Mateusz Maksim

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź (Śródmieście)

Mateusz Maksim

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Mateusz Maksim

O mnie

Pasjonat perkusji i muzyki ogólnie. Samouk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2022

Gorąco polecam Mateusza jako nauczyciela! Indywidualne podejście, miła atmosfera, dopasowanie się do ucznia. Bardzo rzetelny i odpowiedzialny. Szybki progres nawet dla najbardziej niezwiązanych z muzyką i nutami osób. Szacunek i polecanko! :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2022

Szczerze polecam. Dzięki zajęciom robię mega duże progresy w grze na perkusji. I nut się nauczyłem przez co nawet pomiędzy zajęciami mogłem uczyć się beatów przerabianych na zajęciach jak i nowych. I to wszystko jeszcze z miłej atmosferze i z nauczycielem na poziomie, który niemal dorównuje jedynemu innemu istniejącemu na świecie czyli Davowi Grohlowi.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.