Cesare Forner

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań

Cesare Forner

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Cesare Forner

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Niesamowicie pozytywne zajęcia, po których ma się ochotę na jeszcze więcej włoskiego w swoim życiu. W pełni polecam osobom, które rozpoczęły już swoją przygodę z tym językiem. Lektor w pełni pomocny i zaangażowany. Osobiście po trzech godzinach zajęć potrafię swobodnie wypowiadać się w języku włoskim- "blokada" przed mówieniem zniknęła.
Cesare dopasowuje zajęcia do potrzeb. Polecam serdecznie wszystkim miłośnikom tego pięknego języka! :)

avatar
Natasha
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Super!!! Polecam :) Interesujące zajęcia i bardzo sympatyczny nauczyciel.

Z czystym sercem mogę polecić korepetycje dla osób z zaawansowanym, średniozaawansowanym włoskim lub dużo bardziej początkujących, którzy również mówią po angielsku. Sama uczę się od podstaw i jestem bardzo zadowolona z przygotowania lektora do zajęć, materiałów, poruszanych treści oraz sposobu objaśniania (zrozumiały). Dodatkowo, tematyka oraz sposób uczenia jest dostosowywany do mnie na bieżąco wg. potrzeb, co jest ogromnym plusem! Nauczyciel reaguje na sugestie oraz bardzo się stara, żeby każda lekcja była interesująca :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.