Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Świętochłowice
Ruda Śląska
Sosnowiec
Mysłowice
Piekary Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia200 / 60 min

Grzegorz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Witam!

Jestem nauczycielem z ponad 10 letnim stażem oraz egzaminatorem maturalnym. Specjalizuję się w udzielaniu lekcji indywidualnych. Umiem „dotrzeć” do większości osób niezależnie od poziomu ich umiejętności. Jestem osobą cierpliwą, opanowaną i zaangażowaną. Uczenie to moja pasja.

Poziomy zaawansowania: szkoła podstawowa i szkoła średnia.

Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty i matury na obu poziomach (również na uczelnie medyczne).

Dzięki długiemu stażowi w udzielaniu zajęć indywidualnych oraz pracy w szkole znam obie strony relacji uczeń – nauczyciel, co ułatwia mi przygotowywanie ucznia do sprawdzianów, odpowiedzi oraz egzaminów.

Posiadam bogate zaplecze materiałów dydaktycznych w szczególności przydatnych w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego. Natomiast w ramach pracy nad bieżącym materiałem używam książek i zeszytów szkolnych ucznia – o ile są dostępne.

Uczę dwóch przedmiotów: matematyki i chemii.  Matematyka to królowa nauk, jej znajomość bardzo przydaje się w zrozumieniu chemii (szczególnie maturzystom), natomiast chemia dostarcza konkretnych przykładów zastosowań matematyki w praktyce.

Dzięki ukończeniu technikum, a następnie studiów politechnicznych cechuje mnie analityczny sposób myślenia, który staram się przekazywać swoim uczniom – dzięki temu łatwiej rozwiązywać zagadnienia pojawiające się w zadaniach wymagających samodzielnego myślenia.

Dla państwa wygody dojeżdżam do domu ucznia. Prowadzę zajęcia na terenie Katowic oraz miast ościennych. Koszt 1 godziny zegarowej to 200 zł.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 10.2005
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Liceum Ogólnokształcące
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Mam już korepetycję z Panem Grzesiem od II klasy liceum. Teraz jestem w klasie maturalnej i widzę, że po tych zajęciach moje oceny z chemii bardzo się poprawiły. Polecam jak najbardziej! Świetny nauczyciel, dobrze tłumaczy, a do tego super osoba z poczuciem humoru. Jestem zadowolona i wierzę, że cenne rady, które otrzymałam przydadzą się na maturze jak i w przyszłym życiu zawodowym:)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

W końcu po tylu latach nauki zaczęłam zdawać próbne matury z matematyki dzięki Panu Grzegorzowi! Teraz czekać na prawdziwą!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Niecały rok temu żadnej próbnej matury z matematyki nie zdałam. A dziś pisałam i już wiem, że zdałam! Tylko czekać ile procent w sumie zdobyłam, a to wszystko z pomoca pana Grzegorza. Nauczyciel godny polecenia!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2019

Polecam! Konkretny, sympatyczny, dojeżdża do domu, łatwo idzie się dogadać. Dla kogoś, kto ma problemy z matmą gorąco polecam.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2019

Pan Grzegorz uczył mojego syna. Tomek był zadowolony, poprawił sprawdziany, nadrobił zaległości, a po 3 latach nauki wyszedł na ocenę dobrą. Pan Grzegorz to był dobry wybór.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2019

Świetny nauczyciel! Długo szukałam kogoś, kto pomoże mi spełnić marzenia. Dzięki p. Grzegorzowi zdobyłam 95% z matury z chemii i dziś studiuję medycynę :) Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, świetny kontakt. Całym sercem polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.