Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Warszawa (Bielany)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 - 100 / 60 min

Cezary

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszam na prywatne lekcje gry na gitarze oraz fagocie osoby w każdym wieku, które czują miłość do muzy :)
Prowadzę naukę gry na gitarze od podstaw oraz kontynuję lekcję u osób, które  kiedyś pobierały lekcje u innych nauczycieli i chcieliby pogłębiać swoją wiedzę lub zostali skrzywdzeni przez innych pedagogów i wymagają korekty. Uczę,  również gry na fagocie przygotowując uczniów szkół muzycznych do egzaminów semestralnych oraz pomagam w przygotowaniach do egzaminów wstępnych szkół muzycznych II stopnia.
W swojej metodzie nauczania przekazuję dobry warsztat muzyczny, który pozwala w aspekcie technicznym poradzić sobie w każdym gatunku muzyki. Na swoich lekcjach przekazuję umiejętność czytania z tabulatur i nut co najczęściej sprawia trudność dla większości gitarzystów oraz umiejętność gry akordowej i rifowej. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu 692 008 141.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2008 - 06.2016
Państwowa Szkoła muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku stopnia
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina
Magister
01.2021 - 01.2021
Akademia Muzyczna im. Jana Paderewskiego w Poznaniu
Licencjat
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Cezary to profesjonalny i cierpliwy nauczyciel oraz multiinstrumentalista. Jego świeże podejście do nauki gitary - połączenie podejścia klasycznego z muzyką rozrywkową (np. bluesem, rockiem) - daje radość z gry i równocześnie uczy solidnego warsztatu. :) Poza tym jego charyzma potrafi zachęcić młodszych uczniów do ćwiczeń. Polecam w 100%!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.