Akademia CentMat

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Warszawa (Wesoła +18)
Józefów
Otwock
Marki
Legionowo
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka70 - 100 / 60 min

Akademia CentMat

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/532 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Akademia CentMat to szkoła korepetycji, która specjalizuje się w przedmiotach ścisłych i językach obcych, dzięki czemu dopracowane przez nas metody nauczania pomagają osiągać naszym uczniom niesamowite efekty w matematyce/ fizyce/ chemii/ biologii/ informatyce/ języku angielskim/ niemieckim/ hiszpańskim/ francuskim/ włoskim/ rosyjskim/ polskim, które owocują w przyszłości osiąganiem wszystkich wymarzonych celów: świetnie zdanej matury, egzaminu, dostaniem się na wymarzone studia, zdobyciem wymarzonej pracy.

Dlaczego nasze metody są lepsze?

- nie traktujemy lekcji śmiertelnie poważnie. Na lekcjach panuje luźna atmosfera. Niech nauka wreszcie przestanie się kojarzyć z katorgą!
- jeżeli uczeń ma problem ze zrozumieniem podanego przeze nas sposobu, pokazujemy mu inny. To jest zaleta zajęć indywidualnych lub w małych grupkach w porównaniu ze szkolnymi klasami, zawsze możemy dopasować sposób nauki do konkretnego ucznia.
- w zajęciach dłuższych, niż 60 minut wprowadzamy “obowiązkową” przerwę, ponieważ mało kto jest w stanie wysiedzieć 1,5–3h w maksymalnym skupieniu zapamiętując wszystko, co się do niego mówi. Zazwyczaj preferujemy i polecamy zajęcia 90 minutowe z krótką przerwą w połowie zajęć. W ten sposób każda lekcja daje widoczny efekt.
- dla młodszych uczniów mamy  kilka wybranych przez nas gier matematycznych/ fizycznych (bo dużo szybciej uczy się poprzez zabawę, co widać chociażby na przykładzie tego jak szybko i bezboleśnie dzieci są w stanie nauczyć się angielskich słów z gier komputerowych).
- poza uczeniem aktualnie potrzebnych wzorków i sposobów na rozwiązanie jednego rodzaju zadania, wielką uwagę przywiązujemy do nauczenia ucznia odpowiedniego rozumowania i do wykształcenia nawyków, które dotyczą nie tylko jednego rozdziału z książki a całego przedmiotu, z którym będzie miał do czynienia co najmniej do matury.
- …tak, zadajemy prace domowe. Sam fakt powtórzenia materiału pomiędzy każdymi zajęciami przynosi dużo lepsze efekty.

Dlaczego my?

Jesteśmy młodymi inżynierami, wnoszącymi powiew świeżości do sposobu nauczania. Przedmioty ścisłe nie są dla nas jedynie zbieraniną formułek i regułek, które trzeba wkuć, ale nawiązują do wszystkiego, co widzimy, słyszymy i robimy każdego dnia. Tak też przekazujemy wiedzę naszym podopiecznym. Identycznie sytuacja wygląda z językami obcymi. Tak jak dziecko uczy się percepcyjnie, widząc, czując i integrując się z otoczeniem szybciej potrafi nazwać przedmioty i emocje, opisać je za pomocą słów, których używają dorośli. My również pokazujemy jak wprowadzić nowy język do swojego życia. Gry, piosenki i zabawy językowe są świetną okazją do podświadomej edukacji. Wszyscy wiemy, że tak najłatwiej skłonić najmłodszych do nauki. Ale sprawdza się to również w pracy z młodzieżą i starszymi. Czerpiąc przyjemność z tego, co robimy, chętniej pracujemy ciężej i wytrwale dążymy do celu.

Łączymy abstrakcyjne pojęcia z życiem codziennym. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas nauki własnej oraz pracy z dziećmi i młodzieżą uświadomiło nas, że gdy uczeń zrozumie jak dany przedmiot wpływa na jego życie, że jest nierozerwalnym elementem jego pasji, zaczyna ją doceniać, chętniej rozważa postawione przed nim problemy, poszukuje wzorców, zauważa powiązania i świadomie dochodzi do logicznego rozwiązania. Dlatego szczególnie podczas pracy z dziećmi w treści zadań uwzględniamy ich zainteresowania, tak aby zyskać ich większą atencję i wzbudzić ciekawość.

Stawiamy na aktywną naukę, która pozwala uczniowi nie tylko na zrozumienie tego czego się uczy, ale dlaczego się uczy. Taki sposób aktywnego myślenia pomaga w lepszej nauce w szkole, ale także w życiu. Nie chcemy, aby nasi podopieczni zdali jedynie najbliższy sprawdzian, ale rozwinęli umiejętność nauki ze zrozumieniem i logicznego myślenia.

Spersonalizowany plan i organizacja spotkań. Nie ma dwóch takich samych osób, więc dlaczego program ma być identyczny dla wszystkich? Niezależnie od tego, czy nauka jest zbyt dużym wyzwaniem dla Twojego dziecka, czy potrzebuje ono szerszego zakresu niż podczas szkolnych lekcji, spełnimy jego oczekiwania. Naszym celem jest jak najlepsze dotarcie do ucznia i pokazanie mu narzędzi do zdobycia, a przede wszystkim przyswojenia wiedzy, której potrzebuje.

Metodyka nauczania w szkole niestety pociąga za sobą pewne niedoskonałości, takie jak: zmuszanie uczniów do analizowania niedostępnych im ćwiczeń, sformułowanych niezrozumiałym językiem, przy użyciu nieznanych zwrotów i określeń; narzucanie dorosłego sposobu myślenia i wymaganie rozwiązywania zadań z użyciem różnego typu algorytmów, co może powodować u dzieci automatyczny opór myślowy; zajęcia prowadzone w atmosferze napięcia, z nieumiejętnym stopniowaniem trudności, brakiem czasu na refleksję, podsumowanie i utrwalenie materiału powodują przeciążenie intelektualne, co wpływa negatywnie na tempo kształtowania nowych umiejętności.

Aby temu zapobiec naszą współpracę zaczynamy od ocenienia możliwości i sposobu uczenia się dziecka, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej odpowiedni styl spotkań. Tak, spotkań, nie lekcji, gdyż nie traktujemy zajęć śmiertelnie poważnie, panuje na nich luźna atmosfera. Nauka w końcu przestanie kojarzyć się z katorgą!

Co oferujemy?

- tłumaczenie bieżącego materiału,
- wspólne odrabianie zadań domowych,
- przygotowanie do kartkówek, sprawdzianów, zaliczeń oraz poprawek,
- nadrobienie zaległości,
- przygotowanie do MATURY  PODSTAWOWEJ i/lub ROZSZERZONEJ,
- przygotowanie do EGZAMINU ÓSMOKLASISTY,
- przygotowanie do EGZAMINÓW NA STUDIACH,
- nauka języka od podstaw oraz szlifowanie umiejętności językowych.

[*Kursy do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego
*]
Jeżeli zależy Ci głównie na przygotowaniu do egzaminów podsumowujących kolejne etapy nauki zapraszamy na nasze kursy grupowe ukierunkowane ściśle na przygotwanie do EGZAMINÓW ÓSMOKLASISTY oraz EGZAMINÓW MATURALNYCH. Nasz autorski program jest tak skomponowany, aby w pełni i efektywnie przerobić cały materiał oraz rozwiązywać zadania zgodnie z kluczem odpowiedzi. Gwarantujemy wypracowanie umiejętności sprawnego i poprawnego rozwiązywania arkuszy egzaminacyjnych! 

Szczegóły na stronie centmat[kropka]pl

Cennik:

 • korepetycje u Ciebie
  – 100zł / 60 minut
  – 150zł / 90 minut
  – 200zł / 120 minut
 • korepetycje w placówce lub u nauczyciela
  – 90zł / 60 minut
  – 135zł / 90 minut
  – 180zł / 120 minut
 • korepetycje grupowe – BARDZO POLECAMY łączenie się w grupy, motywacja i wydajność są większe, a cena bardziej przystępna** u Was
  – od 40 zł / 60 minut
  – od 60 zł / 90 minut
  – od 80 zł / 120 minut

 • u nas
  – od 30 zł / 60 minut
  – od 45 zł / 90 minut
  – od 60 zł / 120 minut

 • korepetycje online (z wykorzystaniem wirtualnej tablicy – HIT)
  – 70 zł / 60 minut
  – 105 zł / 90 minut
  – 140 zł / 120 minut

Działamy na terenie miast i okolic: Warszawa, Gdańsk, Białystok, Wrocław, Poznań, Gdynia, Rzeszów (korepetycje stacjonarne z  dojazdem do ucznia) oraz na całym świecie (online).

Kontakt

Telefon: 537-370-907
Email: biuro@centmat[kropka]pl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Akademia CentMat
Niedźwiedzia 36A
02-737 Warszawa
NIP: 5252765472

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 32
avatar
Marian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2020

Polecam korepetycję z matematyki z Panem Michałem, zawsze miałem lekkie problemy z matematyką, ale teraz ocena 4 to dla mnie norma :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2019

Viktor bardzo mi pomógł przełamać problem z mówieniem po hiszpańsku.
A Pani Kamila uczy mojego syna biologii i matematyki. Niedawno zaczęliśmy zajęcia z Kamilą, ale po pierwszych klasówkach już widać różnicę ;) Dziękujemy!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Serdecznie polecam naukę angielskiego z Panią Natalią, jest to osoba z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą, którą konsekwentnie potrafi przekazać dalej. Dzięki Pani Natalii nauka języka angielskiego z dnia na dzień stawała się samą radością, każda nowa lekcja przynosiła dużo frajdy a razem z nią pojawiały się bardzo dobre rezultaty. Polecam!!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2019

Nauka z Państwa korepetytorami pomogła mi poprawić oceny i świetnie zakończyć rok :) Wiedza przekazywana w prosty sposób, dużo lepiej niż w szkole! Dziękuję bardzo zajęcia! :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Dzięki pomocy Akademii Centmat syn poprawił wszystkie oceny z matematyki i hiszpańskiego. Serdecznie polecamy!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Pomoc Pani Weroniki bezapelacyjnie pomogła mi w zdobyciu bardzo dobrych ocen. Dziękuję i polecam! :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Zajęcia z Panem Maciejem pomogły mi nadrobić wszystkie zaległości i uzyskać na koniec roku ocenę bardzo dobrą. Polecam!!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Bardzo profesjonalne podejście do nauczania i nie tylko. Współpraca z Akademią CentMat to czysta przyjemność dla nas - rodziców, ale przede wszystkim dzieci. Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze, wszystko jasno i merytorycznie przedstawione. Efekty widać po ocenach w szkole. Gorąco polecamy!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Udało mi się poprawić wszystkie oceny! Dziękuję, i liczę na przygotowanie do matury! Polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Nauczyciele nigdy nas nie zawiedli. Hiszpański, angielski i fizyka u moich dzieci są na zdecydowanie wyższym poziomie niż na początku roku, przed rozpoczęciem korepetycji. Dziękujemy i polecamy!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2019

Polecam! Kompetentni i bardzo komunikatywni nauczyciele. Moje dzieci zostały wzorowo przygotowane do egzaminów i są bardzo zadowolone z zajęć. Z pewnością w przyszłości będziemy nadal korzystali z Państwa pomocy :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Ewa pomogła uzyskać mi 6 na koniec roku! Dziękuję :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Pani Justyna świetnie przygotowała moją córkę do matury rozszerzonej z matematyki oraz angielskiego i pomogła jej przełamać barierę w mówieniu! :) Polecam!

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Dzięki Pani Natalii udało mi się poprawić wszystkie oceny i nie czuję już strachu przed matematyką. Bardzo polecam zajęcia z Panią Natalią!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Syn był bardzo zadowolony z zajęć i efektów pracy z Markiem, po maturze wyszedł zadowolony stwierdzając że nie było nic trudnego co mogło go zaskoczyć. Serdecznie polecamy!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Bardzo polecam Akademie Centmat, podejście osób tam pracujących do klienta i uczniów jest najlepsze z jakim się spotkałam! Nauczyciele zawsze przygotowani do zajęć, dzięki czemu moje dzieci poprawiły wszystkie oceny i nie czują już problemów z matematyką i angielskim.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Dzięki Tomkowi matura z matematyki rozszerzonej była tylko formalnością. Polecam !!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Najlepsze zajęcia! Egzamin zdany bez problemu! Polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Zajęcia z p. Szymonem ułatwiły mi przygotowanie do matury. Czuję, że wyniki będą bardzo wysokie :) Zdecydowanie polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Zdecydowanie polecam Akademię CentMat! Współpraca z p. Justyną i p. Pawłem przebiegają bez zastrzeżeń. Nasze dzieci są bardzo zadowolone z zajęć, a ich wyniki w szkole i na konkursach są bardzo satysfakcjonujące :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Pan Adrian jest najlepszym nauczycielem jakiego miałam, dzięki niemu czekam na wynik z matury ze spokojem. Poszła mi bardzo dobrze :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Pan Paweł pomagał mi w przygotowaniach do matury rozszerzonej z matematyki i fizyki, za co bardzo dziękuję! Liczę na wysokie wyniki :)

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Zajęcia z panią Honoratą pomogły mi bardzo dobrze napisać egzamin. Polecam :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2019

Zdecydowanie polecam. Pani Justyna i pan Michał szybko pomogli moim dzieciom stanąć na nogi z biologii, matematyki i fizyki.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2019

Bardzo polecam Panią Natalię, zajęcia w przyjaznej atmosferze i bez stresu :) Dzięki Pani Natali córka wróciła z egzaminu gimnazjalnego z dobrym humorem i stwierdziła, że egzamin był banalnie prosty. :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Chciałam wyrazić swoje uznanie dla pracy Pana Tomasza, który udziela korepetycji z fizyki mojemu synowi. Jest świetnym korepetytorem, bardzo dobrze tłumaczy, jest cierpliwy i zaangażowany, uczy z pasją, dzięki Niemu mój syn otrzymuje pozytywne oceny ze sprawdzianów. Na pewno będziemy kontynuować współpracę z Państwem :-)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2019

Polecam, najlepszy kontakt i najlepsi nauczyciele!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2019

Bardzo polecam! 1 telefon wystarczył, żeby znaleźć dla syna nauczyciela z matematyki i chemii :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2017

Bardzo serdecznie polecam! Korepetycje z Szymonem to sama przyjemność :) Materiał wytłumaczony w sposób jasny i zrozumiały

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2017

Bardzo polecam korepetycje z Tomkiem. Dzięki naszym spotkaniom zaliczyłam egzamin bez żadnych problemów.
Polecam

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2017

Dzięki Szymonowi problem z zagrożeniem z matematyki zniknął i aspiruję teraz na wyższą ocenę. W 100% polecam!!!

avatar
iso grifo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2017

Profesjonalne podejście do klienta.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.