Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/565 opinii
Dla użytkownika Katarzyna

O mnie

hola amig@s

Żyję, mieszkam i pracuję między Hiszpanią a Polską od kilku lat.

Ze mną bez strachu i wstydu przed popełnieniem błędów nauczysz się mówić i rozumieć ten piękny język, który wcale nie jest taki trudny, jak Ci się wydaje.

Wiem i rozumiem jakie bariery mogą stanąć na drodze nauki hiszpańskiego, bo sama przez to przechodziłam.Udzielam korepetycji przez internet (on-line), ale pomyśl sam(a), jaka jest tak naprawdę różnica jeśli Ty jedziesz do nauczyciela lub nauczyciel do Ciebie? Zaoszczędź sobie drogi i czasu!

Mieszkasz w mniejszej miejscowości? Prowadzisz mobilny tryb życia? Masz dzieci i wolisz spędzić czas z nimi zamiast na dojazdach? Moje lekcję są dla Ciebie!

Proponuję pierwsze DARMOWE spotkanie zapoznawcze, aby zaznajomić Was z moimi metodami nauki i poznać Wasze cele i motywacje jak również poziom wiedzy. W trakcie takiego spotkania możecie mi zadać wszystkie pytania, na które z chęcią odpowiem.

Moi uczniowie są w różnym wieku, uczą się szybko, skutecznie i z zadowoleniem, co najbardziej uwidocznione jest w zawartych poniżej opiniach. Opinie te zbieram konsekwentnie od roku 2013. NIE jest to wynik nagłej, wątpliwej co do prawdziwości nagłej zbiórki.

Pomyśl też, o zbiorowych lekcjach w szkole językowej, gdzie faktycznie przez 45 minut dla 10 osobowej grupy nauczyciel poświęca INDYWIDUALNIE jednemu uczniowi jedynie 4,5 minuty!!!

Cena dla wszystkich moich uczniów jest ta sama, nie ma znaczenia czy przygotowujecie się do egzaminu, chcecie się uczyć dla siebie i własnego samodoskonalenia , czy tez potrzebujecie faktury za lekcje. Cena jest ta sama, gdyż wszystkich moich uczniów traktuję dokładnie tak samo, nie klasyfikuję na mniej lub bardziej wartościowych.

W ramach zajęć proponuję :

- przykłady, scenki wzięte z życia,

- ciekawostki kulturowe,

- materiały do nauki przesyłane na e-mail.

Nie piszę prac, ponieważ wierzę w prawa autorskie, inną rzeczą jest poprawa prac.

zapraszam serdecznie wszystkich, których interesuje żywy język !

Catalina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
11.2014
Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE) nivel B2
06.2015
First Certificate in English (FCE) level B2
Doświadczenie
01.2013 - aktualnie
wyksztalcenie pedagogiczne - pracuję jako nauczyciel

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 65
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2021

Lekcje z Kasią mam już od ponad pół roku. W tym czasie nauczyłam się bardzo dużo. Wcześniej przez pół roku uczyłam się sama, ale jednak kontakt z żywym językiem jest bardzo przydatny. Każda lekcja jest ciekawa i pożyteczna. Oprócz standardowych składowych nauki języka, czyli gramatyki czy słownictwa, Kasia pokazuje też dużo szablonów czy skojarzeń, dzięki którym dużo łatwiej jest zapamiętywać pewne rzeczy. Mieszkając w Hiszpanii ma też dużo interesujących spostrzeżeń, którymi chętnie się dzieli. Zawsze uśmiechnięta i zawsze z pozytywnym nastawieniem, którym zaraża mnie za każdym razem. Polecam serdecznie :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2021

Każda lekcja z Panią Kasią to przyjemność! Wszystko świetnie przygotowane oraz wytłumaczone. Pani Kasia zachęca do zadawania pytań i zgłaszania jeśli coś jest niejasne. W takich sytuacjach, zawsze stara się tłumaczyć na kilku przykładach tak abym na pewno zrozumiała. Najlepsza lektorka jaką do tej pory miałam!

avatar
Agata Santura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2021

Do Pani Kasi zwróciłam się z potrzebą przygotowań do egzaminu końcoworocznego i była to najlepsza decyzja, jaką w tamtym momencie mogłam podjąć! :D
Język hiszpański był mi całkowicie obcy, ale fenomenalne tłumaczenie Pani Kasi pozwoliło mi szybko nadrobić podstawy, tak by móc zająć się bieżącym materiałem. Wiedza była przekazywana w sposób jasny, konkretny, łatwy do zrozumienia i zapamiętania.
Pani Kasia zapewniała też dodatkowe materiały, które okazywały się bardzo pomocne przy. samodzielnych powtórkach.
Długość niezwykle wygodnych lekcji online była bardzo optymalna. Zajęcia nigdy mi się nie dłużyły i nie miałam problemów z koncentracją, co często stanowi dla mnie problem.
Zajęcia zawsze prowadzone były w pogodnej atmosferze. Nie odczuwałam żadnego dyskomfortu, ani strachu przed przyznaniem, że czegoś nie rozumiem, ani popełnianiem błędów. :)
Wszystkim niezdecydowanym serdecznie polecam lekcje z Panią Kasią!

avatar
Manuela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2020

Uczęszczałam na różne kursy w renomowanych szkołach - grupowe, niegrupowe, w parach, itd, ale żaden, ale to absolutnie żaden nie może równać się z poziomem nauczania, który gwarantuje Catalina! Lekcje są przemyślane, prowadzone w sposób ciekawy, nastawione nie tylko na naukę języka, ale i kultury czy ciekawostek związanych z Hiszpanią, o których nie przeczyta się w podręczniku. Materiały są przejrzyste i ułożone w logiczny sposób, co bardzo ułatwia naukę i zapamiętywanie. Catalina zdecydowanie ma talent do nauczania i przekazywania wiedzy, a to 80% sukcesu - pozostałe 20% zależy od Twojej pracy i nauki :) Poza tym Catalina to po prostu super człowiek, także lekcja jest przyjemnością samą w sobie. POLECAM - każdemu kto chce efektywnie nauczyć się języka albo przygotować do egzaminu, albo po prostu miło spędzić czas i przy okazji nauczyć się hiszpańskiego :) Reasumując - polecam każdemu, satysfakcja i efekty gwarantowane!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2020

Pani Kasia to wysokiej klasy nauczycielka dzięki, której z wielką chęcią uczę się hiszpańskiego, a na jej zajęcia czekam z niecierpliwością. Gorąco polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2020

Cotygodniowe lekcje on-line z Kasią od kilku miesięcy. Profesjonalnie i na luzie. Zdecydowanie polecam.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Od roku mam z Kasią zajęcia. Polecam

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2020

Nie musisz szukać dalej. Właśnie znalazłeś tę właściwą nauczycielkę! Nauczać powinni ludzie z pasją i taka jest właśnie Catalina. Uczę się z Kasią już prawie rok i jestem bardzo zadowolony. Uczę się hiszpańskiego z przyjemnością i zawsze z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia. Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Z Panią Kasią pracuję od prawie czterech miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Bardzo chciałam lepiej poznać ten język i poprzez te lekcje właśnie mi się to udało. Pani Kasia jest wspaniałą nauczycielką z bardzo dużą wiedzą na temat języka i wszystkiego co związane z Hiszpanią. Ma ś
super podejście i jest bardzo cierpliwa. Zawsze zajęcia są ciekawe i uczę się na nich nowych rzeczy. Kiedy czegoś nie rozumiem to utrwalamy wiadomości i mogę o to zapytać. Na pewno mogę powiedzieć, że moje słownictwo jest bogatsze i świetnie doskonalone.
Te lekcje jak najbardziej polecam wszystkim osobą chcącym nauczyć się języka, ponieważ na pewno zmotywują do działania i nauki.
Baardzo polecam! Gracias!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Z Panią Kasią mam zajęcia dopiero od 4 miesięcy i szczerze żałuję że nie trafiłam na Panią Kasię dużo, dużo wcześniej! Na pewno mój poziom języka hiszpańskiego był by już na bardzo wysokim poziomie!
Zajęcia są prowadzone w świetnej atmosferze i z profesjonalnym podejściem do ucznia, od deski do deski zawsze robimy zapowiedziany materiał, oraz różne inne tematy, które sprawiały mi wcześniej problem.
Widać że Pani Kasia ma duże doświadczenie jako nauczyciel co owocuje w świetną naukę i zaciekawienie językiem,widać że przykłady pochodzą z życia a nie są wyklepane z książki, co bardzo mobilizuje do nauki i sprawia że chce się wiecej :)
Kontakt z Panią Kasią jest świetny jest bardzo elastyczną osobą,zawsze znajdzie czas by Ci pomóc z nauką.

Gorąco polecam zajęcia z Panią Katarzyną! ♥

avatar
Jola MM
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

Jeśli myślisz o nauce języka hiszpańskiego, to baardzo polecam naukę z kompetentną, przemiłą, zawsze uśmiechniętą i wyrozumiałą nauczycielką jaką jest Kasia :)).
Kasia jest niezwykle profesjonalna w tym co robi. Posiada ogromną wiedzę na temat języka hiszpańskiego. A co przede wszystkim ważne w nauce języka, wie jak tę wiedzę przekazać w prosty sposób, aby uczeń jak najwięcej wyniósł z lekcji, zapamiętał poprzez skojarzenia, obrazki itp. Każda wątpliwość jest dokładnie wyjaśniana i chyba nie ma pytania, na które Kasia nie znałaby odpowiedzi i nie potrafiła szybko jej udzielić :).
Przygotowywane przez Kasię materiały do nauki są bardzo przejrzyste, czytelne, porządkujące wiedzę i pozwalające na szybsze jej zapamiętywanie. Kasia w sposób bardzo elastyczny dostosowuje się do potrzeb i „zachcianek” ucznia odnośnie tematów omawianych na lekcji :)).
Zaletą jest również, że nauka odbywa się przez Skypa w dogodnym dla obu stron terminie. Polecam z całego serca odkrywanie hiszpańskiego z Kasią :))

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2019

Szukasz godnego polecenia nauczyciela języka hiszpańskiego? Jeśli znalazłeś/aś się na profilu Kasi, pisz do niej od razu, nie zastanawiaj się!!! Najlepszy lektor języka obcego, z jakim miałam okazję pracować. Naukę języka hiszpańskiego musiałam rozpocząć ze względu na pracę, nagły wyjazd do Ameryki Środkowej. Zanim trafiłam na Kasię odbyłam wiele lekcji z innymi lektorami. Za każdym razem po jednej, góra dwóch lekcjach rezygnowałam, gdyż nie byłam zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęć oraz tempa nauki. Aż w końcu znalazłam Kasię. To był strzał w dziesiątkę! Pomimo zaledwie kilku zajęć, będąc na miejscu w podstawowy sposób byłam w stanie porozumieć się z mieszkańcami lokalnymi. To niesamowite, w jak szybkim tempie robi się postępy pracując z Kasią! Lekcje z nią przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze, z odpowiednią dawką poczucia humoru. Kasia nie tylko uczy języka, ale przedstawia też kulturę Hiszpanii czy innych krajów hiszpańskojęzycznych, co daje lepsze zrozumienie samego języka. Jej pozytywne nastawienie i miłość do hiszpańskiego spowodowała, że po powrocie wciąż chcę kontynuować naukę. Polecam, polecam, polecam! Muchas gracias Catalina!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2019

Pani Kasia uczy mojego 9-letniego syna od trzech miesięcy. Musiał przy zmianie szkoły w krótkim czasie nadrobić rok nauki hiszpańskiego, którego nigdy wcześniej się nie uczył.
Z Panią Kasią udało się to ze świetnym efektem! Syn uwielbia jej lekcje!
Dzięki wielkiemu doświadczeniu pani Kasi, ciekawie opracowanym przez nią materiałom, szybko przyswoił sobie solidne podstawy języka. Pani, Kasia bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, kładzie nacisk na to, co może sprawiać uczniowi problem, wszystkie wątpliwości rozwiewa „na bieżąco”, sprawdza, czy na pewno wszystko jest dla ucznia zrozumiałe, zanim przejdzie do kolejnych zagadnień.
Pomimo moich obaw, metoda nauki przez skype’a okazała się strzałem w dziesiątkę! Nie tracimy czasu na dojazdy, lekcje mogą się odbywać praktycznie z każdego, posiadającego zasięg miejsca (syn lekcje z panią Kasią rozpoczął podczas wakacji).

Pani Kasia jest osobą bardzo ciepłą, otwartą, komunikatywną, cierpliwą, ze świetnym podejściem do dzieci.
Po prostu kocha to, co robi! Polecamy ją w 100%

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Z Panią Kasią uczę się od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z współpracy. Ma ona ogromną wiedzę na temat języka hiszpańskiego i każde zadane pytanie nie zostaje bez odpowiedzi. Zawsze jest przygotowana do zajęć i pamięta na co konkretnie trzeba zwrócić uwagę. Co więcej, możliwość zajęć przez Skype zaoszczędza mi mnóstwo czasu, który musiałabym poświęcić na dojazd. Uważam, że naprawdę warto, ponieważ nauka języka z Panią Kasią nie jest ,,typową zakuwanką'', a wszystko ma swój logiczny sens i jedno wynika z drugiego - nauka to przyjemność. Serdecznie polecam! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Z Panią Kasią współpracujemy od 4 lat. Wpierw była to nauka przez córkę hiszpańskiego później doszedł również angielski. Obecnie również ja (Tata) uczę się z Kasią angielskiego. W międzyczasie poleciliśmy Panią Kasię znajomej rodzinie, która również z tej formy nauczania jest zadowolona. Od początku lekcje prowadzone są w miłej jednakżę profesjonalnej atmosferze. To są prawdziwe wymagające lekcje, pozwalające przyswajać nauczany język. Pani Kasia zawsze jest w stanie odpowiedzieć na zadane pytania i wyjaśnić każdą wątpliwość. Do każdej nowej lekcji otrzymujemy przygotowane materiały do których później z łatwością można sięgnąć. Niewątpliwą zaletą lekcji przez Skypa jest oszczędność czasu i elastyczność w ustalaniu godzin. W czasie w którym musiałbym jechać na lekcję samochodem samodzielnie czy z dzieckiem mogę się do lekcji przygotować o ile nie zrobiłem tego wcześniej.
Polecamy serdecznie

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2019

Pani Kasia jest wspaniałą nauczycielką z wielkim darem przekazywania wiedzy. Zaraża miłością do hiszpańskiego i bardzo skrupulatnie uczy języka od podstaw. Uczęszczałam wcześniej przez rok do szkoły językowej na hiszpański, ale nie ma to żadnego porówniania. Na każdą lekcję otrzymuję profesjonalnie opracowane materiały i kserówki na których pracujemy i na prawdę widzę duże efekty naszej współpracy. Przede wszystkim lekcje przebiegają w przemiłej atmosferze, a Pani Kasia jest niezwykle wyrozumiałą i miłą osobą. Polecam wszystkim, którzy chcieliby się nauczyć hiszpańskiego :))

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Pani Kasia jest nauczycielką która potrafi zainteresować ucznia j hiszpańskim mój syn nie może się doczekać kolejnych lekcji a poziomem nauki przewyższa rówieśników . Polecam serdecznie naukę z Panią Kasią

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Pani Kasia świetnie przygotowała mnie do egzaminu DELE. Robiłyśmy mnóstwo zadań: z różnych podręczników, ćwiczenia na mówienie i pisanie. Wszystkie zadania miałam wysłane przed zajęciami, tak abym mogła je sobie na spokojnie opracować. Każde zadanie na zajęciach było dokładnie omówieniem i mogłam zawsze liczyć na wytłumaczenie co, jak i dlaczego. Zajęcia były dostosowane do mojego poziomu i potrzeb. Na zajęciach panowała super atmosfera i mogłyśmy sobie luźno porozmawiać nie tylko o ćwiczeniach pod egzamin, ale też o języku hiszpańskim, którego używa się na co dzień.
Bardzo gorąco polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2019

Każda lekcja z Kasią była zupełnie inna, i oto w tym chodzi! zajęcia bez schematu, rutyny i przy tym wnoszące wiele do mojego poziomu hiszpańskiego, chociaż widzieliśmy się na skype tylko raz na tydzień to dzięki stałemu kontaktowi miałem wrażenie jakbym codziennie odbywał lekcje:D
Polecam Pani Kasia energiczna, uśmiechnięta i pracowita.

avatar
marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2019

Pani Kasia jest rewelacyjną korepetytorką. Córka zaczęła naukę z Panią Kasią od podstaw i w ciągu 3 miesięcy dogoniła klasę, która hiszpańskiego uczy się od kilku lat.
Zajęcia się świetnie prowadzone, ciekawe i efektywne. Córka jest bardzo zadowolona.
polecam bardzo wszystkim:-)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Pani Kasia uczyła Córkę na Skypie przez cały rok. Jest bardzo rzetelna , solidna , świetnie uczy. Polecam serdecznie.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Lekcje hiszpańskiego są świetnie przygotowane merytorycznie i prowadzone w przemiłej atmosferze. W krótkim czasie przyswoiłam bardzo dużo wiedzy, dowiedziałam się wielu ciekawostek o Hiszpanii oraz ugruntowałam wcześniej poznane podstawy hiszpańskiego. Zdecydowanie polecam!

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2018

Same plusy,
Trafiłem do Kasi po rekomendacji znajomych. Mnie Kasia uczy Angielskiego, forma lekcji i sposób komunikacji jest bardzo wygodny. Angielskiego uczę się od dawna, niestety z uwagi na swoje "zdolności" z efektem w mojej ocenie mizernym (mam problemy z przyswojeniem gramatyki). Byłem kilka razy w szkółkach za granicą, uczyłem się one-to-one w Polsce. Mogę więc powiedzieć że trochę nauczycieli poznałem, wniosek - żałuję że tak późno trafiłem do Kasi :-). Podsumowując:
kompetentna, miła, zaangażowana w to co robi, nastawiona na ucznia nie na siebie, otwarta na wyzwania.
Uważam, że mogę się wypowiedzieć, bo oprócz mnie, Kasia uczy moje dzieciaki i kumpla, któremu ją poleciłem.
Pozdrawiam serdecznie,

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2018

Z Kasią rozpoczęłam lekcje na kilka miesięcy przed planowanym urlopem w Hiszpanii - efekty odczułam od razu po przylocie. Umiałam odbyć podstawową rozmowę w języku hiszpańskim, a wiedza, jaką nabyłam, idealnie przydała się w praktyce. Efektem jest dalsza chęć nauki języka pod okiem Kasi :) dla mnie lekcje są nie tylko nauką, ale i ogromną przyjemnością! :) polecam w stu procentach!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2018

Gorąco polecam!
Zajęcia interesujace. Zawsze miła atmosfera. Kasia wyjaśnia gramatykę tak, że nawet najtrudniejsze zagadnienia nie stanowią problemu. Przekazuje również ciekawe i praktyczne informacje o życiu w Hiszpanii.
Jeszcze raz polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2018

Polecam! pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia zgodne z oczekiwaniami. Metoda nauczania Kasi pozwala opanować materiał w łatwy i przyjemny sposób, od podstaw do swobodnego mówienia. Kasia jest zawsze przygotowana do zajęć, a lekcje przebiegają w sympatycznej i milej atmosferze co sprzyja przełamywaniu bariery w mówieniu. Jednocześnie wyłapuje wszystkie błędy i na bieżąco je koryguje. Lekcje prowadzone przez Skype w połączeniu z elastycznymi godzinami pozwalają nawet najbardziej zapracowanym i zabieganym osobom znaleść czas na naukę języka.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2018

Minął rok odkąd zaczęłam przygodę z hiszpańskim z Panią Kasią. Pierwszy raz w życiu miałam zajęcia przy użyciu Skype. Szybko odkrywa się tego zalety nie musząc wychodzić z domu. Sposób prowadzenia zajęć daleko odbiega od tych nielubianych i nudnych, szkolnych. Duża swoboda pozwala naprawdę polubić język hiszpański i te zajęcia, które odbywają się zupełnie bez presji wkuwania słówek i tym podobnych. Na zajęciach i tak usłyszysz wszystko wystarczająco dużo razy żeby zapamiętać, a jeśli nie, to Pani Kasia wytłumaczy wszystko od początku, nie ma szans żeby się zniechęcić! To wszystko sprawia, że uczysz się języka hiszpańskiego nie z przymusu, a z własnej chęci, która jest naprawdę ogromna. Pani Kasia ma imponującą wiedzę nie tylko z zakresu gramatyki i słownictwa, ale również ciekawostek dotyczących życia w Hiszpanii co wyjątkowo urozmaica Jej zajęcia. Besos!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2017

Polecam p. Kasię jako nauczyciela j. hiszpańskiego. Mój syn jest bardzo zadowolony, a ja razem z nim. Kasia jest zawsze uśmiechnięta i potrafi zmotywować dziecko do nauki. Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia na lekcjach. Eliza Sotek

avatar
marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2017

Poszukującym dobrego nauczyciela hiszpańskiego polecam Panią Kasię. Uczy mojego syna i widzę, że bardzo chętnie uczestniczy w tych zajęciach. Potrafi zainteresować tematem i dobrze wytłumaczyć gramatykę. Zdarzało się, że po lekcji w szkole nie do końca jakieś zagadnienie było dla niego jasne, a dzięki lekcji z Panią Kasią wszystko układało się w głowie i oceny były lepsze. Lekcje przebiegają w bardzo fajnej atmosferze, syn nie jest skrępowany i pewnie dlatego dużo z nich zapamiętuje. Z pewnością po wakacjach syn wróci na lekcje do Pani Kasi. Polecamy gorąco!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

Do hiszpańskiego wróciłam po mniej więcej dwu letniej przerwie i szybko okazało się, że więcej nie pamiętam niż pamiętam ;) Z Kasią lekcje zaczęłam więc od przypominania tego co zapomniane. Po roku zajęć to co zauważam najwyraźniej, to duży postęp w rozumieniu języka. Czytam hiszpańskie artykuły na stronach internetowych bez większych problemów, dużo łatwiej zrozumieć jest mi ze słuchu dialogi filmowe, teksty piosenek czy audycje radiowe. To z czego się cieszę to to, że mimo iż nie wałkujemy strasznie gramatyki, konstrukcje i zasady i tak w jakiś sposób wchodzą do głowy i w dużym stopniu zostają. Z drugiej strony zagadnienia gramatyczne Kasia wyjaśnia w inny aniżeli książkowy sposób, co w połączeniu z książką, daje fajny, pełniejszy obraz. A to, co najbardziej chyba lubię w lekcjach z Kasią to słowotwórstwo, przechodzenie łańcuszkiem od jednego słowa do drugiego- podobnego brzmieniowo czy znaczeniowo czy też różnego rodzaju ciekawostki językowe. Dla mnie taki sposób nauki jest o tyle fajny, że zachęca mnie do samodzielnego szukania, przeglądania, czytania, słuchania- dla samej przyjemności "siedzenia" w hiszpańskim. Jeśli ktoś, tak jak ja, miesiącami zbierał się do tego, żeby zacząć na nowo, a brakuje mu samozaparcia, żeby uczyć się zupełnie samemu to niech zacznie z Kasią- ja z tego, że zaczęłam cieszę się bardzo :)

avatar
mt20864
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2017

Kasia uczy mnie hiszpanskiego juz od ponad roku. Nie sądziłam ze lekcje raz w tygodniu mogą przyniesc az takie postepy i to zarówno w mówieniu, opanowaniu słownictwa jak i w gramatyce. Zawsze przygotowana do zajęć, prowadzi je dokładnie i ciekawie, motywuje do nauki. Ma indywidualne i elastyczne podejście do potrzeb ucznia.
Dziękuję i polecam!

avatar
Kaśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2016

Zaczęłam naukę języka hiszpańskiego znając jedynie słowa "uno", "dos", "tres" i "hola", z wyobrażeniem wkuwania słówek, suchych reguł tworzenia zdań, jednym słowem nauka jak w szkole, gdzie po dwóch miesiącach przestaje ona być przyjemnością, a staje się obowiązkiem. Kasia pokazała mi, że nauka to jednak przyjemność. Nie mogłam trafić na lepszą nauczycielkę. Kasia jest profesjonalnym i rzetelnym nauczycielem, a przy tym cierpliwym i miłym człowiekiem. Lekcje są interesujące i urozmaicone. Z tygodnia na tydzień widzę postępy, jestem zaskoczona że tak dużo już rozumiem, a mówienie staje się dla mnie naturalne. Gorąco polecam i z niecierpliwością czekam na kolejną lekcję.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Zdecydowanie polecam z Panią Kasią. Zuzka po rocznej przerwie dość niechętnie wróciła do nauki jęz. hiszpańskiego, ale już po kilku lekcjach absolutnie zmieniło się jej podejście do anuki tego języka. Pani Kasia stosuje niestandardowe metody nauki, ma indywidualne podejście do ucznia i jest osobą niezwykle cierpliwą i ciepłą. Najważniejsze jest to, że po wakacjach córka z niecierpliwością czeka na kolejne spotkania z p. Kasią.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2016

Najlepsza nauczycielka:)! Mam język hiszpański w szkole, a dyrekcja postanowiła rzucić grupę początkującą na gorącą wodę - jako nauczyciela przydzieliła nam native speakera z Hiszpanii (nie mówi po polsku). W dodatku bardzo wymagającego (tak uważałam wtedy). Stres, bóle brzucha przed i w trakcie każdej lekcji to była norma. I taki koszmar dwa razy w tygodniu. Przez to nie skupiałam się na samej lekcji, a tylko błagałam w myślach, żeby nie zostać wywołaną do odpowiedzi. Dzięki pani Kasi lekcje nie stanowią już problemu, a są przyjemnością (obecnie wydają się takie łatwe!), a sama nauka przestała być obowiązkiem - teraz sama bardzo chcę nauczyć się mówić po hiszpańsku. Wcześniej moją główną motywacją była pozbycie się stresu i poprawienie ocen, a teraz jest nią miłość do języka i chęć poznania kultury. Lekcje zawsze przebiegają w przemiłej atmosferze - pani Kasia jest bardzo pozytywnie nastawiona. Do tego świetnie przygotowana. Tłumaczy wszystko do końca i bez niedopowiedzeń (nie ma "bo tak jest i już"), a w dodatku w przystępny i logiczny sposób. Na początku nie byłam przekonana do lekcji online, ale wszystko przebiega bez problemów i dzięki temu mogę mieć lekcje z tak dobrą nauczycielką, mimo że mieszkamy dziesiątki kilometrów od siebie;). Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą w miłej atmosferze nauczyć się języka - jestem przekonana, że pani Kasia złapie dobry kontakt z każdym!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2016

Gorąco polecam :) Początkowo nie byłam przekonana do lekcji online, ale Kasia szybko rozwiała moje wątpkiwości. Lekcje z Kasią zawsze przebiegają w miłej atmosferze, są bardzo dobrze przygotowane i opracowane. Kasia prosto wyjaśnia wszystkie zawiłości języka hiszpańskiego. Bardzo dużo się nauczyłam i widzę duży krok do przodu jeśli chodzi o moje umiejętności.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Nauka z Kasią, to przyjemność, lekcje mijają błyskawicznie, zawsze w miłej atmosferze, co zupełnie nie oznacza że naukę języka Kasia traktuje „na luzie”.
Profesjonalne przygotowanie, autorskie materiały oraz ciekawy styl prowadzenia lekcji to zalety zdecydowanie ją wyróżniające.
Co tu dużo gadać, potrafi zmotywować do hiszpańskiego.. i o to właśnie chodzi... Polecam!

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2015

Kasia jest wspaniałym nauczycielem! Dzięki niej z lekcji na lekcję widzę coraz większe postępy, każde zajęcia urozmaicone są ciekawostkami z życia i kultury Hiszpanów. Zaraża pasją do języka, zawsze chętnie odpowiada na pytania i potrafi umiejętnie wyjaśnić zagadnienia. Do tego wiecznie uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona :) Zaczęłam naukę, ponieważ chciałam przygotować się do wymiany studenckiej w Hiszpanii, dzięki Kasi nie boję się już, że sobie nie poradzę. Polecam z czystym sumieniem! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2015

Uczę się języka hiszpańskiego od jakiegoś czasu z większymi i mniejszymi przerwami ,jednak dopiero teraz czuję że to ma sens:).Kasia jest naprawdę świetnym nauczycielem, przede wszystkim nauka nie jest oparta na "podręcznikowym schemacie" co mi osobiście bardzo odpowiada:) .Na zajęciach poruszana jest nie tylko kwestia gramatyki,pisowni ,ale także dużo uwagi poświęcamy na mówieniu, do czego nie jestem przyzwyczajona , ale z lekcji na lekcje widzę , że się otwieram co nigdy nie było moją mocną stroną :).Kasia jest bardzo otwartą i cierpliwą osobą .Gorąco polecam :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2015

Nawet powiedziałabym, że ocena powinna być jeszcze wyższa niż bardzo dobry! Kasia jest najlepszym nauczycielem języka, jakiego spotkałam na swojej edukacyjnej ścieżce, a już trocę języków się uczyłam:: Metody pracy Kasi są bardzo skuteczne. Kasia jest pogodnym, zawsze dobrze przygotowanym nauczycielem. Chętnie i cierpliwie odpowiada na miliony pytań. W bardzo krótkim czasie....naturalnie zaczyna się mówić i rozumić w języku hiszpańskim! Bardzo reklamuje i polecam Kasię!

avatar
aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2015

Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. PRZEDE WSZYSTKIM CIERPLIWA. Zajęcia mijają w miłej atmosferze i baaaardzo szybko, nastawione na mówienie. Polecam!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2015

Kasia, jest przede wszystkim swietnym pedagogiem, co przeklada sie na dobre metody nauczania.Przygotowuje ciekawe tematy do rozmow przez co lekcje nie sa nudne a nowe slowka wchodza latwo do glowy.
Podsumowujac, Kasia jest rzetelnym i dobrym nauczycielem, a przy tym bardzo serdecznym i cierpliwym. Polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2015

Bardzo cierpliwa, zawsze uśmiechnięta i pozytywna osoba, przy tym kompetentna i świetnie przygotwana do każdych zajęć. Materiały, które przygotwuje do nauki wyczerpują tematykę i stanowią świetną bazę do powtórek. Wszystkie zagadnienie zawsze omawia w wielu aspektach i na kilku poziomach, więc suche regułki nie u Niej :o). Ma swoje metody na 'wtłoczenie' wiedzy do głowy. Nawet się człowiek nie obejrzy a już coś umie.
Lekcję z Kasią to przyjemność procentująca wiedzą. Nie wiem ja Ona to robi ;o)
(Jeśli ktoś powyższe weźmie za reklamę, to dobrze, bo reklamuję i polecam z czystym sumieniem.)

avatar
kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2015

Bardzo się ciesze że trafiłam do Kasi:) Zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze, ciekawe materiały a tematyka lekcji dostosowana do zainteresowań ucznia. Kasia świetnie tłumaczy, wszystko jest omawiane szczegółowo co pozwoliło mi na zrozumienie wielu rzeczy które do tej pory były tłumaczone w sposób ogólnikowy i 'po łebkach'. Naprawdę szczerze polecam naukę hiszpańskiego z Kasią:)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2015

Świetne zajęcia, przebiegające w niesamowitej atmosferze, merytoryczne i profesjonalnie przygotowane. Nastawione na to, co najważniejsze w nauce języka- na mówienie, którego można się bez żadnego stresu z Kasią nauczyć.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

W swoim życiu miałem wielu nauczycieli języków, niestety żaden z nich nie potrafił przekazać mi tak szybko i skutecznie wiedzy ja Kasia. Według mnie jest najlepszym nauczycielem z jakim mialem okazje pracować, zawsze przygotowa, bardzo miła, a także co najważniesze mega cierpliwa :) po d zaledwie dwóch miesiącach zrobilem niesamowity postęp. Serdecznie polecam! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

Nic dodać nic ująć!! Zajęcia z Cataliną są czystą przyjemnością, w trakcie których rozpracowuje Ona ten wspaniały język na części pierwsze, co bardzo mi pomaga. Po kilku miesiącach nauki widzę jak duże zrobiłam postępy, zwłaszcza w kwestii mówienia. Lekcje prowadzone są profesjonalnie i dynamicznie, co sprawia że godzina mija bardzo szybko. Polecam wszystkim!! A ja czekam już na następne zajęcia :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2015

Z Cataliną uczę się już kilka miesięcy i muszę przyznać , że są to jedne z najprzyjemniejszych lekcji jakie miałam w życiu :) Jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć i w bardzo krótkim okresie czasu sprawiła , że pokochałam język hiszpański. Sama jestem zaskoczona ile już potrafię powiedzieć i zrozumieć. Gorąco polecam wszystkim tym , którzy chcą poznać ten piękny język oraz gwarantuję , że z Catalina będzie to możliwe :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2014

Cóż mogę napisać...są to jak do tej pory moje najfajniejsze lekcje z języka hiszpańskiego. Catalina jest zawsze przygotowana, zawsze uśmiechnięta i słowo daję- nie wiem skąd ona bierze ten cały zapał :) Bo ja czasem jestem po prostu wyczerpana, a ona zawsze pełna energii. Lekcje są ciekawe, a niektóre słówka po prostu same wpadają do głowy, dzięki jej ciekawym metodom nauczania. To był dobry wybór. Polecam gorąco :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2014

Wszystkim bardzooo polecam, ciekawe lekcje, dużo materiałów, ciekawostki z życia w Hiszpanii :) Catalina zawsze wesoła i pozytywna więc lekcje zawsze są w miłej atmosferze, godzina bardzo szybko mija, bez żadnego stresu. jestem zaskoczona jak dużo się nauczyłam po 2 miesiącach nauki, wszystkim polecam !! :)

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2014

Rozpoczęłam naukę z czystej fanaberii, wciągam się z lekcji na lekcje. Czekam powoli z niecierpliwością na każde spotkanie. Gorąco polecam.
Życzliwa i wymagająca.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2014

Wspaniałe lekcje z których duzo sie wynosi leksykalne i gramatycznie. Catalina jest zawsze przygotowana do lekcji, a takze chętnie pomoże we wszystkim co związane z językiem hiszpańskim i Hiszpania. Z czystym sumieniem polecam;)

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2014

Opinia może być tylko jedna !! Czyli najlepsza ;) Zajęcia prowadzone w super atmosferze, urozmaicone zajęcia, porady, ciekawostki z życia w Hiszpanii, Gorąco Polecam zajęcia z Cataliną !

avatar
dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2014

Bardzo pozytywna osoba, zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Catalina tłumaczy bardzo klarownie wszystkie zagadnienia, dodatkowo , urozmaica zajęcia różnymi ciekawostkami. Jako, że mieszka w Hiszpanii, wie najlepiej co i jak jest najczęściej wykorzystywane w praktyce. Bardzo cenne!!! Jest sumienna i uczciwa, bardzo pomocna!! Polecam gorąco każdemu!! :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2014

Cudowna kobieta, zawsze wesoła i bardzo miła. Profesjonalnie przygotowana do każdej lekcji, swoją wiedzę przekazuje w sposób prosty i ciekawy. 60 min w jej towarzystwie mija szybko i przyjemnie. Bardzo szybko zaczełam rozumieć hiszpański i pomimo moich oporów do mówienia zaczełam też mówić. Cieszę się, że poznałam Catalinę i gorąco polecam z nią lekcje.

avatar
Monika K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2014

Profesjonalnie i bardzo sympatycznie prowadzone zajęcia z ogromnym zaangażowaniem Cataliny.Materiał dobierany w taki sposób aby zachęcał a zarazem motywował.Bardzo zrozumiale przekazywana wiedza.Zajęcia są przemyślane i doskonale przygotowane .Cudowna i cierpliwa nauczycielka.Gorąco polecam wszystkim !!!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

Hiszpański bezboleśnie, przyjemnie i efektywnie! :)

avatar
Jurek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2014

Catalina każdą lekcję przygotowuje bardzo profesjonalnie i ciekawie. Każde 60 minutowe spotkanie wypełnione jest do ostatniej chwili i mija bardzo szybko. Ma ciekawą metodę nauki kładącą nacisk na konwersacje, gdzie niejako "przy okazji" poznajemy nowe słownictwo i zwroty. Co dla mnie bardzo istotne mam możliwość elastycznego planowania godzin korepetycji praktycznie z tygodnia na tydzień.
Wszystkim polecam naukę z Cataliną! ¡Vale la pena aprender Español con Catalina!

avatar
Magdalena K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2014

Jeśli się zastanawiasz czy dasz radę nauczyć się hiszpańskiego - nie wahaj się - zadzwoń do Cataliny! Lekcje prowadzone są w idealnym tempie, omawiane sytuacje z życia wprowadzają mnóstwo nowego słownictwa, praca na zdjęciach pozwala zmierzyć się z własnym strachem przed mówieniem po hiszpańsku. Rozmowa z Cataliną pozwala wyeliminować błędy językowe i daje swobodę w posługiwaniu się językiem hiszpańskim. Lekcje nafaszerowane są wiedzą po ostatnie minuty, nie ma przerw na pogaduchy, 60 minut konkretnej nauki! Bardzo gorąco polecam. Uczę się od miesiąca i mam wrażenie, że nauczyłam się w ciągu tego czasu bardzo dużo słów i zwrotów. Jestem baaardzo zadowolona!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2014

Lekcje z Cataliną to bardzo dobry wybór jeśli chcesz nauczyć się hiszpańskiego. Świetnie przygotowana, cierpliwa , a na dodatek lubi to co robi. Lekcje mijają szybko i w miłej atmosferze - gorąco polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2014

Profesjonalnie i bardzo rzeczowo. Naprawdę polecam wszystkim, którzy chcą dobrze opanować język hiszpański.

avatar
EWA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2014

Polecam i to bardzo! Lekcje przez skype z Cataliną są zawsze bardzo dobrze przygotowane i ciekawe. Dają mi bardzo dużo ! Dzięki nim jestem dużo bardziej zmotywowana do nauki, mam ochotę mówić i posługiwać się językiem hiszpańskim każdego dnia. Już po kilku zajęciach z Cataliną zauważyłam, że mówię lepiej i rozumiem dużo więcej !!!!

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
23 grudnia 2013

kontaktowa, wesoła, ucząca żywego języka. bardzo miła współpraca

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2013

Moja przygoda z językiem hiszpańskim rozpoczynała się od zera, a teraz uważam, że godzina nauki mija zdecydowanie za szybko. Perfekcyjnie przygotowana do zajęć, pozytywna, świetnie tłumaczy i ma anielską cierpliwość dla opornych uczniów, których potrafi zmotywować :) jeśli chcesz poznać Hiszpanię od tzw. "podszewski" to bardzo dobrze trafiłeś :) Polecam gorąco!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2013

Wszystko w jak najlepszym porządku. Zawsze uśmiechnięta i cierpliwa. pracuje w rytmie ucznia. punktualna, ciekawie i rzetelnie opracowane lekcje.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2013

Bardzo dobre podejście, kompetentna, rzetelna, pozytywna i bardzo, bardzo sympatyczna. Zajęcia są super, Catalina nie tylko świetnie uczy, ale także motywuje i jest ciekawą osobą. Posiada ogromną wiedzę o kulturze Hiszpanii. Polecam w 100% :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.