Marta Lipartowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bytom
Ruda Śląska
Katowice
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć :D jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Bytomiu w klasie fortepianu. Chętnie udzielę korepetycji z zakresu gry na fortepianie jak i lekcji kształcenia słuchu oraz teorii muzyki ( audycje muzyczne, zasady muzyki, historia muzyki). Zachęcam również do rozpoczęcia swojej przygody z muzyką od podstaw. Posiadam doświadczenie pracy z młodszymi dziećmi jak i tymi starszymi.  Gwarantuje przyjemną atmosferę jak i widoczne rezultaty w nauce :D Do zobaczenia ! 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 03.2018
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Bytomiu
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.