Paweł Charkowski

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Lublin

Paweł Charkowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Paweł Charkowski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 08.2010
Politechnika Lubelska
Magister
Architektura i Urbanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Najlepszy nauczyciel rysunku na świecie! Ogromny talent i wrażliwość na sztukę. Jestem studentką architektury bardzo dobrze wspominam zajęcia z Pawłem oraz chętnie wracam gdy potrzebuje pomocy z nowym materiałem. Zajęciom towarzyszy świetna atmosfera! Ponadto Paweł utrzymuje kontakt ze swoimi uczniami, dzięki czemu daje swoim wychowankom wsparcie i motywacje przed egzaminami. Jestem wdzięczna za przekazaną mi wiedzę i mam nadzieje, będę z niej korzystać jak najlepiej potrafię. Serdecznie polecam! :D

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Szczerze polecam, same plusy żadnych minusów. Świetne przygotowanie do egzaminów na kierunki architektoniczne od totalnych podstaw. Zaczynam naukę u Pawła od totalnego zera a po mniej niż pół roku dostałam się na architekturę. Nie wyobrażam sobie lepszego nauczyciela do którego z taką przyjemnością chodzi się na zajęcia a jednocześnie motywuje do pracy. Dodatkowo atmosfera na ogromny plus, do tej pory bardzo miło wspominam zajęcia!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Pawel jest naprawde bardzo dobrym nauczycielem. Swietnie was przygotuje na dostanie sie do kazdej uczelni w Polsce ! Zna sie na rzeczy i ma naprawde przeogromna wiedze na temat rysunku, malarstwa czy historii sztuki. Ja jestem bardzo zadowolona. Lekcje w bardzo milej i luznej atmosferze. Goraco polecam !!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2013

Zanim trafiłem do Pawła, byłem już u kilku innych nauczycieli rysunku, również w masowej szkole , co było tylko stratą czasu. Paweł rzetelnie potrafi wytłumaczyć zasady którymi się powinno kierować, oraz indywidualnie je dostosować do potrzeb i stopnia zaawansowania swoich podopiecznych. Sam jest bardzo zaangażowany i pracowity, wiec nie ma obijania się, ale dzięki temu egzaminy poszły mi na tyle dobrze że dziś jestem studentem pwr na wydziale architektury i w dużej mierze zawdzięczam to jemu. Szczerze polecam jeżeli ktoś myśli na poważnie o architekturze!

avatar
ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2013

Jestem studentka wydzialu Architektury Politechniki Wrocławskiej, uczylam się rysować w wielu miejscach, jezdzilam na rysunek co tydzień do warszawy, Raz w miesiącu do wrocka. Mam niezle porownanie i wiem, ze u Pawla nauczylam sie najwięcej :) wazne jest to ze on wie czego oczekuje sie na egzaminach na tych dobrych uczelniach od kandydatów. Nikt tak genialnie nie wytlumaczy studium postaci jak Pawel.. :) przygotowuje nie tylko do samego egzaminu ale do studiowania.. Wiedza potem bardzo sie przydaje Np na geometrii wykreślnej :) nie trzeba tracic czasu na jeżdżenie do Wawy na rys, jeśli chcecie sie dostać do Wawy albo wro i bedziecie w to zaangażowani, to Pawel zrobi wszystko żeby sie wam udalo ;)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2013

Paweł jest supeeer! Jestem studentką Architektury Politechniki Wrocławskiej i to dzięki niemu. Byłam wczesniej w szkole rysunku(masówka) i to była żenada. Poszłam do niego na lekcje probną i dopiero wtedy zaczelam dostrzegac jaka jest przepasc pomiedzy nauką u niego, a tą poprzednią. Bardzo rzetelny i kontaktowy, tłumaczy tak długo jak to potrzebne, wymaga od ucznia zaangazowania (to zmuszało mnie do rysowania). Podaje świetne źródła do nauki i poszerza wiedzę w zakresie architektury, technik plastycznych a nawet muzyki.puszcza naprawdę dobrą muzykę:D

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2013

Polecam :) Pan Charkowski to marka sama w sobie, faktycznie nauczy rysować na poziomie umożliwiąjącym dostanie się na studia architektoniczne w wielu rekomendownych uczelniach.( wiem po sobie i znajomych)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2013

Oczywiście POLECAM !!! Dzięki tym lekcjom studiuję teraz na kierunku Architektura i Urbanistyka ! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.