Cezary Jasiński

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Cezary Jasiński i mam 24 lata. Jestem absolwentem klasy dwujęzycznej z jęz. francuskim, rozszerzonym jęz. polskim, historią i jęz. łacińskim XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie. W 2016 r. zająłem drugie miejsce w ogólnopolskiej Olimpiadzie języka łacińskiego i kultury antycznej, dzięki czemu uzyskałem wynik 100% na maturze z tego przedmiotu. W lipcu tego roku skończyłem z bardzo dobrym wynikiem studia licencjackie na kierunku Historia. W tej chwili rozpoczynam studia magisterskie na tym kierunku.

Oferuję przede wszystkim profesjonalne przygotowanie do matury rozszerzonej z łaciny i kultury antycznej, jak również przygotowanie kartkówek i sprawdzianów.

Korepetycje mogą obejmować, w zależności od indywidualnej potrzeby, tłumaczenia, naukę gramatyki, wykłady poszczególnych tematów, naukę korzystania z pomocy dydaktycznych (słownik, tablice odmian etc.), rozwiązywanie bieżących problemów (przygotowanie do kartkówek, sprawdzianów etc.) oraz zagadnienia bardziej praktyczne, czyli naukę pisania i przygotowanie do jak najbardziej efektywnego rozwiązywania zadań. 

Jestem elastyczny jeśli chodzi o terminy i miejsca spotkań. Lekcje mogą się odbywać u mnie, u Ciebie lub na mieście.

O sobie mogę powiedzieć, że jestem pasjonatem historii, interesuję się nią od najmłodszych lat. Zainteresowanie łaciną przyszło później, wraz z coraz większym zacięciem do epoki starożytności i średniowiecza oraz wspaniałym nauczycielem w liceum.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2021
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Historia
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.