Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Język grecki50 / 60 min

Katerina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Kalimera!

Absolwentka filologii nowogreckiej oraz doświadczona przewodniczka po Grecji, chętnie podzieli się swoją wiedzą o języku, historii i kulturze greckiej. Ze mną nie tylko nauczysz się mówić po grecku, ale i zaczniesz myśleć jak prawdziwy Grek! :) 

Jeśli jesteś Grekomaniakiem to bardzo dobrze trafiłeś/ trafiłaś!

Zajęcia prowadzę online, wszelkie materiały i książki wysyłam bezpośrednio do Was :).

Zajęcia prowadzę od poziomu A1 do B2.

Serdecznie zapraszam! :)

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
UAM
Magister
Filologia Nowogrecka
Kursy i szkolenia
08.2017
IMXA in Thessaloniki
Doświadczenie
05.2018 - 10.2020
Grecos Holiday
Przewodniczka na Kefalonii, Itace i Zakynthos 2018-2020.
01.2019 - aktualnie
Korepetycje j. Grecki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2021

Lekcje ciekawe, dostosowane do umiejętności ucznia: od zera do "mocno w górę" :) Czas zajęć upływa bardzo szybko. Polecam :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Jestem bardzo zadowolny ze współpracy z Kasią. Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy i aktywny. Kasia jest wymagającą i cierpliwą nauczycielką. Dodatkowym plusem jest jej bardzo ciepłe i przyjazne nastawienie. Polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Pani Katarzyna to przede wszystkim bardzo cierpliwa osoba. Dodatkowo jest otwarta i miła co dla mnie osobiście jest bardzo ważne. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze..a co najgorsze - w zabójczym tempie, za każdym razem czuje niedosyt :)
Szczerze polecam !
Pani Katarzyna jest naprawdę kompetentną osobą z ogromną wiedzą i pasją.

avatar
Dimitris
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Ειμουν σε μια ξένη χωρα και είχα ανάγκη για δουλειά μετα από τα μαθήματα της professora Κατερίνα μέσα σε 6 μήνες με βοηθήσαν να μάθω την γλώσσα να βρω και να ενταχθω στην χωρα είναι πολύ καλή και σε βοηθάει πολύ χάρις αυτή τη κοπέλα έχω μια σταθερή δουλειά και μια φυσιολογική ζωή στη Ελλάδα την ευχαριστω την προτείνω αναπυφυλακτα...

avatar
Veronica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Jestem bardzo zadowolona z lekcji i poziomu nauczania, moi greccy znajomi zauważyli ogromna różnicę w poziome mojego greckiego już po paru lekcjach z Katarzyną. Bardzo polecam i nie mogę się doczekać kolejnych lekcji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.