Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański45 - 60 / 60 min

Emilia

Opis ogłoszenia

Cześć!
Cieszę się, że tu jesteś. Z przyjemnością pomogę Ci w nauce hiszpańskiego. Na moich zajęciach stawiam głównie na praktykę .

Co ze mną osiągniesz?

 • Zrozumienie języka
 • Umiejętność wypowiadania się i swobodnej konwersacji
 • Powiększysz swój zasób hiszpańskich słów
 • Nauczysz się hiszpańskiego słownictwa codziennego użytku (przez ponad rok mieszkałam w Hiszpanii)
 • Interesujące lekcje, dostosuję materiały do Twoich zainteresowań
 • Pełne zanurzenie w języku hiszpańskim, dlatego będziemy komunikować się po hiszpańsku (no chyba, że zaczynasz od zera), dostaniesz materiały do pracy własnej (tak zwana praca domowa), ciekawe podcasty, artykuły, filmiki na YouTube (najczęściej nagrane wystąpienia lub nagrania związane z Twoimi zainteresowaniami)

Jak wyglądają zajęcia?

 • Moje zajęcia to głównie rozmowa po hiszpańsku , podczas której sprytnie wplotę nowe dla Ciebie słówka aby powiększyć Twój zasób hiszpańskich słów
 • Po zajęciach dostaniesz materiały do pracy własnej takie jak ciekawe dla Ciebie podcasty , których możesz słuchać robiąc coś innego, artykuły do przeczytania (jeżeli nie zrozumiesz ich w całości nie przejmuj się, czytając pierwszy artykuł zrozumiesz 30%, przy drugim będzie 32%, a przy trzecim 35% i tak będziemy razem dążyć do 100%)
 • Zadania gramatyczne które rozwiązujesz samodzielnie w domu, jeżeli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości związane z zadaniami, wyjaśnię Ci o co chodzi na najbliższych zajęciach
 • Już dla osób średnio-zaawansowanych zdaję eseje do napisania , to dopiero mocna dawka praktyki

O mnie

 • 5 lat doświadczenia - od 2013 roku mam stałą styczność z hiszpańskim, moim pierwszym doświadczeniem było stanowisko Erasmus Student Mentor Hiszpanów w Walencji. Zachwyciłam się wtedy kulturą hiszpańską.
 • Mieszkałam przez 2 lata w Hiszpanii - pracowałam jako nauczyciel w hiszpańskich szkołach, brałam udział w międzynarodowych wymianach wolontariuszy, studiowałam na wymianie Erasmus i pracowałam jak au pair
 • W Hiszpanii jestem co dwa miesiące
 • Cały czas poszerzam swoją wiedzę na temat tego języka
 • Jestem nauczycielem ELE ( espańol lengua extranjera) kurs z akredytacją Uniwerysytetu  w Madrycie Rey Juan Carlos

Jeżeli chcesz uczyć się hiszpańskiego poprzez praktykę i pełne zanurzenie w języku (podcasty, artykuły, nagrania itp.) umów się na lekcję próbną za połowę ceny i zobacz jak wyglądają zajęcia. Napisz do mnie wiadomość 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2018
Uniwersytet Gdański
Magister
psychologia
Kursy i szkolenia
04.2017
DELE
Doświadczenie
02.2014 - 04.2014
Collegi Públic Tomàs de Montañana  
06.2014 - 08.2014
Ludare educativo
09.2015 - 08.2016
Szkoła Podstawowa Piątka w Olsztynie

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.