Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław
Faktura VAT

Użytkownik #202070

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Użytkownik #202070

O mnie

Jesteśmy grupą nauczycieli liceów, gimnazjów, podstawówek oraz uczelni wyższych. Wychodząc naprzeciwko potrzebom uczniów i studentów stworzyliśmy centrum w którym nie ma miejsca dla przypadkowych osób bowiem cała nasza kadra jest wysoce wykwalifikowana. Świadczymy pomoc na najwyższym poziomie a każde zajęcia lekcyjne są indywidualnie przygotowane. Naszym nadrzędnym celem jest wzrost wiedzy Ucznia, zadowoleni Rodzice i satysfakcja z pracy.

Centrum Korepetycji SUKCES oferuje:

zajęcia w naszym centrum lub w domu u ucznia,

zajęcia z wykwalifikowanymi korepetytorami będącymi nauczycielami szkolnymi i akademickimi,

indywidualne podejście do każdego ucznia,

częsty kontakt z rodzicami.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

Bardzo rzeczowo. Bardzo profesjonalnie i niezwykle miła atmosfera. Matura rozszerzona z matematyki i fizyki zdana na 96 i 98%!!!!
Gorąco polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.