Agnieszka Pichlak

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Wrocław (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem studentką 4 roku Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego  i z chęcią przybliżę tę dziedzinę nauki nieco młodszym ode mnie :) 

Nauka nie musi być nudna, ani trudna . Wystarczy odpowiednie nastawienie, przygotowanie i w miarę szybkie reagownie na pojawiające się trudności . Dlatego zapraszam na wspólne zajęcia już najmłodsze osoby, którym pomogę zrozumieć i polubić chemię.

Jeśli Twoje Dziecko potrzebuje pomocy w zrozumieniu chemicznego świata - przygotowaniu do sprawdzianu/kartkówki/odpowiedzi ustnej . Omówieniu, sprawdzeniu, bądź znalezieniu wspólnego rozwiązania pracy domowej. Lub zwyczajnie pragnie dowiedzieć się czegoś więcej na dany temat, to serdecznie zapraszam na korepetycje.

Ze swojej strony oferuję zajęcia dostosowane do indywidulnych potrzeb ucznia,   miłą i życzliwą atmosferę  oraz  cierpliwość, wypracowaną kilkuletnią pracą z dziećmi (także z tymi najmłodszymi). 

Zajęcia odbywają się w dogodnej lokalizacji (Wrocław - Śródmieście, blisko przystanku tramwajowego). 

Zainteresowane osoby proszę o kontakt (793 608 864). Jeśli nie odbiorę, na pewno oddzwonię.
Do zobaczenia! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.