Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Trafiliśmy do Pani Emilii kiedy stopnie były na poziomie 1,2 - był brak chęci zrozumienia i motywacji do chemii. Dziś raptem po 2-3 miesiącach wspólnej pracy są imponujące efekty 5+, 5 ze sprawdzianów - jest chęć, odpowiedzialność za zadania i zrozumienie zagadnień. Stworzyła się wspaniała relacja pomiędzy uczniem i nauczycielem!! Takich nauczycieli potrzebujemy
Polecam gorąco i bardzo się ciesze ze udało mi się Panią Emilię znaleźć.
Dziękuję za wszystko - za trudne początki i wspaniałe sukcesy, za emocje, wsparcie, zrozumienie i zaangażowanie

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Pani Emilia jest bardzo fajną , kontaktową osobą a nauczycielem wręcz cudownym. Jest bardzo cierpliwa ale i wymagająca. Potrafi dotrzeć do ucznia nawet takiego z dużymi trudnościami chemicznymi. Z ocen 1 i 2 podciąga poziom do 5. I to nie jest tylko ocena ale rzetelna ugruntowana wiedza. Z Nią każdy polubi chemię. Gorąco polecam !!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2018

Miła, przyjemna, domowa atmosfera. Pani dokładnie wszystko tłumaczy i bez problemu można się o cokolwiek zapytać o każdej porze. Pani jest bardzo otwarta i przyjacielska. Dba o swoich uczniów jak o własne dzieci i bardzo zależy Jej na naszych dobrych wynikach i świetlanej przyszłości.
Mogę szczerze powiedzieć, ze dzięki Pani chemia, jak i matura z chemii, przestały być straszne a rozwiązywanie zadań i nauka stały się wrecz przyjemnością.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2018

Lekcje w przyjemniej, miłej atmosferze. Tłumaczenie na zasadzie prostych przykładów, przez co wszystko staje sie prostsze. Można zawsze zgłosić się z pytaniem nawet nie w czasie lekcji.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2018

Atmosfera na lekcjach fantastyczna, na potrzeby ucznia można zrobić przerwę "na ciastko" :) co tez jest dużym plusem przy zajęciach, które długo trwają. Nigdy nie spotkałam się z aż takim sympatycznym nauczycielem :) Co więcej, Pani Emilia bardzo dobrze tłumaczy różne zagadnienia z chemii stosując nie "książkowe definicje i regułki" tylko przyjemne przykłady z życia wzięte co umożliwia lepsze zrozumienie omawianego materiału. Ponadto można się z Panią Emilią skontaktować m.in. przez portale społecznościowe jeżeli nie wie się jak dane zadanie zrobić a jest ono potrzebne "na zaraz". Plusem ogromnym jest również dostępność Pani Emilii, która nie raz prowadzi zajęcia na potrzeby uczniów wczesnym rankiem przed szkołą. Pani Emilia jest wspaniałą osobą, której bardzo zależy na tym, aby uczeń zrozumiał chemię. Oprócz tego wspaniała organizacja zajęć, różne notatki, które pani Emilia sama robi są napisane w sposób przejrzysty.
Miałam wcześniej kilku nauczycieli z chemii i z żadnego nie byłam aż tak zadowolona, bardzo się cieszę ze w końcu znalazłam odpowiedniego nauczyciela.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2017

Korepetycje z Panią Emilią prowadzone są w miłej atmosferze. Każde zagadnienia omawianie jest spokojnie i skrupulatnie. Chemia w liceum mimo chęci sprawiała mi wiele trudności, teraz widzę ze moja praca przynosi efekty. Pomaga mi także bardzo w przygotowaniach do matury, zadania przestały sprawiać mi trudność, z omówionego materiału czuję się coraz pewniej. Przygotowujemy także notatki dzięki którym mogę szybko i dobrze powtórzyć materiał przed maturą . Polecam :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Chemia od zawsze sprawiała mi trudności, kiedy przyszłam do Pani Emilii moja sytuacja była beznadziejna. Zajęcia sprawiły, że chemia przestała sprawiać mi trudności. W końcu nie boje się szkolnych lekcji i nie mam problemu ze zdaniem klasy. Zajęcia są prowadzone w miłej, domowej atmosferze, Pani Emilia daje wiele własnych materiałów pomagających w przyswojeniu wiedzy oraz zadań przygotowujących na sprawdziany i do matury. Bardzo polecam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2017

Dzięki korepetycją od Pani Emilii chemia stała się dla mnie dużo prostsza. Na lekcjach ćwiczymy wiele zadań, a zagadnienia tłumaczone są przejrzyście. Każdy problem, niepewność zostaje rozwiązana. Nauczycielka jest bardzo miłą osobą, która stwarza przyjazną atmosferę na zajęciach. Polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2016

Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Co lekcje otrzymywałam notatki, które zawierały najważniejsze zagadnienie z tematów przerabianych w danym czasie i były bardzo pomocne przy rozwiązywaniu zadań. Zadania które wydawały mi się niemożliwe to zrobienia stały się zrozumiałe i łatwe. Dzięki Pani Emilii chemia stała się ciekawa i przyjemna.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Na korepetycje uczęszczałam przez rok. Lekcje były prowadzone w sposób ciekawy, prosty i zrozumiały. Wątpliwości rozwiewane z cierpliwością na podstawie kilku przykładów. Pomoc w przygotowywaniu klarownych notatek z których nauka jest zdecydowanie efektywniejsza. Polecam :)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Serdecznie polecam tego nauczyciela. Zajecia prowadzone są sumiennie, w sposób ciekawy i zrozumiały. Postęp jaki zrobiłem w ciagu tych lekcji jest niesamowity. Przedmiot, który był dla mnie niezrozumiały i obawiałem się każdego sprawdzianu czy kartkówki stał się moim ulubionym i to z nim chcę wiązać moją przyszła pracę :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Chodziłam dwa lata na korepetycje z chemii. Uczęszczanie na zajęcia stało się przyjemnością a nie rutyną. Na korepetycjach korzystałam z przeróżnych materiałów do ćwiczeń. Nie zrozumiałe dla mnie rzeczy pisane drobnym maczkiem, Pani przedstawiała mi za pomocą schematów czy też na tablicy. Każde wątpliwości były od razu tłumaczone ze zrozumieniem. Te zajęcia nauczyły mnie logiczne myślenia i rozwiązywania zadań testowych z chemii takich jak na maturze :) Szczerze polecam Te korepetycje szczególnie osobom które mają wysokie wymagania co do wyniku z matury z chemii ! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.