Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język japoński45 / 60 min

Rafał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Czy chcesz uczyć się czegoś niezwykłego? Czegoś co zadziwi Twoich znajomych? Jeśli od zawsze pragnąłeś uczyć się języka japońskiego to szczęście się do Ciebie uśmiechnęło. Absolwent filologii japońskiej z pasją i zaangażowaniem wprowadzi Cię w dalekowschodni świat języka japońskiego. Oferuje naukę języka po przystępnej cenie. Zapewniam również niezbędne pomoce dydaktyczne i dostosowuje się do czasu klienta.
Możliwa jest również nauka online. Obszar działania obejmuje całą Polskę (online)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Super nauczyciel! Tłumaczy w bardzo prosty sposób przez co nawet trudniejszy materiał jest łatwiej przyswajalny. Do tego można się z nim i porządnie nauczyć i czasem pożartować

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Dobry początkujący nauczyciel z dużą wiedzą i elastycznym podejściem do nauki. Opiera się na sprawdzonych materiałach. Polecam każdemu kto nie wie jak się za japoński zabrać.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.