Caterina Salomoni

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Opole (Zaodrze)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie wszystkich!

Proszę, poczytaj opinie o mnie!!!

Jestem Włoszką zamieszkałą od 07.07.2007r w Opolu.
Urodziłam się w 1977r w Bolonii.
Ukończyłam italianistykę i iberystykę, co pozwala mi nie tylko dzielić się i przekazywać swoją wiedzę z zakresu języka włoskiego i kultury swojego pięknego kraju, ale także wytłumaczyć po polsku wszelkie wątki gramatyczne i składniowe.

Zapewniam naukę języka hiszpańskiego i włoskiego na każdym poziomie (także przez skype); *] [*korepetycje, przygotowanie do egzaminów, konwersacje, tłumaczenia symultaniczne i zwykłe - w konfiguracjach: hiszpański - włoski - polski.
Oferuję także korektę prac magisterskich, licencjackich, etc.

Zapraszam !!!
Możliwość zajęć w grupach!

Pracuję z powodzeniem i sukcesami z tzw. "trudną młodzieżą", przy czym tu nie chodzi tylko o moje wykształcenie i kursy kierunkowe z zakresu psychologii, które ukończyłam, ale o fakt, że jestem osobą bardzo ciepłą, otwartą i empatyczną.
Potrafię SŁUCHAĆ ze zrozumieniem,
potrafię nawiązywać kontakty z nawet wyjątkowo opornymi :-)
Potrafię motywować!!!
Żadna sprawa nie jest beznadziejna, zawsze możemy spróbować.
Nie spiesz się z dzieckiem do psychologa!
Zamiast tego, przyprowadź do mnie - pouczymy się włoskiego, hiszpańskiego - będzie super!

Prowadzę działalność gospodarczą - w razie potrzeby wystawiam faktury VAT.

Caterina Salomoni,
Opole, tel. 511079800;
nazwa skype: caterinasalomoni

Cena za 45 minut 120zł
Cena za 60 minut 150zł

Cena (w przypadku 45 minutowej lekcji):
[*- za 2 osoby 220zł *]
- za 3 osoby 270zł
- za 4 osoby 320zł

Cena (w przypadku 60 minutowej lekcji):
- za 2 osoby 240zł  
- za 3 osoby 300zł
- za 4 osoby 360zł

[*Książki opublikowane: *]
- Las tres caras de la medalla: Franco, Mussolini y las mujeres
- Mussolini był mój… Petacci, Sarfatti, Guidi, Dalser

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Caterina Salomoni
ul. Jana Styki 10/2
45-753 Opole
NIP: 7542920829

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2016
WSF
Magister
Italianistyka / Iberystyka
Kursy i szkolenia
.
Podstawowe aspekty komunikacji.
.
Doktorat
09.2023
Terapia poznawczo - behawioralna.
10.2023
Depresja.
10.2023
Wprowadzenie do psychologii pozytywnej
11.2023
Czym jest a czym nie jest stres - teorie stresu
11.2023
Istota dzieciństwa.
11.2023
Terapia schematów.
Doświadczenie
07.2007 - aktualnie
Caterina Salomoni Bobrowska
Profesjonalna nauka języka włoskiego i hiszpańskiego. Tłumaczenia, szkolenia językowe, doradztwo przy kupnie - najmie nieruchomości we Włoszech i w krajach hiszpańskojęzycznych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 176
avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2024

Takiej nauczycielki szukałam! Powiedzieć, że Pani Caterina to wspaniała nauczycielka to jak nic nie powiedzieć. Zaraża swoim uśmiechem, energią i podejściem do ucznia. Przed zajęciami wysyła mnóstwo przydatnych materiałów, dzięki czemu po każdej lekcji można poćwiczyć nabyte umiejętności językowe. Poza byciem świetną nauczycielką, jest też przemiłą i ciepłą osobą. Człowiek aż czeka na kolejne zajęcia, żeby się trochę uśmiechnąć i odprężyć! 100/10

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2024

Pani Caterina to bardzo sympatyczna i wyjątkowa nauczycielka. Zawsze pełna pozytywnej energii, zaraża optymizmem oraz uczy z pasją i zaangażowaniem. Moja córka jest zachwycona lekcjami języka hiszpańskiego.
Serdecznie polecam wszystkim!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2024

Bardzo dobry nauczyciel. Pani Caterina jest bardzo profesjonalna i jednocześnie otwarta na potrzeby kursanta. Dostosowuje materiał oraz tempo nauki do ucznia. Bardzo polecam zajęcia z tym nauczycielem. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną osobą, co sprawia że zajęcia przebiegają w miłej atmosferze.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2024

Moja córka lat 14 zapragnęła uczyć się języka. hiszpańskiego. Trafiła do Pani Cateriny, najmilszej, cudownej nauczycielki. Z zajęć wychodzi szczęśliwa, z tygodnia na tydzień robi ogromne postępy, po 7 miesiącach nauki mówi do nas w domu po hiszpańsku. Bardzo, bardzo polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2024

Caterina to cudowna nauczycielka. Potrafi wspaniale motywować, super tłumaczy, dopasowuje się do postępów ucznia. Zaraża optymizmem i dzięki temu po każdej lekcji wychodzi się nie tylko z nowym zasobem wiedzy ale również z szerokim uśmiechem. Serdecznie polecam.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2024

Zajęcia z Panią Catariną są przeprowadzane w cudownej atmosferze. Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą! Jeśli chodzi o naukę hiszpańskiego jak i włoskiego to nie na drugiej takiej nauczycielki jak Catarina :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2024

Poznałam Katerine dzięki temu że córka uczy się u niej hiszpańskiego, zawsze była szczęśliwa po lekcjach więc postanowiłam odświeżyć swój włoski. Lekcje z Kateriną to jak pobyt we Włoszech, a to dzięki energii i zaangażowaniu jej jako nauczyciela. Zawsze profesjonalnie, z ciepłym podejściem do ucznia, bo ona otwiera dla nich swoje serce.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2024

Lekcje z Caterina to sama przyjemność. Wszystkie zagadnienia bezproblemowo tłumaczy. Serdecznie polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2024

Lekcje u Kateriny to super przygoda - świetnie dobrany material plus ogrom pozytywnej energii. Polecam kazdemu

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2024

Caterina jest pełna pozytywnej , nigdy nie gasnącej energii.Uczy z pasją i zaangażowaniem.To nie tylko nauka języka ale też wiedzy o kraju z którego pochodzi.Dla mnie to namistka Włoch co środę.Z dużą przyjemnością.Polecam wszystkim

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2024

Pani Caterina to wspaniała nauczycielka! Pełna energii, cierpliwa, pomocna. Wiedza, którą przekazuje i to w jaki sposób to robi jest niesamowita. Bardzo dokładnie tłumaczy i pomaga w łatwy sposób zrozumieć rzeczy z którymi mamy większy problem. Z całego serca polecam lekcje u Pani Cateriny! W bardzo krótkim czasie dzięki lekcjom u Pani Cateriny bardzo dużo się nauczyłam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2023

Wspaniała osoba i wspaniała nauczycielka. Zawsze uśmiechnięta, pozytywna i empatyczna. Wiedzę chłonie się na lekcjach raz dwa. Po trzech miesiacach nauki widzę ogromne postępy. Profesjonalizm w nauczaniu na bardzo wysokim poziomie. Polecam bardzo serdecznie.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2023

Caterinę poznałem 15 lat temu. Od tego czasu minęło mnóstwo czasu, a ja Cate wspominam jako najlepszą nauczycielkę języka włoskiego. Jej pasja, zaangażowanie, profesjonalizm, dobierane do potrzeb uczących się metody, ale również temperament powodują, że kiedy opuszczasz jej mieszkanie, już nie możesz doczekać się kolejnych zajęć. Po lekcjach u Cateriny jesteś jak Bologna, z której pochodzi: grasso (nie od jedzenia ale od wiedzy), rosso (mózg się gotuje) i dotto. Jeśli szukasz nauczycielki, która: zawsze jest dla Ciebie (nawet w zaawansowanej ciąży), nigdy nie odwołuje zajęć, zarazi Cię swoją pasją, jest profesjonalnie przygotowa, to u Cate jesteś pod właściwym adresem.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2023

Pani Caterina jest świetną nauczycielką! Wyrozumiała osoba, z dużą cierpliwością, a na dodatek zawsze uśmiechnięta. Atmosfera na zajęciach sprawia, że lekcje i nauka są bezstresowe, co za tym idzie bardzo ułatwia przyswajanie wiedzy.

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2023

Pani Caterina to dodkonały nauczyciel, przełamałam bariery językowe. Dzięki lekcjom potrafię swobodnie rozmawiać w języku włoskim. Polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Caterina to nie tylko nauczyciel ale i wspaniały przewodnik po Włoszech i życiu. Pełna energii i pasji nauczycielka, która z radością dzieli się swoimi umiejętnościami i wiedzą. Cudowna osoba, życzliwa i uśmiechnięta. Czyli tak jak na prawdziwą Włoszkę przystało. Polecam z całego serca.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2023

Lekcja z Cateriną lepsza niż podwójne espresso! Ma niesamowitą pozytywną energię, którą ładuje mnie na resztę dnia. udostępnia wszystkie niezbędne do nauki materiały. Ja korzystam z lekcji online, stawia na praktykę=rozmowę po włosku już od pierwszych zajęć co szybko przełamało jakąkolwiek barierę językową. Dzięki Caterina! I do zobaczenia !

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2023

Bardzo polecam Panią Caterinę! Jest bardzo pomocna i dobrze uczy, nieważne o co zapytam z chęcią mi pomaga, a na dodatek jest bardzo kochaną i wyrozumiałą osobą ❤️ bardzo się angażuje i nawiązuje więź z uczniem. Również z racji, że Pani Caterina jest Włoszką ma oczywiście znakomitą wiedzę o języku włoskim, oraz z racji, że mieszka w Polsce, bardzo dobrze umie wytłumaczyć każde zagadnienie w języku polskim :) polecam gorąco! Do zobaczenia na kolejnych zajęciach :)

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2023

Córka chodzi na zajęcia z języka hiszpańskiego od dobrych 7 lat do Pani Cateriny. Jest bardzo dobrym i wyjątkowym nauczycielem. Jej metody nauczania, ogromny talent pedagogiczny, otwartość charakteru oraz podejście do młodzieży sprawiają, że nauka staje się łatwa i przyjemna. Posiada duże zdolności interpersonalne i dostrzega indywidualne predyspozycje ucznia. Pani Caterina to świetny nauczyciel o wielkim sercu!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2023

Caterina to zawodowiec w swoim fachu, uczy z sercem, a lekcje z nią są czystą przyjemnością. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Gorąco polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2023

Bardzo polecam lekcje włoskiego u Pani Cateriny! Na każde zajęcia przychodzę z przyjemnością. Podoba mi się, ze łączymy na nich sporo konwersacji z ćwiczeniami gramatycznymi. Pani Caterina jest nie tylko dobrą nauczycielką, ale także przesympatyczną osobą :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2023

Jeśli szukacie korepetycji z języka hiszpańskiego w naszym przypadku oraz języka włoskiego, to idealny nauczyciel. Zawsze ujrzycie uśmiech na twarzy oraz entuzjazm, syn mówi że Caterina nie miałaby dobrego humoru. Lekcje intensywnie prowadzone zawsze genialnie przygotowane oraz dostarczające dużo wiedzy, młody uczy się teraz na wszystkie sposoby świata ponieważ tak Caterina zaraziła go entuzjazmem do tego języka. Kontynuujemy lekcje tak długo jak się da
SERDECZNIE POLECAMY PANIA CATERINĘ .

avatar
Jola i Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2023

Uczymy się j. włoskiego od września z Caterina i jesteśmy zachwyceni lekcjami. Zawsze podobał nam się ten język a dzięki Caterinie ten zachwyt jeszcze się wzmocnił . . Na zajęciach jest przesympatycznie - dużo wiedzy przekazywanej w sposób bardzo przystępny -, pełny profesjonalizm a przy tym Caterina ma tyle pozytywnej energii , że wszystkim się ona udziela. Co tydzień z niecierpilowością czekamy na kolejne spotkanie z Cateriną . Najsympatyczniejsza nauczycielka jaka znam ,GORĄCO POLECAM.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2023

Każda lekcja to ogrom nowych wiadomości.Wszystko na najwyższym poziomie. Z Panią od nowa pokochałam hiszpański. Polecam bardzo serdecznie

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2023

Bardzo, bardzo polecam naukę języka włoskiego u p. Cateriny! Jest niesamowicie sympatyczną osobą, która potrafi zachęcić do nauki każdego! Pełny profesjonalizm, świetny kontakt z ludźmi i niesamowita łatwość przekazywania wiedzy! Mój syn nareszcie uczył się włoskiego z chęcią. Polecam że wszystkich sił!!

avatar
Elena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2023

Bardzo pozytywna i sympatyczna osoba. Lekcje są na luzie, na ktorych dużo rozmawiamy i ćwiczymy to, na co akurat danego dnia mam ochotę. Super podejście i zaangażowanie do ucznia. Polecam bardzo!! ❤️

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2023

Nie ma to jak nauka języka obcego z nauczycielką, dla której jest to język ojczysty!!! Caterina ma bardzo dobre podejście dydaktyczne, co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość zajęć. Co ważne, kładzie duży nacisk na mówienie. Pozwala to stosunkowo szybko odczuwać przyjemność z efektów nauki. Caterina daje przestrzeń do uczenia się we własnym tempie, choć bywa wymagająca. Ale to tylko dodatkowo motywuje do zaangażowania. Nietuzinkowa osobowość i pozytywna energia Cateriny powodują, że zajęcia z nią to czysta przyjemność. Zdecydowanie polecam !!!

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2023

Serdecznie polecam naukę języka włoskiego u Cateriny! Pełny profesjonalizm, zaangażowanie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i przekazywania wiedzy - to cechy, które powinien posiadać nauczyciel języka obcego. Te cechy, jak i wiele innych posiada Caterina. Jeżeli chcesz nauczyć się języka włoskiego, to tylko z Catariną!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2023

Bardzo polecam lekcje języka włoskiego u Cateriny! Indywidualne podejście, super atmosfera, najlepsza nauczycielka jaką kiedykolwiek miałam ❤

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2023

Pani Katerina uczy mego 14 letniego syna hiszpańskiego od lutego 2022 r.. Syn od samego początku załapał z nią bardzo dobry kontakt i uwielbia te zajęcia. Nawet gdy ma dużo innej nauki nie wyobraża sobie nie mieć tych lekcji i za każdym razem z nich bardzo dużo wynosi.
Katerina to bardzo pozytywna, optymistyczna, acz stanowcza osoba. Potrafiła spowodować zaangażowanie w naukę nastolatka, któremu mama wymyśliła kolejne zajęcia dodatkowe..., bo dosłownie "zaraża" chęcią nauki tego języka do tego stopnia, że jak słucham opowiadań syna o jego lekcjach to mu zazdroszczę tego czasu z nią i poważnie sobie myślę, że jak odchowam młodszego syna, to sama się do Pani Kateriny, jeśli tylko mnie przyjmie , zapiszę na takowe. ...i że ten czas, to będzie mój czas, moja przyjemność.... Dosłownie nie mogę się tego doczekać.
Ponadto poleciłam Panią Katerinę 17 letniej córce koleżanki, która wcześniej chodziła do innej pani na lekcje, i jest równie zachwycona.
Takich nauczycieli języków obcych i w ogóle nauczycieli nam potrzeba, bo rzadko który pedagog ma taki dar, że łapie tak dobry kontakt ze swymi uczniami...

avatar
Anna i Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2023

Uczymy się włoskiego u Cateriny od blisko pół roku. Gorąco polecamy!

Caterina jest mega zaangażowana i przygotowana do każdej lekcji. Kładzie duży nacisk na mówienie co bardzo nam odpowiada!
Nie ma też problemu z grafikiem, zawsze udaje się znaleźć pasujący nam alternatywny termin lekcji, co pozwala nam utrzymać regularność nauki.

Cotygodniowa dawka dobrego humoru, mnóstwo zaraźliwej pozytywnej energii i widoczne postępy w mówieniu po włosku gwarantowane:)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2023

Caterina uczyła mnie hiszpańskiego przez 4 lata! W ciągu tego okresu nauki i rozmów nauczyłem się płynnie rozmawiać i nie bać się używać tego języka za granica. Poza podstawami, słowami i gramatyka, nauczyłem się jak faktycznie się porozumiewać tak żeby Hiszpanie mnie rozumieli! Caterina pokazala mi tez kulturę hiszpańska i latinoamerykańska, przez co mogłem tez zrozumieć ten naród. Poza tym, same zajęcia to byla czysta przyjemność, i zawsze chętnie czekałem na następne zajęcia. Teraz kilka lat po zakończeniu zajęć, dalej jestem w stanie się komunikować w języku hiszpańskim!
Bardzo serdecznie polecam

avatar
Slawomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2023

Mam bardzo pozytywne odczucia po kwartale nauki Hiszpanskiego w porowaniu do lekcji z innym polskim nauczycielem jakie ma od dłuższego czasu. Lekcje sa prowadzone inaczej, tzn. z wiekszym naciskiem na konwersacje i już widzę progres u siebie co mnie motywuje jeszcze bardziej do nauki.
Ponadto polecam Caterine jako bardzo dobrego tlumacza technicznego Wloskiego.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2023

Gdy postanowiłam nauczyć się włoskiego, przyjaciele podrzucili mi kontakt do Cateriny. Na moje szczęście się zgodziła. Godzina upływa w sekundę:) Odpowiada mi porządkowanie przekazywanej wiedzy, nie przytłaczanie nadmiarem gramatyki i dostosowanie tematów do moich potrzeb, ale jednocześnie konsekwentne realizowanie materiału. I skuteczne mimo, że nie poświęcam nauce tyle ile bym chciała. profesjonalnie, indywidualnie i w przemiłej atmosferze. Cateriny to wulkan energii i pozytywnego nastawienia, który udziela mi się aż do następnych zajęć. Uczyłam się kilku języków w różnych formułach. Ale nigdy nie uczyłam się języka w tak przyjemny i skuteczny sposób. Nigdy nie miałam lepszej nauczycielki:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2023

Cudowna osoba. Nauka z nią to przyjemność. Ogromna wiedza, duża cierpliwość, lekcje prowadzone bardzo ciekawie.
Szczerze polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2023

Dla mnie to najlepsza nauczycielka języka obcego, z jaką kiedykolwiek współpracowałam. Zawsze uśmiechnięta, przygotowana do lekcji, z różnorodnodnymi materiałami pomocniczymi pod ręką. Kiedy zaczynałam zajęcia z Cateriną, najważniejszą rzeczą dla mnie było sprawne opanowanie podstaw, by jak najszybciej zacząć rozmawiać po włosku. Caterina dostosowała plan nauki do moich potrzeb. Dopingowała mnie do nauki i wykorzystywania wiedzy na co dzień, a fakt że jest włoszką pomagał w przełamaniu strachu przed mówieniem. Polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2022

Caterina - Włoszka z ogromnym temperamentem. Wulkan energii. Zaraża swoich uczniów optymizmem i miłością do języka Włoskiego. Każda lekcja z nią to mnóstwo wiedzy przekazanej luźną rozmową, we wspaniałej atmosferze. Gorąco polecam jako nauczycielkę dla każdej grupy widokowej oraz każdego stopnia zaawansowania.

avatar
Denis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2022

Świetna nauczycielka, otwarta, zawsze uśmiechnięta, pełna ekspresji. Należy zaznaczyć, że Caterina jest bardzo cierpliwą i wyrozumiałą osobą. Polecam każdemu kto chce się nauczyć języka włoskiego od podstaw!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2022

Polecam Caterinę jako nauczycielkę języka włoskiego. Pełna energii i optymizmu Wloszka, która zaraża swoich uczniów miłością do kultury włoskiej i nauki języka włoskiego.
Gorąco polecam,, bo można uczyć się i zarazem czerpać z tego przyjemność.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2022

Caterina jest wspaniałą i kochaną nauczycielką, lekcje z nią są przyjemnością. Jest cierpliwa i pomocna, polecam wszystkim naukę języka włoskiego z Cateriną

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2022

Caterina jest kochana i pelna optimizmu, lekcje z nia to przyjemnosc. Ma anielska cierpliwosc i zawsze stara sie znalesc najlepsza droge by dotrzec do ucznia, wybiera material ktory do niego przemawia. Bardzo sie ciesze ze to z nia poznaje piekny jezyk wloski :)

avatar
Agnieszka i Matteo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2022

Caterina to cudowna i ciepła osoba ze wspaniałym podejściem do dzieci. Zajęcia prowadzi w sposób przystępny i zrozumiały. Nauka przez zabawę i indywidualne podejście. Syn uwielbia Caterinę nie może doczekać się następnych zajęć. Polecam każdemu kto w bezstresowy sposób chce nauczyć się języka włoskiego Lub hiszpańskiego.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2022

Lekcje z Caterina to świetnie zainwestowany i spędzony czas! Caterina jest bardzo energiczna osoba co przekłada się na sposób prowadzenia zajęć-sa one zawsze interesujące i nastawione na ucznia. Najlepszy nauczyciel języka z jakim się spotkałam! Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2022

Lekcje z Cateriną to największa przyjemność! Jest cudowną, ciepłą i cierpliwą osobą, która wkłada w swoją pracę całe serce. Dzięki temu można całkowicie zapomnieć o stresie związanym z nauką języka i z każdym tygodniem jest coraz łatwiej. Atmosferę na zajęciach można porównać do spotkania z przyjaciółką, co dodatkowo ułatwia otworzenie się na język. Czuję się zmotywowana by uczyć się dalej i mówić coraz lepiej. Z całego serca polecam!

avatar
Marina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2022

Uczę się języka włoskiego z Cateriną od roku. Wybór nauczyciela uznaję za strzał w dziesiątkę, gdyż Caterina jest native speakerem i na dodatek mówi płynnie po polsku, co jest ogromnym ułatwieniem podczas nauki. Caterina jest przemiłą osobą – ja jestem dość nieśmiała, natomiast dzięki bezstresowej i przyjemnej atmosferze nie krępuję się mówić po włosku podczas zajęć. Doceniam bardzo też dyscyplinę – Caterina nie odwołuje zajęć. No i najgłówniejsze są efekty! Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2022

Najlepsza nauczycielka włoskiego na jaką trafiłam! Przemiła, sympatyczna i otwarta. Ma bardzo dużą cierpliwość i na spokojnie wszystko tłumaczy. Konwersacje z nią to sama przyjemność. Polecam każdemu z całego serca <3

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2022

Świetna specjalistka, rzeczowa, konkretna, a przy tym przyjazna i otwarta. Elastyczna i empatyczna. Każdego ucznia traktuje indywidualnie. Ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać na różne sposoby. Nauka języka włoskiego u niej to sama przyjemność. Konwersując, czujesz się, jak na kawce z przyjaciółką. :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2022

Bardzo polecam! :) Wszystkie lekcje są bardzo interesujące, zawsze nastawione na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Miła atmosfera sprawia, że czas upływa szybko, a wiedza sama się przyswaja :) Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć języka szybko i bezstresowo.

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Fantastyczna nauczycielka i przesympatyczna osoba! W trakcie każdej lekcji umiejętnie łączy to co pożyteczne - czyli przekazywanie wiedzy niezbędnej do poznawania języka obcego - a posiada jej ogromny zasób, z tym co przyjemne - czyli stwarzaniem doskonałej atmosfery, co zdecydowanie ułatwia zarówno konwersację, jak i przyswajanie reguł gramatyki. Inteligentna, empatyczna i pełna pozytywnej energii. Polecam z całego serca!

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2022

Szczerze polecam z całego serduszka! Zajęcia są profesjonalne, a zarazem ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze. Materiały są zróżnicowane i interesujace. Na lekcjach słucham..czytam i przede wszystkim dużo rozmawiam. Mój hiszpański z tygodnia na tydzień jest coraz lepszy, a ja czuję się coraz pewniej mówiąc po hiszpańsku. Super wybór :))
Polecam każdemu !
Caterina cudowna osoba !

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2022

Pani Caterina to niesamowicie pozytywna osoba, z którą lekcje to sama przyjemność. Posiada dużą wiedzę, którą przekazuje bardzo klarownie. Nie mogę się doczekać na następne zajęcia!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2022

Pani Caterina uczy z pasją, przejęciem, a przede wszystkim z empatią. Wyjaśnia wszystkie zagadnienia i jest przemiłą i pełną ciepła osobą.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2022

Widać, że Pani kocha swoją pracę, jest bardzo wyrozumiała i ogólnie ma świetnie podejście do ucznia. Naprawdę wiele mnie nauczyła i pewnie nauczy jeszcze więcej!

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Na zajęciach szybko opanowałem podstawy włoskiego, dzięki czemu w pierwszych dniach pobytu we Włoszech łatwiej mi było się zaadaptować. Bardzo polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Zajęcia to była sama przyjemność i nadal je bardzo pozytywnie wspominam , świetna korepetytorka z jeszcze lepszym podejściem do wykonywanej pracy , serdecznie polecam każdemu

avatar
Janina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2022

Pani Caterina to wspaniała i wykwalifikowana nauczycielka języka włoskiego i hiszpańskiego! Z jej wyrozumiałym podejściem do ucznia (w każdym wieku), temperamentem i doświadczeniem to na pewno najlepszy adres do nauki języka!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2022

Zajęcia z Catarinką to doskonale spędzony czas. To nie tylko bardzo przyjemna i efektywna nauka języka ale także przebywanie z wartościową osobą - kompetentną, mądrą, szczerą , ciekawą świata i ludzi. No i ten włoski temperament.....Serdecznie polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2022

Bardzo przyjemne zajęcia.
Caterina ma świetne podejście do ucznia, potrafiła zaszczepić we mnie chęć poznawania nowego języka . Zajęcia wzbogacone o ciekawe materiały i prowadzone w bezstresowej atmosferze.
Serdecznie polecam !

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2022

Cudowna atmosfera, profesjonalnie poprowadzone lekcje ❤️ polecam każdemu

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2022

Niezwykle sympatyczna i energiczna nauczycielka, która poszerza horyzonty. Dopasowuje styl nauczacia do poziomu i osobowości. Polecam z całego serca! ♥️

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2022

Super prowadząca, bardzo miła atmosfera przy rzetelnej i szybkiej nauce. Polecam !!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Caterina to bardzo energiczna osoba, z którą przyjemnie się rozmawia. Szczególnie polecam osobom lubiącym nietabelkowe podejście do nauki. Ma bardzo dużą wiedzę na temat języka i kultury Włoch

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2021

Caterina to cudowna osoba i takie same są lekcje z nią. Przygotowywała mnie na wyjazd na studia do Włoch i dziękuję jej za tą cierpliwość i sympatię, jaką wokół siebie tworzy. POLECAM z całego serca !

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2021

Jednym słowem profesionalizm!
Cati jest bardzo otwarta i uśmiechnięta osoba dzięki czemu nie ma krępującej atmosfery na samym początku. Zajęcia są prowadzone bardzo płynnie i ciekawie. Wszystkie potrzebne materiały Cati daje na bieżąco. Serdecznie polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2021

Wszystko co zostało napisane we wcześniejszych opiniach chciałbym napisać i ja, ale ktoś zrobił to wcześniej :) Atmosfera, kontakt i te inne, pozostałe drobiazgi potwierdzają, że dobrze trafiliśmy:) Lekcje mijają za szybko :)
Krótko mówiąc POLECAM!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2021

Caterina to fantastyczna nauczycielka i przesympatyczna osoba. Nauka z nią to sama przyjemność. Ma nie tylko wiedzę ale i podejście do ucznia. Polecam:)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2021

Najlepsza nauka włoskiego pod słońcem!
Zaangażowanie, temperament, świetne wyczucie i fachowość — słowem — Caterina!
Jeżeli jeszcze masz jakieś wątpliwości — nie zastanawiaj się! Przyjdź na pierwsze zajęcia i gwarantuję, że zostaniesz na długo!

Grazie per tutto Caterina !

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2021

Pani Caterina uczy mojego synka języka włoskiego. Jest przesympatyczną osobą i pełną entuzjazmu nauczycielką. Mój syn uwielbia Panią. Polecam wszystkim gorąco.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2021

Miałem przyjemność nauki języka włoskiego pod okiem Cateriny przez ok. 2 lata. Spotkania z nią to wspaniała przygoda, jej temperament, wiedza i doświadczenie sprawiły, że nauka nowego języka była przyjemna. Catering stawia na praktykę, konwersacje i używanie języka w codziennych sytuacjach. Polecam wszystkim !

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2021

Cudowne zajęcia ❤️ Caterina jest najmilsza na świecie, super uczy, wysyła wszystkie potrzebne materiały. Zaczęłam się uczyć przed wyjazdem na Erasmusa do Włoch i te zajęcia bardzo mi pomogły na miejscu❤️ Polecam każdemu, nie wyobrażam sobie zajęć z kimś innym!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Wspaniałe konwersacje na wszystkie możliwe tematy, z ogromną dawką pozytywnej energii :) z każdej lekcji wychodzi się z poczuciem, że świat stoi otworem, polecam bardzo!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Lekcje włoskiego z Panią Cateriną są naprawdę wyjątkowe :) Od samego początku nauka nastawiona jest na umiejętności praktyczne i rozmowę, ale zawsze wspartą solidną dawką gramatyki i odpowiednio dobranych ćwiczeń, co daje szybkie efekty, ale i dużo przyjemności. Zajęcia odbywają się w przemiłej atmosferze, Pani Caterina dostarcza wszelkie materiały i bardzo dostosowuje się do indywidualnych potrzeb ucznia. Z całego serca polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2021

Zajęcia z Cateriną to prawdziwa przyjemność! Dysponuje dużym zasobem materiałów, do wyboru do koloru. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Wielkim plusem jest to, że każde zajęcia zaczyna od paru minutowej smalltalk zanim przechodzi to omawianego materiału. Top top top! Zajęcia zawsze warte polecenia!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2021

Pełna pasji i charyzmy nauczycielka! Podejście dostosowane do potrzeb ucznia. Niesztampowe lekcje włoskiego! GORĄCO POLECAM!!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Cateriną. Pani Caterina jest niezwykle ciepłą i cierpliwą nauczycielką. Zawsze jest przygotowana do prowadzenia zajęć i w bardzo jasny sposób tłumaczy każde zagadnienie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Jestem bardzo zadowolona z udzielonych lekcji u Cateriny :). Zawsze przygotowana ,uśmiechnięta ,a przede wszystkim potrafiąca dzielić się wiedzą z innymi .Polecam serdecznie .

avatar
Honorata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2021

Caterina, kobieta, Włoszka, matka, nauczycielka w jednym!!!
Pogodą ducha, wiedzą, elokwencją, zachwyca!!!
Nie wyobrażam już sobie inaczej/lepiej spędzić piątkowego wieczoru niż z włoskim i Cateriną :)

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2021

Polecam lekcje z Cateriną! Po każdej lekcji jestem zmotywowana i pełna zapału do dalszej nauki języka włoskiego :) Dzięki świetnej atmosferze na zajęciach, wymowie i przysposobieniu Cateriny język sam wchodzi do głowy! Polecam! :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Uczę się hiszpańskiego z Cateriną już od około pół roku i jestem bardzo zadowolony! Zaczynaliśmy zupełnie od zera, a teraz czuję, że mógłbym sprawnie dogadać się z Hiszpanami i co ważniejsze Hiszpankami! Polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2021

Każdą lekcję kończę uśmiechnięta i zmotywowana:) Caterina to wulkan energii, zewsząd przebija się włoski entuzjazm, jednak widać również polską pragmatyczność – przyjemne z pożytecznym! Od pierwszego kontaktu poczułam się swobodnie, rozmawiamy na każdy temat przeplatając to zadaniami z książki. Chyba nigdy nie miałam dostępu do takiej skarbnicy wiedzy o włoskiej kulturze i zwyczajach! :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2021

Perfetto! Caterina to cudowna kobieta i świetna nauczycielka. Prawdziwy włoski temperament. Nauka z Cateriną to sama przyjemność. Serdecznie polecam. Baci!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2021

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Konkretna konsekwentna, sumienna, wymagająca. Jak chcesz się czegoś nauczyć to tylko z Cateriną!!!
Polecam gorąco!

avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2021

"Bella Italia" i "Il caffè in Italia"... Dzięki Caterinie Salomoni poznasz nie tylko język włoski, nie tylko zrozumiesz coś takiego jak "narodowy charakter Włochów", ale i poczujesz smaki, zapachy, nastroje, będziesz w stanie poczuć się w każdym zakątku Włoch jak w domu. To niesamowity walor u kogoś, kto ma nauczyć cię "tylko" języka. A znajomość języka bez całej otoczki kulturowej byłaby niczym...
Dlatego Caterina nie jest tylko nauczycielem języka włoskiego - jest kimś, kto rozbudza zainteresowanie tym krajem i jego mieszkańcami, a także rozbudza pasje i zainteresowania - związane z szeroko pojętą "Italią", oczywiście!
Warto dodać, że jest także tłumaczem. Bardzo udanie - dodając coś ze swojego niewątpliwie włoskiego temperamentu i charakteru - przetłumaczyła na włoski książkę "SYCYLIA. Odkrywając Trapani" cz. 1. Książka ta już niedługo ukaże się na w polskich i włoskich księgarniach (jej zapowiedź pod następującym linkiem: http://www.scriptorium.net.pl/index.php?sekcja=produkty&opcja=produkt&id=219).

Innymi słowy: jeśli uczyć się włoskiego i Włoch, to tylko u Cateriny Salomoni. Bo nie tylko poznasz język, ale także nauczysz się rozumieć Włochy i Włochów.

avatar
Giulia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Odkąd pojechałam pierwszy raz do Italii, zawsze marzyłam by nauczyć się tego języka. I tak marzenia się spełniają! Zajęcia z Cateriną to jak cotygodniowy powrót do słonecznej Italii. Co tu więcej dodać... Polecam serdecznie każdemu, kto chciałby spełnić swoje marzenie. Nauka języka z Cateriną to istna przyjemność, niczym jedzenie pizzy w Napoli. Altamente raccomandato ❤️

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2021

Bardzo ciężko w kilku zdaniach opisach lekcje z Cateriną... Jest Nauczycielem przez duże N, pełna pasji, potrafi zainspirować i zaciekawić. Zajęcia prowadzone z zaangażowaniem, poziom dopasowany do umiejętności ucznia. Duże pokłady cierpliwości, energia, która bije od przekroczenia progu, pyszne cappucino to coś, na co się czeka z niecierpliwością ;)

Przekonajcie się sami, gorąco polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

Dobre lekcje języka to nie tylko słówka, gramatyka, zasady ale przede wszystkim atmosfera, dzięki której to co w nauce języka może wydawać się żmudne - staje się przyjemnością. To jest właśnie wizytówka lekcji z Cateriną. Wspaniała atmosfera, pasja przekazywania wiedzy, doskonałe tłumaczenie zasad i reguł w oparciu o przykłady, dzięki którym łatwiej je zrozumieć, ogromna cierpliwość i wielka radość z każdego, najmniejszego sukcesu swojego ucznia. Dla mnie lekcje z Cateriną to jak filiżanka pysznego espresso. Dodają energii na cały dzień. Bardzo polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Gorąco polecam lekcje z Caterina. Jest to osoba niezwykle otwarta, pełna energii posiadająca wiedze na wiele tematów, co sprawia ze lekcje z nią to prawdziwa przyjemność. Polecam !!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2021

Polecam!!! Świetny pedagog i interesujący człowiek! Na uwagę zasługuje indywidualne podejście do ucznia, meeeega zaangażowanie i charyzma, dostęp do materiałów edukacyjnych, elastyczne godziny i zajmujące formy prowadzenia zajęć, co sprawia, że są one ciekawe i inspirujące. Nie ma mowy o nudzie i rutynie! Szeroka wiedza, nie tylko lingwistyczna, ale także o świecie sprawia, że zawsze znajdzie się temat do konwersacji!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Polecam wszystkim- dorosłym i dzieciom. Lekcje prowadzone z dużym zaangażowaniem, ciekawie i zachęcająco do nauki

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Wspaniałe zajęcia z hiszpańskiego !!!Gorąco polecam! Caterina z ogromną energią, profesjonalizmem i temperamentem prosto z południa Europy przekazuje wiedzę ,fantastycznie prowadząc zajęcia . Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko korepetycji to na pewno dobrze trafiłeś !!!!!!!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2020

Super nauczycielka, świetny kontakt z kursantem, fajne materiały i dobrze prowadzone zajęcia. Elastyczne godziny :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2020

Takich lekcji języka obcego jeszcze nie miałam! Charyzmatyczna, energiczna nauczycielka z ogromną wiedzą! Nie ma mowy o nudzie! Za każdym razem ciekawsze materiały i forma zajęć. 60 minut zdecydowanie za szybko mija!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2020

Po rocznym uczestniczeniu w lekcjach z Panią Cateriną mam sprecyzowane spostrzeżenia: jest nie tylko dobrym nauczycielem, ale rewelacyjnym człowiekiem pełnym zaangażowania , charyzmy i empatii. Lekcje są prowadzone profesjonalnie, metody i środki odpowiednio dobrane, indywidualnie podejście do ucznia i serdeczna atmosfera jest prawdziwym atutem. Jednym słowem … Z całego serca polecam.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2020

Caterina jest profesjonalistką, z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem przekazuje wiedzę z kultury jęz.włoskiego. Swoją pozytywną energią sprawia, że łatwością można otworzyć się na konwersacje. Posiada bardzo bogatą wiedzę z różnych dziedzin życia. Zajęcia z Cateriną to wielka przyjemność, to jak podróż do Włoch bez wychodzenia z domu. Gorąco polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2020

Caterina jest absolutnie wspaniałym nauczycielem ! Przygotowywała nasza cała rodzine do wyjazdu do Włoch ! Jesteśmy już na miejscu i dobrze sobie radzimy językowo ☺️ Super podejście do dzieci i metody dydaktyczne dla najmłodszych ( moje maluchy 4 i 6 lat ). Bardzo miła atmosfera podczas zajęć. Z serca polecam i bardzo dziękuje ☺️

avatar
Ewe-lina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2020

Szczerze polecam.
Z Cateriną można nauczyć się nie tylko języka ale również zdobyć cenne informacje o historii i kulturze Włoch. Miło wspominam nasze lekcje, na które uczęszczałam przez 7 lat. To naprawdę kompetentna nauczycielka.

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2020

Energetyczna, dyspozycyjna, słuchająca. I to wszystko o dowolnej porze dnia!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Serdecznie polecam zajęcia z języka hiszpańskiego jak i włoskiego.
Caterina jest przemiła, bardzo kompetentna oraz potrafi dostosować sposób prowadzenia zajęć zgodnie z oczekiwaniami. Nieważne czy zaczynasz od początku, czy masz już jakiś poziom to jeśli chcesz nauczyć się mówić, płynnie porozumiewać, a także poznać lub usystematyzować gramatykę to zdecydowanie warto zapisać się do Cateriny. Poza tym zajęcia zawsze są ciekawe, można porozmawiać na wszystkie tematy, bo Caterina ma olbrzymią wiedzę nie tylko językową, ale również o kulturze, podróżach.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Catarina to przemiła,pełna energii ,zawsze uśmiechnięta osoba >).Przygotowana do swoich zajęć,które są ciekawe,urozmaicone ,a moja córka czekała na nie z wielką radością .Własnie ukończyła pierwszy rok nauki j.hiszpańskiego GORĄCO POLECAM!!!!! CATARINO WIDZIMY SIĘ we WRZEŚNIU.!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Cytując Alberta Einsteina ,,Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości.” Niewielu nauczycieli potrafi sprawić, że lekcja jest czystą przyjemnością. Gwarantuję, że Caterina dzięki swojej serdeczności, otwartości i podejściu do ucznia przełamie najtwardsze lody, przekona tych nieprzekonanych i rozbudzi pasję nie tylko do języka włoskiego ale sprawi, że pokochacie Italię. Serdecznie polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Lekcja języka hiszpańskiego z Cateriną są dla mojego syna atrakcją. Lubi w nich wszystko: nauczycielkę, język, sposób pracy. Zawsze chętnie uczestniczy w zajęciach. Teraz, w czasie epidemii, gdy lekcje odbywają się zdalnie, my-rodzice mamy okazję usłyszeć, ile radości może nieść z sobą nauka. Co ciekawe efektywność nawet tak prowadzonych zajęć jest bardzo wysoka.
Niełatwo zmotywować nastolatka do nauki trzeciego języka, zwłaszcza jeśli nie ma ocen, Caterinie się to udało, bo ma pasję i talent dydaktyczny. Serdecznie za to dziękujemy:)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Caterina jest wyjątkowa . Jest świetnie przygotowana do każdych zajęć, na których nigdy nie ma monotonii i zawsze dzieje się coś ciekawego . Robi pyszną kawkę :)
To zapalona podróżniczka i skarbnica wiedzy o świecie . Lekcje z Cateriną to przyjemność .
Gorąco polecam !

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Jak lekcje włoskiego to tylko u Cateriny! Nauczycielka z ogromną pasją.Wspaniała atmosfera i profesjonalne podejście.Polecam serdecznie !:)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Lekcje są bardzo przyjemne. Konwersacje są tak prowadzone, że az chce się rozmawiać, a przy okazji gramatyka i słówka same wchodzą do głowy. Szczerze polecam :)

avatar
BEATA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Cudowna ciepła i energiczna Włoszka. Lekcje konkretne, bogate w materiał , rozwieją wszelkie wątpliwości . Gdy mnie wita :"Tesoro !" aż mi lepiej na sercu. Uczę się od roku - umiejętności sprawdzam we Włoszech ( ostatnio w Mediolanie ) daję radę!! Świetna dykcja, wspaniały dydaktyk. Rozwieje wątpliwości, wymaga . Nie ma tu skali na ocenę . Jeśli muszę to mocne 10! Szczerze polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2020

Znalazłam kawałek ukochanej Italii w Opolu. Caterina to cudowny nauczyciel podążający za uczniem. Kreatywne i otwarte podejście sprawia że każdy odnajdzie się na lekcji. Polecam każdej osobie chcącej nauczyć si najpiękniejszego języka na świecie.

avatar
Uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2020

Caterina jest szczerą i ekspresyjną nauczycielką. Nauka u niej to przyjemność ze zdobywania wiedzy połączona z przyjemnością przebywania w jej towarzystwie. Uczy mnie włoskiego a moje dziecko hiszpańskiego i obaj jesteśmy bardzo z tych lekcji zadowoleni.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Caterina jest świetnym nauczycielem i przewspaniałą osobą. Posiada magiczną umiejętność łączenia profesjonego podejścia do lekcji z jednoczesnym tworzeniem przyjacielskiej atmosfery, dzięki czemu po każdej wizycie u niej wychodziłam z wielkim uśmiechem na ustach i poczuciem satysfakcji z ilości przyswojonego materiału. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, będąc bardzo elastyczna w planowaniu materiału - za pierwszym razem kiedy do niej trafiłam zależało mi na przyspieszonym kursie podstaw w obcym języku, z krórym przedtem nie miałam styczności - gdy po miesiącu wyjechałam do Włoch potrafiłam się w wystarczający sposób komunikować z innymi. Po roku ponownie zwróciłam się o pomoc, tym razem w przygotowaniach do egzaminu językowego i tak jak poprzednio Caterina stanęła na wysokości zadania. Jest niewątpliwie jedną z najlepszych nauczycielek, które mnie uczyły i wiem, że nie jestem osamotniona w swojej opinii :) Polecam z całego serca!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2019

Serdecznie polecam Panią Caterinę. Podsiada ogromną wiedzę i potrafi doskonale ją przekazać. To przyjemność uczestniczyć w zajęciach z tak kompetentną i miłą osobą. Koszt lekcji jest adekwatny do poziomu nauczania.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2019

Uczę się języka włoskiego od podstaw i myślę, że nie mogłam trafić lepiej!
Caterina jest osobą niezwykle pozytywną, energiczną, ambitną i otwratą. Bardzo motywuje do nauki i pomaga przełamać barierę językową, a także przekazuje wiedzę na temat samych Włoch i życia tam. Zajęcia dopasowane są do potrzeb ucznia i jego poziomu zaawansowania językowego. Niesamowicie przyjazna atmosfera dzięki czemu chętnie wracam na każdą kolejną lekcję! Gorąco polecam! :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Pani Caterina wyróżnia się na tle innych korepetytorów w Opolu – pochodzi z Włoch, więc zna język ,,od podszewki'', i jednocześnie jest wykwalifikowanym nauczycielem języka włoskiego i hiszpańskiego. Polecam ;)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2019

Małgorzata
Uczę się u Cateriny języka hiszpańskiego i włoskiego. Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Caterina jest świetną nauczycielką, wprowadza swobodną atmosferę na lekcjach, która sprawia, że ja też czuję się na tych lekcjach swobodnie. Myślę, że taki rodzaj nauczania daje o wiele lepsze efekty. Polecam Caterinę wszystkim tym, którzy chcą rozpocząć naukę włoskiego i hiszpańskiego. Jej energia, otwartość na ucznia sprawia, że z dużą przyjemnością zgłębiam oba języki.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2019

Dałbym 6-stkę, gdyby się dało!
Nauka języków z Cateriną to wspaniała przygoda! Jest nie tylko niezwykle kompetentną i ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje naukowe nauczycielką, ale również bardzo kreatywną osobą, która swoją aktywnością i pomysłami zachęca do podejmowania językowych wyzwań.
Zwraca dużą uwagę na indywidualne potrzeby uczniów, nie boi się modyfikacji założeń kursowych, wszystko dla satysfakcji i uzyskania postępów przez ucznia.
Uczyłem się z Cateriną zarówno włoskiego, jak i hiszpańskiego i jestem bardzo zadowolony z obu kursów. Osłuchanie się z tym jak Caterina mówi po hiszpańsku (który nie jest jej ojczystym językiem) sprawi, że Twój akcent będzie naprawdę znakomity. Dzięki niej rodowici Hiszpanie wiele razy mówili mi, że mam akcent jak prawdziwy "madrilleno"!
Gorąco polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Bardzo polecam!
Pani Caterina posiada niesamowity dar, dzięki któremu język sam wskakuje do głowy. Uczyłam się włoskiego od dwóch lat i dopiero po rozpoczęciu zajęć z Panią Cateriną zaczęłam mówić w tym języku ze swobodą. Zajęcia sprawiają mi wielką przyjemność i nie ma tematu, którego Pani Caterina nie potrafi mi wytłumaczyć tak, żebym zrozumiała. Dodatkowo oglądanie uśmiechniętej twarzy Pani Cateriny i słuchanie pięknego włoskiego akcentu jest czymś co sprawia, że nie zamieniłabym jej na żadnego innego nauczyciela :)

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Uczę się hiszpańskiego . Świetna nauczycielka i bardzo miła atmosfera !

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2019

Rodzice zawsze mówili, że są za starzy na naukę języka i że języka to można nauczyć się tylko do pewnego wieku. Otóż współpracuję z wieloma włoskimi kontrahentami, z których spora część nie mówi po angielsku. W związku z tym, w marcu 2017 roku, postanowiłem podjąć naukę tego języka z Cateriną pod kątem właśnie biznesowym. Po 2 latach jestem w stanie formułować swobodne wypowiedzi, rozwiązywać wiele kwestii problematycznych (np. natury transportowej) i prowadzić konwersacje w stylu "casual business talk". Gorąco polecam Caterinę jako lektorkę języka włoskiego każdemu, kto chce się nauczyć tego języka czy to dla samego siebie czy w konkretnym celu, tak jak ja.

PS - Jeżeli ktoś chce zintensyfikować swoją naukę polecam również u Cateriny dołożyć sobie naprzemiennie język hiszpański :-)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Któż może nauczyć języka lepiej niż Caterina?

Rodowita Włoszka z prawdziwie włoską energią, charakterem, profesjonalnym podejściem, prawdziwą pasją i sercem niczym anioł. To wszystko, w połączeniu z cudowną, przyjazną atmosferą, melodią włoskiego i smakiem espresso, sprawia, że słówka same wchodzą do głowy, gramatyka nie stanowi żadnego problemu, a przyjemność obcowania z tą wspaniałą nauczycielką jest nieoceniona!

CARISSIMA, GRAZIE PER TUTTO!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2019

Nie wyobrażam sobie innej nauczycielki języka włoskiego <3
Wszystkie lekcje mijają we wspaniałej atmosferze, wychodzę uśmiechnięta i ze świadomością o coraz to wyższym stopniu mojej wiedzy. Podczas zajęć głównie skupiamy się na wymowie co jest według mnie najważniejsze, ale nie zapominamy również o gramatyce :'). Z całego serca mogę polecić Caterine jako nauczycielkę. :D

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2019

Caterina jest niesamowitym nauczycielem, jest osobą otwartą, cierpliwą i wręcz zaraża pasją i miłością do języka włoskiego. Caterina ma w sobie niesamowitą energię zachęcającą do nauki. Lekcje są ustalane oczywiście wg potrzeb ucznia. Można zacząć mówić w języku włoskim już po kilku pierwszych lekcjach. Gorąco polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2018

Ciao! Mam na imię Marta i kocham język włoski miłością od pierwszego usłyszenia ;) Kiedy rozpoczęłam poszukiwanie nauczyciela języka włoskiego po pierwsze za cel wyznaczyłam sobie odnalezienie prawdziwej Włoszki/Włocha z krwi i kości kogoś kto tym językiem, kulturą i miłością do własnego kraju będzie przesiąknięty. Caterine polecił mi znajomy. Od pierwszej rozmowy z korepetytorką wiedziałam, że trafiłam na odpowiednią osobę. Caterina jest wspaniałym nauczycielem, do każdego ucznia podchodzi indywidualnie dostosowując się do jego poziomu znajomości języka i szybkości przyswajania nowej wiedzy (ja uczęszczam na zajęcia indywidualne dla początkujących). Zajęcia są ciekawe, energiczne, nauczycielka zapewnia ogromną ilość różnorodnych materiałów szkoleniowych. Lekcje nastawione są na mówienie a swobodna i miła atmosfera sprawia, że w bardzo szybkim czasie zaczyna się rozumieć coraz to więcej i więcej (nauczycielka na moich zajęciach mówi po włosku, jeśli czegoś nie rozumiem to wtedy oczywiście wyjaśnia mi o co chodzi :)). Entuzjazm i energia Cateriny niesamowicie się udziela i ośmiela do mówienia, sprawia że jeżeli jak ja borykacie się z wewnętrzną barierę przed mówieniem i tworzeniem zdań w obcym języku, to na tych zajęciach Wasz problem zniknie i to ekspresowo!!! Caterina Salomoni to nauczyciela, która potrafi zmotywować, zarazić dobrą energią, dostosować się do Waszych potrzeb, w sposób jasny i przyswajalny przekazywać wiedzę dzięki czemu szybko „rozwiniecie skrzydła”. Polecam każdemu bez względu na wiek i poziom językowy. Jeżeli marzycie żeby wyjść z lekcji języka włoskiego z „wielkim rogalem” na twarzy i całą drogę do domu uśmiechać się do siebie, naładować się dobrą energią a do tego wszystkiego rozwijać się językowo to Caterina jest odpowiednim nauczycielem dla Was. Miłej przygody z włoskim!!!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Cudowna włoska energia i radość życia - wspaniała osoba, która tworzy niesamowita aurę i atmosferę nauki bliskiej realiom, mega polecam wszystkim szukającym wiedzy nie tylko językowej !!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

Hola!
Pani Caterina to jedna z najsympatyczniejszych i najbardziej pozytywnie zakręconych osób jakie znam! Kiedy atmosfera lekcji łączy się z nauką języka hiszpańskiego to wychodzą z tego super efekty! Bardzo się cieszę, że trafiłam na taką świetną osobę, o wspaniałym podejściu do swojej pracy i tak wysokim zaangażowaniu! Z każdej lekcji wychodzę uśmiechnięta i ze świadomością o coraz to wyższym stopniu mojej wiedzy- no WOW!!!
Polecam, jako świetnego nauczyciela i przecudną osobę w jednym! :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Pani Caterina uczy mojego syna języka hiszpańskiego. Zawsze ma przygotowany jakiś interesujący materiał dla niego. Lekcje są bardzo ciekawe, prowadzone w twórczej i miłej atmosferze. Caterina budzi entuzjazm w swoich uczniach, to na pewno podnosi efektywność jej lekcji.
Polecam !

avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Caterina jest bardzo dobrym nauczycielem. Dostosowuje sposób prowadzenia zajęć do potrzeb ucznia oraz na różnych poziomach zaawansowania. Wprowadza dobrą atmosferę do konwersacji na różne tematy , dobrze tłumaczy gramatykę. Polecam :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2018

Świetny nauczyciel! Bardzo kontaktowa z fenomenalnym podejściem do każdego ucznia! Świetnie nauczy i slowniactwa i gramatyki i komunikacji! Bedziemy kontynuować naukę u pani Catariny!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2018

Korepetycje u Cateriny to czysta przyjemność! Miła i zawsze usmiechnieta osoba o bardzo dużej wiedzy językowej, a także o umiejętnościach przekazywania jej swoim uczniom. Polecam i zachęcam wszystkich do nauki języków z Caterina!!!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Serdecznie polecam indywidualne zajęcia z Cateriną, jako żywy kontakt z językiem włoskim. W trakcie lekcji nigdy nie brakuje tematów do rozmów, a to dzięki temu, że Caterina jest osobą o szerokich horyzontach i niesamowicie otwartą. Wielki plus za duży nacisk na konwersację :)

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Polecam Caterine bardzo gorąco! Bardzo efektywna metoda nauczania oraz super podejście :) Plusem ogromnym jest to, ze uczy Włoszka, a nie nauczyciel włoskiego. Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Caterina to bardzo dobra nauczycielka.Zawsze pogodna,uśmiechnięta,pełna energii.Zajęcia są zawsze ciekawe.Myślę, że Caterina dostosowuje zajęcia do możliwości kursanta.Ja jestem osobą dośc zapracowaną,więc nie mam zbyt wiele czasu na naukę .Caterina tak poprowadzi zajęcia abym mogła jak najwięcej nauczyć się na lekcji.Przede wszystkim dużo rozmawiamy, A tematów nie brakuje.Gorąco polecam lekcje włoskiego z Cateriną.!!!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Pani Caterina jest przecudowna! Świetnie tłumaczy wszelkie zagwozdki językowe, cierpliwie poprawia błędy i chętnie pomaga zrozumieć język włoski. Zrozumieć, a nie wykuć! Oprócz tego jest niezwykle ciepłą osobą, z którą można porozmawiać na wiele tematów. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad nauką włoskiego - nie ma lepszej nauczycielki :)
Mały bonus - lekcje często są umilane przez cudnego kota ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2018

Pani Catherina jako native speaker świetnie tłumaczy język, zarówno jeżeli chodzi o niuanse gramatyczne lub regułkowe, jak i kwestie historyczno-kulturowe, kulturę, język współczesny, dialekty. Ale przede wszystkim jeśli bardzo kompetentną a jednocześnie niesamowicie sympatyczną nauczycielką, kontaktową, taką, która potrafi rozpalić w uczniu pasję do języka, radość z uczenia się go i umiejętność wyrażania nim siebie. Jest wrażliwa na potrzeby swoich uczniów i potrafi zapewnić pomoc, jeśli któryś z nich ma problem z nauką. Jako studentka, ucząca się włoskiego hobbystycznie, mogę powiedzieć, że te kilka lat pracy z nią w żadnym razie nie poszło i nie pójdzie na marne. Polecam wszystkim, którzy chcą się uczyć języków, bez względu na wiek, charakter, czy godziny pracy. Nigdy nie było problemu z umówieniem się, również w elastycznych godzinach. A śmiało można powiedzieć, że ta nauczycielka jest zdolna dotrzeć do każdego ucznia i wydobyć z niego to, co najlepsze :)

avatar
Nutka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

5+ to malutko, by wyrazić jaką przyjemnością są lekcje z Cateriną, czy to indywidualne, czy w małej grupce. To nie tylko poznawanie cudownego języka w przyjemny sposób. Jeśli ktoś lubi Italię jako całokształt kultury, sztuki i sposobu bycia Włochów, to tu powinien trafić. Jestem niezwykle wdzięczna losowi, że miałam szczęście znaleźć tak sympatyczną i pełną pozytywnej energii profesjonalistkę. Lekcje są zawsze perfekcyjnie przygotowane, zajęcia intensywne a przez to efektywne. W krótkim czasie otwieramy się na rozumienie i zaczynamy mówić po włosku. Caterina ma dar wyczuwania sytuacji i gdy potrzeba, w trakcie zajęć zmienia ich plan, by wyjść na przeciw naszym bieżącym potrzebom.
Wymagający ludzie mogą być pewni najwyższego poziomu akademickiego jej lekcji, włącznie z niuansami semantycznymi i gramatyką. Gorąco polecam!

avatar
Nela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2017

Jestem chyba najstarsza uczennica Cateriny -i wiekiemi stażem-opanowałam wloski już calkiem niezle-dzieki Jej tajemniczym a niezwykle skutecznym metodom-kontynuuje nauke wloskiego i dodatkowo-hiszpański po wlosku!!!!Bardzo polecam ponieważ jest latwiej-podobna gramatyka i słownictwo!Imamdwie pieczenie na jednym ogniu-dzięki Caterinie!Jestem niezwykle usatysfakcjonowana!!!

avatar
Ina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2017

Nauka włoskiego z Cateriną to sama przyjemność. Jest świetnym dydaktykiem, uważnie słucha, doskonale motywuje do nauki, cierpliwie tłumaczy i przełamuje wszelkie opory. W krótkim czasie we wspaniałej atmosferze nauczyłam się porozumiewać po włosku. Polecam

avatar
Anna Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2017

Caterina to cierpliwa nauczycielka, zawsze znajduje temat do rozmowy, błędy poprawiane są na bieżąco, czas leci bardzo szybko i owocnie w fantastycznej atmosferze. Zyskuje się nie tylko dobre poznanie języka, ale i możliwość zastosowania i użycia potocznych, naturalnych zwrotów. Pomimo tego, że jestem początkująca i mam duże opory w mówieniu, pomogła mi uwierzyć w siebie i już po kilku miesiącach nauki mogłam nieśmiało próbować rozmawiać po włosku we Włoszech, polecam ;)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Cateriną! Nawet bez wychodzenia z domu, przez Skype, czuć super włoską energię i profesjonalizm lektorki. Najlepsza nauczycielka włoskiego, która uczy prawdziwego, żywego języka w bardzo przyjemny sposób.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2017

Włoski z Cateriną jest super :) świetnie tłumaczy, uważnie słucha, ciekawie opowiada. Polecam wszystkim tym którzy pragną nauczyć się tego pięknego języka :)

avatar
Anna PP
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2017

Caterina jest super nauczycielką Lekcje włoskiego w Jej domu to prawdziwa podróż do Italii krainy piękna melodyjnej mowy i wielu ciekawostek Grsmatyka włoska niestety nie jest łatwa ale Caterina świetnie ja tłumaczy Serdecznie polecam ❤️

avatar
Donna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2017

Lekcje z Cateriną są fantastyczne pod kazdym względem. Ogromnym plusem jest to że pochodzi z tego pięknego kraju i dodatkowo perfekcyjnie komunikuje się w jezyku polskim, więc potrafi wytłumaczyć wszelkie niuanse językowe i gramatyczne. Dzieki niej mozna poznac bliżej kulture Italii, jest wesoła i kontaktowa. Jednym słowem - typowa Włoszka !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Serdecznie polecam konwersacje z Cateriną. Jest osobą kompetentną, konkretną, rzeczową i zaangażowaną w lekcje.
Jedną z bardzo ważnych rzeczy dla mnie jest to, że Caterina, jako osoba dwujęzyczna, potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia gramatyczne, najbardziej skomplikowane zawiłości i różnice między językiem polskim i włoskim i czyni tą z dużą cierpliwością :)
Umożliwia kontakt z żywym językiem w praktyce. Możemy poznać nie tylko oficjalne zwroty ale wyrażenia przydatne w swobodnych rozmowach, idiomy. Mamy okazję nauczyć się poprawnej wymowy, osłuchać się z akcentem a to wszystko w sympatycznej atmosferze, którą czasem umila słodki kotek :)
Caterina motywuje do działania, zachęca do nauki i wiary w swoje możliwości, udostępnia materiały do nauki.
Ponadto możemy dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o włoskiej kulturze, zwyczajach, stylu życia, ciekawych miejscach.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Pani Caterina to cudowna nauczycielka - przede wszystkim otwarta, zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że umiejętność przeprowadzania zarówno luźnej jak i bardziej formalnej konwersacji jest po prostu kluczowa. Stąd Jej lekcje właśnie na rozmowie są oparte. To mój czwarty rok nauki hiszpańskiego, pierwszy - z Panią Cateriną. To dzięki niej byłam w stanie w Barcelonie przez tydzień rozmawiać wyłącznie po hiszpańsku. Lubię chodzić na te zajęcia, bo zwyczajnie się na nich nie nudzę, gadam jak szalona, a przy okazji poznaję słowa i gramatykę hiszpańską, bez których trudno byłoby się obejść. Świetny, doświadczony nauczyciel i tak dobry, kochany człowiek to, według mnie, połączenie, z którym nieczęsto można się spotkać. Jeśli tego Państwo szukacie, to Pani Caterina z pewnością Was nie zawiedzie.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

U Pani Cateriny hiszpańskiego uczę się już 5 lat i właśnie dzięki niej potrafię bez problemu porozumiewać się w tym języku. Sposób, w jaki naucza, jest oparty na rozmowie, co zawsze jest ciekawe, bo rozmawiamy na wszystkie tematy. Świetne jest również to, że Pani Caterina potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne.
Zajęcia są superowe, dlatego we wrześniu zaczynam 6. rok korepetycji.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2017

Gorąco polecam zajęcia z Panią Cateriną! Jest to osoba ciepła, miła i cierpliwa. Jej lekcje są dostosowane do potrzeb i umiejętności ucznia, a pełen profesjonalizm i podejście Cateriny sprawia, że z chęcią się uczyłam i przyswajałam wiedzę.

Caterina Salomoni

Jesteście moimi aniołkami!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Pani Caterina to cudowna osoba ! Gorąco polecam! Od roku uczęszczam na lekcje hiszpańskiego i z czystym sumieniem przyznaje ze z nudnego obowiązku szkolnego, hiszpanski stał sie dla mnie przyjemnością. Lekcje formą bardziej przypominają spotkanie z przyjacielem, ale nie zmienia to faktu że efekty nauki sa prawie błyskawiczne! Cudowna osoba i profesjonalana nauczycielka, jedyna w swoim rodzaju!

Caterina Salomoni

Jesteście moimi aniołkami!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Fantastycznie prowadzone konwersacje, lekcje odbywają się w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Kasia świetnie uczy posługiwania się żywym językiem i skutecznie poprawia błędy. Bardzo dobrze przygotowuje też do matury. Polecam wszystkim, niezależnie od poziomu :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2017

Wspaniała osoba, którą jest Pani Caterina sprawia, że nauka staje się przyjemnością! Ponadto nauka jest niezwykle efektywna, poziom języka dostosowany jest do poziomu ucznia. Forma zajęć jest bardzo przyjemna i swobodna, bez żadnej presji, co sprawia, że materiał przyswajany jest bardzo sprawnie i w świetnej atmosferze. Po pierwszych zajęciach z Panią Cateriną zrozumiałam, że nauka hiszpańskiego może być przyjemnością. Polecam z całego serca!

Caterina Salomoni

Jesteście moimi aniołkami!

avatar
kasia n
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2017

Nie mogłam trafić lepiej! :) Zajęcia z Caterina to nauka żywego języka bez sztampowych podręczników i przynudzania! Lekcje odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze. Zajęcia dostosowane do indywidualnego poziomu ucznia. Konwersacje, gramatyka + słownictwo, wspólne ćwiczenia i prace domowe pozwalające utrwalić wiadomości - pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Rewelacja, takiej osoby szukałam. Zajęcia z Caterina to dla mnie sama przyjemność. Gorąco polecam! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

Caterina to Włochy - radość życia, ekspresja, słońce, ogromne serce!
Nauczy Cię nie tylko 'prawdziwego' języka, ale też opowie o kulturze i historii Włoch, poleci miejsca warte obejrzenia, doradzi, co ugotować i jaki sos pasuje do jakiej pasty, sprawi, że nawet w pochmurny dzień zaczynasz się uśmiechać, a Twój zły nastrój pryska przy niej jak bańka mydlana :-)
Caterina to nie zwyczajny nauczyciel - to ideał nauczyciela!!!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2017

Mógłbym napisać, że świetnie, że miło, że kompetentnie, że och i ach. No bo tak właśnie jest. Ale to byłoby za mało. Czytaj dalej: Kasia jest po prostu najprawdziwszym wulkanem energii, uczuć, ekspresji. Lekcja z Nią to zanurzenie się w świecie prawdziwych Włoch. To nie tylko potężna dawka prawdziwego języka; to także - a może przede wszystkim - dawka kultury (w tym kulinarnej), historii, zachowania, sposobu myślenia, całościowej ekspresji siebie. Od Kasi można nauczyć się, jak po włosku wyznać miłość, wyrazić zachwyt, ale też jak z włoską furią zmieść wroga z powierzchni ziemi. To gigantyczna dawka włoskiego słońca na naszym północnym niebie. Polecam z całego serca! I bardzo dziękuję za wszystkie dotychczasowe spotkania :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2017

Wspaniała nauczycielka! Zajęcia prowadzone w przemiłej i luźnej atmosferze. Caterina emanuje ogromną ilością pozytywnej energii, którą przekazuje na każdej lekcji. Po każdym spotkaniu jestem naładowana ogromną ilością endorfin i nowych włoskich słówek. Serdecznie polecam każdemu!!

avatar
Jakub M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2017

Super atmosfera i świetenie prowadzone zajęcia. Polecam szczególnie osobom, które tak jak ja myślały, że nauka innego języka niż angielski nie jest dla nich. W skrócie: REWELACJA!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2017

Na każdą lekcję czekamy ze zniecierpliwieniem. Świetna atmosfera, zindywidualizowane i precyzyjne podejście do ucznia i tryb nauki w pełni dostosowany do potrzeb. Nie sądziliśmy, że nauka języka włoskiego może dawać tyle przyjemności i satysfakcji. W pełni polecamy :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Do Cateriny zwróciłam się o pomoc w sierpniu kiedy szukałam nauczyciela, który przygotuje mnie do egzaminu ustnego CILS3/ C1. Dla mnie najważniejsze było znalezienie kogoś kto wyłapie błedy i sprawi, że moje wypowiedzi będą bardziej naturalne. Nasze lekcje online przbiegają w świetnej atmosferze i są bardzo efektywne. Z uwagi na ich format mogę je nagrywać i odsłuchiwać kilka razy w ciągu tygodnia.
Caterina będąc 100% Włoszką daje mi wiele wskazówek i pomaga sformułować wypowiedzi na zaawasnowanym poziomie. Mimo tego, że szukałam nauczyciela na 3 miesiące, na 100% zostanę tu dłuzej by w przyszłym roku przygotwać się do egzaminu na poziomie C2.
Grazie mille cara!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2016

Nauka włoskiego bez Cateriny to jak spaghetti bez parmezanu. Promieniuje radością i dobrą energią na każdych zajęciach i przekazuje ją swoim uczniom, przez co niemożliwe jest wyjść smutnym czy niezadowolonym z jej zajęć. Zawsze otwarta, podchodzi do nauki języka w sposób swobodny, luźny, ale jednocześnie profesjonalny. Polecam Caterinę każdemu, bo obojętnie, czego się od lekcji oczekuje, Caterina spełni oczekiwania i przemieni naukę w prawdziwą pasję.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Matura z włoskiego zdana na 98%! A to wszystko dzięki Caterinie, która przekazała mi ogrom wiedzy podczas bardzo ciekawych rozmów, pisania przeróżnych wypracowań, matur, czy dając mi miliony materiałów :)
Caterina przekazuje uczniom mnóstwo pozytywnej energii, motywacji i wiary dzięki czemu lekcje przebiegają w cudownej atmosferze.
Polecam! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Caterina to energiczna i konkretna kobieta, a przy tym cierpliwa - nawet dla osób ze skłonnością do rozkładania każdego zdania na czynniki pierwsze ;)
Zajęcia z nią to prawdziwa przyjemność.
To nie tylko nauka języka włoskiego, ale również nauka o języku w szerszym znaczeniu.
Caterina w interesujący sposób i z pełnym zaangażowaniem dzieli się swoją pasją, a ja korzystam łącząc przyjemne z pożytecznym.
Dla mnie to bardzo ciekawe doświadczenie. Polecam.

avatar
maritino
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2016

Tak włoskiej włoszki jeszcze nie było na ziemi opolskiej. Moja żona śpiewa po włosku, tańczy po włosku - nie wiem co one tam robią, ale jest bardzo OK ! Polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Caterina to wspaniała osoba i świetna nauczycielka. Dzięki temu, że uczę się u niej włoskiego 4 lata nie bałam się podejść do matury z tego języka i zdałam ją na bardzo dobrym poziomie. Zdecydowałam się na lekcje u Cateriny ze względu na to, że język włoski zawsze mi się podobał. Podczas lekcji z Kasią czuję, że mój włoski jest na dobrym poziomie i dzięki niej nie mam problemów z pokonywaniem bariery językowej. Kasia uczy mówić po włosku ze świetnym akcentem. Uwielbiam nasze rozmowy na początku każdych zajęć. Z Cateriną można porozmawiać o wszystkim, oczywiście po włosku ;) Zawsze ma przygotowane świetne materiały, które zainteresują każdego. Polecam ją jako nauczycielkę i życzę każdemu, kto z pasją podchodzi do włoskiego, aby miał okazję poznać Kasię :D

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2016

Bardzo dobra nauczycielka, podczas zajęć panuje luźna i swobodna armosfera. Caterina przekaże Ci wiedzę nie tylko z języka włoskiego ale takze o samych Włochach. Bardzo polecam Caterine;)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Caterina jest bardzo profesjonalnym nauczycielem. Zawsze doskonale przygotowanym. Elastycznym na potrzeby kursanta. Dyspozycyjna, punktualna, a co najważniejsze uśmiechnięta, pogodna i żywiołowa jak na prawdziwą Włoszkę przystało :) Lekcje przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze a wiedza jaka mozna zdobyc to nie tylko jezyk wloski, ale takze włoska kuchnia, geografia, historia no i muzyka. Serdecznie polecam :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2016

Świetna korepetytorka! Z pasją i zaangażowanie podchodzi do każdych zajęć. Z Kasią nie tylko można nauczyć się poprawnie mówić gramatycznie po włosku, ale również nabyć poprawnego włoskiego akcentu. Dla pasjonatów języka, czyli dla mnie, to bardzo istotne. Z Kasią zwiedziłam całe Zaodrze, ponieważ zamiast siedzieć przy biurku, lekcje odbywały się w plenerze. Zawsze miło wspominam te nasze spacery. Indywidualne podejście do ucznia/ennicy, pełen profesjonalizm.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2015

Caterina to wspaniały, profesjonalny Nauczyciel, wspaniały Człowiek z prawdziwie włoskim temperamentem. Ogromnie cieszę się źe właśnie Ona pomaga mi spełniać moje marzenie ( nauka języka włoskiego) już od kilku lat. Indywidualne podejście, pełen profesjonalizm, rewelacyjnie dobrane materiały dydaktyczne sprawiają , że na każdą lekcję czekam z niecierpliwością i ciekawością ucznia :) Caterina uczy także mojego 13-letniego syna języka hiszpańskiego. Ma doskonale podejście do nastolatków pokazując , że nauka języka to przyjemność , a nie nudny obowiązek.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2015

Caterina jest perfetta! Poszedłem na włoski z pasji i ta pasja jest podtrzymywana co każde zajęcia. Świetnym aspektem lekcji jest to, że kiedy ćwiczymy rozmawianie i słuchanie, z Cateriną pogadasz o wszystkim, bo w każdej dziedzinie ma jakąś wiedzę i wpada w ferwor dyskusji, co daje lekcjom niezwykłą naturalność przebiegu. Poza tym, bardzo dba o szczegóły i objaśnia wszystko co się da. I nie zjada na pierwszej lekcji! ;-)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2015

Super!!! Uczę się włoskiego u Cateriny przez Skype już drugi rok, bardzo fajna, otwarta i bardzo, bardzo profesjonalna nauczycielka !
Perfekcyjnie dobiera materiały do nauki, moim zdaniem to właśnie dzięki niej zdałam maturę z włoskiego, początkowo było ciężko, ale po roku nauki super postępy. Polecam każdemu, zwłaszcza tym, którzy chcą się nauczyć poprawnie mówić po włosku !!
Pozdrawiam !!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2015

Cati uczy moją 7 letnią córkę, ma genialne podejście do dzieci. Uczy poprzez zabawę, ma doświadczenie w nauczaniu maluchów, bo sama jest matką. Moja córka jest zachwycona i nie czuje bariery językowej będąc we Włoszech. Gorąco polecam

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2015

Caterina jest niesamowitą nauczycielką języka włoskiego. Płynie w niej polsko-włoska krew, dzięki czemu doskonale tłumaczy zawiłości językowe a czasie swoich lekcji odwołuje się do przykładów z życia. Konwersacje prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Pozwalają szybko przełamać barierę językową, zacząć myśleć i mówić po włosku pod czujnym okiem nauczyciela sprawdzającego poprawność językową. Caterina jest wymagającą nauczycielką, ale również sporo dającą od siebie. Oprócz nauki otrzymasz wiele pozytywnej energii i włoskiego optymizmu. Gorąco polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2015

Pełen profesjonalizm, doskonałe przygotowanie, a wszystko to podparte wieloletnią praktyką. Caterina jest mistrzem w swoim fachu. Bogate materiały, których liczby nie jestem w stanie okreslić. Po prostu ottima. 30 e lode. Grazie Cate.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2015

Swietna korepetytorka. Perfekcyjnie przygotowala mnie do matury. Lekcje zawsze przebiegaly w milej atmosferze,zawsze usmiechnieta i mega pomocna. Juz polecilem Caterine kilku znajomym bo naprawde warto :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2015

Lekcje języka włoskiego z Cateriną to czysta przyjemność. Na zajęcia czekam niecierpliwie z tygodnia na tydzień ;-) Zajęcia prowadzone są w sposób bezstresowy, z pełnym zaangażowaniem i wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Caterina jest osobą bardzo pozytywnie nastawioną do ludzi. Caterina to nauczyciel z pasją. Podchodzi indywidualnie do każdego ucznia, odkrywa mocne strony ale także wspiera z pokonywaniu tych słabych. Potrafi wydobyć potencjał z każdego. Lekcje oparte są przede wszystkim na komunikacji. Zajęcia z nią to nie tylko słownictwo i gramatyka ale także wiele informacji na temat Włoch- ciekawostek i opowiadań. Mój włoski znacznie się poprawił i cały czas chce wiedzieć i poznawać więcej. Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2015

Indywidualne podejście i pozytywna atmosfera sprawiają, że lekcje włoskiego są przyjemnością. Caterina wierzy w ucznia, a to sprawia, że wydobywa z niego potencjał, który on posiada i możliwe są postępy w nauce. Jako nauczyciel stawia na praktyczne aspekty nauki języka, czyli komunikację. Z Cateriną najtrudniejsze teksty i tematy są do ogarnięcia. Po niespełna dwóch latach nauki z Cateriną, z niedowierzaniem patrzę na to, ile już potrafię. Najszybszy i najskuteczniejszy kurs językowy jaki odbyłam. Polecam

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2014

Caterina ma indywidualne podejście do ucznia, jest bardzo pomocna. Udostępnia wszystkie potrzebne materiały (a nawet więcej). Tworzy bardzo przyjazną atmosferę na lekcjach, tak że problemy z mówieniem po włosku znikają. Bardzo profesjonalna! Zdecydowanie polecam.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2014

Witam serdecznie,
drodzy czytelnicy, jeżeli chcecie nauczyć się języka włoskiego i szukacie nauczyciela to CATERINA jest idealną osobą.
Moją przygodę z językiem i Cat zaczęłam 3 lata temu od: buongiorno.
To, że teraz biegle posługuję się językiem nie tylko dnia codziennego, ale również biznesowym zawdzięczam właśnie Jej. Na chwilę obecną mogę wykorzystywać język w pracy: kontaktować się z Włochami, dzwonić, pisać maile, tłumaczyć.
Nauczyła mnie nie tylko mówić i pisać, ale również rozwiewała wszystkie wątpliwości, których wyuczony Polak często nie jest w stanie wytłumaczyć. Wprost idealny układ. Była mi nauczycielem i przyjacielem. Bardzo sobie cenię jej pomoc i zaangażowanie.
Kochana CAT, Ti voglio bene e porgo i miei cordiali saluti, Marlen

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2014

Jest wiele ogłoszeń od nativów, którzy oferują lekcje włoskiego. Jednak niewielu z nich potrafi NAPRAWDĘ UCZYĆ. Tak jest w przypadku Cateriny. Niezawodna, punktualna, dyspozycyjna, przygotowana, zaraża swoją włoską energią, temperamentem. Nie uczy wg sztywnych schematów, ale tak, by uczący miał z jej lekcji i jak największą i przyjemność, i korzyść. Oprócz tego, że jest nativem, mówi biegle po polsku - każde wyjaśnienie jest więc możliwe i po włosku, i po polsku. To osoba godna polecenia! Grazie, Cat!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2014

Caterina jest znakomita! Radosna, słoneczna, uśmiechnięta i posiada ogromną wiedzę. Jej włoski jest bogaty i piękny, lekcje są rozmaite i wielotematyczne. Nauka włoskiego tylko z nią! Po roku potrafię rozmawiać i nie boję się jechać do Włoch i rozpoczynać jakąś rozmowę. Grazie Caterina, się meravigliosa! Jest to najlepsza nauczycielka na ŚWIECIE.

avatar
Krystyna, Opole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2012

Ciao! Uczę się włoskiego u Cateriny od prawie 4 lat i nie wyobrażam sobie nauki z kimś innym! Samo przebywanie w jej towarzystwie pozwala mi się zregenerować, jak od niej wychodzę moje baterie są naładowane i jestem uśmiechnięta i pełna energii! Z Cateriną czuję się jakbym była we Włoszech na codzień a z poziomu nauki jestem bardzo zadowolona! Ve la raccomando!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2011

Uczę się u Cateriny już ponad 3 lata, wcześniej uczęszczałam na język włoski do prywatnej szkoły językowej, ale teraz wiem, że to były wyrzucone pieniądze, jestem bardzo zadowolona, nikt tak jak Caterina nie nauczy poprawnej wymowy po włosku, polecam ją szczególnie wszystkim, którzy pragną w niedługim czasie nauczyć się swobodnego porozumiewania i rozmawiania po włosku !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.