Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia45 / 60 min

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!

Mam na imię Paweł , jestem inżynierem chemii i technologii żywności .. Jestem również laureatem ogólnopolskiego konkursu chemicznego "Wygraj Indeks" przygotowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej.

Oferuję korepetycje dla uczniów gimnazjum oraz liceum. Mam przygotowane własne arkusze maturalne do każdego działu tematycznego, wyglądające jak te na maturze. Są to zadania najważniejsze, które trzeba wykonać przed maturą. Nie będziesz musiał/a kupować żadnych zbiorów zadań, wszystkie materiały przygotuje dla Ciebie.

W razie jakichkolwiek pytań, dzwoń (696 818 561) lub pisz na mój e-mail.

Dwuletnia praktyka w biurze EDUN (Toruń) (nauka chemii)
Roczna nauka chemii w Look Ahead (Toruń) 

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Z
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2017

Paweł jest świetnym korepetytorem! Zawsze przygotowany, z konkretnym planem działania. Choć tak surowo się go nie trzyma i w razie jakichkolwiek problemów chociażby z pracą domową czy innym zadaniem zawsze skutecznie wytłumaczy. Współpraca z nim przebiega wzorowo, gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.