Alicja Kraszewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Swarzędz
Kobylnica
Poznań
Gruszczyn
Kostrzyn
Września
Paczkowo
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Uprzejmie informujemy, iż rozpoczela sie rekrutacja na rok szkolny 2019/20.
Zgloszenia oraz zapytania prosze przesylac droga mailowa lub smsowa.
W zgloszeniu uprzejmie prosze o podanie nr telefonu, imienia i nazwiska dziecka, szkoly, wieku i klasy, przedmiotu oraz informacji czy preferowana jest forma zajec indywidualnych czy grupowych. W przypadku zajec grupowych prosze o podanie dopuszczalnej minimalnej oraz maksymalnej liczby kursantow w grupie.

Zgloszenia przyjmujemy juz teraz, natomiast zapisy na konkretne terminy beda mozliwe w pierwszych trzech tygodniach wrzesnia, gdy poznamy dyspozycyjnosc naszych Sluchaczy, czyli po otrzymaniu od Uczniow szkolnych planow lekcji.

Chętnych na grupowe kursy z nauki czytania i edukacji wczesnoszkolnej zapraszamy juz teraz do kontaktu mailowego lub smsowego celem zapisania się na zajęcia. Zajęcia rozpoczynamy w październiku. 
Kompletne nauczanie początkowe dla uczniów szkoły podstawowej klas 1-3 oraz korepetycje w kolejnych latach…czyli nauka w domu lub w "fioletowej klasie Centrum" pod okiem cierpliwego korepetytora.

W ciepłej, bezstresowej atmosferze, zawsze uśmiechnięci i pogodni nauczyciele pomogą dzieciom w nauce pisania, czytania czy liczenia, w odrabianiu zadań domowych w pierwszych latach edukacji.

Usprawnimy zdolności manualne, umiejętność koncentracji, poćwiczymy pamięć, rozwiniemy zainteresowania i pasje, odkryjemy talenty.

…………………………………………………………
Co jeszcze w naszej ofercie?

Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przygotowujemy do lekcji, sprawdzianów, matury i innych egzaminów.

Oferujemy również języki obce: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, rysunek, j. polski dla obcokrajowców, matematykę, geografię.

Zajęcia prowadza świetni lektorzy z wieloletnim doświadczeniem.

Swarzędz
os Władysława IV 5/9

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota08:00 - 19:00
Niedziela08:00 - 19:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Alicja Kraszewska
os.Wladyslawa IV 5/9
62-020 Swarzedz

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Ola G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2016

Polecam szkołę! Bardzo dobrzy lektorzy (miałam do czynienia z dwoma świetnymi lektorkami). Miła atmosfera i widoczne efekty nauki.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2016

Bardzo dobre podejście do ucznia, zajęcia są ciekawie zorganizowane, dostosowane do potrzeb i predyspozycji ucznia. Polecam! :)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Gorąco polecam, profesjonalne zajęcia, program dostosowany do ucznia, córka uczęszcza na zajęcia z języków obcych u Pani Alicji już trzeci rok.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Gorąco polecam. Miałem mega intensywny kurs i w drugim tygodniu nauczyłem się więcej niż sądziłem. Profesjonalne podejście , umiejętność dobrego tłumaczenia , zajęcia niezwykle ciekawie przeprowadzone i całość tylko w języku którego się uczymy. Mnóstwo dobrych rad i uwag.Bardzo dobry kontakt.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Z całego serca polecam lekcje języka niemieckiego u Pani Alicji Kraszewskiej. Bardzo kompetentna, rzeczowa i konkretna osoba a przy tym z serdecznym podejściem do dziecka.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2014

Podczas lekcji panuje przyjazna i miła atmosfera. Lekcje angielskiego bardzo pomogły mi nadgonić materiał w szkole i dobrze napisać egzaminy gimnazjalne. Polecam !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2013

Dzięki korepetycjom z matematyki i geografii rozszerzonej dostałem się bez problemu na wszystkie wybrane przez siebie kierunki studiów! Lekcje przeprowadzane są w naprawdę przyjemnej atmosferze. Polecam!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2013

Duże zaangażowanie ze strony nauczycieli, lekcje prowadzone są w miłej i luźniej atmosferze. Bardzo przyjemnie wspominam swoją naukę w Open Doorze :) Dzięki korepetycjom zdałam maturę z rozszerzonej chemii oraz zdobyłam certyfikat FCE z języka angielskiego. Szczerze polecam Open Door!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2013

Dzięki przygotowaniu pani Kraszewskiej zdobyłam FCE. Genialna nauczycielka angielskiego. Ciekawie prowadzi lekcje, do tego w bardzo miłej atmosferze. Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2013

Zdecydowanie polecam!! 100% zadowolenia, przychodzi się na zajęcia z przyjemnością. Zero stresu. Zajęcia profesjonalnie prowadzone.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2013

Polecam Open Door. Pomogło mi uzupełnić zaległości z całego roku z chemii na poziomie zaawansowanym w trakcie kilku lekcji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.