Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

VIKING Centrum Kursów Językowych we Wrocławiu
zaprasza na
kursy dla dzieci - poranne, popołudniowe i weekendowe
kursy dla dorosłych - poranne, wieczorowe, weekendowe

Wszystkie zajęcia prowadzone są autorską METODĄ VIKING .

Chcesz o coś zapytać?
napisz: kontakt @ vikingschool. pl
zadzwoń: 724 182 863

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

VIKING
Obornicka
51-113 Wrocław
NIP: 9161353257

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Kornel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2017

Mogę z pełnym przekonaniem polecić każdemu kursy języka norweskiego prowadzone przez Asię. Uczestniczyłem łącznie w trzech kursach (stacjonarnie we Wrocławiu i online) na poziomie B1 i B2. Napiszę wprost – nie spotkałem lepszego nauczyciela języka obcego niż Asia. Wszystkie kursy są prowadzone w pełni profesjonalnie i rzetelnie. Asia potrafi świetnie zmotywować do nauki i sprawia, że norweski nigdy się nie nudzi. Lekcje są interesujące i bardzo dobrze przygotowane. Asia wykorzystuje dodatkowe materiały praktycznie na każdych zajęciach (artykuły, filmy, seriale, dokumenty,…). Przy tym wszystkim atmosfera na zajęciach jest naprawdę świetna, prawie „jak w domu”.
Dzięki kursom w Szkole Viking w naprawdę krótkim czasie nauczyłem się norweskiego i bez żadnego problemu zdałem przy pierwszym podejściu Bergenstesten. Niedawno przeszedłem rozmowę kwalifikacyjną w języku norweskim, również bez najmniejszego problemu.
Polecam!

avatar
ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2015

Bardzo polecam. Dużo pracy, ale przynoszącej rezultaty. Lekcje różnorodnie prowadzone. Fachowiec pod każdym względem.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2015

Fachowo, przystępnie i w bardzo miłej atmosferze.

avatar
Joanna Stróżyńska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2015

Pani Joanna od pierwszych zajęć urzekła mnie swoim doświadczeniem , serdecznością i cierpliwością. Jest ona bez wątpienia nauczycielem z pasji i powołania. Zajęcia z Panią Joanną były prowadzone indywidualnie przez internet połączenie sieciowe było jak najlepszej jakości przez co zajęcia były dla mnie konfortowe ,wszystkie niezbedne materiały były zawsze przygotowane przez Joannę.Dzięki jej doświadczeniu w Norwegii przekazywała mi dużo cenniejszych informacji o Norwegii , o mieszkańcach oraz słownictwie potocznym niż mogłabym znaleść w książkach i podręcznikach do nauki języka.
Polecam Panią Joannę !!!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2015

Podczas zajęć, Joanna wykazała się wysokimi kwalifikacjami, wysokim poziomem wiedzy merytorycznej i pedagogicznej. Joanna stosuje różne atrakcyjne formy i metody nauczania, co sprawia, że zajęcia z nią nie są nudne. Przekazuje całą swoją wiedzę, którą zdobyła będąc kilka lat w Norwegii. Dzięki doświadczeniom Joanny, nauka z nią nie jest książkowa, tylko praktyczna.
Swoją pracę wykonuje z pasją, którą zaraża swoich uczniów. Robi
to co lubi, a to świetnie przekłada się na naukę.
Joanna to najlepszy lektor, z jakim kiedykolwiek się uczyłem. Zawsze doskonale przygotowana, oferuje dodatkowe i specjalnie przygotowane pomoce naukowe. Dostosowuje tematykę zajęć do potrzeb ucznia.Po roku nauki z Joanną, mieszkając w Norwegii nie mam większych problemów aby porozumieć z Norwegami w życiu codziennym. Nie boję się również iść sam do urzędu czy banku, ponieważ wiem, że dam sobie świetnie radę.
Z pełnym przekonaniem polecam naukę z Joanną każdemu kto chce
w szybki i praktyczny sposób nauczyć się języka norweskiego.

Z poważaniem

Adrian Śliwa

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2015

Joanna nie jest zwykłym nauczycielem języka norweskiego. Swoją pracę wykonuje z pasją, którą zaraża swoich uczniów. Zawsze doskonale przygotowana, wykazuje się nie tylko wiedzą metodyczną, ale także z zakresu nauki, kultury, biznesu i wielu innych dziedzin, co sprawia, że lekcje są ciekawe i użyteczne.
Joanna nie uczy książkowo, wprowadza zwroty i uczy tak jak się żyje i mówi w Norwegii. Stara się przekazać całą swoją wiedzę norweską jaką nabyła mieszkając w Norwegii.
Po niecałym pół roku nauki z Asią byłam na rozmowie kwalifikacyjnej
w Norwegii i bez większych problemów potrafiłam porozumieć się w języku norweskim nie tylko na rozmowie ale i z przypadkowymi Norwegami. Po roku nauki zdecydowałam się przeprowadzić do Norwegii i świetnie sobie daję radę w urzędach, bankach, szpitalach itp.
Podczas nauki z Joanną uwierzyłam, że można w bardzo przyjemny,
praktyczny i szybki sposób nauczyć się języka. Na każdych zajęciach udostępnia materiały i pomoce naukowe, dzięki którym można uczyć się także poza lekcjami.

Nie spotkałam się z lepszym nauczycielem!
Polecam Joannę jako nauczyciela każdemu kto tylko chce nauczyć się języka norweskiego, zamierza przeprowadzić się do Norwegii i chce bardzo dobrze mówić w języku norweskim.

Justyna Traczyk

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2015

Witam,
Zajęcia z panią Joanną zacząłem ponad pół roku temu najpierw przez internet a teraz na miejscu we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony z dwóch form. Uczyłem sie wcześniej języka angielskiego i niderlandzkiego z wieloma lektorami i bazując na tym mogę powiedzieć że pani Joanna jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku :) Potrafi przekazac wiedzę w bardzo przytsepny sposób, zajecia sa urozmaicane a przede wszystkim częśc praktyczna jest szlifowana w bardzo dużym stopniu !!!! Brawo tak trzymać !!!

Pozdrawiam
Stachu

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2015

Z zajęć jestem jak najbardziej zadowolony. Nigdy wcześniej nie uczyłem się języka obcego więc trochę obaw było, ale niepotrzebnie bo zajęcia są prowadzone w pozytywnej atmosferze, nie ma pośpiechu a i pani Joanna w bardzo przystępny sposób tłumaczy wszelkie zawiłości. Szczerze polecam !

avatar
Aneta i Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

Zajecia z Asią przebrnęliśmy w pocie czoła ale się opłacilo bo Norskprove3 zdaliśmy oboje i na rozmowach o prace daliśmy radę na maxa i to cieszy najbardziej.

Dziękujemy
Pozdrawiamy

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

Ucząc się norweskiego przeszłam przez wielu korepetytorów, ale zajęcia z Joanną dopiero mi odpowiadały. Przede wszystkim zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób bez monotonii a i samemu jest się motywowanym do działania bo często musiałam coś opowiedzieć bądź zadać pytanie, bądź na nie odpowiedzieć a co najważniejsze Joanna jest bardzo cierpliwa :) a i przy tym wymagająca ...... na zajęciach nie ma "wolnych przebiegów" :)

avatar
Ola i Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2015

Joanna bardzo nam pomogła przełamać się i w końcu zaczeliśmy swobodnie mówić po norwesku. Ma bardzo dobre podejście do ucznia, jest cierpliwa i zawsze przygotowana. Ma profesjonalne podejście do zajęć. Lekcje z nią są ciekawe, dostosowuje je do indywidualnych zainteresowań i umiejętności ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.