Korepetytor Joanna Chmielewska. Usługi edukacyjne

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Strzelin
Brzeg
Wrocław
Oława
Ząbkowice Śląskie
Dzierżoniów
Opole

Korepetytor Joanna Chmielewska. Usługi edukacyjne

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/559 opinii
Dla użytkownika Korepetytor Joanna Chmielewska. Usługi edukacyjne

O mnie

Moją życiową pasją są nauki ścisłe a także dydaktyka. Jestem absolwentką biotechnologii (Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej) i od wielu lat zawodowo przygotowuję uczniów do matury zgodnie z programem CKE. Posiadam przygotowanie pedagogiczne (studia podyplomowe).

Podczas zajęć bardzo duży nacisk kładę na sprawdzanie postępów w nauce, dzięki czemu nie ma obawy że jakiś temat zostanie niedostatecznie opanowany. Zadaję mnóstwo zadań domowych, które są niezbędnym czynnikiem sprawdzającym efektywność przyswajanego materiału. Dodatkowo poznasz maturalne problemy i nauczysz się, w jaki sposób rozwiązywać zadania, aby nie tracić punktów na maturze. Należę do osób raczej bardziej wymagających :) Nie toleruję zapominania o zrobieniu pracy domowej czy też częstego odwoływania lekcji – po prostu szkoda Twojego i mojego czasu na takie zajęcia.

Oferuję też lekcje ON-LINE, dzięki którym zaoszczędzisz czas na dojazdy, możemy umówić się na lekcje w różnych porach dnia (porannych bądź wieczornych).

Zapraszam:

• uczniów szkół ponadgimnazjalnych

• absolwentów, którzy chcą poprawić wyniki i spełnić wymogi rekrutacyjne preferowanego kierunku

• osoby ambitne, które chcą osiągnąć jak najwyższe wyniki i już w przyszłym roku dostać się na wymarzone studia - głównie MEDYCYNĘ, STOMATOLOGIĘ, WETERYNARIĘ, FARMACJĘ

• Przygotowuję również do egzaminu gimnazjalnegoUWAGA: Rozpoczęły się rezerwacje miejsc do matury 2020 i 2021, 2022. Cykl zajęć trwa od maja 2019 do kwietnia 2020 (lub od 2020 do 2021 lub 2022 lub 2023)

Zajęcia również w soboty, niedziele, święta, ferie i wakacje - zawsze dostosowane do potrzeb ucznia!

Trwają zapisy na MATURĘ 2020, 2021 i 2022

Zapisz ten numer: 608 023 859

Skype: Joanna Chmielewska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 10.2001
Politechnika Wrocławska
Magister inżynier
Bioltechnologia
10.2014 - 06.2015
Wyższa Szkoła Bankowa
Pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 59
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Joanną. Pani jest osobą odpowiedzialną, zadaje dużo zadań, a szczególną uwagę zwraca na sformułowanie prawidłowej odpowiedzi, co jest bardzo ważne. Pani nawet niekiedy przewiduje dokładne pytania. Pani Joanna motywuje do nauki, podaje wiele dodatkowych przydatnych informacji. Na zajęciach panuje przyjemna atmosfera. Pani jest osobą doświadczoną i zawsze podpowie w różnych sprawach. Dzięki pomocy Pani uzyskałam wysoki wynik z biologii (95%) i dostałam się na WUM z pierwszej listy. Jestem zadowolona z zajęć, szczerze polecam.

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Joanny. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, Pani Joanna zadaje sporo zadań i rzetelnie uzupełnia braki w wiedzy. Dodatkowo przesyła wszystkie potrzebne materiały i motywuje do regularnej nauki :)
Polecam!

avatar
KLAUDIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Gorąco polecam korepetycje u Pani Joanny Chmielewskiej. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie i z dużym zaangażowaniem. Zadania, które dostajemy do rozwiązania poszerzają naszą wiedzę i doskonale przygotowują do egzaminów. Myślę, że w okolicy nie ma tak serdecznej i potrafiącej przekazać wiedzę osoby. Zajęcia online również prowadzone są w profesjonalny sposób.
Polecam

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2020

Przegenialna korepetytorka!! Nauczyła mnie całej fizyki od podstaw. Super podejście do uczniów, dużo śmiechu ale też wysoki poziom nauczania. Wszystko jest zawsze dokładnie tłumaczone. Nie ma żadnych problemów ze zrozumieniem jakichkolwiek tematów. W 100% polecam!!!

avatar
Celina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2020

Najlepszy nauczyciel biologii jakiego znam :) Świetne przygotowanie pod maturę, wyjaśnione i wypełnione wszelkie braki w wiedzy. Zadania maturalne robione od początku zajęć, nauka odpowiadania pod klucz maturalny. Z Panią Joanną czuję się przygotowana do matury na 100% :)

avatar
Kordian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2020

Pani Asia jest naprawdę dobra w tym co robi. Przedstawia zadania maturalne i wymaga konkretnej odpowiedzi. Zawsze pomoże w razie kłopotów. Wytłumaczy wszystko tak, że nie pozostaną żadne wątpliwości. Serdwcznie polecam.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2020

Świetne przygotowanie do matury! Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, pani Joanna zadaje sporo zadań (również do przerobienia w domu) i rzetelnie uzupełnia braki w wiedzy. Polecam każdemu!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2020

Pani Joanna jest idealnym nauczycielem dla każdego ambitnego ucznia. Przykłada się z całego serca, by każdy uczeń osiągnął swój cel. Polecam jej usługi

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2020

Na zajęciach z Panią Joanną panuje świetna atmosfera, nie odczuwa się żadnego napięcie które mogłoby występować między uczniem a nauczycielem. Rzetelnie i pilnie przygotowuję do matury pokazując typy zadań które mogą się na niej pokazać, wybiera specjalnie pod ucznia zadania po to by pozbyć się rzeczy z którymi może mieć problem. Szczerze I bardzo polecam :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2020

Zajęcia odbywają się w przemiłej atmosferze lecz są rzeczowe i konkretne. Świetne przygotowanie do matury. Pani Joanna doskonale tłumaczyć wszelkie zagadnienia związane zarówno chemia jak i z biologiom oraz zadaje dużo ciekawych typowo maturalnych zadań o jakie ciężko w szkole.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Na zajęciach z Panią Joanną panuje bardzo przyjemna atmosfera. Każde nowe lub niezrozumiane pojęcia zostają od razu wyjaśniane. Dobrze dobrany materiał należycie przygotuje ucznia pod maturę. Dba o przyszłość swoich podopiecznych służąc im dobra radą w sprawie dalszej edukacji. Serdecznie polecam ;)

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2020

Zajęcia u Pani Joanny są dla uczniów ambitnych, którzy pragną zdać maturę na bardzo wysokim poziomie. Lekcje z pewnością pomogą osiągnąć ten cel, gdyż zadania wybierane przez tą Nauczycielkę, sprawdzają nie tylko wiedzę ale również umiejętność logicznego myślenia i pomysłowość. Zajęcia są prowadzone w spokojnej, miłej atmosferze. Pani Joanna ma bardzo dużą wiedzę i potrafi zmotywować ucznia, aby wymagał od siebie i był systematyczny. Liczne zadania domowe i materiały do nauki znacznie w tym pomagają. Polecam te korepetycje każdemu, kto pragnie się przekonać, że bardzo wysoki wynik z matury nie jest dla niego czymś nieosiągalnym.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2019

Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, Pani Joanna zawsze zwraca uwagę na prawidłowe sformułowanie odpowiedzi, co jest bardzo ważne w zadaniach maturalnych, podsyła dodatkowe ciekawe informacje i materiały do nauki, upewnia się czy materiał jest zrozumiały, Pani jest otwarta na nowe propozycje, może zawsze podpowiedzieć w sprawach związanych z wyborem kierunku studiów i motywuje do nauki:)
Jestem zadowolona i serdecznie polecam korepetycję z Panią Joanną.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2019

Na zajęcia uczęszczałam zarówno z biologii, jak i chemii z przerwami. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, pani Joasia zaznajomiona z wymogami cke, bardzo pomocna i wyrozumiała. Na zajęciach często tłumaczone są tematy, które niezbyt dobrze tłumaczą w szkole lub te które są pomijane, a pani Joasia wszystkie te tematy potrafi pogłębić i wytłumaczyć. Serdecznie polecam zajęcia. :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Pani Joanna jest osobą wszechstronną,która stara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania związane z nauką,sprawiając dodatkowo,że każdy temat staje się interesujący. Potrafi zmotywować do działania,jest wymagająca,ale skutkuje to tylko lepszymi wynikami. Ponadto zależy jej na dobrej przyszłości swoich uczniów,więc pomaga w wyborze liceów oraz inspiruje w zakresie dalszej edukacji. Dysponuje również skuteczymi,innymi niż w szkole,metodami naukowymi,które świetnie przygotowują do egzaminów.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2019

Na korepetycje trafiłam z polecenia koleżanki. Z chęcią przyjeżdżałam na zajęcia, które odbywały się w przemiłej atmosferze. Pani Joanna posiada indywidualne podejście do każdego ucznia, tłumaczy i rozpisuje zadania w jak najprostszy sposób. Dodatkowo dysponuje ogromną ilością książek oraz materiałów naukowych. W każdej chwili podsyła duże ilości zadań, które są jak najbardziej pomocne do przygotowania się do matury. Pani Asia jest bardzo pomocną, przemiłą osobą. Na każdych zajęciach motywuje do nauki, ale też do działania i rozwijania się. Ma w sobie bardzo dużo energii, którą zaraża innych. Dodatkowo posiada ogromną wiedzę.
Na każdych lekcjach Pani częstuję pyszną herbatką i cukierkami :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Pani Joanna to profesjonalistka :) posiada liczna materiały, każde zadanie tłumaczy krok po kroku oraz zwraca uwagę na konstruowanie odpowiedzi zgodnych z maturalnymi kluczami co jest kluczowe do otrzymania bardzo dobrych wyników. Serdecznie polecam po prawie rocznej współpracy.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Bardzo polecam korepetycje. Zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze, duża ilość materiału do nauki.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2019

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje z Panią Asią, zajęcia przebiegają w przemiłej atmosferze a materiał omawiany jest bardzo szczegółowo, co bezpośrednio przekłada się na wyniki egzaminów. Pani Asia jest niezwykle sympatyczną osobą, potrafi skutecznie zmotywować do nauki, wytłumaczyć poszczególne zagadnienia oraz ukierunkować dalszą drogę edukacji.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Korepetytor z dużą wiedzą i jeszcze większą cierpliwością :) Potrafi świetnie wytłumaczyć najbardziej problematyczne zagadnienia, ilość zadań nie pozwala na nudę a w chwilach zwątpienia we własne umiejętności jest źródłem dużej motywacji dającej kopa do pracy :)
Bardzo polecam, lekcje z Panią Joanną miałam przeprowadzane w formie lekcji online.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Kilka słów o Pani Joannie:
-ciepła, sympatyczna osoba, która promieniuje pozytywną energią
-posiada ogromną wiedzę w wielu dziedzinach naukowych
-dysponuje praktycznie wszystkimi dostępnymi materiałami do nauki
-wymaga, ale nie bije, czasem tylko pokrzyczy (ale to i tak z dobrego serca)
-lekcje prowadzone w jasny sposób, Pani Joanna pomaga lepiej zrozumieć i przyswoić zagadnienia ze szkoły
-zwraca szczególną uwagę na najważniejsze elementy, ale również poszerza wiedzę dla lepszego zrozumienia podstawowych zagadnień
-lekcje prowadzone w miłej atmosferze, duży komfort psychiczny
-Pani Joanny nie da się zaskoczyć! zawsze znajdzie odpowiedź na pytanie
Reasumując: lekcje z Panią to dobry wybór, trafiłam przypadkowo i cieszę się, że tak wyszło :) polecam serdecznie

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2019

Zajęcia prowadzące w bardzo miłej atmosferze. Indywidualne podejście do ucznia, zaangażowanie i rzetelność korepetytorki zapewniają szybkie przyswajanie potrzebnej do matury wiedzy. Polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2019

Lekcje w bardzo miłej atmosferze. Duży nacisk na robienie zadań oraz formułowanie odpowiedzi pod kątem klucza maturalnego. Dostępność niemalże 24h/7 ;)
Serdecznie polecam

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Pani prowadząca jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Świetnie potrafi przekazać wiedzę, jest bardzo cierpliwa, ale także wymagająca. Dba o to, aby jej uczniowie wynosili z zajęć jak najwięcej, ale także zadaje dużo zadań domowych, które są bardzo pomocne w utrwaleniu zdobytej wiedzy. Przyjazna atmosfera podczas każdej lekcji, gorąca herbata i zaglądające do pokoju koty Pani Asi, sprawiają, że czujemy się jak w domu. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i zachęcam przyszłych maturzystów i nie tylko do nauki z Panią Asią!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Pani Joanna dba zarówno o wiedzę ucznia wyniesioną z zajęć jak i o pozytywną atmosferę w trakcie lekcji. Co bardzo ważne, na KAŻDYCH zajęciach sprawdza poziom opanowania wcześniej przerobionego materiału za pomocą podchwytliwych zadań, co motywuje do nauki oraz ciągłego powtarzania i aktualizowania stanu wiedzy. Rozwiązywane na zajęciach (NIEBANALNE) przykłady są bardzo dokładnie sprawdzane pod kątem maturalnym; pani Joanna daje mnóstwo przydatnych wskazówek jakich odpowiedzi należy unikać, a także zwraca dużą uwagę na zrozumienie treści polecenia i udzielenie logicznej oraz kompletnej merytorycznie odpowiedzi. Każde błędnie zrobione zadanie jest poprawiane przez ucznia aż do skutku, co pozwala wyćwiczyć sposób formułowania wypowiedzi oraz lepiej zrozumieć dane zagadnienie. Bardzo polecam tego korepetytora !!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Zajęcia u Pani Joanny bardzo mi pomogły w zrozumieniu wielu problemów biologicznych, a zwłaszcza rozwiązywaniu zadań maturalnych. Pani Joanna wyróżnia się ogromną wiedzą na temat matury oraz formułowania odpowiedzi zgodnych z wymaganiami CKE. Ponadto dysponuje wieloma materiałami do nauki, a zajęcia zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Pani Joanna zawsze upewnia się, że rozumiem omawiane zagadnienia i chętnie daje wskazówki jak najlepiej przygotwać się do matury. Bardzo serdecznie polecam tę korepetytorkę.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2018

Wspaniała atmosfera, super podejście do ucznia i przede wszystkim rzetelna pomoc w przygotowaniu się do matury, zdecydowanie polecam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Bardzo pozytywna ,ciepła osoba która posiada rozległą wiedzę z wielu dziedzin i przede wszystkim świetnie łączy je ze sobą umożliwiając logiczne i proste wytłumaczenie różnych pojęć które wydają się trudne. Lekcje są sympatyczne, nie ma na nich żadnego stresu a ilość materiału czy zadań powinna zadowolić każdą osobę (nawet te najbardziej ambitne).
Szczerze Polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Pani Joanna jest bardzo miłą osobą, dysponuje dużą ilością dodatkowych materiałów, bardzo dobrze dogaduje się z uczniami, jest wymagająca, po prawie każdym zadaniu upewnia się czy wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe, często przesyła dużo zadań z przeróżnych zbiorów, dając możliwość zgłębienia danego tematu oraz potrafi nawet doradzić w sprawie wyboru uczelnii po maturze ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Pani Joanna jest fantastycznym korepetytorem. Bardzo cierpliwa, z ogromna wiedza, którą potrafi przekazać w sposób gwarantujący sukces na maturze. Uczy logicznego myślenia i praktycznego wykorzystania wiedzy przy rozwiązywaniu zadań. Zawsze znajdzie czas na wytłumaczenie problematycznych zagadnień. Bardzo sympatyczna, prowadzi zajęcia w miłej atmosferze. Indywidualne podejście do ucznia, wieloletnie doświadczenie oraz ogromna pasja czynią Panią Joannę korepetytorem, z którym praca jest czystą przyjemnością, uwieńczoną sukcesem! Bardzo, bardzo serdecznie polecam!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2018

Pani Joanna jest cierpliwą i zawsze uśmiechniętą osobą. Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze. Dostawałam dużo różnorodnych zadań, a te które sprawiały mi trudność zawsze były dokładnie omawiane. Przede wszystkim nauczyłam się pisać odpowiedzi pod klucz co było chyba moim największym problemem. Serdecznie polecam korepetycje u Pani Joanny!

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2018

Pani Joanna to najlepszy wybór korepetytora jaki kiedykolwiek mogłam dokonać. Sprawiła, że dotychczas trudne i zawiłe zagadnienia biologiczne stały się łatwe i proste w rozumieniu. Pani Joanna uczy myśleć logicznie, szukać powiązań między danymi zjawiskami przez co nauka staje się ciekawsza i sprawia przyjemność. Zawsze zauważy kiedy uczeń ma jeszcze problem z danym działem i sprawi, że wszelkie niepewności znikną. Ponadto mobilizuje do nauki. Jeżeli szukasz korepetytora z pasją i zaangażowaniem to Pani Joanna to najlepszy wybór! Nauczysz się pisać odpowiedzi dokładnie pod klucz maturalny, co jest największą trudnością.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2018

Pani Joanna to nauczyciel z powołania i pasji. Ogromna wiedza i zaangażowanie skutkują przedstawianiem, w przystępny dla każdego sposób, zagadnień naukowych. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła, serdecznie polecam tę nauczycielkę.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2018

Jeżeli szukasz profesjonalnego, pełnego zaangażowania, wiedzy i doświadczenia korepetytora, oto Pani Joanna! Chcesz osiągnąć bardzo dobry wynik na maturze? Zgłoś się do Pani Joanny. Nauczy Cię Ona myśleć logicznie, przyczynowo-skutkowo, a do tego zada dużo zadanek domowych i to wszystko w miłej atmosferze, z kubkiem przepysznej herbatki obok! Dodatkowo otrzymasz od Pani Joanny wsparcie psychologiczne, które jak wiedzą wszyscy maturzyści jest niezbędne w niektórych momentach. Nie czekaj tylko zapisuj się! Serdecznie polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2018

Pani Joanna to najlepszy wybór jeśli chodzi o przygotowanie pod maturę. Dzięki ogromnym pokładom wiedzy, świetnemu zrozumieniu potrzeb ucznia, znajomości wymagań maturalnych, szerokiemu wachlarzowi pomoc naukowych (jeśli ktoś chciałby zważyć zbiór książek pani Joanny to polecam przyjąć tony jako jednostkę) Pani Joanna potrafi pomóc w nauce każdemu. Jeśli marzy Ci się dobry wynik na maturze to serdecznie polecam.

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2017

Jestem pod wrażeniem rozległości materiałów, tematów, dziedzin, którymi zajmuje się Pani Joanna (o czym z resztą świadczą stosy książek, zbiorów i podręczników).
Jeśli szukasz korepetytora Z PASJĄ, lubiącego swoją pracę, pochłoniętego przygotowywaniem specjalnie dla ciebie zadań, a oprócz tego wesołego i zaangażowanego - oto i i on.
Z pełną odpowiedzialnością polecam, przygotowanie do matury na świetnym poziomie.
Nauczysz się inaczej patrzeć na rzeczy, do tej pory sprawiające ci trudności i dzięki temu je zrozumiesz.
Mimo żmudnego liczenia zadanek w domu, na korepetycje zawsze idzie się w chęcią.
Bardzo polecam i będę polecać w przyszłości.

avatar
Jędrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2017

Wspaniała korepetytorka, miła atmosfera, jasny i przystępny sposób tłumaczenia zadań, zadaje materiały i kładzie nacisk na formułowanie odpowiedzi czyli to co najważniejsze w kwestii matury. Serdecznie polecam

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2017

Jak najbardziej polecam Panią Joanne. Bardzo miła, uśmiechnięta a co najważniejsze świetna korepetytorka . Polecam !!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2017

Polecam, polecam i jeszcze raz poelcam! Korepetycje z parwdziweo zdarzenia mimo że miałam je online. Przygotowanie zgodnei z klcuzem CKE. Wytłumaczenie niejasności i przede wszystkm zrozumienie zagadnień biologicznych co jak po co a co by się działo gdyby mechanizm działała troszkę inaczej ! poelcam :) Szybki kontakt i masa zadań ! :D o i Pani Chmielewska świetne motywuje !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2017

Mialam co prawda korepetycje z biologii, ale super ze strony Pani Chmielewskiej bylo to ze podrzucala mi różne zadania z chemii do zrobienia

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2017

Serdecznie polecam Pania Joanne! Najlepsza korepetytorka z jaką mialam doczynienia. Świetnie tłumaczy , wysyla przydatne materiały do nauki . Jest cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Poza tym zawsze doradzi,pogada ,posmieje się. Lekcja nigdy nie jest nudna;))

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2017

Serdecznie polecam zajęcia prowadzone przez Joannę :) świetna korepetytorka, która potrafi w jasny sposób wytłumaczyć problematyczne zagadnienia. Dodatkowo przesyła wszystkie potrzebne materiały i motywuje do regularnej nauki :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Joanny. Cierpliwość to jej drugie imię :). Korepetytorka uczy "myślenia". Zdecydowanie polecam :).

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2017

Pani Joanna, jest jednym z tych korepetytorów, którzy budują niezwykłą więź z uczniem, jednocześnie zmuszając go do samodzielnego myślenia, stawiania pytań i odpowiedzi. Polecam każdemu, kto chce poprzez ciężką pracę, oraz wspaniałe metody merytoryczne, dojść do upragnionych celów.
PS.
Pani Joanna robi świetną herbatę :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2017

Bardzo miła i sympatyczna korepetytorka z ogromną wiedzą, którą potrafiła dobrze przekazać. :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2017

Bardzo mily i uprzejmy, a za razem wymagający korepetytor. Pani Joanna tłumaczy wszystko w sposob bardzo zrozumiały. Polecam w 100%!
Pozdrawiam.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2017

Bardzo polecam korepetycje z Panią Joanną . Miła atmosfera zajęć oraz wszystko jasno i rzetelnie tłumaczone. Dodatkowo ciągła motywacja do nauki gdy pojawiają się chwile zwątpienia co przynajmniej dla mnie jest bardzo ważne :) Po za tym widać duże zaangażowanie w swoją pracę i profesjonalizm . Nic dodać nic ująć. Polecam!!! :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2016

Przesympatyczny korepetytor, lekcje prowadzone w bardzo miłej atmosferze, co nie znaczy, że nie jest wymagający. Tłumaczy zagadnienia w sposób zrozumiały i rzetelny. Dodatkowym atutem są koty!

avatar
Józef
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Bardzo dobry, ale również sympatyczny korepetytor potrafiący wytłumaczyć materiał w bardzo zrozumialy sposób a na lekcjach panuje miła atmosfera. Pozdrawiam.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Szczerze polecam zajęcia z Panią Joanną, ponieważ jest bardzo dobrym nauczycielem, jest kompetentna potrafi wytłumaczyć w przystępny sposób. Nie tylko jest korepetytorem ale rownież dobrym przyjacielem ucznia.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Bardzo dobra korepetytorka. Dodatkowo przesympatyczna. Ale co najważniejsze to dzięki pani Joannie maturę z chemii zdałam z doskonałym wynikiem. Pani Joanno, będę Panią polecać. Pozdrawiam.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Świetny korepetytor. Na lekcjach panuje miła atmosfera. Potrafi wytłumaczyć wszystko w bardzo zrozumiały sposób.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Joanną :) Potrawfi wytłumaczyć każde zagadnienie, dodatkowo motywuje do paracy, a to wszystko w miłej atmosferze :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2016

Polecam zajęcia z Panią Joanną. W bardzo przystępny sposób potrafi przekazać wiedzę i nie dąży do tego by uczeń umiał na pamięć, ale aby zrozumiał dane zagadnienie, co moim zdaniem jest najważniejsze.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Serdecznie polecam. Miła atmosfera, duża ilośc materiałów dodatkowych, indywidualne podejście do każdego ucznia.

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2016

Korepetytor świetny. Wszystkie problemy z chemii wytłumaczył szybko i skutecznie. Ma bardzo dobry kontakt z uczniem. Polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Bardzo polecam. Dzięki korepetycjom u Asi, córka zdała maturę z bardzo wysokim wynikiem i bez problemu dostała się na wymarzoną informatykę na Politechnice Wrocławskiej

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2016

Serdecznie polecam zajęcia prowadzone przez Joannę :) świetna korepetytorka, która potrafi w jasny sposób wytłumaczyć problematyczne zagadnienia. Dodatkowo przesyła wszystkie potrzebne materiały i motywuje do regularnej nauki :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2016

Wysoka zdawalność testów, miła atmosfera, korepetytor kompetentny. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.