Akademia CentMat

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Konstancin-Jeziorna (Konstancin Jeziorna)
Warszawa (Wesoła +18)
Rembertów
Legionowo
Piaseczno
Otwock
Józefów
Ząbki
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka40 - 120 / 60 min

Akademia CentMat

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Akademii CentMat - pierwsza szkoły korepetycji, która specjalizuje się w przedmiotach ścisłych, dzięki czemu dopracowane przez nas metody nauczania pomagają osiągać naszym uczniom niesamowite efekty w matematyce/ fizyce/ chemii/ biologii/ informatyce które owocują w przyszłości osiąganiem wszystkich wymarzonych celów: świetnie zdanej matury, dostaniem się na wymarzone studia, zdobyciem wymarzonej pracy.

Dlaczego nasze metody są lepsze?

- nie traktujemy lekcji śmiertelnie poważnie. Na lekcjach panuje luźna atmosfera. Niech nauka wreszcie przestanie się kojarzyć z katorgą!
- jeżeli uczeń ma problem ze zrozumieniem podanego przeze nas sposobu, pokazujemy mu inny. To jest zaleta rozmienia zamiast bezmyślnego wkucia wzoru, formułki 
- w zajęciach dłuższych, niż 60 minut wprowadzamy “obowiązkową” przerwę, ponieważ mało kto jest w stanie wysiedzieć 1,5–3h w maksymalnym skupieniu zapamiętując wszystko, co się do niego mówi. Zazwyczaj preferujemy i polecamy zajęcia 90 minutowe z krótką przerwą w połowie zajęć. W ten sposób każda lekcja daje widoczny efekt
- dla młodszych uczniów mamy  kilka wybranych przez nas gier matematycznych/ fizycznych (bo dużo szybciej uczy się poprzez zabawę, co widać chociażby na przykładzie tego jak szybko i bezboleśnie dzieci są w stanie nauczyć się angielskich słów z gier komputerowych)
- poza uczeniem aktualnie potrzebnych wzorków i sposobów na rozwiązanie jednego rodzaju zadania wielką uwagę przywiązujemy do nauczenia ucznia odpowiedniego rozumowania i do wykształcenia nawyków, które dotyczą nie tylko jednego rozdziału z książki a całego przedmiotu, z którym będzie miał do czynienia co najmniej do matury
- …tak, zadaję prace domowe. Sam fakt powtórzenia materiału pomiędzy każdymi zajęciami przynosi dużo lepsze efekty.

Dlaczego my?

Jesteśmy młodymi inżynierami, wnoszącymi powiew świeżości do sposobu nauczania. Przedmioty ścisłe nie są dla nas jedynie zbieraniną formułek i regułek, które trzeba wkuć, ale nawiązują do wszystkiego, co widzimy, słyszymy i robimy każdego dnia. Tak też przekazujemy wiedzę naszym podopiecznym.

Łączymy abstrakcyjne pojęcia z życiem codziennym. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas nauki własnej oraz pracy z dziećmi i młodzieżą uświadomiło nas, że gdy uczeń zrozumie jak dany przedmiot wpływa na jego życie, że jest nierozerwalnym elementem jego pasji, zaczyna ją doceniać, chętniej rozważa postawione przed nim problemy, poszukuje wzorców, zauważa powiązania i świadomie dochodzi do logicznego rozwiązania. Dlatego szczególnie podczas pracy z dziećmi w treści zadań uwzględniamy ich zainteresowania, tak aby zyskać ich większą atencję i wzbudzić ciekawość.

Stawiamy na aktywną naukę, która pozwala uczniowi nie tylko na zrozumienie tego czego się uczy, ale dlaczego się uczy. Taki sposób aktywnego myślenia pomaga w lepszej nauce w szkole, ale także w życiu. Nie chcemy, aby nasi podopieczni zdali jedynie najbliższy sprawdzian, ale rozwinęli umiejętność nauki ze zrozumieniem i logicznego myślenia.

Spersonalizowany plan i organizacja spotkań. Nie ma dwóch takich samych osób, więc dlaczego program ma być identyczny dla wszystkich? Niezależnie od tego, czy matematyka/ fizyka/ chemia/ biologia jest zbyt dużym wyzwaniem dla Twojego dziecka, czy potrzebuje ono szerszego zakresu niż podczas szkolnych lekcji, spełnimy jego oczekiwania. Naszym celem jest jak najlepsze dotarcie do ucznia i pokazanie mu narzędzi do zdobycia, a przede wszystkim przyswojenia wiedzy, której potrzebuje.

Metodyka nauczania w szkole niestety pociąga za sobą pewne niedoskonałości, takie jak: zmuszanie uczniów do analizowania niedostępnych im ćwiczeń, sformułowanych niezrozumiałym językiem, przy użyciu nieznanych zwrotów i określeń; narzucanie dorosłego sposobu myślenia i wymaganie rozwiązywania zadań z użyciem różnego typu algorytmów, co może powodować u dzieci automatyczny opór myślowy; zajęcia prowadzone w atmosferze napięcia, z nieumiejętnym stopniowaniem trudności, brakiem czasu na refleksję, podsumowanie i utrwalenie materiału powodują przeciążenie intelektualne, co wpływa negatywnie na tempo kształtowania nowych umiejętności.

Aby temu zapobiec naszą współpracę zaczynamy od ocenienia możliwości i sposobu uczenia się dziecka, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej odpowiedni styl spotkań. Tak, spotkań, nie lekcji, gdyż nie traktujemy zajęć śmiertelnie poważnie, panuje na nich luźna atmosfera. Nauka w końcu przestanie kojarzyć się z katorgą!

Co oferujemy?

- tłumaczenie bieżącego materiału,
- wspólne odrabianie zadań domowych,
- przygotowanie do kartkówek, sprawdzianów, zaliczeń oraz poprawek,
- nadrobienie zaległości,
- przygotowanie do matury  PODSTAWOWEJ i/lub ROZSZERZONEJ,
- przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalnego,
- przygotowanie do egzaminów na studiach.

Cennik:

 • korepetycje u Ciebie (dojazd w cenie)
  – 120zł / 60 minut
  – 150zł / 90 minut
  – 200zł / 120 minut
 • korepetycje w placówce lub u nauczyciela
  – 100zł / 60 minut
  – 140zł / 90 minut
  – 190zł / 120 minut
 • korepetycje grupowe – BARDZO POLECAMY łączenie się w grupy, motywacja i wydajność są większe, a cena bardziej przystępna

zajęcia u Was:
– 70/80 zł / 60 minut
– 100/120 zł / 90 minut
– 130/150 zł / 120 minut

zajęcia w placówce lub u nauczyciela:
– 40/60 zł / 60 minut
– 60/90 zł / 90 minut
– 80/110 zł / 120 minut

 • korepetycje online (z wykorzystaniem wirtualnej tablicy – HIT)
  – 90zł / 60 minut
  – 130zł / 90 minut
  – 170zł / 120 minut

Działamy na terenie całej Warszawy (korepetycje stacjonarne z bezpłatnym dojazdem do ucznia) i na terenie całego świata (online).

Kontakt

Telefon: 537-370-907
Email: biuro@centmat[kropka]pl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Akademia CentMat
Wąwolnicka 1
04-023 Warszawa
NIP: 5252765472

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2019

Bardzo polecam Panią Natalię, zajęcia w przyjaznej atmosferze i bez stresu :) Dzięki Pani Natali córka wróciła z egzaminu gimnazjalnego z dobrym humorem i stwierdziła, że egzamin był banalnie prosty. :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Chciałam wyrazić swoje uznanie dla pracy Pana Tomasza, który udziela korepetycji z fizyki mojemu synowi. Jest świetnym korepetytorem, bardzo dobrze tłumaczy, jest cierpliwy i zaangażowany, uczy z pasją, dzięki Niemu mój syn otrzymuje pozytywne oceny ze sprawdzianów. Na pewno będziemy kontynuować współpracę z Państwem :-)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2019

Polecam, najlepszy kontakt i najlepsi nauczyciele!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2019

Bardzo polecam! 1 telefon wystarczył, żeby znaleźć dla syna nauczyciela z matematyki i chemii :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2017

Bardzo serdecznie polecam! Korepetycje z Szymonem to sama przyjemność :) Materiał wytłumaczony w sposób jasny i zrozumiały

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2017

Bardzo polecam korepetycje z Tomkiem. Dzięki naszym spotkaniom zaliczyłam egzamin bez żadnych problemów.
Polecam

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2017

Dzięki Szymonowi problem z zagrożeniem z matematyki zniknął i aspiruję teraz na wyższą ocenę. W 100% polecam!!!

avatar
iso grifo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2017

Profesjonalne podejście do klienta.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.