawy w liczeniu. Zajęcia pozwoliły mi na napisanie matury z chemii (2023) na poziomie 87% za co jestem bardzo wdzięczny Chemistrzowi

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Polecam korepetycje z Kubą! Uczęszczałam na zajęcia z matematyki przez 9 miesięcy. Luźna atmosfera i świetnie tłumaczy. Stawia przede wszystkim na samodzielne rozwiązywanie zadań, co według mnie super się sprawdza. Zawsze można się o wszystko spytać. Kuba chętnie pomaga zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia, które okazują się wcale nie takie trudne :))

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Bardzo dobry nauczyciel, każde zagadnienie potrafi dokładnie objaśnić/przerobić. Na zajęciach zawsze jest luźna, miła atmosfera. Z Nim przygotowanie do matury nie jest problemem.

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Z Kubą, od sierpnia 2022 przygotowywałem się do poprawy matury z chemii. Już od początku pracowało mi się bardzo dobrze - podejście do zajęć było luźne, wszelakie wątpliwości i problemy dobrze i sprawnie tłumaczone w taki sposób, że te zaczynały być proste. Ponadto, dzięki Kubie moje podejście do chemii zmieniło się o niemal 180 stopni - przez długi czas byłem w stosunku do niej nastawiony negatywnie, nie lubiłem jej i traktowałem jedynie jako coś co muszę zrobić by osiągnąć mój zamierzony cel. Jednakże, dzięki spędzeniu czasu z chemią pod okiem Kuby, ta zaczęła być całkiem przyjemna. Oczywiście dalej nie jest to mój ulubiony przedmiot, ale podejście Kuby jako nauczyciela sprawiła, że chemia nie jest już dla mnie "wrogiem". Podsumowując - te 9 miesięcy, które spędziłem na korkach z Kubą były nie tylko przyjemne, ale również skuteczne, gdyż dzięki nim udało mi się uzyskać wynik niemal dwukrotnie wyższy niż przy pierwszym podejściu i uważam, że mogę z czystym sumieniem polecić korepetycję z Kubą każdemu, kto chce skutecznie przygotować się do matury.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Na zajęcia do Kuby uczęszczałem od października. Już na pierwszych zajęciach przekonałem się, że sposób ich prowadzenia przemawia do mnie. Kuba odpowiadał na wszystkie moje problemy dotyczące zadań oraz tłumaczył trudne zagadnienia w taki sposób, że przestawały być trudne. Całościowy efekt tych zajęć zaowocował 90% na maturze z chemii. Gdybym jeszcze raz miał szukać korepetytora z chemii to tylko Kuba.

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2023

Merytorycznie perfekcja. Doskonałe podejście do ucznia. Gorąco polecam.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2023

Korepetycje w luźnej atmosferze zdecydowanie pomagają w łatwiejszym zrozumieniu zadań i całej teorii. Do Kuby trafiłam od przysłowiowego "zera" bez rozszerzania chemii w szkole, a w rok udało nam się przerobić cały materiał stricte pod maturę. Polecam z całego serca<3!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2023

Z całego serca polecam korepetycje u Kuby. Fachowe podejście w bardzo miłej atmosferze. Zajęcia pomogły mi w przygotowaniach do matury rozszerzonej z matematyki w znaczący sposób. Pomimo moich braków wiedzy z liceum Kuba szybko pomógł mi je nadrobić i uzupełnić. Początkowo bałam się arkuszy maturalnych, nie wychodziły mi one tak jak powinny a po roku spędzonym w chemistrzu - arkusze są dla mnie przyjemnością. Dodatkowym atutem jest fajny i „normalny” kontakt z korepetytorem - zawsze mogłam zwrócić się o pomoc gdy z czymś sobie nie radziłam ❤️

Podsumowując, gdybym miała cofnąć czas - zdecydowanie wybór pozostałby ten sam!!!! POLECAM

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2023

Gdybym miała się wybrać ponownie na korepetycje, zdecydowanie bym tutaj wróciła. Na zajęciach zawsze (mimo omawiania dosyć trudnych zagadnień) wszystko było zrozumiale tłumaczone. Atmosfera zawsze była przyjemna, można było się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy i najważniejsze-sposobów na jak najlepsze rozwiązywanie zadań. Pan Kuba jest osobą z ogromną wiedzą w wielu dziedzinach a na każde nasze pytanie bez problemu znajduje odpowiedź. Taka współpraca była przyjemnością. Zdecydowanie polecam.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2023

Zdecydowanie jestem zadowolona z korepetycji. Niezależnie od trudności danego zagadnienia, wszystko jest zrozumiale tłumaczone. Atmosfera panująca na zajęciach jest luźna, nauka polega na analizie i rozwiązywaniu zadań maturalnych, a nie na suchym przedstawianiu definicji. Czuje się dobrze przygotowana do matury, polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2023

Zajęcia zawsze w niesamowicie miłej atmosferze, indywidualne podejście Kuby pozwala na na zrozumienie rzeczy, które kiedyś wydawały się kompletną czarną magią. Przede wszystkim brak wałkowania suchej teorii, tylko wszystko podparte na zadaniach- więc konkretnie i skutecznie! Szczerze polecam :)))

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Przyjemna i luźna atmosfera, zajęcia są prowadzone bez stresu, a Kuba potrafi wytłumaczyć każde trudniejsze zagadnienie w jak najbardziej przystępnej dla ucznia formie. Korepetycje pozwoliły mi zrozumieć chemię jak i polubić ten przedmiot :D Bardzo polecam

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Zajęcia z Kubą zaczęłam w wakacje przed klasą maturalną. Po dwóch latach w szkole z bardzo słabymi nauczycielkami miałam masę braków i nie za bardzo lubiłam się z chemią. Na zajęciach udało mi się skończyć cały program tak, że zdążyliśmy zrobić też arkusze :) zdecydowanie polubiłam chemię organiczną. Na zajęciach panowała świetna atmosfera, nie spotkałam jeszcze tak cierpliwego nauczyciela :D. Kuba jest pomocny i odpowiada na różne pytania po lekcjach. Gdybym miała cofnąć się w czasie i wybrać kogoś do korepetycji- postawiłabym znowu na Kubę ;)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Po przeczytaniu zamieszczonych na tym profilu opinii, zgadzam się z nimi w 100%. Dla mnie miła atmosfera na zajęciach to klucz do przyswajania wiedzy. Kuba potrafi wyłożyć kawę na ławę, dlatego też byłam w stanie nadrobić dwuletnie zaległości. Dzięki Niemu szłam na egzamin pewna i w tym właśnie jest jego zasługa, że zdałam maturę. Polecam każdemu Kubę komu zależy na zdaniu dobrze matury.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Super atmosfera, bezpośredni kontakt i materiał w przystępnej formie. Polecam z całego ❤️.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Zaczęłam chodzić na zajęcia do Kuby pod koniec drugiej klasy liceum, wiec stosunkowo późno. Mimo tego zdążyliśmy przerobić cały materiał od początku i zostało nam pół roku na powtórki i robienie arkuszy. Zanim przyszłam na zajęcia nie przepadałam za chemią, a dzieki podejściu i sposobie nauczania udało mi się ją bardzo polubić. Bardzo polecam korepetycje u Chemistrza, najlepsze przygotowanie do matury jakie mogłabym dostać!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Niecały rok korepetycji z Kubą przygotował mnie do rozszerzonej matury z chemii po latach zaległości. Zajęcia były prowadzone w luźnej atmosferze (faktycznie czułam, że "nie ma głupich pytań") i efektywnie; przerobiliśmy materiał niezbędny do matury, bez zbędnych informacji, a zagadnienia były tłumaczone w prosty sposób. Polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Zajęcia prowadzone przez kompetentnego i sympatycznego nauczyciela. Dzięki nim moja matematyka znacznie się poprawiła i jestem usatysfakcjonowana z wyników na maturze. Z czystym sumieniem bardzo serdecznie polecam każdemu.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Serdecznie polecam przygotowania do matury z chemii, zajęcia są prowadzone profesjonalnie, atmosfera jest bardzo dobra, a efekty współpracy jeszcze lepsze. Dzięki tym korepetycjom poprawiłam wynik z chemii rozszerzonej z 43% na 85%. Chociaż wydawało mi się, że nigdy nie zrozumiem chemii, to przy takiej pomocy jest to jak najbardziej możliwe.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Uczęszczałem na zajęcia z matematyki. Podobały mi się metody Kuby i przede wszystkim tempo pracy. Wynik z matury jest dla mnie w pełni satysfakcjonujący i dostanę się na wymarzoną uczelnie. Polecam serdecznie.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2022

Przez wszystkie lata nauki miałam wielu korepetytorów, ale nikt nie był tak dobry jak Kuba. Kuba potrafi wytłumaczyć nawet trudne zagadnienia w bardzo prosty i przystępny sposób. Na zajęciach była świetna atmosfera. Przy pomocy Kuby i własnych chęci wysokie wyniki są gwarantowane!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Uczęszczałem na zajęcia z chemii i bardzo sobie je cenie. Nauczyciel jest wymagający, ale to mu nie przeszkadza w nawiązaniu z uczniem luźnej relacji, co powoduje że nauka może być przyjemna. Jak najbardziej ponad 80% z chemii na maturze jest możliwe do uzyskania, po takich korepetycjach.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2022

Zajęcia z chemii były prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Kuba tłumaczył wszystko dokładnie i chętnie wyjaśnił każdy chemiczny problem. Przez ten rok chemia stała się bardziej zrozumiała. Dzięki pomocy Kuby ze spokojnym duchem napisałam maturę. Serdecznie polecam!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2022

Zajęcia prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, można zawsze się pośmiać, kompetentny nauczyciel
Polecam

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Bardzo polecam. Miła i luźna atmosfera, rzeczy tłumaczone na spokojnie oraz w bardzo prosty i skuteczny sposób.

avatar
Tobiasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2022

Super korepetycje zdecydowanie godne polecenia!
Na początku korepetycji, byłem słaby z matematyki, dziś pisałem maturę z matematyki i przewiduje, że dostanę powyżej 90%. Zawdzięczam to Kubie i jego profesjonalnemu podejściu do nauczania.

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2022

Bardzo polecam zajęcia! Miła atmosfera, Kuba tłumaczy wszystko na spokojnie, jak coś jest nie jasne to stara się to wytłumaczyć w sposób jak najłatwiejszy. Dzięki zajęciom polubiłam się z chemią, polecam♥️

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2021

Bardzo polecam korepetycje z Kubą. Na zajęciach panuje miła, luźna atmosfera. Myśle, że lepszych zajęć z chemii nie mogłam sobie wymarzyć. Kuba nie dość, że jest bardzo sympatyczną osobą to przede wszystkim ma niesamowicie duża wiedzę. Serdecznie polecam i dziękuje !!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2021

Przyjemna atmosfera na zajęciach, bardzo dobre podejście do ucznia i w prosty, ale skuteczny sposób wytłumaczone zagadnienia. Serdecznie polecam.

avatar
Kuba Sz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2021

No kurczę pieczone, klasa nauczyciel! Bardzo polecam, mega komfort na korepetycjach. Wszystko tak jak powinno to wyglądać. No klasunia 10/10. Pozdrawiam

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Bardzo serdecznie polecam zajęcia z Kubą! Moja wiedza z
matematyki zawsze była na bardzo niskim poziomie.
Dzięki Kubie zrozumiałam wiele trudnych rzeczy, które kiedyś były dla mnie abstrakcją. Sposób, w jaki prowadzi zajęcia, jego podejście do ucznia oraz ,,łopatologiczne'' tłumaczenie materiału pomogły mi zdać maturę z matmy.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Szczerze polecam! Po kilku latach postanowiłam poprawić maturę z chemii, więc zgłosiłam się po pomoc do Kuby. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, wyjaśnił mi wszystkie problematyczne kwestie. Zawsze była możliwość ustalenia innego terminu, jeśli coś mi wypadło lub byłam chora.
Podsumowując, byłam dobrze przygotowana do matury.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2021

Chemia zawsze szła mi opornie, nie potrafiłam sama zabrać się do nauki tego przedmiotu. Z Kubą od razu moje oceny się polepszyły, przedmiot ten przestał być taki straszny, zajęcia są przyjemne i bezstresowe, a sama atmosfera na nich bardzo luźna. Nie boję się już lekcji chemii w szkole, ponieważ materiał jest bardzo dobrze przerabiany na korepetycjach. Bardzo polecam!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Pan Kuba bardzo mi pomógł, przerobiliśmy tyle arkuszy maturalnych i zadań, że w końcu zrozumiałam o co chodzi w maturze z chemii. Bardzo dużo się nauczyłam i zrozumiałam. Pan Kuba indywidualnie podchodzi do każdego ucznia i ma dużo cierpliwości, zajęcia są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze.

avatar
Kajtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2021

mam przyjemność pracować z Kuba już prawie rok, gdy zacząłem uczęszczać na zajęcia prowadzone przez niego, moje oceny (jak i wiedza) znacznie się polepszyły. przede wszystkim lepiej czuję sie w tym co robię np przy tablicy. temu wszystkiemu pomaga atmosfera panująca na zajęciach, mogę sie tam czuć swobodnie i w ramach potrzeby zawsze zostanie udzielona mi pomoc w zadaniach. zajęcia z Kuba to nie tylko lekcje chemii czy matematyki, to także przyjemność co jest dość dziwne w przypadku lekcji. bardzo polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2021

Na Kubę natrafiłam w momencie gdy potrzebowałam pomocy, bo nie zdawałam z chemii, teraz ją uwielbiam i świetnie mi idzie.
Bardzo polecam, na zajęciach jest zawsze miła atmosfera, ogromna cierpliwość nawet do najbardziej opornego materiału, genialne relacje z uczniami i sposób prowadzenia korepetycji.
Bardzo polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2021

Mogę bardzo polecić
Bardzo dobrze przygotował mnie do matury
Miła atmosfera
Luźne relacje z uczniem
Dobra współpraca
Bardzo polecam

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2021

Zajęcia zawsze przebiegały w przyjaznej atmosferze, Kuba pomógł mi z matematyką i dzięki niemu jestem zadowolona z tego jak napisałam maturę. Polecam :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Trafiłam na Kubę w lipcu ubiegłego roku, nie wiedząc jeszcze co kryje się pod tajemniczym słowem CHEMIA. Dzięki wspólnej kilkumiesięcznej nauce w maju przystąpiłam do matury. Omawiany materiał przedstawiany jest w prosty sposób i obejmuje tylko niezbędne maturalne zagadnienia bez zbędnych informacji. Nauka przebiega w miłej atmosferze i przybiera raczej formę towarzyskiego spotkania przy chemii niż nudnego obowiązku. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie oraz uśmiechnięte twarze uczniów w Centrum Korepetycji Chemistrz, ale to musicie sprawdzić sami! Kuba z pewnością sprawi, że będziecie z chemią za pan brat.
Polecam uczniom, maturzystom, jak i absolwentom.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Na korepetycje zacząłem chodzić 9 miesięcy przed maturą. Z zajęć jestem bardzo zadowolony ze względu na miłą atmosferę na zajęciach oraz biegłość korepetytora w zadaniach związanych z obliczeniami chemicznymi, które bardzo umiejętnie tłumaczy. Co więcej dobrze zaplanowany program działania umożliwia dokładne powtórzenie wszystkich potrzebnych zagadnień na maturę z chemii.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
19 maja 2021

Uczęszczałam do Kuby przez ok pół roku przed maturą z chemii i jestem zadowolona. Zajęcia przebiegały w przyjemnej i swobodnej atmosferze, a niejasności i trudne dla mnie tematy zostały mi dobrze wyjaśnione. Serdecznie polecam m.in. ze względu na dobre podejście i umiejętne tłumaczenie!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Pomoc jaką otrzymałam przez ten rok jest nieoceniona. Wszystkie moje problemy z chemią zostały rozwiązane, materiał został przerobiony bez zastrzeżeń. Każde zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, w chwilach zwątpienia zawsze mogłam liczyć na miłe słowo pocieszenia. Świetne przygotowanie do matury, lepiej trafić nie mogłam. Z całego serca polecam. Człowiek spełnia marzenia.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Świetne przygotowanie do matury z chemii. Wszytki tłumaczone jasnym językiem. Polecam te korepetycje dla osob zaczynających przygodę z chemia od zaraz oraz dla tych bardzije zaawansowanych, by moc spełnić marzenie o wymarzonych studiach. Polecam bardzo !!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Pomoc Kuby w przygotowaniach do matury była nieoceniona. Nie mogłem trafić lepiej. Przed cały rok przygotowań do matury miałem w Kubie oparcie. Każde trudne zagadnienie zostało dobrze wytłumaczone. Z czystym sumieniem polecę zajęcia z chemii z tym złotym człowiekiem!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Dziś napisałam maturę z chemii i jestem przekonana, że to właśnie zajęciom z Kubą zawdzięczam, że czułam się na niej pewnie i rozwiązałam zadania bez większych problemów.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Bardzo polecam korepetycje z Kubą! Przyjemna atmosfera, świetne podejście do ucznia i cierpliwość! Wytłumaczył mi wszystko z czym miałam problem, dzięki niemu polubiłam chemię i nie martwię się o wyniki matur.

avatar
Krzysiu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Bardzo dobre przygotowanie do matury rozszerzonej z matematyki. Przygotowanie z pojęć typowo maturalnych z pominięciem zbędnych rzeczy.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Trudno opisać jak wdzięczny jestem Kubie za rok wspólnej pracy, w którym osiągnąłem z chemii poziom, który wydawał się poza zasięgiem i pozwala mi myśleć o kandydowaniu na najlepsze uczelnie medyczne w kraju. Przystępnie tłumaczone najtrudniejsze zagadnienia i typy zadań, super organizacja pracy, mega przyjazna atmosfera i możliwość dostosowania godzin przy ewentualnych wypadających nagłych sprawach. Nie ma do czego się przyczepić, praca z Kubą to czysta przyjemność i takich korepetytorów to ze świecą szukać ;))

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Z całego serca polecam wszystkim maturzystom i nie tylko. Po kilku latach bezskutecznych prób zdałam maturę z matematyki. Przed Kubą miałam kilku nauczycieli i tylko Kuba zrozumiał moje potrzeby i odpowiedział na nie idealnie. Polecam wszystkim ale szczególnie tym, którzy wiedza czego chcą, idealnie się z Kubą dogadacie!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2021

Nie rospisując się powiem krótko. Genialne wytłumaczenie tematu i luźna atmosfera. Lepiej trafić Nie mogłem, z pewnością będę tu uczęszczał aż do matury.

avatar
Jasmina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Od roku intensywnie przygotowywałam się do matury chcąc studiować na uniwersytecie w Sheffield(UK). Matematykę zawsze uwielbiałam, ale potrzebowałam z niej porządnego przygotowania na porządny wynik. Po tym jak moja Pani korepetytorka zawiesiła udzielanie lekcji na ostatnie miesiące, natychmiastowo potrzebowałam kogoś kto zajmie się mną dostatecznie dobrze i przygotuje mnie porządnie do matury. Tak trafiłam na Kubę i na jego lekcje, które były strzałem w dziesiątkę. Od pierwszych zajęć żałowałam, że nie uczył mnie już wcześniej- jego podejście do ucznia jest inne niż typowego korepetytora/nauczyciela. Przede wszystkim najważniejsza była dla mnie atmosfera. Kuba czyni ją bezstresową i przez pare miesięcy czułam się jakby najlepszy kolega starał się zrobić wszystko żeby przygotować mnie jak najlepiej do tej matury.
Przy każdym zadaniu daje się wykazać swojemu podopiecznemu- nie narzuca żadnego rozwiązania, wszystkie poprawne uznaje za dobre. Dzięki niemu matematyka przestaje być surowa i staje się jedną wielką zabawą działaniami i różnymi opcjami. Do wymarzonego wyniku troszkę mi zabrakło, ale bez problemu dostałam się na upragnione studia w Anglii. Pracujac z nim arkusze na spokojnie pisalam na okolo 90%. W mojej opinii nauczanie Kuby będzie idealne dla każdego- początkującego nauczy wszystkiego od A do Z, ucząc jak myśleć jezykiem matematyki, a z osobami, które nie maja problemów z matmą świetnie będzie się nią bawił, szukał nowych ciekawych rozwiązań i jak najszybszych. Jeżeli ktoś się w tym momencie zastanawia czy jest to korepetytor dla niego- z całego serca mogę go polecić. Niesamowity człowiek pokazujący inną twarz matematyki. Jestem pewna, że każdy się przy nim odnajdzie, a Kuba zawsze znajdzie na wszystko i na każdego świetny sposób!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2020

Serdecznie polecam zajęcia u Kuby. Korepetycje przebiegają w miłej, luźnej atmosferze. Wiedza jest przekazywana w rzetelny i prosty sposób. Po zajęciach wszystkie trudne zadania są jasne i logiczne. Nauczyciel z pasją i chętnie przykładający się do pracy.
Polecam!!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
31 lipca 2020

Zajęcia prowadzone w naprawdę fajnej atmosferze. Jeśli chodzi o przygotowanie do matury z matematyki jak najbardziej w porządku i z całą pewnością polecam.

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2020

Bardzo lubię zajęcia z Kubą. Jest super miły i świetnie tłumaczy wszystko. Nie trzeba się stresować, że się czegoś nie rozumie. I zawsze pomoże. Chyba jedyne korki, na które lubię "chodzić" (akurat mam online i aż żałuje, że mieszkam w innym mieście :c) w dodatku czas wcale mi się nie dłuży, a wręcz mija super szybko. Bardzo cieplutko polecam!!! :))

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2020

Nie mogłam trafić na lepsze korepetycje! Jest super atmosfera, przez co na te zajęcia przychodzę z chęcią. Wszystkie zagadnienia są wytłumaczone w sposób dla każdego zrozumiały oraz taki, który zostanie zapamiętany na wiele lat, a nie od razu po lekcji zapomniany. Jeszcze nie zdarzyło mi się wyjść z lekcji nie rozumiejąc czegoś. Polecam bardzo mocno!!!!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Polecam korepetycje z chemii online! Materiał jest przekazywany w niezwykle przystępny sposób teoria jak i przykładowe zadania - polecam i wracam od września:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Do Kuby chodziłam na zajęcia z chemii. Przebiegały one w miłej atmosferze i pozwoliły mi na dokładne przygotowanie się do matury. Bardzo polecam korepetytora!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Bardzo polecam zajęcia! Materiał jest przekazywany w niezwykle przystępny sposób a atmosfera podczas zajęć jest bardzo miła. :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Zajęcia z Kubą przebiegają w miłej atmosferze oraz przynoszą efekty. Potrafi wytłumaczyć zadania, z którymi mam problem. Polecam :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Bardzo miła, przyjazna atmosfera, wszystkie niejasności w zadaniach z chemii rozwiane. Wszystko tak, jak być powinno również online. Polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Do Kuby trafiłam po dwóch latach samodzielnej nieefektywnej nauki chemii w domu, początki były trudne ale Kuba jest cierpliwym nauczycielem i nawet z beznadziejnego CHEMIKA zrobi CHEMISTRZA. Kuba świetnie tłumaczy materiał i sprawia, że chemia nie jest taka straszna jak ją malują.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Na zajęcia do Kuby chodziłam przez stosunkowo krótki czas - nieco więcej niż pół roku. Jedną maturę miałam już za sobą i chciałam poprawić wynik. Rozwiązywanie zadań podczas zajęć umożliwiło szybkie wyłapanie co sprawia mi problem, dzięki czemu dany aspekt mógł być od razu wytłumaczony, a Kuba tłumaczył w sposób prosty i trafny. Dzięki temu czuję, że zrobiłam w krótkim czasie bardzo duże postępy. Serdecznie polecam :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Polecam, każde zadanie świetnie wytłumaczone, miła atmosfera. Zajęcia online również na najwyższym poziomie.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Po dwóch latach chodzenia na zajęcia do Kuby, mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie mogłabym czuć się lepiej przygotowana do matury z chemii. Wiedza jest przekazywana w rzetelny i zrozumiały dla każdego sposób, także po wyjściu z zajęć okazuje się, że ta chemia nie jest wcale taka trudna jak się mogło wydawać :) Dodatkowo na zajęciach panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera, dzięki czemu nie ma żadnych obaw przed poproszeniem o ponowne wytłumaczenie jakiegokolwiek zagadnienia. Gorąco polecam korepetycje u Kuby każdemu, kto chce nauczyć się chemii pod okiem doświadczonej, kompetentnej i niezwykle ciepłej, i otwartej osoby :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Serdecznie polecam zajęcia u Kuby. Korepetycje przebiegają w bardzo dobrej, luźnej atmosferze, nikt nie wywiera na nas niezdrowej presji co zdecydowanie sprzyja efektywnej nauce. Ponadto warto zaznaczyć że Kuba cały materiał przekazuje w sposób bardzo prosty i przejrzysty i jest do tego niezwykle cierpliwy.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Do Kuby chodziłam na korepetycje z chemii, jestem z nich bardzo zadowolona. Świetna atmosfera, zero stresu. Zanim trafiłam na zajęcia do Kuby uczęszczałam do wielu korepetytorów, nie rozumiałam chemii i sprawiała mi duże problemy, żaden wcześniejszy nauczyciel domowy nie przekazał mi wiedzy w tak prosty i przydatny sposób. Mogę polecić Kubę z czystym sumieniem!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

O korepetycjach dowiedziałam się z tego portalu i szczerze nie żałuję! Świetna atmosfera, wiedza przekazywana w prosty i przyjemny sposób. Dobra komunikacja w trakcie, jak i po zajęciach. Wiele przydatnych wskazówek.
Polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Super atmosfera podczas zajęć, na których otrzymujesz dużą dawkę praktycznej wiedzy i wskazówek. Jeśli jest taka potrzeba, również poza wyznaczonymi godzinami spotkań możesz liczyć na pomoc. Polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Polecam
Miła atmosfera, duża cierpliwość, wiedza przekazywana w prosty sposób, indywidualne podejście do ucznia - korepetycje idealne !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Zacna atmosfera i profesjonalne podejście - wszystko łatwo i klarownie tłumaczone. Polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Polecam, bałam się,że nie zdam matury z matematyki a teraz podchodzę do niej z o wiele mniejszym stresem licząc na wysoki wynik.
Pan Kuba super tłumaczy, jest świetnym człowiekiem i korepetytorem. :D

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Profesjonalne podejście do ucznia, a mimo podczas lekcji panuje pozytywna atmosfera. Świetny kontakt z Panem korepetytorem zarówno podczas lekcji fizycznych jak i e-learningu :) Polecam całym serduszkiem!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Bardzo polecam pod względem przygotowania do matury z chemii - wszystko konkretnie i w prosty w sposób wytłumaczone, szczególnie skomplikowane obliczeniówki!

avatar
Julia Ch
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Kubą, świetnie wytłumaczony temat, a czasem i cały rozdział w godzinę lub półtorej, czego przez kilka lekcji nie potrafiła przekazać nauczycielka w szkole. Indywidualne podejście i lekcja w miłej atmosferze. Na zajęcia uczęszczałam 4 lata. W pierwszej klasie technikum (początek nauki z Kubą) byłam pełna obaw co do dobrego wyniku na maturze z matematyki, ale teraz pozbyłam się ich całkowicie i wiem, że dzięki nauce z właśnie tym korepetytorem zdam maturę na 100% (nie może być inaczej).
Z całego serca zachęcam do uczeszczania na zajęcia do Kuby! Lepszego korepetytora nie znajdziecie :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Bardzo miła atmosfera na zajęciach i świetne podejście do ucznia. Bardzo polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2019

Zdecydowanie najlepsze korepetycje, jakie kiedykolwiek miałam! Wszystko jest super wytłumaczone, nie ma opcji wyjść z zajęć i czegoś nie rozumieć. Zajęcia są w bardzo fajnej atmosferze!

avatar
danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Kuba to świetny nauczyciel. Punktualny,, zawsze gotowy do pracy, wymagający i uparty w dążeniu, aby nasze dzieci logicznie myślały. Nasze dzieci uczą się z Kubą już 3 rok, lubią zajęcia i czują w Kubie wsparcie (nawet poza korepetycjami Kuba ma zawsze czas odebrać telefon i wytłumaczyć zadanie). Nasza 18 letnia córka, która miała od zawsze wielkie trudności z matematyką, teraz rozwiązuje testy na 80-90%. Mamy nadzieje, że z pomocą Kuby zda maturę z równie dobrym wynikiem. Cieszymy się również, że Kuba nie odpuszcza naszemu 15 letniemu synowi i nie pozwala mu zmarnować „mózgu”, który w tym wieku pracuje na dziwnych obrotach. Kubę trudno zniechęcić, za co jesteśmy mu wdzięczni.
Ps. Wiadomość od dzieci: „Dzięki Kuba, że jesteś naszym nauczycielem, bez Ciebie bylibyśmy w lesie”

avatar
ANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Pan Jakub jest fenomenalny! Przygotował moją córkę tak, że zdała poprawkę na ponad 90% i przeskoczyła ocenę końcową o dwa stopnie. Atmosfera na zajęciach również doskonała.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Po roku korepetycji u Kuby mogę potwierdzić, że opis zajęć na stronie i w pozostałych opiniach zgadza się w pełni z tym co zastałem na miejscu. Bardzo profesjonalne zajęcia prowadzone z pomysłem i odpowiednim podejściem do ucznia. Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Kubą jest naprawdę dobrym korepetytorem, świetnie tłumaczy oraz ma super podejście do ucznia, po kilku lekcjach „od zera” zaczęłam sama rozwiązywać zadania :) Na lekcjach panuje miła, przyjazna atmosfera. Mogę śmiało polecić korepetycje prowadzone przez Kubę z chemii :)

avatar
Oktawian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Naukę chemii zaczynałem z Kubą od totalnego zera, ale miesiące pracy w dobrej atmosferze, możliwość zapytania o wszystko (bo jak to mówi Kuba nie ma głupich pytań), dają efekty. Jego zajęcia nie ograniczają się tylko do dwóch godzin gdy się widzimy, lecz bez problemu można napisać sms-a czy zadzwonić gdy ma się problem z zadaniem. Kuba uczy nas szukania własnych błędów oraz tłumaczy je jak najprościej się da, krótko mówiąc nie daje wszystkiego na tacy, gdyż skłania nas do tego byśmy sami doszli co zrobiliśmy nie tak. Szczerze najlepszy korepetytor z chemii z jakim miałem zajęcia. Przygotowanie do matury na najwyższym poziomie.

avatar
Julianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Miła atmosfera, elastyczności godzinowa, mnóstwo zadań z chemii zrobionych i nawet najtrudniejsze zadania z pomocą Kuby stawały się jasne. Bardzo polecam zajęcia szczególnie osobom wybierającym chemię na maturze.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2019

Witam serdecznie! Chciałam podziękować za super robotę! Nastąpiła całkowita zmiana podejścia i nastawienia syna do matematyki, a wiadomo, matematyka jest królową... ;)
Wszystkim niezdecydowanym i poszukującym natomiast, gorąco polecam Pana Kubę! Świetne podejście do ucznia, elastyczność i komunikatywność w ustalaniu terminów zajęć. Mój wybór był bardzo dobry i zostajemy na dłużej u Pana Jakuba ;)
Pozdrawiam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2019

Pan Jakub ma świetne podejście do młodzieży ,syn chętnie chodzi na zajęcia .Oceny z 3 zostały poprawione na 5 i bardzo dobrze zdany egzamin końcowy z matematyki .Szkoda ,że takich nauczycieli brakuje w szkołach .Polecam!!!!!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Bardzo fajnie prowadzone zajęcia. Da się wszstko zrozumieć po wyjaśnieniu. Bardzo polecam

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Bardzo polecam korepetycje z panem Jakubem , To świetny nauczyciel doskonale tłumaczy,dzięki niemu syn szybko zrozumiał tematy z którymi w szkole miał problemy. Oceny wyraźnie się poprawiły a syn polubił matematykę.To świetny fachowiec godny polecenia.

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Po korepetycjach z matematyki syn zaczął dostawać piątki, pan Kuba super tłumaczy, super kontakt , Oskar bardzo zadowolony.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Gdym mogła wrócić do września i wybrać jeszcze raz korepetytora z chemii, wybór na pewno by się nie zmienił! Dzięki Kubie zrobiłam tyle arkuszy, że w maju powtarzające się zadania już mnie po prostu nudziły i mogłam z ręką na sercu powiedzieć, że jestem PRZYGOTOWANA DO MATURY. Zajęcia bardzo rzetelne ale również w miłej atmosferze, więc korki stały się nie tylko przygotowaniem do matury, ale też miłą rutyną. A jeśli nie zdążycie wypić porannej kawy to możecie bez problemu poprosić:)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Polecam Kubę w 100%, wspaniały korepetytor. Po 4 latach bezowocnych korków u poprzedniego korepetytora wpadłam na Kubę i z ręka na sercu mogę go polecić każdemu kto przygotowuje się do matury z chemii!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Po roku wspólnej matematyki uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Zdecydowanie polecam korepetycje z Kubą każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z tym przedmiotem lub chciałby podnieść swoje oceny.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Dzięki korepetycjom z matematyki u Kuby byłam przygotowana na każdy sprawdzian i kartkówkę z tego przedmiotu. Na zajęciach panuje super atmosfera, profesjonalne przygotowanie, tłumaczy materiał takim sposobem, abym zawsze wszystko zrozumiała. Na lekcjach w szkole nie zawsze wszystko zrozumiałam, ale dzięki Kubie wszystko stało się jasne i logiczne. Korepetycje bardzo mi pomogły. Już 3 rok uczestrzam na nie i polecam każdemu kto ma problemy z matematyki czy chemii.

avatar
D
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Świetna atmosfera oraz profesjonalne przerabianie materiału.Polecam!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Pan Kuba to przesympatyczny człowiek, doskonały fachowiec i wspaniały korepetytor! Cierpliwy i przede wszystkim i skuteczny. Córka w 1 miesiąc przerobiła z panem Kubą i opanowała cały materiał obowiązujący na maturze z matematyki zakres podstawowy. Powiem więcej, dzięki panu Jakubowi polubiła matematykę i przestała się jej bać, a na maturę szła spokojna i z uśmiechem na ustach. Szczerze polecam tego korepetytora!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2019

W pół roku w bezstresowej atmosferze przerobiłam z Kubą cały materiał z rozszerzonej chemii co wydawało się być niemożliwe :) Jestem w pełni zadowolona z tego co osiągnęłam na zajęciach i polecam każdemu kto liczy na wysoki wynik na maturze.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Kuba jest najlepszym korepetytorem z jakim dotychczas miałam okazje współpracować. Zajęcia prowadzone są w sposób rzetelny, profesjonalny jak również przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Każdemu z całego serca polecam! :)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Pan Kuba jest świetnym nauczycielem - bardzo miły i kompetentny. Tłumaczy do skutku, na różne sposoby i w bardzo zrozumiały sposób. Serdecznie polecam.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2019

Kuba jest naprawdę świetnym korepetytorem z powołaniem. Potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości, a nauka z nim jest bardzo przyjemna i są jej efekty.
Gorąco polecam :-)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2019

Jeżeli szukacie korepetytora dla opornych na wiedzę matematyczną i chemiczną to polecam Kubę. Zawsze rzetelny i przygotowany do zajęć. Tłumaczy w ciekawy sposób i do skutku, a zajęcia przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze. Dzięki Kubie poprawiłem oceny i jestem przekonany, że zdam maturę. POLECAM SERDECZNIE!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2019

Bardzo fajnie się współpracuje. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Chodzę na korepetycje z matematyki, dzięki czemu ją rozwijam.

avatar
Tobiasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2018

Świetna atmosfera, perfekcyjne podejście do ucznia i tłumaczenie matematyki oraz chemii.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2018

Na korepetycje od Kuby chodzę od sierpnia, nie mam na co się skarżyć. Miałam blokadę i wiedzową, i psychiczną przed chemią rozszerzoną, ale w tym momencie jestem w stanie rozwiązywać wieloetapowe zadania, które jeszcze rok temu byłyby dla mnie abstrakcją i czarną magią. Bardzo kontaktowy człowiek i dobry nauczyciel, który pomógł mi zwolnić psychiczną i wiedzową blokadę przed chemią ;)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2018

Pan Kuba to nauczyciel, który ma dobry kontakt z uczniem i łatwość przekazywania wiedzy, nawet w przypadku, gdy dziecko nie znosi przedmiotu. Mój syn, który w szkole nie cierpi matematyki, na lekcje do Pana Kuby jeździł chętnie, a postępy były widoczne. Polecam tego korepetytora.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Fantastyczna, fachowa pomoc w nauczaniu. W ciągu miesiąca uczynił "cud" najlepiej przygotowanym dzieckiem do egzaminu był mój syn. Panie Jakubie bardzo dziękujemy za pomoc, Liczymy na dalszą współpracę.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Świetna atmosfera i doskonałe tłumaczenie matematyki.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Polecam Pana Kubę jako korepetytora nie tylko z chemii ale również z matematyki. Ma doskonałe podejście do ucznia. Zajęcia prowadzi w luźnej i przyjemnej atmosferze. A najlepszym dowodem jego umiejętności pedagogicznych są dobre oceny z matematyki i chemii u syna. A także bardzo dobrze napisany test gimnazjalny. Polecam :)

avatar
Tobiasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

Serdecznie polecam. Świetne korepetycje, zawsze miła atmosfera oraz w łatwy i przyjemny sposób wytłumaczony każdy temat.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Bardzo przyjazna relacja między nauczycielem a uczniem. Kuba nie ocenia za to, że ktoś czegoś nie rozumie, nawet jeśli wydaje się to głupie. Tłumaczy różne tematy w sposób zrozumiały i łatwy do przyswojenia. Widać pasję w tym, co robi.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Prawdziwy nauczyciel, super prowadzi lekcje które odbywają się w wyjątkowo sympatycznej atmosferze. Wszystko tłumaczy w sposób, który wyjątkowo dobrze trafia do ucznia. Serdecznie polecam.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Świetne zajęcia w miłej i przyjaznej atmosferze! Bardzo polecam każdemu niezależnie od poziomu czy etapu na jakim się jest! Super korepetytor

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Lekcje prowadzone w bardzo miłej atmosferze, każdy niezrozumiały temat wytłumaczony w bardzo prosty sposób, możemy pytać nawet naszym zdaniem o najgłupszą rzecz. Serdecznie Polecam

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Kolega poniżej zgrabnie i młodzieżowym językiem świetnie to ujął. Świetna atmosfera i świetne wyniki. Polecam. Nie pozalujecie.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Kozak, petarda, mistrz

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Super atmosfera. Przygotowanie do matury na najwyższym poziomie a sposób, w jaki Kuba prowadzi lekcje znacznie ułatwia zrozumienie szkolnego materiału. Bardzo polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Miałam czterogodzinne zajęcia z chemii u pana Kuby, za moją prośbą zaczynaliśmy nawet przed 7 rano. Nigdy mi się nie dłużyło, zajęcia były prowadzone w bardzo ciekawy sposób, choć u innych korepetytorów w przeszłości ciężko było mi wysiedzieć 1,5 h :) Robiliśmy zadania maturalne i arkusze, nie byłam zasypywana informacjami i ciekawostkami spoza programu maturalnego, co bardzo doceniam, bo dzięki temu czas przygotowań był wykorzystany w 100%.
U Kuby nie ma głupich pytań, za to jest dyskusja na temat zadań, dokładne wytłumaczenie i bardzo miła atmosfera. Serdecznie polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Super nastawienie, super atmosfera, nauka bezbolesna i przyjemna. Polecam! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2018

Skuteczna nauka chemii i matematyki w bardzo miłej atmosferze. Świetne przygotowanie do matury i nie tylko. Polecam Kube :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2018

Zaczynając naukę chemii wiedziałem jedynie że woda to H2O, lecz w jeden rok z Kubą opanowałem cały materiał maturalny, ciężko o lepszego korepetytora. Luźna atmosfera na lekcjach oraz świetnie objaśniany temat. POLECAM CHEMISTRZA !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Polecam serdecznie! Mega atmosfera i bardzo fajnie tłumaczone zagadnienia z chemii

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

Bardzo polecam Korepetycje z Kubą. Na zajęciach panuje miła atmosfera, a cały materiał jest dobrze tłumaczony. Serdecznie polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

Bardzo przyjemna atmosfera pracy, a przy tym niesamowicie skuteczna. Dzięki korepetycjom zmieniłam swoje podejście do matematyki, a rozwiązywanie zadań przychodziło mi dużo łatwiej.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

Pan Jakub to świetny korepetytor, gdy zaczynałam uczęszczać na jego korki byłam słabeuszem z matmy. Dziś pisałam maturę z matematyki i jestem z siebie bardzo zadowolona! Pan Jakub ma świetne podejście do ucznia, nigdy nie stresowałam się na jego lekcjach, jest bardzo cierpliwy, nawet dla mnie, której trzeba wszystko po trzy razy tłumaczyć. Jest profesjonalny w tym co robi, ale jednocześnie lekcje u niego zawsze były dynamiczne i nigdy się nie nudziłam. Polecam serdecznie!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

Świetny nauczyciel z pasją i z chęcią przekazania wiedzy. Bardzo miła atmosfera pracy! Serdecznie polecam!

avatar
Sebastian.C
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

Z Panem Jakubem zacząłem współpracować od początku stycznia , przez 2 miesiące nadrobiliśmy materiał do matury a kolejne 2 miesiące poświeciliśmy na powtórki i doszlifowanie umiejętności . Tłumaczy bardzo w prosty i łopatologiczny sposób tak ze każdy zrozumie :D BARDZO SERDECZNIE POLECAM JAKUBA, ZNA SIĘ NA SWOJE PRACY :D

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2018

Świetna współpraca, która szybko przyniosła wspaniałe efekty. Z chemii mam teraz same bardzo dobre oceny, a egzamin gimnazjalny napisałam bez problemu. Gorąco polecam!!!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2018

Każde zajęcia były prowadzone inaczej dlatego nie odczuwałam rutyny ani nudy . Pan Kuba wykazuje się cierpliwością i zaangażowaniem. Przez caly cykl zajęć nie czułam sie speszona ani zestresowana ponieważ jest otwartą osobą i nie ma problemu z nawiązaniem kontaktu ze swoim uczniem. Polecam bardzo serdecznie.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2018

U pana Kuby przygotowywałem się do matury z matematyki. Czuję się przygotowany , na lekcjach panowała miła atmosfera a Pan Kuba potrafi wytłumaczyć wszystko w miły i prosty do zrozumienia sposób. Jest profesjonalny, zawsze przygotowany i punktualny. Z całego serca polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2018

Świetna atmosfera, doskonałe przygotowanie do matury, polecam z całego serca

avatar
Mama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2018

Współpraca z Kubą była rewelacyjna.
Zawsze był punktualny, w dobrym nastroju do nauki, szybko nawiązał dobry kontakt z dziećmi (7SP i 1LO), ale był tez wymagający i konsekwentnie robił kartkówki i sprawdziany. Uczymy dzieci w domu (edukacja domowa) i lekcje z Kubą były jedyne jakie miały w ciągu tygodnia. Zajęcia wystarczyły, żeby dzieci opanowały materiał w połowie kwietnia i zdały egzamin na bardzo dobre oceny.Do zobaczenia we wrześniu!:-)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2018

Bardzo polecam, na zajęciach panuje miła atmosfera, a cały materiał jest świetnie tłumaczony. Już po kilku zajęciach widać efekty i zawsze czuję się pewnie przed sprawdzianami, jest to również idealne przygotowanie do matury. Gorąco polecam!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2018

Kuba jest świetny, dobrze tłumaczy, pełen profesjonalizm. Dzięki niemu poprawiłam moje ocenki z chemii. Zawsze czuje sie przygotowana do lekcji, kartkówki czy sprawdzianu. Z nim zadania z chemii nie wydają się takie ciężkie. Szczerze polecam :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2018

Szczerze polecam Kubę! Przygotowuję się do matury z chemii - rozwiązujemy zadania pod klucz CKE, Kuba zwraca uwagę na podchwytliwe zagadnienia i zapewnia miłą, bezstresową atmosferę. Już teraz wiem, że mogę liczyć na świetny wynik!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2018

Super Nauczyciel. Wszystko tłumaczy perfekcyjnie. Ma doskonałe podejście do ucznia. syn zachwycony korepetycjami z Panem Kubą. Gorąco polecam!!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2018

Gorąco polecam zajęcia, materiał tłumaczony w zrozumiały sposób.
Miła i przyjazna atmosfera. Jeszcze raz polecam!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2017

Zajęcia prowadzone w luźnej i przyjemnej atmosferze. Już parę zajęć przyniosło efekty, nauczyciel z pasją i przykładający się do pracy. Bardzo polecam, ratuje w krytycznych sytuacjach!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2017

Żałuje że nie ma takich nauczycieli w szkole.To jest nauczyciel z pasją.Kuba potrafi w prosty i przejrzysty sposób przekazać informacje.Dzięki niemu można polubić chemie a zadania stają się łatwiejsze.Zajęcia prowadzi w miłej atmosferze, nie czuje obaw przed zadaniem nawet prostego pytania.Bardzo życzliwy i pomocny. Serdecznie polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2017

Gorąco polecam współpracę z Panem Kubą!
Już na pierwszych zajęciach zdałam sobie sprawę, że mam do czynienia z osobą o ogromnej wiedzy chemicznej i dydaktycznej. Kuba ma doskonałe podejście do swoich uczniów, każdego traktuje z należytą uwagą i troską. Na zajęciach żadne pytanie nie jest za głupie, przez co żaden temat za trudny. Wymaga dużo zarówno od swoich uczniów, jak i od siebie. Korepetycje zawsze były prowadzone w miłej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i nerwów. Chemia z Kubą była dla mnie naprawdę miłym zaskoczeniem. Już pomijając sam fakt profesjonalizmu i toku nauczania podczas tych miesięcy Kuba staje się Twoim przyjacielem, który razem z Tobą dąży do wymarzonego celu oraz wspólnie przeżywa wzloty i upadki. SERDECZNIE POLECAM!!!

avatar
Tatiana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2017

Z Kuba miałam przyjemność uczyć się do matury pol roku. Jest bardzo dobrym korepetytorem wymagającym a zarazem cierpliwym. Najważniejsze że nie przeucza oraz uczy jak logicznie rozwiązywać zadania maturalne. Polecam

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Pan Kuba jest znakomitym korepetytorem. Miła atmosfera i świetnie tłumaczony materiał.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Bardzo podobają mi się zajęcia z Panem Kubą.Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze,zrozumiale !
Dzięki zajęcia łatwiej mi w szkole !

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Pan Jakub jest bardzo dobrym korepetytorem.Tłumaczy materiał w prosty i logiczny sposób.Polecam w 100%.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Hmm gdy miałabym pomyśleć o tym jak wyglądałyby te 2 miesiące bez Kuby, to moja odpowiedź jest jasna, dramatycznie! Kuba ogromnie pomógł mi z matematyką, jego zaangażowanie, cierpliwość i wyrozumiałość są godne podziwu. Kolejnym plusem jest to że zajęcia przebiegają bez zbędnego stresu, zawsze można pytać o wszystko, nawet i o tematy nie matematyczne :) Nauczyciel z powołania, polecam :)

avatar
Mirek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Jako rodzic ucznia gimnazjum, który zasadniczo już się poddał z chemii w 2 klasie po czym zaliczył wakacyjną poprawkę praktycznie na 5, mogę napisać, że ten konkretny korepetytor jest absolutnym profesjonalistą w swoim fachu. Do tego pasjonat. Gdybym mógł dać 10 gwiazdek... w sumie mogę przecież;) To tak:
Kompetencje - 10.
Cierpliwość - 10.
Podejście do ucznia - 10.
Skuteczność= 100%
Jednym słowem: CHEMISTRZ.;) Zdecydowanie polecam.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2017

Pomijam fakt że Kuba jest na prawdę świetnym nauczycielem, który jest wyjątkowo cierpliwy, ale jest też po prostu bardzo w porządku człowiekiem ;) Bardzo polecam i pozdrawiam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2017

Uczęszczam do Pana Kuby na zajęcia już rok, dzięki niemu nadrobiłam braki w materiale z matematyki w przyjemnej atmosferze. Korepetycje bardzo mi pomagają, szczególnie, że prowadzący jest cierpliwy i wyrozumiały, więc nie stresuję się kiedy popełnie jakiś błąd. Ponadto widać, że nauka jest dla niego ważna i sprawia mu przyjemność, a lekcje są prowadzone z pasją. Dzięki zajęciom, wiem, na co powinnam zwracać uwagę przy rozwiązywaniu zadań. Jeżeli ktoś z was zastanawia się nad korepetycjami u Pana Jakuba-serdecznie polecam, nie pożałujecie.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Kuba jest świetnym nauczycielem! Jako jeden z niewielu potrafi nawiązywać tak wspaniały kontakt z uczniem. Lekcje mijają w miłej atmosferze. Jest bardzo wyrozumiały i cierpliwy :) Potrafi w przyjemny i co najwazniejsze zrozumiały sposób wytłumaczyć chemie, która z pewnością jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów! Kuba jest bardzo wesołym i pełnym pasji człowiekiem, zawsze jest jedną z pierwszysch osób do której piszę aby pochwalić sie moimi osiągnięciami, które udało mi sie uzyskać, dzięki niemu w szkole! :D
Właśnie skonczylam 2 klasę liceum, a na moim świadectwie widnieje ocena BARDZO DOBRA z chemii na poziome rozszerzonym :) Z ręka na sercu moge powiedziec że to zasługa Kuby!
Po wakacjach czeka mnie klasa maturalna i wiem, że nawet po krótkiej współpracy z Kuba pójdę na maturę z chemii z uśmiechem na twarzy :)

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

PAN Jakub udziela korepetycji mojej córce Natalii.Z chęcią uczęszcza na te lekcje.Ponieważ ma trudności ze zrozumieniem matematyki w szkole zdecydowalismy się na pana Jakuba i nie załujemy.Nawet w wakacje nie odpuszczamy.PAN Jakub nawiązał dobry kontakt z córką, a według jej opinii nawet pokój, w którym się uczy nastarja do przyswajania wiedzy.Dziękujemy.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Pan Kuba jest świetnym korepetytorem. Bardzo dobrze tłumaczy i wszytko dzięki niemu rozumiem. Bardzo przykłada się do swoich zajęć. Mam nadzieje,że świetnie przygotuje mnie do matury, a z pewnością tak będzie. :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Kończę klasę 2 liceum z oceną 'dobrą' z chemii, a to wszystko dzięki Kubie i naszej wspólnej pracy. Kuba prowadzi zajęcia w bardzo przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Z każdym uczniem nawiązuje dobre kontakty co przy współpracy korepetytor-uczeń jest niezwykle ważne. Swoją wiedzę potrafi przekazać w sposób bardzo zrozumiały dla ucznia, co powoduję, że nawet najtrudniejsze zadania można rozwiązać samodzielnie. Jest wymagający, ale jednocześnie motywuje tym swoich uczniów do nauki i działania. Kuba zawsze jest punktualny oraz profesjonalnie przygotowany do zajęć. Polecam Kubę każdemu kto ma problem w nauce tych trudnych przedmiotów lub chce po prostu dobrze przygotować się do egzaminu gimnazjalnego lub matury z matematyki czy też z chemii.
BEZ DWÓCH ZDAŃ NAJLEPSZY WYBÓR!!!

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2017

Pan Jakub jest świetnym nauczycielem, dzięki niemu wszystko rozumiem! :D Na razie miałam tylko dwie lekcje, wiem już o co chodzi i wiem, że jego właśnie potrzebuję !!!

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Korepetytorem powinna być osoba, której pasją jest przedmiot z którego udziela lekcji. Kuba jest tego idealnym przykładem, oprócz wytłumaczenia materiału w prosty do zrozumienia sposób i przygotowania do matury potrafi wzbudzić wielkie zainteresowanie ucznia do przedmiotu, jakim jest chemia.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Zdecydowanie polecam Pana Jakuba jako korepetytora.
Syn już po pierwszych zajęciach u Pana Kuby bez problemu opanował materiał z chemii którego wcześniej nie rozumiał, a oceny ze sprawdzianu z chemii zaskoczyły nawet nauczyciela syna. Pan Kuba ma świetny kontakt z synem. Dodatkowym atutem są zajęcia w weekendy. Od następnego roku szkolnego również będziemy kontynuować zajęcia u Pana Jakuba. Polecam wszystkim rodzicom, których dzieci mają problemy w szkole z chemią.

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Na zajęcia do Pana Jakuba uczęszcza moja córka Kamila, która uczęszcza do I klasy gimnazjum. Poprosiliśmy go o pomoc, gdyż córka w tym roku rozpoczęła naukę chemii i choć uczyła się teorii to miała pewne trudności z zastosowaniem jej w zadaniach. Córka jest dobrą uczennicą i nie chcieliśmy, żeby te początkowe trudności wpłynęły negatywnie na jej dalszą naukę. Po pierwszych zajęciach u Pana Jakuba córka dostawała oceny bardzo dobre i na koniec roku również dostała piątkę. Od następnego roku szkolnego również będziemy kontynuować zajęcia u Pana Jakuba. Dodatkowo powiem, że jak córka nie potrzebowała lekcji z chemii to na zajęciach z Panem Jakubem przerabiali matematykę, co również bardzo sobie chwaliliśmy. Gorąco polecamy tego korepetytora nie tylko tym, którzy mają słabe oceny z chemii czy matematyki ale również dla tych, którzy chcą mieć jeszcze lepsze.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Jest różnica między posiadaniem ogromu wiedzy, a byciem dobrym korepetytorem. Kuba z pewnością posiada obie te cechy, ponieważ nie każdy potrafi dobrze nauczyć drugą osobę mimo, iż sam ma wiedzę na ten temat. Jemu idzie to bezbłędnie. Korepetycje z Kubą są czystą przyjemnością, jest bardzo sympatyczny i uprzejmy przy czym również wymagający, a to przecież cechuje dobrego korepetytora. Początkowo chemia w szkole sprawiała mi problemy, bardzo często dostawałam mało satysfakcjonujące mnie oceny, natomiast od czasu kiedy uczęszczam na korepetycje do Kuby, lekcje chemii, kartkówki i sprawdziany nie sprawiają mi żadnego problemu. Nie muszę się niepotrzebnie stresować, a przedmiot, który początkowo nie był moim ulubionym, zaczyna nim być. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera. Kuba ma dobry kontakt ze swoimi uczniami, przy czym jest bardzo profesjonalny, doskonale tłumaczy wieloma sposobami, jest cierpliwy, punktualny i konkretny. Po prostu jest świetnym fachowcem, odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Serdecznie polecam każdemu kto ma problemy, bądź chce się dobrze przygotować do egzaminu gimnazjalnego, czy matury z chemii lub matematyki i życzę żeby każdy miał takie szczęście jak ja natrafić na tak dobrego korepetytora :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Miła, bezstresowa atmosfera, świetne lekcje, które naprawdę dużo pomagają i o wiele bardziej ułatwiają naukę w szkole jak i różnego rodzaju testy. Dzięki nim na lekcje zawsze jestem przygotowana i nie obawiam się rozwiązywania kolejnych, nowych zadań. Serdecznie polecam :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Ocena: 5/5

Polecam zajęcia z Panem Kubą. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze. Pomogły córce nadrobić zaległości z chemii i poczuć się pewniej na zajęciach szkolnych.. Pan Kuba jest świetnym korepetytorem.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Zacznę od tego, że już od początku gimnazjum miałam duże problemy z opanowaniem materiału z matematyki, zawsze trafiałam na nauczycieli, którzy nie potrafili przekazać wiedzy i wytłumaczyć materiału. Gdy poszłam do technikum, zauważyłam u siebie spore braki, miałam również problemy z przyswojeniem sobie bieżącego materiału, matematyka sprawiała mi ogromne trudności, lecz trafiłam na Pana Kubę. Dzięki systematycznych ćwiczeniach i lekcjach u Pana Kuby w końcu zrozumiałam matematykę, a nawet ją polubiłam. Indywidualnie podchodzi do ucznia, tłumaczy wieloma metodami, jeśli jedną nie zrozumiem, to drugą. U korepetytora panuje miła i bezstresowa atmosfera, która gwarantuje zdecydowanie lepsze efekty pracy. Pan Kuba zapewnia dodatkowe materiały dla uczniów, aby można było ćwiczyć w domu oraz utrwalić swoją wiedzę. Dzięki niemu wyszłam z zagrożenia z tego przedmiotu oraz zaliczyłam go na ocenę pozytywną. Przez ten rok szkolny uczyłam się u Pana Kuby i będę także kontynuować u niego naukę od przyszłego roku szkolnego zarówno z matematyki jak i z chemii. Zdecydowanie najlepszy korepetytor! Polecam korepetycje u Kuby każdemu, bez wyjątku, gdyż taki jest tylko jeden!

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Sumienny, punktualny, nie chorujący :) Zawsze gotowy. Młody, rozsądny, poukładany - to dla mam a dla samych zainteresowanych, ocena z miernego na blisko 5. Ja widzę tylko plusy. Powodzenia (bo tu innej drogi nie ma) z Panem Kubą. Pozdrawiam córkę Maję, która chce kontynuować naukę w liceum jak i samego Pana Jakuba!! :-))

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2017

Bardzo cierpliwy, dobrze tłumaczy materiał, wyciągnął mnie z zagrożenia z matematyki i chemii. Miła atmosfera na zajęciach.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Wspaniały nauczyciel, świetny fachowiec ! potrafi doskonale tłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia zarówno z chemii jak i z matematyki oraz bardzo dobrze przygotować ucznia do sprawdzianu i egzaminu gimnazjalnego. Cechuje go profesjonalizm i świetny kontakt z uczniem. Szczerze polecam zajęcia z Panem Kubą.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2017

Polecam,
Syn z zagrożonej 1 w przeciągu 2 tygodni ma szansę na 3.Miły uprzejmy,konkretny.Polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Polecam Pana Kubę jako korepetytora.
Córka już po pierwszych zajęciach u Pana Kuby bez problemu opanowała materiał, którego nie rozumiała. Dzięki regularnej nauce z Panem Kubą radzi sobie z matematyką w tej chwili bardzo dobrze.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2017

Serdecznie polecam pana Kube.
Bardzo miała atmosfera na zajęciach, potrafi wytlumaczyc nawet najtrudniejsze tematy jest cierpliwy i wyrozumialy. Dzieki korepetycja poprawily się moje oceny z matematyki.

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2017

jeden z najlepszych korepetytorów z jakimi miałam szanse pracować. średnia z matematyki wzrosła o 20% czyli z 2 na 4. zajęcia prowadzone w przyjemny i przystępny sposób. nie mam absolutnie nic do zarzucenia! :)

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2017

Serdecznie polecam Kubę. Korepetycje przyniosły dobre efekty. Dzięki nim udało mi się naprawić trudną sytuację z chemii. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Kuba potrafi przystępnie wytłumaczyć nawet bardzo trudny materiał. Dlatego też postanowiłam pobierać u Kuby korepetycje przygotowujące do matury z matematyki.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2017

Bardzo polecam Kubę. Zajęcia prowadzone zawsze w miłej atmosferze, które okazały się być bardzo efektywne. Świetne przygotowanie przed maturą. :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Pan Kuba przygotowywał mnie do matury z chemii. Mimo wiele zadań i trudności jakie przede mną stawały, zawsze starał sie mnie zachęcić do nauki chemii, a gdy czegoś nie umialam- tłumaczył mi w sposób zrozumiały. Jestem po maturze z chemii i uważam że gdyby nie Pan Kuba, prawdopodobnie nie napisałabym nic. Korepetycje dały mi o wiele więcej niż zajęcia w szkole, a do tego lekcje były prowadzone we wspaniałej atmosferze!! Bardzo polecam Pana Jakuba

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2017

Bardzo przyjemna atmosfera, zajęcia u Pana Kuby przyniosły bardzo dobre efekty. Zdecydowanie polecam Pana Kubę jako korepetytora.

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2017

Przygotowywałam się u Pana Kuby do matury z matematyki i zdecydowanie mogę polecić tego korepetytora. Lekcje odbywały się w bardzo przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Ma bardzo profesjonalne podejście, dużo cierpliwości i przede wszystkim potrafi dotrzeć do każdego ucznia, gdy pojawiały się jakieś problemy za każdym razem próbował wytłumaczyć mi zadanie na taki sposób który zrozumiem. Dzięki zajęciom nauczyłam się na co zwracać uwagę podczas rozwiązywania zadań i wiele rzeczy których wcześniejsi korepetytorzy nie potrafili mi wytłumaczyć. Jedyne czego żałuję to faktu, iż tak późno znalazłam tak świetnego korepetytora. Pan Kuba posiada bardzo obszerną wiedzę i jestem pewna, że jest w stanie dotrzeć do każdego ucznia, wiem to nie tylko z mojej perspektywy ale także z opinii koleżanek, które również uczęszczają do niego na zajęcia. Dodatkowym plusem jest fakt, że zawsze stara się znaleźć jak najbardziej dogodny termin zajęć. Podsumowując bez wątpliwości wystawiam ocenę bardzo dobrą oraz szczerze polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Bardzo polecam pana Kubę jako uczennica pobierająca korepetycje z matematyki. Zostałam kompetentnie i rzetelnie przygotowana do nadchodzącej matury z matematyki. Polecam każdemu, kto potrzebuje klarownego wyjaśnienia zadań matematycznych. Dodatkowym plusem jest miła atmosfera i nieskończone wręcz pokłady cierpliwości :)

avatar
PATRYK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2017

Śmiało mogę polecić zajęcia z Panem Kubą!
Materiał jest tłumaczony w bardzo prosty i ciekawy sposób, dzięki czemu każda osoba, nawet mająca z czymś styczność pierwszy raz, szybko załapie o co chodzi co przełoży się na oczekiwane efekty.
U Pana Jakuba miałem korepetycje z matematyki, po których czuję się o wiele pewniej i jestem o wiele lepiej przygotowany przed zbliżającym się egzaminem maturalnym :)
Polecam każdemu, dla którego matematyka jest czarną magią a chciałby czuć się w niej jak ryba w wodzie :D

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2017

Zdecydowanie polecam! Zajęcia są bardzo ciekawe, prowadzone w sympatycznej atmosferze. Pan Kuba tłumaczy zadania w sposób zrozumiały dla każdego, co daje motywację do dalszej nauki. Idealne przygotowanie do matury :).

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2017

Jak najbardziej polecam zajęcia z Panem Kubą. Są one prowadzone w solidny sposób i w miłej atmosferze, przez co łatwiej przyswoić materiał, nadrobić zaległości czy pogłębić dane zagadnienie. Przygotowania do matury z chemii uznaję za udane i polecam tego Pana.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2017

Jak masz problemy z chemią i jest to dla Ciebie ciężki orzech do zgryzienia to bardzo dobrze zrobisz udając się na korepetycje do Pana Kuby. Zajęcia są prowadzone w bezstresowej atmosferze, materiał jest tłumaczony w prosty sposób dzięki czemu łatwo zrozumieć zagadnienia.Polecam, 10/10.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Kubą. Korepetycje prowadzone są przez Niego w sposób rzetelny i profesjonalny. Jest osobą wymagającą, umiejącą zmotywować ucznia do nauki. Całość zajęć przebiega w miłej, bezstresowej atmosferze. Dzięki Panu Kubie rozwiązywanie zadań z chemii jest łatwe i przyjemne. Raz jeszcze serdecznie polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2017

Polecam zajęcia z Panem Kubą. Zajęcia są solidnie prowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze. Już dzięki kilku spotkaniom córka nadrobiła zaległości z chemii, uwierzyła w swoje możliwości i zdecydowanie poprawiła szkolne oceny. Pan Kuba jest świetnym korepetytorem.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

Korepetycje mijają w miłej i przyjaznej atmosferze, Pan Kuba jest wyrozumiały i cierpliwy, materiał wydaje się duzo łatwiejszy i bardziej zrozumiały. Szczerze polecam.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Polecam korepetycje prowadzone przez Pana Kubę. Jest osobą profesjonalną, kompetentną i cierpliwą. Na zajęciach panuje miła i luźna atmosfera.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2017

Polecam, solidnie, dobry przekaz i przygotowanie, słowny i profesjonalny nauczyciel

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2017

Piszę jako mama gimnazjalistki, która jest humanistką i nauki ścisłe nie są jej ulubionymi przedmiotami. Podczas zajęć z Panem Jakubem córka szybko nadrobiła zaległości z chemii, usystematyzowała wiedzę i zaczęła samodzielnie rozwiązywać zadania. Przede wszystkim jednak córka uwierzyła w siebie i swoje umiejętności. Cieszę się, że spotkaliśmy takiego korepetytora jak Pan Jakub i szczerze polecam.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2017

Pan Kuba jest bardzo dobrym korepetytorem. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób i zawsze w świetnej atmosferze. Wykonana z Panem Jakubem praca przekłada się na wyniki w szkole. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia zarówno z chemii jak i z matematyki. Co ważne Pan Kuba jest bardzo solidny, zawsze dotrzymuje terminu zajęć. Dzięki Niemu chemia stała się moją pasją, a nie tylko przedmiotem który muszę zdać na maturze

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2017

Pan Kuba jest super korepetytorem! Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, co przekłada sie na lepsze wyniki w nauce. Materiał tłumaczony jest w prosty i logiczny sposób. Moje wyniki w nauce znacznie sie poprawily, każdemu szczerze polecam takiego korepetytora jakim jest Pan Kuba!! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2017

Witam wszystkich niezdecydowanych, wahających się, mających pewne obawy, nie do końca przekonanych.
Sama byłam na waszym miejscu i potrzebowałam znaleźć odpowiedniego kandydata na mojego korepetytora. Długo przeglądałam rozmaite fora, w których było od groma ogłoszeń. Zależało mi na odpowiedniej atmosferze, przystępnej cenie i skutecznej pomocy. Wszystko to znalazłam u Kuby (woli by zwracać się do niego po imieniu).
Oto moje odczucia z lekcji:
1. Nie da się nudzić, bardzo interesujące i ciekawie poprowadzone zajęcia,
2. Świetne wytłumaczenie zagadnień, z którymi miałam problemy,
3. Skuteczne i pomocne metody nauczania,
4. Udostępnianie e-mailowo przydatnych do nauki materiałów.
Do tego miła atmosfera, ( w postaci pozytywnej dawki humoru), która sprawia, że zajęcia stają się przyjemniejsze, a wzajemna relacja to nie stereotypowo nauczyciel – uczeń. Wielki i ogromny pozytyw, szczerze zachęcam i polecam. Na pewno będziecie zadowoleni!!!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2017

Opinię wystawiam z punktu widzenia matki uczennicy przygotowującej się do matury. Solidny, rzeczowy młody człowiek, pan Kuba, przygotowuje moją córkę do matury od września 2016 roku. Czy widzę efekty? Oczywiście! Postępy są olbrzymie. Z uczennicy na poziomie dostatecznym stała się, i to tylko w ciągu tych 4 m-cy, uczennicą dobrą/bardzo dobrą. Matura próbna przeszła moje najśmielsze oczekiwania - pow. 50%!! Ale najważniejsze dla mnie jest to, że moje dziecko wreszcie rozumie matematykę i myśli "matematycznie". Pan Kuba jej nie stresuje, ale w przyjaznej atmosferze potrafi ją mocno zmotywować do osiągania coraz to lepszych wyników. I za to dziękuję :-) a teraz tylko mocno trzymam kciuki za (ich wspólne) dalsze sukcesy.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2017

Bardzo polecam Pana Jakuba.Fajna atmosfera na zajęciach,wszystko świetnie tłumaczone.Od kiedy mam zajęcia z Panem Jakubem chemia nie jest dla mnie żadnym problemem,mało powiedziane mój poziom wiedzy i umiejętność rozwiązywania zadań znacznie się poprawiły do tego mam bardzo dobre oceny w szkole.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2017

W końcu udało mi się znaleźć korepetytora (a szukałam długo), który jest w stanie wytłumaczyć wszystko w prosty i przejrzysty sposób :) Miła atmosfera, spokojne podejście do ucznia. Polecam Pana Kubę wszystkim, którzy nie chcą bać się więcej matematyki

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2017

Korepetycje z Panem Jakubem przebiegają w miłej atmosferze, materiał jest bardzo dobrze tłumaczony przez co nauka chemii jest przyjemnością. Dzięki Panu Jakubowi, zrozumiałam wiele rzeczy, które w szkole były ominięte lub słabo wytłumaczone. Nie ma lepszego korepetytora :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2017

Korepetycje prowadzone w miłej atmosferze! wypełnia czas korepetycji do konca! Polecam:)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2017

Korepetycje z Panem Jakubem są prowadzone w miłej atmosferze, bez stresu, materiał przerabiany jest zrozumiale. Szczerze polecam :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2017

Jak korepetycje, to tylko u Pana Kuby! Tłumaczy materiał w jasny i prosty sposób, pomaga w usystematyzowaniu wiedzy. Na zajęciach panuje miła, przyjemna i bezstresowa atmosfera. Indywidualnie podchodzi do każdego ucznia. Matematyka od zawsze była dla mnie 'czarną magią", lecz dzięki Panu Kubie stała się ona dla mnie bardziej zrozumiała. Serdecznie polecam tego korepetytora, bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na niego, lepszego nie mogłabym znaleźć.

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2017

Przyjemna nauka z dużymi efektami a przy tym bardzo przyjazna atmosfera. Łatwo wytłumaczone każde zagadnienie w przystępny sposób dla każdego oraz dużo cierpliwości ze strony korepetytora. Bardzo polecam :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2017

Bardzo polecam. Świetne korepetycje, zawsze miła atmosfera oraz w łatwy i przyjemny sposób wytłumaczony każdy temat! :)

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2017

Gorąco Polecam Pana Jakuba , potrafi wytłumaczyć bardzo dobrze różne działy z matematyki , do uczniów podchodzi profesjonalnie ma również bardzo pogodny charakter.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Polecam Pana Kubę z całego serca. Oprócz tego, że potrafi doskonale wytłumaczyć i nauczyć jeszcze jest przemiły i zrobi wszystko, by pomóc. Dla mojego syna "stanął na głowie" aby przetasować swój napięty grafik i znaleźć dla niego dogodny termin. Kontakt nie ogranicza się tylko do samych korepetycji. Pan Kuba bardzo miło zaskoczył mnie swoim telefonem po sprawdzianie syna z pytaniem jak napisał. Zapisałam syna na zajęcia z matematyki, ale Pan Kuba w razie potrzeby służy pomocą również z chemii. Pan Kuba to profesjonalny korepetytor. Do tego jest wyjątkowo uprzejmy. Syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Z przyjemnością daję najwyższą ocenę i szczerze polecam. Trudno o lepszego korepetytora.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2016

Bardzo polecam p.Kube , potrafi przemówić w sposób łatwy i zrozumiały do najbardziej upartego i uciążliwego ucznia. Bo z nim ,matematyka staje się łatwiejsza :)

avatar
I.F
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

W razie problemów z matematyką lub chemią szczerze mogę polecić Pana Jakuba. Zawsze wszystko potrafi wytłumaczyć. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i daje z siebie 100%

avatar
Julia P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2016

bardzo gorąco polecam korepetycje z Panem Jakubem z matematyki jak i z chemii. Zawsze przygotowany do zajęć, miła atmosfera i dobre podejście do ucznia. Potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejszy temat. Dzięki korepetycjom zawsze jestem przygotowana do dalszych tematów w szkole. Polecam w 100%!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2016

Bardzo dobry i zawsze przygotowany do zajęć korepetytor. Umiejętności pedagogiczne i sposób podejścia do ucznia na bardzo wysokim poziomie. Zawsze miła atmosfera. Dzięki konsultacjom byłem bardzo dobrze przygotowany na każdą lekcję!

avatar
Marek W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2016

Bardzo się cieszę, że Pan Jakub założył konto na tym portalu, a ja mogę mu wystawić najwyższą ocenę, ponieważ takiego nauczyciela to ze świecą szukać. Nasze dzieci Go uwielbiają, a my jesteśmy zadowoleni z ich wyników w szkole oraz możliwość zajęć w niedziele rano. Polecam wszystkim rodzicom, których dzieci mają problemy w szkole z matematyką.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Jeśli masz trudności z chemią, albo chcesz się bardzo dobrze przygotować do matury z tego przedmiotu to mogę bardzo (ale to bardzo) polecić pana Jakuba! Mimo iż jest to człowiek młody, to tłumaczy o wiele lepiej i prościej niż niejeden nauczyciel, a poza tym uczy tego co trzeba i pokazuje, co tak naprawdę przyda się na maturze oraz na co zwracać uwagę. Charakteryzuje się bogatą, poukładaną wiedzą. W każdym temacie jest w stanie jasno, prosto i zwięźle udzielić odpowiedzi. Nie ma u pana Jakuba rzeczy niemożliwych! Moja historia zaczęła się z panem Jakubem od tego, że przyszłam bardzo pesymistycznie nastawiona, nie wiedziałam czy zdążę przygotować się do matury, czy w ogóle ją zdam na satysfakcjonujący mnie wynik. Nie upłynęły jeszcze 2 miesiące, a pan Jakub już nauczył mnie jak się uczyć i na co zwracać uwagę przy rozwiązywaniu zadań. Byłam zawsze zadowolona z każdej udzielonej mi lekcji, dlatego mogłam spać spokojnie przed samą maturą z chemii. Na koniec napiszę, że maturę zdałam lepiej niż sama zakładałam i dostałam się na wymarzone studia bez żadnego problemu! Polecam serdecznie pana Jakuba, naprawdę warto! :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2016

Gorąco polecam zajęcia z Panem Kubą! Jest osobą profesjonalną, kompetentną, wymagającą, ale zarazem cierpliwą. Na zajęciach panuje miła atmosfera. Córka od zawsze miala problemy z matematyką, ale dzięki współpracy z Panem Kubą udało się jej zdać maturę i dostać na wymarzoną uczelnię. Polecam w 100%!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2016

Bardzo gorąco polecam korepetycje prowadzone przez Pana Jakuba zarówno Chemii i Matematyki. Korepetytor bardzo profesjonalnie podchodzi do każdej lekcji zapewniając materiały szkoleniowe jak i pomoce dydaktyczne. Zajęcia odbywają się tak z teorii jak i praktyki , które można odpowiednio dostosowywać do poziomu wiedzy, dzięki czemu uczeń szlifuje umiejętności w których ma większe zaległości , ponadto zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, co podnosi efektywność kształcenia. Dodam również, że można swobodnie wybrać zakres materiału oraz stopień trudności ćwiczeń tak z matematyki jak i Chemii. jeszcze raz polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2016

U Pana Kuby miałam korepetycje z chemii i naprawdę dzięki niemu udało mi się przejść do następnej klasy :) Po każdym spotkaniu wychodziłam z wiedzą, którą niestety nie potrafiono w taki prosty sposób przekazać mi w szkole.

avatar
Adrian S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2016

Polecam korepetytora. Godny zaufania korepetytor, z którym wszystko można ustalić, w tym godziny zajęć. Pełen profesionalizm. Nie ma dla niego pytań bez odpowiedzi. Dzieki korepetycjom u Pana Kuby zdałem mature rozszerzoną na 85%, gdzie moja nauczycielka z liceum powiedziala żebym sobie darował. Naprawde polecam.

avatar
Bożena L.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2016

Z pełną odpowiedzialnością polecam lekcje u Pana Jakuba, który pomógł moim dzieciom w lekcjach z chemii (córka w gimnazjum i syn w liceum). Oboje wyszli na prostą. Dodatkowym atutem są dla nas zajęcia w weekendy, kiedy to na spokojnie możemy zaplanować zajęcia dzieciom.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.