Nikodem Chmielewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków (krowodrza)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Znam wartość edukacji i wiem, że człowiek to najlepsza inwestycja, dlatego już kilka lat temu postanowiłem przekazywać swoją wiedzę dalej. Swoją ofertę kieruję przede wszystkim do maturzystów (ponieważ specjalizuję się w przygotowaniu do matury), ale pomagam również na innych szczeblach edukacji.

Stawiam na jakość, dlatego:
-Przede wszystkim staram się zachęcić ucznia do nauki chemii poprzez pokazywanie interesujących doświadczeń oraz ciekawostek ze świata chemii - to najskuteczniejszy sposób na jej nauczanie.

-Wielu ludzi podkreśla, że w nowa matura z chemii jest inna, mniej schematyczna i bardziej "na myślenie". Nigdy tego nie odczułem, ponieważ od zawsze kształtowałem u moich uczniów intuicję chemiczną i kładłem duży nacisk na zrozumienie omawianego materiału. 

-Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie,  analizuję jego postępy oraz wychwytuje słabe strony, które staram się wyeliminować.

-Posiadam wiele rekwizytów i pomocy naukowych , które ułatwiają zrozumienie omawianego materiału ( modele kulkowe, doświadczenia chemiczne przeprowadzane w trakcie lekcji).

Oferuję:
- przygotowanie do egzaminów (poprawkowego ,gimnazjalnego, matury)
- pomoc w realizacji bieżącego jak i zaległego materiału
- przygotowanie do kartkówek i sprawdzianów oraz pomoc przy odrabianiu zadań domowych

Mam jeszcze kilka wolnych miejsc na rok szkolny 2018/2019. Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Mnóstwo przygotowanych i wytłumaczonych zadań, świetna atmosfera, anielska cierpliwość i przede wszystkim ogromna wiedza nauczyciela, a co najważniejsze sposób jej przekazania, sprawiają, że nawet osoba jak ja, posiadająca bardzo duże braki, po paru lekcjach może zrozumieć i zaliczyć na bardzo dobre oceny tematy, które wcześniej były zupełnie obce. Serdecznie polecam :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2017

Wystarczyły 3 spotkania i już potrafiłem ogarnąć cały temat. Posiada naprawdę dużą wiedzę i do tego umie ją przekazać. Miła atmosfera i bezstresowe lekcje. Bardzo polecam, lepszego nie znajdziecie :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2017

Szkoda, że nie ma oceny celującej bo taką bym właśnie wstawił. Nauczyciel nie tylko uzdolniony chemicznie ale co najważniejsze potrafi dobrze przekazać swoją wiedzę. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Serdecznie polecam innym uczniom którzy nie mają odwagi zapytać o co chodzi w zadaniu nauczyciela prowadzącego (gimnazjum, liceum). Nikodem ma wiele cierpliwości i uczy bezstresowo.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2017

Serdecznie polecam tego nauczyciela. Kompetentny, dobrze tłumaczy, posiada szeroką wiedzę, którą potrafi w prosty i ciekawy sposób przekazać. Świetnie się z nim pracuje :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2017

Zdecydowanie polecam nauczyciela. Wielkie zaangażowanie, ciekawe sposoby na przekazanie swojej wiedzy oraz cierpliwość. Ze mnie - całkiem przeciętnego ucznia uczynił finalistę konkursu oraz zafascynował mnie chemią. Jeżeli szukasz pomocy to trafiłeś na właściwego korepetytora ;)

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2017

Nikodem to sympatyczny korepetytor z ogromną wiedzą, którą potrafi ciekawie przekazać. Jest bardzo cierpliwy i potrafi dokładnie wyjaśnić materiał, jednocześnie pomagając rzetelnie przygotować się do matury. Polecam :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2017

Profesjonalne przygotowanie do egzaminu, jasne tlumaczenie, miła atmosfera. Dla ludzi którzy zaczynają przygode z chemia, jak i dla tych bardziej zaawansowanych. Polecam :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2016

Rewelacyjny korepetytor, cierpliwy, sympatyczny i co najważniejsze świetnie tłumaczy materiał. Miałem korepetycje z kilkoma innymi korepetytorami i Nikodem jest zdecydowanie na pierwszym miejscu. Zachowuje pełny profesjonalizm i dużym plusem jest to, że w każdej chwili jest wstanie mi pomóc poprzez telefon albo Skype. Polecam :)

avatar
Kornel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2016

Bardzo polecam tego nauczyciela. Jak na swój wiek Nikodem ma ogromną wiedzę z chemii oraz świetnie potrafi ją przekazać. Dzięki niemu udaje mi się osiągać bardzo dobre oceny z tego przedmiotu na poziomie rozszerzonym a wcale dobrym uczniem nie jestem. Lepszego korepetytora nie znajdziecie ! :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2015

Lepszego nauczyciela nigdy już chyba nie znajdę, dzięki Nikodemowi mój mózg znacząco się poszerzył a co najważniejsze zdałem trudnego komisa z prawie najlepszym wynikiem. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam, a cena jest bardzo atrakcyjna :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Bardzo dobry dobry nauczyciel,dla osób które mają problemy z owym przedmiotem,świetnie tłumaczy,ma anielską cierpliwość i przy okazji to wszystko w świetnej atmosferze,a cena jak na tego typu korepetycje jak najbardziej właściwa. Polecam jak najbardziej,lepszego nauczyciela nie znajdziecie! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.