Agata Krawczyk

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Poznań
Muzyka50 / 60 min

Agata Krawczyk

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na lekcje nauki gry na flecie poprzecznym!  Jestem studentką fletu na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, w 2019 roku ukończyłam studia licencjackie, a teraz kontynuuję realizowanie mojej pasji na studiach magisterskich :) W trakcie studiów zrealizowałam kurs pedagogiczny, dzięki któremu posiadam odpowiednią wiedzę, jak przekazać niezbędne wiadomości i umiejętności w sposób przystępny i przyjazny dla ucznia. 

Każdy uczeń jest inny - każdy ma inną osobowość, predyspozycje, wrażliwość, dlatego uważam, że najważniejsze w nauczaniu muzyki jest indywidualne podejście. Uczę wg autorskiego programu, który dostosowuję do osoby i jej umiejętności. Bazuję na zagranicznych szkołach nauki gry, w szczególności na austriackich i amerykańskich, dzięki czemu jest to jednoczesna nauka słownictwa muzycznego w języku niemieckim i angielskim :) 

Na lekcje zapraszam osoby chcące rozpocząć przygodę z fletem, jak i te z doświadczeniem, bez względu na wiek!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.